• Ново
8 бр. / лот нови инструменти за изработка на бижута във клещи кръг на плосък проводник на страничните ножове комплект комплект

8 бр. / лот нови инструменти за изработка на бижута във клещи кръг на плосък проводник на страничните ножове комплект комплект

BGN 38.38

Сума
Налично за поръчка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Јаглероден Челик Боја : Жолта Опис Јаглероден Челик, прекалени и зацврстен. Заробеништво двоен лист извори. Со удобно мек зафат гумени рачки. Погоден за жица работа, beading, накит одлуки или Подарок пакување. Објектот специфики :
Пакетот вклучува : 8 Pc x Jewellery Изработка на Алатки Beading Клешти
Да Драги Руски Клиенти
Испратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др. ќе бидат високо ценети и така, можете да ја примите вашата парцела безбедно. Тоа е нова политика од руската поштата и обичаи.
Плаќање & Превозот
За Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифатливи преку сигурна исплата Porcessor ЗАЧУВАМ.
За Превозот
Ние ќе ви обезбедиме Регистрирани Воздухопловната да брод парцела. Сите парцели ќе се испрати во рамките на обработка на време. Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на . Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји, строги Царински ( e. г. Бразил ), страшно време, одмор ќе го направи тоа повеќе од Проценува Време на Испорака, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/Федекс/UPS/DHL и ве молиме контактирајте со нас.
Должност & Данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Враќање & Замена
Сите наши производи ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба со 7 дена за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени производи.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, T/T и western union. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со следење на број, а ќе можат да се следат до пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум мало или дилер, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе им даде на некои попуст или прилагодување на цената пред вашата исплата.
Повратни информации
Вашиот 100% задоволство е нашата крајна дестинација. Вашите коментари се многу важни за нас и ни ги охрабри да услуга ви е добро. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни со позитивни повратни информации. Ние ќе го цениме тоа многу за вашето време и напор. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни.

Всичко за продукта

Тип:
Мини Клещи
Стил На Клещи:
Английски
Материал:
въглеродна стомана
Приложение:
Мултифункционален
търговска марка:
MYPOAYHODO
Номер На Модела:
Т102
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Стил Дръжки:
Извивам
Характеристики:
Мултифункционален

Подобни продукти в категория

Високо качество на мини сгъваем нож програма къмпинг нож открит оцеляване тактически спасителните лодки, ръчни инструменти, преносими Ключ Нож

Мини Преклопен Нож Комунални кампување Нож Отворено опстанок тактички спасување страна tools преносни Копче Нож Должина : 11.5 CM должина на Ножот : 5 CM Затворени : 7 CM Сечилото материјал : 420 нерѓосувачки челик Тежина : околу 20 грама

BGN 2.00 2.22

1pc ръчно натиск през цялата дисков а пробовземното вземане на проби от плат ръчно давящий нож ръчна давящий пробоотборный нож 1pc

1pc Рака притисок круг диск мостра ткаенина за земање рака нож притисокрака притисок земање ножСликата покажува : Карактеристики : 1...

BGN 248.00

4-10 См Бърз Храповик Скоростта На Освобождаване Стиснете Дървообработващи Работен Бар F Скоба Клип На Комплект Приспособление Инструмент Diy, Електрически Инструме?

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. Опис4инчен спецификации : челик песна, контрола должина 100mm, стисок на длабочина од околу 35mm, тежина од околу 0.1 КГ6инчен спецификации : челик песна, клип должина 150mm, клип длабочина 60mm, тежи околу 0.5 КГ8инчен спецификации : челик песна, контрола должина 200mm, контрола длабочина 60mm, тежи околу 0.55 KG10инчен спецификации : челик песна, клип должина од околу 250mm, клип длабочина на 60mm, тежи околу 0.6 KG[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии

BGN 8.00 10.34

3шт против хлъзгане, Pozidriv Pz3 отвертка бит Набор от инструменти S2 1/4 6.35 mm шестограмен джолан 50 мм Longth

Карактеристики 100% Висок квалитет и Сосема нов Висок легиран челик S2, целокупната индукција стврднување, се носат...

BGN 6.00 6.86

Безплатна доставка SIJIBOSI Mini 5 извит нос във занаят, хоби клещи бижутери ремонт на бижута инструмент

МИНИ КРИВО PLIERDiscription : Оваа мала објект е со вкупна должина од 120mm,капкафалсификувани со superiror 45# висока јаглероден челик,широко се применува за изработка на накит,electrionic,телекомуникациски поправка итн,со пролетта асистент.1 ...

BGN 10.69

FEITA ST13 ST14 ST15 2 бр. промишлени пинцети от неръждаема стомана ръчен инструмент за изграждане на миглите за красота, часовници, направи си Сам Ремонт телефони

FEITA ST13 ST14 ST15 2 ПАРЧИЊА Индустриски Пинцети Нерѓосувачки Челик Рака Алатки за Убавина Eyelash Проширување,Види,,Diy Телефон ПоправкаПревозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле...

BGN 9.00 9.41

1PC MT15 Terminal Отстраняване Dismount Tool Kit for 1J0973713 3B0972702 Molex DELPHI tyco AMP VW, Audi Тел seal водоустойчив конектор

Оваа алатка се користи во подолу терминали и конектори ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

BGN 5.60

Безплатна доставка 1бр HSS6542 е направила машина за права флейта кран винт кран M6.5*0.5/0.75/1.0 за производството на стоманени метални нишки

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС направени допрете M6.5 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M6.5Теренот : 0.5 mm / 0.75 / 1.0 mmПримена : може да се користи за железо, челик, алуминиум бакар workpieces провира.Пакет Се Вклучени : 1 x хсс 6542 целосна CNC меле директно допрете M6.5mmСлични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.38

Безплатен води 5 в 1 мултифункционален висококачествен набор от прецизни отвертки отвертки импортира инструмент комбинация от отвертки

Висока Цврстина 5 во 1 за i Phone, Samsung Телефон DIY Поправка Алатки Pentalobe 0.8 Прецизност S2 Завртка возачот Малку Мулти Шрафцигер Комплет Multifuntion 5 во 1 Прецизност Шрафцигер Големина : 13cm Пакет : Блистер кутија Цврстина : Х...

BGN 10.00 11.04

Мини 5-инчов електрически клещи Плоскогубец Snip Кътър ръчни инструменти Червен

100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за механички и електро монтажа, се сече и се peal Светлинатежина, тенок профил и лесно предавање на insulate костец удобно за работа Агол од 45° степени употреба во тесни простори Пролет натоварени за лесна употреба Материјал : Метал и Пластика, Димензии : 13 x 8.5 x 1cm(5" x 3.3" x 0.4")(приближно) Боја : Црвена

BGN 3.00 3.63

Безплатна доставка 20 бр / компл. ръчна дърворезба Dia M3-M12 ръчен тип резба комплекти метчиков, кран гаечен ключ и Die гаечен ключ, ръчни винтови кранове

Карактеристики На Производот : 20pcs чешми&умира алатки се поставува за повеќето од работилници и diyer да се направи челик работното парче лесно.Производот, вклучувајќи : 9pcs поставени чешми : M3×0.5 , М4×0.7 ,M5×0.8 ,M6×1.0 ,M7×1.0 , М8×1.25 ,М9×1.25 , M10*1.5,М12×1.759pcs поставите умира : M3×0.5 , М4×0.7 ,M5×0.8 ,M6×1.0 ,M7×1.0 , М8×1.25 ,М9×1.25 , M10*1.5,М12×1.751pc рака допрете го зглоб 1 / 2"(М3М12)1pc Некој умре рачниот зглоб рамка 1"(M25)Пакет се Вклучени : 20 PCS СО УДАР КУТИЈА ПАКЕТ.Слични Производи : Производ СликаУмира Параметри како followign за упатување(тука се стандардни параметри)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 47.98

THGS 11 броя 1/4 инча шестостенния джолан T6-T40 4 инча Дължина S2 стомана Torx сигурност корона отвертки бормашини набор от битове

Добар материјал не треба да се направи на површината декорација преку надворешен декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.Таписерии изработка, секој раб може прецизно да се заклучи завртка, завртки и шрафцигер главата нема да предизвика оштетување.Со магнетни, лесен за употреба кога завртка адсорпција.Може да се користи за прирачник електрични screwdrivers, screwdrivers, вежба битови, воздух и други алатки.Професионални мултиголемина, 1 / 4инчен хексагонални рачка на раб.Со користење на различни големина навртки може да го оштети screwdrivers и завртки! Користете точни шрафцигер, плаќаат помалку напор, и лесно unscrew на завртката!Боја : Сребро сиваМатеријал : S2 легиран челикEdge : 1 / 4 инчи (6.35 mm)Должина : 4 инчи (100 mm)големина : 4 инчи (100mm) * T64 инчи (100mm) * T74 инчи (100mm) * T84 инчи (100mm) * T9 ™ 4 инчи (100mm) * T104 инчи (100mm) * T154 инчи (100mm) * T204 инчи (100mm) * T254 инчи (100mm) * T274 инчи (100mm) * T304 инчи (100mm) * T40Пакет Се Вклучени : 11 x 4 инчен Torx шрафцигер залакСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 10.00 10.99

10шт титановое diamond покритие игла текстов файл набор от металлообрабатывающих занаятчийски инструменти с високо качество

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Титаниум позлата Боја : како што е прикажано на сл Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Карактеристики : Појачани челик шахти со не ' рѓа никел заврши, вградени со индустриски дијаманти...

BGN 6.00 6.72

4 1/2 Клещи С Плоски Носове Занаят Бижутериен Инструмент (L204045) Черен

Станот Носот Клешти наменета за правење остри кривини и право агли во мека жица Станот Носот Клешти Занает Алатка за контрола рамен објекти и работи добро за зацврстување свиткана жица Кутијазаедничка конструкција за сигурен употреба и непречено функционирање Прекрасен Занает Клешти Накит Клешти Погодна алатка за jewelers Мека гума зафат е лесен за грчевито држејќи се за Големина : околу 4 1 / 2 инчи (11.5 cm) долго

BGN 12.91

5x / Set прецизна отвертка микро-бижутери мини-часовщики инструменти

Опис : Материјал : Појачани и зацврстен челични ножеви Хром позлатен челик рачки во Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики 5 Pcs / Set Прецизност Шрафцигер Микро Jewelers Мини Watchmakers Алатки Модел : #0 и #1 1.4 mm, 2.0 mm, 2.4 mmКоличина : 1 Сет Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 12cm грешка,ви благодарам...

BGN 2.00 2.10

AWG24-10 (0,2-6,0 mm2 ) WX-D2 дизайн многофункционален кабел, кабели отстраняване на бои, рязане и кримпване на инструменти

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

BGN 14.40

Кутия тръбен фланец заключване за врати пощенска кутия шкаф шкаф W / 2 ключа 16-30 мм спад на кораб

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Погоден за Кабинет, поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натамуКам е заштитена до тело од еден шрафСпецификации : 100% сосема новМатеријал : Цинк ЛегураПланината Дупка со Дијаметар : 18mmНавој Тело Должина : 16mm / 25мм / 30ммКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.46

Алуминиев маслен филтър гаечен ключ гнездо Remover е инструмент 74 mm 14 флейта за BMW за AUDI Benz C15

100% сосема нов и висок квалитет на Внатрешноста Дијаметар : 7.4 cm / 2.91" Дебелина : 2.3 см / 0.91" Дупка со Дијаметар : 1.4 cm / 0.55", Одговараат : за Chery, за Бора, за Голф, за Jetta, за FIAT, за Сантана, за Passat, за сиена ја, за BMW, за Ауди, за Бенц Боја : Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.78

2018 Нова Безплатна доставка високо качество на мини открит фиксиран тактически сгъваем нож Дамаск къмпинг оцеляване плодови ножове EDC инструменти

Вкупна должина : 12 CMСечилото должина : 5 CMСе справи со долго : 7 СМСечилото дебелина : 2.3 MMСечилото материјал : Швајцарската прав Дамаск челикРачка материјал : Челик+Карбонски влакна печЦврстина : 5960 HRCПовршински третман : маринованеОбвивка : КожаТежина (вклучувајќи пакување) : 108 g Нето тежина : 82 g

BGN 187.00 233.60

FASEN HS-109 CR-V 1.3 mm/16AWG електротехник тел кабел пластмасови клещи рязане кабелен нож ръчна странична ножица Electrictrician инструмент

Нови развиена прецизност biade машина направен овој микро сечилото дупка е можно За разлика од конвенционалните жица stripper,високо ниво на јаглерод од легиран челик гаранции подолг живот со таков точни соголување.Должина 203mmТежина 0.19 Kg1...

BGN 6.00 6.16

Търговия на едро бижутери Diamond файл 3*140мм кръгла корона 10шт=1 комплект Титан

Име на производ : Дијамант датотека 3*140 10pcs=1lot форма круг совет материјал обложена со дијаманти Облик : Круг Тип : Мини Датотеки Материјал : Ti обложени дијамант 3*140 : Ti обложени дијамант Пакет Големина : 20.0 * 17.0 * 1.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.1 ( kg )

BGN 16.80

LAOA S2 Y type Y shape Y-образни магнитни накрайници отвертка болт отвертка, специални винтоверти

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеLAOA Yформа шрафцигер со Силно магнетноМодел Форма Големина A B C D Материјал LA614 Y00 Yформа Y0 3мм 170mm 76mm 24mm S2 LA614 Y01 Yформа Y1 4mm 195mm 102mm 24mm S2 LA614 Y02 Yформа Y2 5mm 200mm 100mm 30мм S2 LA614 Y03 Yформа Y3 6mm 200mm 100mm 30мм S2 E...

BGN 8.00 10.64

6 бр./компл. Керамични пинсети пинсети ръчни инструменти огнеупорни непроводящий корпус от неръждаема стомана многофункционален инструмент за ремонт

Карактеристики : Погоден за киселина прилики, СМД, лемење зглобовите, висока температура операција, прочистување, електронска опрема, прецизни машини, електронски цигари, фармацевтски операции...

BGN 22.00 36.64

Съвсем нов Мулти функционален магистралата задобренный Стриппер за CAT5 CAT6/e & коаксиален RG6, RG59, Rg7 & RG11 кабелен инструмент гореща продажба Безплатна доставка

Сосема Нов Мулти Функционални Брзо Coax Stripper за CAT5 CAT6 / e & Коаксијален RG6, RG59, RG7 & RG11 Кабел АлаткаБрзо Косекира Stripper идеален за брзо и удобно соголување многу видови на кабел...

BGN 13.00 14.24

високо качество, VETUS BGA Precision ESD пинсети 8 бр. / компл. ESD-10~17 неръждаема стомана антистатични пинсети ремонт инструмент

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V230 V 0.01 V / 0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCIE,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS / Многу JY ЦРНА LeadFree Лемење Лемење Железо Совети 900 MТК за Hakko 936 fx888 / 888 D SAIKE 909 D / 852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs / многу 5 / 10 / 20 / 30 / X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободнивисок qualit VETBGA Прецизност ESD Пинцети 8pcs / set ESD10~17 нерѓосувачки челик антистатички пинцети Поправка АлаткаBGA АнтиСтатички ESD VetПинцети Пакет Внатрешноста : 1 X tweezer ESD10 1 X tweezer ESD11 1 X tweezer ESD12 1 X tweezer ESD13 1 X tweezer ESD14 1 X tweezer ESD15 1 X tweezer ESD16 1 X tweezer ESD17

BGN 8.78