• Ново
Красив кристал мъниста завеса криптиране на Флаш-Сребърен низ завеса Врати, прозорци декорации за дома интериор 1000*2000 мм

Красив кристал мъниста завеса криптиране на Флаш-Сребърен низ завеса Врати, прозорци декорации за дома интериор 1000*2000 мм

BGN 16.24
BGN 9.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Убава кристално мушка завеса за дома на врата/прозорец декорација
Обезбеди прекрасна атмосфера, правење на вашиот домашен топол и мил.
Одлично за свадба/партија позадина оркестарот, со што партијата повеќе специфичен и привлечни.
DIY вашиот дом, и да уживате во задоволството.
Спецификации :
Предмет : Завеса
Материјал : Полиестер
Боја : Како на сликата
Тежина : Околу. 220g-250g
Големина : Прибл. 1000 X 2000mm/39.4 X 78.7 во.(W*H)
Примена : Дома декор 1 X Завеса
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Функция:
Перспективата
Стил:
Модерен
Материал:
полиестер памук
търговска марка:
ВКТЕХ
Номер На Модела:
Струнен Завеса Украса На Врати И Прозорци
Тип:
Завеса
Местоположение:
вратата
Формат:
въже
Вид На Модела:
Твърд
Тип Инсталация:
Външна Настройка
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Вязаный
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Воспользуйся:
Начало
Приложимо Тип Прозорец:
Эркерное Прозорец
Номер На Модела:
125988
Размер:
Приложение:
Функция:
Транслюцид

Подобни продукти в категория

Мода силует бродирани водоразтворими бродерия прозорец скрининг завеса качество, богати на цветове

1143 детали за ПроизводотПочитувани купувачот : 1 завесата е во 3 m ширина, 2.6 m висина (1.5 м x2.6m x2 парчиња),за стандардна цена 2...

BGN 202.00 224.00

Европейският бели бродирани завеси завеси спалня пердета за хола тюл прозорци, щори / панел на прозореца скрининг

Answer : ___________________________ NOTE : Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние suggust 2 парчиња ЗА ПРИМЕР (W150cm*L260cm)Ако вашиот прозорец е 200cm широк, ние suggust 2 парчиња ЗА ПРИМЕР (W200cm*L260cm)

BGN 22.96

2017 нови завеси за прозорци, щори европейска модерна пеперуда 3D сянка на завеси за хол спалня

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

BGN 134.00 168.00

Безплатна доставка марля, тюл, дантела слънчоглед кухи бариера кафе Завеса кухненски пердета за хола, спалнята Пердета 150*45 см

детали за производотДотур големина е за : W 150cm * H 45см Овој производ не содржи завеса род, ве молиме да ги купите нивните сопствени...

BGN 22.21

Модерен минималистичен полиестер бродерия завеса тюльки за дневна трапезария спалня

Карактеристики : Тип : Прозорец TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Tulle завеси5%Тежина : Tulle завеса200g / mЗа нега на настава : Машина за миење топло со слични боиСовети : 1.Цената е за 1 метар ширина tulle материјал, само tulle ткаенина, не заврши tulle.*Ако сакате да се шие tulle од себе, можете да порачате директно*Ако ви треба заврши tulle, ве молиме контактирајте со нас на почетокот.2.Ширина на завесата треба да биде 2 пати ширината на завесата прачка / железница.3.Завесата Максималната должина е 2.7 метар...

BGN 28.00 41.60

Кухненски пердета Чисто Voile Sun-shading тюл за спални хол балкон прозорец домашна коледна украса производство

Кујна Сонцетоshading Завеси Лента Завеси Tulle за Дневна соба и Балкон Прозорец за Нова Година Дома Декор Кујни завеси Краток

BGN 12.00 23.07

Луксозен автомобил 3D плътни пердета за хола, спално бельо номер хотел / офис завеса, завесите Cortinas para sala

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

BGN 132.00 203.20

2017 Щори Съвременните Твърди Маслинено-Зелени Прозорци Затъмнение + Тюл За Завеси За Хол Спалня Обработка На Прозорци Оцветяване Панел A52

2017 Ролетни Модерна Солидна Маслинесто Зелена Прозорец Затемнување + Tulle Завеси Дневна Соба И Спалната Соба Прозорец Третмани Засенчување Панел A52Опис на производот Pls прочитате описи внимателно пред цел...

BGN 74.00 78.40

Модерни геометрични завеси за хол спалня луксозна алуминиева дограма, щори маркови завеси потъмняване на детска стая преграда панел завеси

За Овој ПроизводДодадете контакт на етеричните елеганција да било соба со овој Тр а н gles Шема затемнување завеси и tulle.Направени од 100% полиестер...

BGN 10.00 19.17

Цветни печатни плътни прозорци врати-щори за хола спални деца Детска стая, кухня Начало Декоративни завеси, Пердета

За Овој Производ се Продава од 1 Панел Завеса (надвор) или Tulle (внатре) се Достапни Завеса Насловот тип : Grommet, Лента за куки, Табот врвот, Род Џеб, Молив Pleat Мала разлика во бојата можат да настанат како резултат на разликата помеѓу онлајн фотографија и вистинскиот објект, Ова е како резултат на осветленост и прилагодувања на екранот Сите завеси се рачно изработени, Како што тоа е индивидуален дизајн може да биде од 2 до 5 cm отстапување...

BGN 15.00 28.77

Дълбоко Кафе От Шенилна С Щора Cortina Тюл Затъмнение Кухня, Хол Индивидуални Модерен Завеса Лукс И Gordijnen

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

BGN 20.00 28.80

Плодове маслена живопис луксозни 3D алуминиева дограма, щори за постелки всекидневна офис стена домашен гоблен декоративна покривка Cortinas

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

BGN 133.00 225.92

Най-добрите луксозни розово кадифе, бродирана плътни завеси за хол Deluxe princess style висококачествени пердета за спалня

Обработка начини Пакет се вклучени : 1 парче x Крпа Завеса или 1 парче x tulle ( Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче .) 1) Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки 2) Ако ви треба да ја измените должината на завеса, ве молиме да ни даде порака при поднесување на цел Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар Совети : 1.Цената е за 1 парче ткаенина завеса или tulle...

BGN 32.00 62.40

CITYINCITY тюл бродирани детски пердета за спалня Dream White Bear Момиче Момче 3D завеси за хол Чисто ready made

CITYINCITY Tulle Везени Деца Завеси за спалната соба Сон Мечка Бела Девојка Момче 3 D подготвени направи завеса за дневната соба ЧистаОбработка начин : Пакет се вклучени : 1 парче x Tulle .Совети : 1.Цената е за 1 парче Tulle.2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи ВИСОКА.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4...

BGN 30.00 49.42

Планета и звезда-модел щори за деца детски детски стаи завеси Cortinas врати, плътни завеси, Пердета лечение на прозорци

За Овој Производ се Продава од 1 Панел Достапни Завеса Насловот тип : Grommet и Лента за куки Мала разлика во бојата можат да настанат како резултат на разликата помеѓу онлајн фотографија и вистинскиот објект, Ова е како резултат на осветленост и прилагодувања на екранот Сите завеси се рачно изработени, Како што тоа е индивидуален дизајн може да биде од 2 до 5 cm отстапување Прифати Сопствени направени, ве молиме да ни кажете големина сакате, кога се направи ред Совети : За соодветна полнота, панели треба да се измери 23 пати поголема од ширината на вашиот прозорецДостапни Завеса Насловот ВидовиДетали За ПроизводотКако да се Мерка за ЗавесиСлични ПроизводиШопинг БелешкиПлаќање100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата.Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот).ПревозотНие ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен...

BGN 10.00 19.17

Начало на прозорец завеса за хола памучен бельо завеса за спални домашен декоративен гъста завеса индивидуален размер Curains

Добредојдовте на LX Продавница забава 5 $ : цел цена повеќе од 99$ купон 4 $ : цел цена повеќе од 79$ забава 3 $ : цел цена повеќе од 59$ купон 2 $ : цел цена повеќе од 39$ купон 1 $ : цел цена повеќе од 19$ добиете купонот на страната на производи следат мојата продавница да добие повеќе од 5% попуст ние сме професионални завеси производителот во кина.користење на квалитетни материјали и добра технологија,ние мора да се осигураме дека нашиот производ квалитетот сите нив се готови производи.изборот на видот и фиксација начин,ќе можете лесно да се инсталира директно на нивДетали за производот опис : 1.Цена : Тоа е 1 парче завеса е цена (на Едната страна од прозорецот).Да ги красат целиот прозорец,треба да се купат 2 парче завеси2.Цена : Вклучувајќи кука 1,кука 2 или дупка 3 (Ние ви помогне да гратис процесот на фиксација методи)3.Услуга : Нашата гратис обработка на услугата,можете лесно да ги користите за декорација на вашиот windows4.Внимание : Не завеса род5.250x270cm : ширина 250cm и висина 270cmЗавеса род должина Завеса големина Треба да се купи 1.6 м 2 m 200x270cm 2 парче 2.1 m 2.5 m 250x270cm 2 парче 2.6 m 3 m 300x270cm 2 парче 3.1 м 3.5 m 350x270cm 2 парче Прилагодување остави порака 2 дел

BGN 39.00 49.12

Европейската лукс четырехлистный детелина Перлата на бродирани бежово кафе завеси тюл сватба детска работа с прозорци марля WP369C

Две боја на располагање Детали за браун Детали за беж(100cm =1 метар = 39 инчи )Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам...

BGN 37.00 52.48

Елегантна Бродерия Дебели Европейските Плътни Пердета За Спалня Хол Тюл Завеса Обработка На Прозорци По Поръчка

Обработка : Пакетот вклучува : 1 парче x Завеса или Tulle Совети : 1 Завесата Засенчување Го Оценувате : 70% 2 Големина На : WШирина, LДолжина...

BGN 21.00 32.46

потребителски 3d стереоскопични завеси на цветя, и цветя, хол завеси стоки за дома завеси потъмняване на децата завеса

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

BGN 144.00 283.20

MYRU нов стил най-високо качество луксозни пердета за спалня завеса, Полиестер, Памук, мека стая

1 Сенка го оценувате : 75 %2.Звучна ИзолацијаТие се осигура дека дури и ако сте светлина sleeper ќе не биде нарушен од страна на звук на улиците.3...

BGN 15.98

Пискюл Завеса Кристални Мъниста Пискюл Коприна Ред Завеса На Прозореца На Вратата На Прозрачни Завеси Престилката Врата, Прозорци, Панел За Домашно Завеса E5

Опис 1 x String Завесата на боја ви избор1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

BGN 11.00 18.08

3D завеса с релефни цветя алуминиева дограма, щори за хола качество спалня завеса на вратата завеса за кухни

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

BGN 98.00 192.00

[byetee] модерни минималистични твърди пердета от памук плътност в slub за спални Linving room windows катионные завеси, Пердета

• Тоа е едно парче цена(1 panel), тоа не е поставен завеса цена Ако сакате да се купи 1 сет завеси како на сликата, ве молиме изберете 2 панели(парчиња) затемнување.•Должина(висина) : ако сакате другите висина,ве молиме оставете порака во ред,или можете да контактирате со нас.• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме Нарачана...

BGN 44.00 56.00