• Ново
7x Mini Micro 0.7 mm-3 мм Hexagon Hex Allen Key Set гаечен ключ, отвертка набор от инструменти m09 dropship

7x Mini Micro 0.7 mm-3 мм Hexagon Hex Allen Key Set гаечен ключ, отвертка набор от инструменти m09 dropship

BGN 5.62
BGN 5.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Легиран челик Боја : Црна Спецификација : Спецификации : 0.7 мм/0.9 милиметри/1.3 mm/ 1.5 mm/2mm/2.5 mm/3мм Големина : L x W 62 x 22mm 57x19mmm 51x16mm 45x13mm 40x12mm 30x12mm 32x7mm Карактеристики : 1.Тешко и издржливи. 2.Blackening на површински третман, со висока цврстина, висока цврстина, отпорност на абење. 3.Добро оксидација отпор. Совети : Користете рамките на одреден стриже спектар Стави во сува средина, користете сува крпа за да ги избрише Количина : 7 Pcs/Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува 7pcs x Микро Хексадецимален Клуч

Всичко за продукта

търговска марка:
ЙОФЕ
Тип:
набор от ключове гаечных
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
гаечен ключ
Материал:
Легированная стомана

Подобни продукти в категория

Daniu HS-11011 печати за кримпване клещи серията SN ръководство пресклещи 0.25-2. 5mm2 24-14AWG челюстта легированная стомана

Карактеристики : 1 Направени од Легиран Челик материјал, издржлив и цврсти, лесен за употреба.2 Оваа умре е погоден за повеќето crimping алатки, Како да се промени брзо и лесно со Шрафцигер.Спецификација : Модел : SN11011Материјал : Легиран ЧеликCrimping опсег : 0.252.5mm2 2414 AWGТежина : 24gПакетот вклучува : 1 x SN11011 УмреДетали слики :

BGN 6.00 6.56

5x / Set прецизна отвертка микро-бижутери мини-часовщики инструменти

Опис : Материјал : Појачани и зацврстен челични ножеви Хром позлатен челик рачки во Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики 5 Pcs / Set Прецизност Шрафцигер Микро Jewelers Мини Watchmakers Алатки Модел : #0 и #1 1.4 mm, 2.0 mm, 2.4 mmКоличина : 1 Сет Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 12cm грешка,ви благодарам...

BGN 2.00 2.10

Hakkin 5 Пробийте Automatic Center Pin Punch Пробийте Bit Инструменти Електроинструменти Подпружиненная Маркиране На Стартови Отвори Инструмент Center Punch

Материјал : Knurled челик телоЛегура stell точкаБоја : ЗлатнаБренд Нови5" (125mm) должинаЕдноставен И Прецизен Да Го КориститеKnurled се справи спречува лизгање.Дава прецизни почетна точка на челик и други цврсти материјали.Ви овозможува лесно да се одбележи работа со една рака пред да дупчење кој ќе се спречи вежба од лизгање.Автоматско Пролет Товари Потоа Изданија На Врвот На Циклусот Со Сила Да Се Создаде Центар Удар (Не Чекан Е Потребно)Пролет притисок може да се прилагоди со едноставно ротирање на knurled врвот на удар.Автоматско проектирање чисто и прецизно удари челик, дрво и пластикаПакетот вклучува : 1 x Автоматски центар удар

BGN 8.00 13.44

Безплатна доставка 1бр HSS6542 е направила машина за права флейта кран винт кран M6.5*0.5/0.75/1.0 за производството на стоманени метални нишки

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС направени допрете M6.5 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M6.5Теренот : 0.5 mm / 0.75 / 1.0 mmПримена : може да се користи за железо, челик, алуминиум бакар workpieces провира.Пакет Се Вклучени : 1 x хсс 6542 целосна CNC меле директно допрете M6.5mmСлични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.38

15шт GOSO шлосери инструменти класически комплект с чанта и прозрачен силует на замък на Вътрешния вид на заключване на панти счупен ключ инструмент

Опција 1 : вклучуваат 12pcs пракса алатки и 3pcs тензија алатка; Опција 2 : вклучуваат 12pcs пракса алатки и 3pcs тензија алатка со 1pc Транспарентен Заклучување...

BGN 20.00

FASEN HS-109 CR-V 1.3 mm/16AWG електротехник тел кабел пластмасови клещи рязане кабелен нож ръчна странична ножица Electrictrician инструмент

Нови развиена прецизност biade машина направен овој микро сечилото дупка е можно За разлика од конвенционалните жица stripper,високо ниво на јаглерод од легиран челик гаранции подолг живот со таков точни соголување.Должина 203mmТежина 0.19 Kg1...

BGN 6.00 6.16

високо качество, VETUS BGA Precision ESD пинсети 8 бр. / компл. ESD-10~17 неръждаема стомана антистатични пинсети ремонт инструмент

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V230 V 0.01 V / 0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCIE,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS / Многу JY ЦРНА LeadFree Лемење Лемење Железо Совети 900 MТК за Hakko 936 fx888 / 888 D SAIKE 909 D / 852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs / многу 5 / 10 / 20 / 30 / X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободнивисок qualit VETBGA Прецизност ESD Пинцети 8pcs / set ESD10~17 нерѓосувачки челик антистатички пинцети Поправка АлаткаBGA АнтиСтатички ESD VetПинцети Пакет Внатрешноста : 1 X tweezer ESD10 1 X tweezer ESD11 1 X tweezer ESD12 1 X tweezer ESD13 1 X tweezer ESD14 1 X tweezer ESD15 1 X tweezer ESD16 1 X tweezer ESD17

BGN 8.78

Кутия тръбен фланец заключване за врати пощенска кутия шкаф шкаф W / 2 ключа 16-30 мм спад на кораб

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Погоден за Кабинет, поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натамуКам е заштитена до тело од еден шрафСпецификации : 100% сосема новМатеријал : Цинк ЛегураПланината Дупка со Дијаметар : 18mmНавој Тело Должина : 16mm / 25мм / 30ммКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.46

LAOA S2 Y type Y shape Y-образни магнитни накрайници отвертка болт отвертка, специални винтоверти

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеLAOA Yформа шрафцигер со Силно магнетноМодел Форма Големина A B C D Материјал LA614 Y00 Yформа Y0 3мм 170mm 76mm 24mm S2 LA614 Y01 Yформа Y1 4mm 195mm 102mm 24mm S2 LA614 Y02 Yформа Y2 5mm 200mm 100mm 30мм S2 LA614 Y03 Yформа Y3 6mm 200mm 100mm 30мм S2 E...

BGN 8.00 10.64

Мини 5-инчов електрически клещи Плоскогубец Snip Кътър ръчни инструменти Червен

100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за механички и електро монтажа, се сече и се peal Светлинатежина, тенок профил и лесно предавање на insulate костец удобно за работа Агол од 45° степени употреба во тесни простори Пролет натоварени за лесна употреба Материјал : Метал и Пластика, Димензии : 13 x 8.5 x 1cm(5" x 3.3" x 0.4")(приближно) Боја : Црвена

BGN 3.00 3.63

Дърворезба чук кожен занаят работни резбари чук инструменти за дърводелци работи на дограма-M25

Резби во дрво Mallet Кожа Занаетчиски Работи Столари Чекан Алатки за Дограма Столарија M25 Опис : Карактеристики : Тоа е погоден за занимања и аматериОдлично за користење со кожа марки,Prong Дијамант Длето ,дупка удар,итнИдеален за повеќето машини за chiselsУбаво се справи со седиште во главатаЛесен и confortable дрвена рачка прави да се направи на кожа резба лесноМатеријал : beechwoodВкупна Должина : 7.68" (195 мм)Пакетот Вклучува : 1 x Бука резби во Дрво Mallet

BGN 16.00 19.90

1PC MT15 Terminal Отстраняване Dismount Tool Kit for 1J0973713 3B0972702 Molex DELPHI tyco AMP VW, Audi Тел seal водоустойчив конектор

Оваа алатка се користи во подолу терминали и конектори ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

BGN 5.60

Безплатна доставка 20 бр / компл. ръчна дърворезба Dia M3-M12 ръчен тип резба комплекти метчиков, кран гаечен ключ и Die гаечен ключ, ръчни винтови кранове

Карактеристики На Производот : 20pcs чешми&умира алатки се поставува за повеќето од работилници и diyer да се направи челик работното парче лесно.Производот, вклучувајќи : 9pcs поставени чешми : M3×0.5 , М4×0.7 ,M5×0.8 ,M6×1.0 ,M7×1.0 , М8×1.25 ,М9×1.25 , M10*1.5,М12×1.759pcs поставите умира : M3×0.5 , М4×0.7 ,M5×0.8 ,M6×1.0 ,M7×1.0 , М8×1.25 ,М9×1.25 , M10*1.5,М12×1.751pc рака допрете го зглоб 1 / 2"(М3М12)1pc Некој умре рачниот зглоб рамка 1"(M25)Пакет се Вклучени : 20 PCS СО УДАР КУТИЈА ПАКЕТ.Слични Производи : Производ СликаУмира Параметри како followign за упатување(тука се стандардни параметри)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 47.98

3шт против хлъзгане, Pozidriv Pz3 отвертка бит Набор от инструменти S2 1/4 6.35 mm шестограмен джолан 50 мм Longth

Карактеристики 100% Висок квалитет и Сосема нов Висок легиран челик S2, целокупната индукција стврднување, се носат...

BGN 6.00 6.86

THGS 11 броя 1/4 инча шестостенния джолан T6-T40 4 инча Дължина S2 стомана Torx сигурност корона отвертки бормашини набор от битове

Добар материјал не треба да се направи на површината декорација преку надворешен декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.Таписерии изработка, секој раб може прецизно да се заклучи завртка, завртки и шрафцигер главата нема да предизвика оштетување.Со магнетни, лесен за употреба кога завртка адсорпција.Може да се користи за прирачник електрични screwdrivers, screwdrivers, вежба битови, воздух и други алатки.Професионални мултиголемина, 1 / 4инчен хексагонални рачка на раб.Со користење на различни големина навртки може да го оштети screwdrivers и завртки! Користете точни шрафцигер, плаќаат помалку напор, и лесно unscrew на завртката!Боја : Сребро сиваМатеријал : S2 легиран челикEdge : 1 / 4 инчи (6.35 mm)Должина : 4 инчи (100 mm)големина : 4 инчи (100mm) * T64 инчи (100mm) * T74 инчи (100mm) * T84 инчи (100mm) * T9 ™ 4 инчи (100mm) * T104 инчи (100mm) * T154 инчи (100mm) * T204 инчи (100mm) * T254 инчи (100mm) * T274 инчи (100mm) * T304 инчи (100mm) * T40Пакет Се Вклучени : 11 x 4 инчен Torx шрафцигер залакСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 10.00 10.99

1pc ръчно натиск през цялата дисков а пробовземното вземане на проби от плат ръчно давящий нож ръчна давящий пробоотборный нож 1pc

1pc Рака притисок круг диск мостра ткаенина за земање рака нож притисокрака притисок земање ножСликата покажува : Карактеристики : 1...

BGN 248.00

HY22 выгравированное линейно нож за Hyundai ix35 и Kia Sportage Scale Shearing Teeth

Почитувани Купувачи , ако треба Li Shi 2 во 1 Pick & Decorder Сет ,ве молиме контактирајте го нашиот сервис или да ја напуштат messege за нас , ви благодариме !Dears, Ние имаме повеќе скала shearing заби копчињата подолу за модели, може да се остави messege да ни кој тип на врежани копче на ножот што треба , како што се следниве :

BGN 13.00 13.60