• Ново
Ремонтина храповик гаечен ключ твърди гаечен ключ 19 мм / 22 мм ремонт гнездо инструмент здрав CLH

Ремонтина храповик гаечен ключ твърди гаечен ключ 19 мм / 22 мм ремонт гнездо инструмент здрав CLH

BGN 25.23
BGN 19.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка

Scaffold Ratchet Клуч Солидна Spanner 19mm/22mm Поправка Штекер Алатка Трајни CLH Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет
Ова е идеална spanner со трајни и цврста конструкција за механички мајсторот.
Прецизен и професионален направени
Ratcheting дизајн да се направи на работа со завртки брзо и лесно
Заострените крај на линија до топ дупки
Двојно големина солидна spanner со ratchet механизам
Идеален за scaffolding и изградба
Материјал : Cr-V
Вкупна должина : Околу. 31.5 cm / 12.4"
Спецификации : 19mm / 22mm
Боја : Црна, сребрена, златна
Пакетот Вклучува : 1 x 19mm/22mm Spanner

Всичко за продукта

Цвят:
сребро, черно, златни
Тип:
набор от ключове гаечных
търговска марка:
Аликит
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
N/A
Материал:
CR-V
Размер:
Approx. 31.5cm / 12.4

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 20 бр / компл. ръчна дърворезба Dia M3-M12 ръчен тип резба комплекти метчиков, кран гаечен ключ и Die гаечен ключ, ръчни винтови кранове

Карактеристики На Производот : 20pcs чешми&умира алатки се поставува за повеќето од работилници и diyer да се направи челик работното парче лесно.Производот, вклучувајќи : 9pcs поставени чешми : M3×0.5 , М4×0.7 ,M5×0.8 ,M6×1.0 ,M7×1.0 , М8×1.25 ,М9×1.25 , M10*1.5,М12×1.759pcs поставите умира : M3×0.5 , М4×0.7 ,M5×0.8 ,M6×1.0 ,M7×1.0 , М8×1.25 ,М9×1.25 , M10*1.5,М12×1.751pc рака допрете го зглоб 1 / 2"(М3М12)1pc Некој умре рачниот зглоб рамка 1"(M25)Пакет се Вклучени : 20 PCS СО УДАР КУТИЈА ПАКЕТ.Слични Производи : Производ СликаУмира Параметри како followign за упатување(тука се стандардни параметри)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 47.98

10шт оригиналния гравиран линеен ключ за Buick Hummer GMC GL8 2 в 1 лиши GM37 скала режещи зъби празен ключ на автомобила инструменти за ключари

Почитувани Купувачи , ако треба Li Shi 2 во 1 Pick & Decorder Сет ,ве молиме контактирајте го нашиот сервис или да ја напуштат messege за нас , ви благодариме !Dears, Ние имаме повеќе скала shearing заби копчињата подолу за модели, може да се остави messege да ни кој тип на врежани копче на ножот што треба , како што се следниве :

BGN 17.00 17.60

5x / Set прецизна отвертка микро-бижутери мини-часовщики инструменти

Опис : Материјал : Појачани и зацврстен челични ножеви Хром позлатен челик рачки во Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики 5 Pcs / Set Прецизност Шрафцигер Микро Jewelers Мини Watchmakers Алатки Модел : #0 и #1 1.4 mm, 2.0 mm, 2.4 mmКоличина : 1 Сет Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 12cm грешка,ви благодарам...

BGN 2.00 2.10

6 бр./компл. Керамични пинсети пинсети ръчни инструменти огнеупорни непроводящий корпус от неръждаема стомана многофункционален инструмент за ремонт

Карактеристики : Погоден за киселина прилики, СМД, лемење зглобовите, висока температура операција, прочистување, електронска опрема, прецизни машини, електронски цигари, фармацевтски операции...

BGN 22.00 36.64

7x Mini Micro 0.7 mm-3 мм Hexagon Hex Allen Key Set гаечен ключ, отвертка набор от инструменти m09 dropship

Материјал : Легиран челик Боја : Црна Спецификација : Спецификации : 0.7 мм / 0.9 милиметри / 1.3 mm / 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм Големина : L x W 62 x 22mm 57x19mmm 51x16mm 45x13mm 40x12mm 30x12mm 32x7mm Карактеристики : 1.Тешко и издржливи...

BGN 5.00 5.62

Пластмасови труборезные клещи за рязане на PVC тръби с диаметър 6-42 mm, PVC тръби, канал, ножици с двойно предназначение

Пластични цевки за сечење клешти За сечење ПВЦ цевки со Дијаметар од 642mm ПВЦ цевки, trunking двојна намена ножициПолитика На ВраќањеБидејќи ние брод на стоките од страна на Кина пост,тоа ќе потрае доста долго време.Значи тука повеќе од $150 вредност за една цел,,јас ќе се организираме за друг метод за shippment(на пример, како DHL,FEDEX и ЕМС) без било повеќе exite такса.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите / размена во рок од 14 дена по дофат на стоки со полно пари за реконструкција (со исклучок на превозот надомест) додека производи се во оригиналната форма.Ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас ...

BGN 19.28

BGT тактически сгъваем ловен нож 9CR18 нож за оцеляване и спасяване EDC ножове открит къмпинг джобни инструменти със Стоманата + дръжка G10

BGT Тактички Преклопен Нож : Целосна должина : 200mmДолжина на ножот : 87mmСе справи со должина : 113mmСечилото ширина : 28mmСечилото дебелина : 4.0 mmСечилото материјал : 9 CR18 MOVТежина : 170g (вклучувајќи пакување)Цврстина : 57 HRCПовршина : пескарење со цртањеРачка материјал : челик + G10 облечен во црно јажеДруги : со кутија

BGN 30.00 31.98

Безплатен води 5 в 1 мултифункционален висококачествен набор от прецизни отвертки отвертки импортира инструмент комбинация от отвертки

Висока Цврстина 5 во 1 за i Phone, Samsung Телефон DIY Поправка Алатки Pentalobe 0.8 Прецизност S2 Завртка возачот Малку Мулти Шрафцигер Комплет Multifuntion 5 во 1 Прецизност Шрафцигер Големина : 13cm Пакет : Блистер кутија Цврстина : Х...

BGN 10.00 11.04

AWG24-10 (0,2-6,0 mm2 ) WX-D2 дизайн многофункционален кабел, кабели отстраняване на бои, рязане и кримпване на инструменти

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

BGN 14.40

Daniu HS-11011 печати за кримпване клещи серията SN ръководство пресклещи 0.25-2. 5mm2 24-14AWG челюстта легированная стомана

Карактеристики : 1 Направени од Легиран Челик материјал, издржлив и цврсти, лесен за употреба.2 Оваа умре е погоден за повеќето crimping алатки, Како да се промени брзо и лесно со Шрафцигер.Спецификација : Модел : SN11011Материјал : Легиран ЧеликCrimping опсег : 0.252.5mm2 2414 AWGТежина : 24gПакетот вклучува : 1 x SN11011 УмреДетали слики :

BGN 6.00 6.56

Dia. 110mm електрическа четка за почистване на под бормашина, електрически инструменти за отстраняване на упорити петна върху каменната керамични плочки Mable

Производ Материјали : Најлон жица , Пластичен капак, Поцинкуван железен се справи со OD : 110mm* М14 ( Круг прачка или Хексагонални род испратени по случаен избор ) Најлон Жица Должина : 30мм Цврстина : хард и дебела бела четка > црвено четка > црна четка > тенките и мека бела четка за Апликација : Со 10мм*М14 окно, што се користи за производство на електрична вежба или M14 мелница; Ова е тешко и дебела бела четка се користи главно за чистење тврдоглави дамки на камен, mable, керамичка плочка За чистење на меки површината на ткаенината, троседот, тепих, кожа, автомобил ентериери, итн., ве молиме кликнете тука за да го изберете !!! За чистење на меки површината на ткаенината, тепих, кожа, со висока светлина, пластика, дрво, апарати за домаќинство, автомобилски внатрешни работи, итн., ве молиме кликнете тука за да го изберете !!! За чистење на камен, mable, керамички плочки, дрвени кат, пластика, дебели тепих, дебела крпа, ве молиме кликнете тука за да го изберете !!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong...

BGN 17.00 20.48

FEITA ST13 ST14 ST15 2 бр. промишлени пинцети от неръждаема стомана ръчен инструмент за изграждане на миглите за красота, часовници, направи си Сам Ремонт телефони

FEITA ST13 ST14 ST15 2 ПАРЧИЊА Индустриски Пинцети Нерѓосувачки Челик Рака Алатки за Убавина Eyelash Проширување,Види,,Diy Телефон ПоправкаПревозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле...

BGN 9.00 9.41

Високо качество на мини сгъваем нож програма къмпинг нож открит оцеляване тактически спасителните лодки, ръчни инструменти, преносими Ключ Нож

Мини Преклопен Нож Комунални кампување Нож Отворено опстанок тактички спасување страна tools преносни Копче Нож Должина : 11.5 CM должина на Ножот : 5 CM Затворени : 7 CM Сечилото материјал : 420 нерѓосувачки челик Тежина : околу 20 грама

BGN 2.00 2.22

LAOA S2 Y type Y shape Y-образни магнитни накрайници отвертка болт отвертка, специални винтоверти

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеLAOA Yформа шрафцигер со Силно магнетноМодел Форма Големина A B C D Материјал LA614 Y00 Yформа Y0 3мм 170mm 76mm 24mm S2 LA614 Y01 Yформа Y1 4mm 195mm 102mm 24mm S2 LA614 Y02 Yформа Y2 5mm 200mm 100mm 30мм S2 LA614 Y03 Yформа Y3 6mm 200mm 100mm 30мм S2 E...

BGN 8.00 10.64

4 1/2 Клещи С Плоски Носове Занаят Бижутериен Инструмент (L204045) Черен

Станот Носот Клешти наменета за правење остри кривини и право агли во мека жица Станот Носот Клешти Занает Алатка за контрола рамен објекти и работи добро за зацврстување свиткана жица Кутијазаедничка конструкција за сигурен употреба и непречено функционирање Прекрасен Занает Клешти Накит Клешти Погодна алатка за jewelers Мека гума зафат е лесен за грчевито држејќи се за Големина : околу 4 1 / 2 инчи (11.5 cm) долго

BGN 12.91

Безплатна доставка SIJIBOSI Mini 5 извит нос във занаят, хоби клещи бижутери ремонт на бижута инструмент

МИНИ КРИВО PLIERDiscription : Оваа мала објект е со вкупна должина од 120mm,капкафалсификувани со superiror 45# висока јаглероден челик,широко се применува за изработка на накит,electrionic,телекомуникациски поправка итн,со пролетта асистент.1 ...

BGN 10.69

3шт против хлъзгане, Pozidriv Pz3 отвертка бит Набор от инструменти S2 1/4 6.35 mm шестограмен джолан 50 мм Longth

Карактеристики 100% Висок квалитет и Сосема нов Висок легиран челик S2, целокупната индукција стврднување, се носат...

BGN 6.00 6.86

Кутия тръбен фланец заключване за врати пощенска кутия шкаф шкаф W / 2 ключа 16-30 мм спад на кораб

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Погоден за Кабинет, поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натамуКам е заштитена до тело од еден шрафСпецификации : 100% сосема новМатеријал : Цинк ЛегураПланината Дупка со Дијаметар : 18mmНавој Тело Должина : 16mm / 25мм / 30ммКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.46

1pc ръчно натиск през цялата дисков а пробовземното вземане на проби от плат ръчно давящий нож ръчна давящий пробоотборный нож 1pc

1pc Рака притисок круг диск мостра ткаенина за земање рака нож притисокрака притисок земање ножСликата покажува : Карактеристики : 1...

BGN 248.00

Мини 5-инчов електрически клещи Плоскогубец Snip Кътър ръчни инструменти Червен

100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за механички и електро монтажа, се сече и се peal Светлинатежина, тенок профил и лесно предавање на insulate костец удобно за работа Агол од 45° степени употреба во тесни простори Пролет натоварени за лесна употреба Материјал : Метал и Пластика, Димензии : 13 x 8.5 x 1cm(5" x 3.3" x 0.4")(приближно) Боја : Црвена

BGN 3.00 3.63

Търговия на едро бижутери Diamond файл 3*140мм кръгла корона 10шт=1 комплект Титан

Име на производ : Дијамант датотека 3*140 10pcs=1lot форма круг совет материјал обложена со дијаманти Облик : Круг Тип : Мини Датотеки Материјал : Ti обложени дијамант 3*140 : Ti обложени дијамант Пакет Големина : 20.0 * 17.0 * 1.0 ( cm ) Бруто Тежина / Пакет : 0.1 ( kg )

BGN 16.80