• Ново
2x ABS пластмаса Среднерамные въздушни дефлектори апликации за Harley Touring FLHRC FLHTCUTG FLHTCU 2009 2010 2011 2012 2013

2x ABS пластмаса Среднерамные въздушни дефлектори апликации за Harley Touring FLHRC FLHTCUTG FLHTCU 2009 2010 2011 2012 2013

BGN 70.38
BGN 67.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Средината на Рамката на Воздухот (Топлина) Deflectors и го Скратува. Воздухот Deflectors закачите на рамката под седиштето, и директна топлина подалеку од возачот за да се подобри удобноста на топло лето вози. Го скратува стап-на воздухот deflectors акценти ќе liven нив веднаш.
Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар (Лево и Право Средината на Рамката Deflector и Трим)
Материјал : ABS Пластика
Во Боја : Црна Deflectors/Chrome Скратува
ABS Пластика шприц
Дизајнирани И Тестирани За Тешка Должност И Екстремни Температура
Апликации
Мешаници На Изгледот На Хром Од Моторот
Помага На Deflectors Изгледа Интегрирани Со Велосипед
Лесно Да Се Инсталира
Fitment :
Одговара За Харли-Дејвидсон Туринг & Trike модели 2009-Понова со една фабрика во средината на рамката на воздухот deflectors. Исто така, слични одговара :
Се ВКЛОПУВА CVO Ограничен FLHTKSE 2014-2015
Се ВКЛОПУВА CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE 2012
Се ВКЛОПУВА CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2 2013
Се ВКЛОПУВА CVO Роуд Глајд FLTRSE3 2009
Се ВКЛОПУВА CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE 2011
Се ВКЛОПУВА CVO Стрит Глајд FLHXSE 2010
Се ВКЛОПУВА CVO Стрит Глајд FLHXSE2 2011
Се ВКЛОПУВА CVO Стрит Глајд FLHXSE3 2012
Се ВКЛОПУВА CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE4 2009
Се ВКЛОПУВА CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE6 2011
Се ВКЛОПУВА CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE7 2012
Се ВКЛОПУВА CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE8 2013
Се ВКЛОПУВА CVO Ултра Класик FLHTCUSE5 2010
ОДГОВАРА на Електра Глајд Класичен FLHTC 2009-2013
ОДГОВАРА на Електра Глајд Стандард FLHT 2009
ОДГОВАРА на Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU 2014-2015
ОДГОВАРА на Електра Глајд Ултра Класик Ниска 2015
ОДГОВАРА на Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK 2010-2013
ОДГОВАРА на Роуд Глајд Кастом FLTRX 2010-2013
ОДГОВАРА на Роуд Глајд FLTR 2009
ОДГОВАРА на Роуд Глајд Ултра FLTRU 2011-2013
ОДГОВАРА на Патот Кралот Класичен FLHRC 2009-2013
ОДГОВАРА на Патот Кралот FLHR 2009-2015
Се ВКЛОПУВА Стрит Глајд FLHX 2009-2015
Се ВКЛОПУВА Стрит Глајд Посебни FLHXS 2014-2015
Се ВКЛОПУВА Стрит Глајд Trike FLHXXX 2010-2011
Се ВКЛОПУВА Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG 2009-2013
Се ВКЛОПУВА Три Глајд Ултра FLHTCUTG 2014-2015
ОДГОВАРА на Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU 2009-2013
Се ВКЛОПУВА во Ултра Ограничен FLHTK 2014-2015
Се ВКЛОПУВА во Ултра Ниски Ограничена FLHTKL 2015
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. ние ги испратите преку различни воздух mail.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Превозот време не е загарантирана. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Тегло На Продукта:
1kg
Името На Модела:
За Harley Davidson
Височина На Продукта:
10inch
търговска марка:
GFYSHIP
Широчина На Елемента:
14inch
Вашия Мотор Правят:
Harley-Davidson
Дължина На Продукта:
29.5inch
Вид На Материала:
Абспластик
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи

Подобни продукти в категория

Диаметърът на задните спирачни дискове ротори KAWASAKI ZX12R NINJA 1200 GPX 750 R 1987 ZEPHYR 750 1991 ZX6R 1995-1997 Г. NINJA 1993-1994 ZZR 600 1991-1992

Ако сакате трговија на големо,ве молиме да пишувате пораки за мене!имаме чудовиште, fox, ракавици,маици, јакни, панталони,коленото чувари, заштитник јакни ,ракавици,чанти,капи,капаци,паричници,scarfs,маски,чорапи,копче синџир,кочница диск rotors,автомобил eyelash,хидрати, калем,CDI, handguards,Led диоди,се повлече стартер,фендер,ветробранското стакло,седиште,turnal светлина,назад огледала,бар крај, итн...

BGN 63.12

Мотоциклет Winshield на предното стъкло за SUZUKI GSXR1000 GSXR 1000 GSX-R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 09 10 11 12 13-16 К9

100% Сосема Нов •Боја : како на сликатаПогодни За : SUZUKI GSXR1000 K9 09161.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

BGN 29.00 31.98

След Продажбено Обслужване Chrome Passenger Mini Floorboards Задните Крака FootPegsFit Harley-Davidson Electra Glide Heritage Softail Fat Boy

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Челик Pan & Гумена подлога Боја : Како на сликата шоу Креирано од извајани црна гума подлога со chromed пломба, тие фрлија подолго, минливи сенка...

BGN 126.00 134.24

Мотоциклет Черно Златна 1 Кормилото Ръчни Дръжки На Крак Клечки Почивка Край Нарязани На Harley

Опис Оваа универзална работ намали footpeg е направен од алуминиум и најдобри елоксирани површина.Овие лесно да се инсталира на работ намали footpegs се директна замена за оригинални делови на опремата...

BGN 104.00 109.74

Ново предното стъкло, предното стъкло е подходящ за Honda VFR400 NC30 1988-1994 89 90 91 92 93 мотоциклет

Дел Име : Мотоцикл ШофершајбнатаFitment : Хонда VFR400 NC30 19881994 Боја : Како на сликата покажуваМатеријал : Високо квалитетна ABS пластикаПакет : 1 ×Шофершајбната 100% Сосема Нов,Лесно да се инсталира...

BGN 39.66

Мотоциклет Winshield на предното стъкло за KAWASAKI ZZR400 ZZR600 ZZR 400 600 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002-2007

100% Сосема Нов •Боја : како на сликатаПогодни За : ZZR400 ZZR600 93071.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

BGN 32.00 35.18

Дълбоко Деколте С Контрастен Силует Капаче Седельной Чанти, Шапки Harley Flhx Road Glide 14-16 Парчета

Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема НовВисока класа на квалитет и многу издржливиМатеријал: АлуминиумБоја : ЦрнаСтил:Длабоко Намали Позиција : Лево и Десно (Опремени со Тешко Седло Кеси)Целосно покритие latch шарки, додадете highend луксузни допирFitment : Се вклопува '14подоцна Туринг модели опремени со тешки дисагиВе молиме потврдете дека оваа Дисага Latch Корица вклопува вашиот седло торба пред да ја купитеПакетот Вклучува : 1 пар Дисага Latch Покрие(Како слика се прикажани)

BGN 63.81

Аксесоари за мотоциклети CNC предната и задната ос на колелото вилица Carsh слайдер протектор за yamaha tmax 500 08-11 t-max 530 12-15 tmax530

Мото додатоци CNC Пред&Задната Оска на Тркалото на Вилушка Carsh Лизгачот Заштитник за јамаха tmax 500 0811 тmax 530 1215 tmax530Функција : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум+ПОМ Објектот е лесно да се инсталира без инструкции Стандардна боја : црвена / gold / сино / сребрена / црна / титаниум Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет Пакет се вклучуваат : 1 парче Предните тркала вилушка Лизгачот Заштитник со инсталирате завртка заштита влошки се лесно фиксирани во прекинете вилушка преку соодветни полагање челик бар...

BGN 84.00 127.98

Горещи продажба,за SUZUKI GSXR 1000 K2 2000-2002 GSXR1000 00-02 R1000 синьо бяла обичай комплект обтекател мотоциклет (шприцоване)

За Suzuki Suzuki GSXR1000 20002002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSXR1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSXR1000 Години : 2000,2001,2002 Специфики : .9 Парчиња .ПредDrilled за Прецизност Fitment .Вклучува ТоплинаShield Технологија .Висок Квалитет На Paint Job .Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 622.00 654.40

Горещи продажба, модерен комплект обтекателей за SUZUKI GSX-R1000 K7 07-08 GSXR1000 GSX R1000 GSXR 1000 2007 2008 обтекатели (шприцоване)

За Suzuki GSXR1000 20072008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSXR1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSXR1000 Години : 2007,2008 Специфики : 24 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 698.00 734.40

Горещи продажба, за SUZUKI GSXR1000 K5 05 06 GSX R1000 GSXR 1000 бял черен 2005 2006 GSX-R1000 K5 обтекатели (шприцоване)

За Suzuki Suzuki GSXR1000 20052006 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSXR1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSXR1000 Години : 2005,2006 Специфики : 22 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 561.00 590.40

Универсална 40 W Мотоциклетът Фаровете LED подпомагаща противотуманная фаровете Assemblie Driving Лампа за BMW R1200GS/ADV/F800GS

Универзална 40 W Мотоцикл Светла LED Помошни Магла Светлина Assemblie Возење Светилка За BMW R1200 GS / ADV / F800 GS Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Име : Мотоцикл Светла LED Помошни Магла светла Боја : Црна Wattage : 40 W ЛУМЕН : 4000 LM Водоотпорен : IP67 Боја температура : 6000 K Живот Време : Околу 30000 часа Материјали : Пластика + Метал Тежина : 1kg Објект Должина : 27cm / 10.6 инчен Објект Ширина : 17cm / 6.69 инчен Објект Висина : 13cm / 3.9 инчен Fitment : За BMW R1200 GS / ADV / F800 GS Пакет Листата : 1 x 40 W Мотоцикл Светла LED Помошни Магла Светлина Известувања : да се Обезбеди овој дел одговара за вашиот мотор пред да нарачате...

BGN 136.00 158.24

Аксесоари за мотоциклети алуминиева поставка за краката странична поставка удължител за укрепване табела за KTM 1050 1090 1190 1290 Adventure Adv

CNC Потпирачот страна стојат продолжување Enlarger Поддршка подлога пак плоча Специфични : Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани Боја : Црна,Портокалова Fitment : За KTM 1050 1090 1190 1290 АвантураВклучувајќи : 1 Peice Алуминиум Страна Стојат Зголемиш

BGN 23.00 31.98

Регулатор за верига регулатор на махалото слайдер за КТМ 950 990 SMT / SUPER DUKE / ADVENTURE/ SUPERMOTO/R аксесоари за мотоциклети

Мотоцикл Синџир Прилагодувач Регулатор На ЛизгачотСостојба : Резервни Сосема Нов , Висок КвалитетМатеријал : CNC T6 6061 алуминиумПовршина : ЕлоксираниФункција : Ласерски Priting ЛоготоОригинални заменаЛесно да се инсталира, Нема инструкции за инсталација.Боја : ПортокаловаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Пакет се вклучуваат : 1 парFitment : KTM 990 SMT 20092013 KTM 990 SUPERMOTO / R 20082013 KTM 990 СУПЕР ВОЈВОДАТА Р 20072013 KTM 990 СУПЕР ВОЈВОДАТА 20042012 KTM 990 АВАНТУРА 20062013 KTM 990 АВАНТУРА S 20062008 KTM 990 АВАНТУРА Р 20092012 KTM 950 АВАНТУРА S / R 20032006 KTM 950 SUPERMOTO / R 20052007( Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Модел и Годината во оваа Fitment Пред цел )

BGN 30.38

Мотоциклет TMAX530 CNC двигател статор защитно покритие протектор за охрана за Yamaha T-max 530 tmax 530 2012- мотоциклети, резервни части

Мотоцикл TMAX530 CNC Мотор Stator Заштитна Маска Заштитник Guard За Јамаха Тmax 530 tmax 530 20122015 мотор делови Материјал : Висок Квалитет на CNC Алуминиум 6061 Елоксирани и ПОМ Состојба : 100% Сосема Нов Инсталација : Лесно да се инсталира Боја : Црна / Црвена / Gold / Сребрена / Сино Fitment : За Јамаха T MAX 530 2012 2013 2014 2015 Вклучувајќи : 1 парче на Моторот со Заштитна маска answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е направен од страна на CNCМашински, па може да има некои гребење во задниот дел, сепак, ве молиме не грижете се, тоа не влијае врз пред убавина.

BGN 49.00 55.98

Горещи продажба,обтекател за SUZUKI GSX-R1000 K7 07 08 GSXR1000 GSXR 1000 2007 2008 синьо бяла каросерия комплект обтекателей (шприцоване)

За Suzuki GSXR1000 20072008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSXR1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSXR1000 Години : 2007,2008 Специфики : 24 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 698.00 734.40

За BMW R NineT R1200 GS LC 2013 2014- R1200 R RS 2015- предната спирачка капачката на резервоара на съединителя капачки R1200GS R1200R R1200RS

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетЗадна Кочница Резервоарот алуминиум маскаМногу постабилна и torsionCNC сврте / машински алуминиумскиЛесна заменатитаниум елоксираниКоличина : 1 BUCБоја : Црна / Sliver / ТитаниумAnswer : ___________________________ Note : сандак е со лого! Ве молиме контактирајте со нас за јасна слика! Без инсталација книгаFitment : ЗА BMW R1200 ГШ LC 20132016 ЗА BMW R 1200 R / RS 20152016 ЗА BMW R Nine T 20132016За GFYШенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба...

BGN 74.00 78.38

За HONDA CB500X CB400X 2013 2014 2015 2017 мотоциклет предната удлинительная рамка, протектор за охрана на обтекател / капак Crash Bar

Мотоцикл Обтекател / Качулка Несреќа Бар Продолжување Рамка ЗаштитникСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок квалитетМатеријал : 25мм железната цевка, Црна Висока температура боја; 4.5 мм плоча железо3 инсталација позиција нека се посилниДа се обезбеди целосна заштита, р educes на штета на мотоцикл во падне или судир.Нашите слики покажуваат вистинската производи, Без инструкции за инсталација.Боја : како на сликата прикажаниВНИМАНИЕ : ве Молиме тесни на шрафовите за 50% на несреќата бар е 3 позиција, а потоа може да се потврди двете страни на позицијата , на крај тесна сите завртки.Fitment : ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 X 20132017 ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 400 X 20132017( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

BGN 69.00 72.78

Горещи продажба, състезателни мотоциклети обтекатели за SUZUKI GSX-R1000 07 08 GSXR 1000 2007 2008 червен черен K7 обтекатели (шприцоване)

За Suzuki GSXR1000 20072008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSXR1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSXR1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSXR1000 Години : 2007,2008 Специфики : 24 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 698.00 734.40

Мотоциклет на задната седалка на предния капак на кутията мотоциклет седалката на предния капак заден обтекател за Honda CBR600RR въз основа на 2007-2012 2010 2009 2008 2011

Мотоцикл Задното Седиште Качулка Покрие Моторни велосипед Седиште Качулка Задните Обтекател За Хонда CBR600 RR 20072012 година 2010 година 2009 година 2008 2011 година, Тоа е замена на дел за вашиот задното седиште качулка, тоа може да го подобри ефикасноста и да ја направат вашиот мотор брилијантен...

BGN 31.00 31.02

10 бр мотори, аксесоари CNC предното стъкло шиповые болтове винт M5 гайки за BMW F800R F 800 R F 800R F800 R 2009-2014 2010 2011

ПрепоракаКарактеристики : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Бои : сина / сребрена / портокал / црвена / црна Супериорен квалитет и лесен за инсталацијаFitment : за Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Ducati Мотоцикл универзална ЗаврткиПакетот Вклучува : вклучувајќи : 1 поставен Мотор ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

BGN 12.00 13.68