• Ново
Риск M6*10/15/20/25/30/40 мм титан пътен под наем C спирачни апарати, болтове за Shimano 105 / ULTEGRA/DURA ACE велосипедни дискови спирачни винтове

Риск M6*10/15/20/25/30/40 мм титан пътен под наем C спирачни апарати, болтове за Shimano 105 / ULTEGRA/DURA ACE велосипедни дискови спирачни винтове

BGN 14.29
BGN 11.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка

Бренд : РИЗИЧЕН Материјал : Титаниум Боја : Златна / Виножито / Титаниум Спецификации : 10/15/20/25/30/40 mm Опсег : Патот Велосипед Кочница

Всичко за продукта

Цвят:
Rainbow 10 мм, Златна 10 мм, Rainbow 15 мм, Златна 15 мм, Rainbow 20 мм, Златна 20 мм, Rainbow 25 мм, Златна 25 мм, Rainbow 30 мм, Златна 30 мм, Rainbow 40 мм, Златна 40 мм
Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди
Размер:
For Shimano
Спирачна Система:
Линеен Тяговый Дисковата Спирачка
търговска марка:
Рискувам
Компоненти:
Суппортный Спирачка
Номер На Модела:
ZYZ-888
Материал:
Сплав От Титан
Тип На Блока:
парче

Подобни продукти в категория

Специални оферти! FCFB FW blue carbon fibre mountain bike carbon handlebar set = Stem seatpost handlebar seat безплатна доставка

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarве молиме да ни кажете што големина ти требајаглерод матични големина : 6 степен 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm6seatpost големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400mmпораст handlebar големина : 600 / 620 / 640 / 660 / 720 mmстанот handlebar големина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1set = 1pcs handlebar+1pcs матични+1pcs seatpost +1 buc топ кап +3pcs 10мм за миење+ 3 PCS 5mm за миењеако не да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 71.00 84.77

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 2 двойки, изгодна цена, една седалка, всички метални, цвят-жълт

Велосипедот Диск Кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Кочница, 2 Пара / ORD, Пониска ЦенаЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од Страна на TUVRheinland, 2 Пара за 2 Дебеломер

BGN 3.17

FCFB FW-SE-05-1 нов 3K carbon road bike moutain bike seat post 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм колоездене част на бърза доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mm Направен од карбонски влакна, ultralight со подобар изглед и нема компромиси на вкочанетост...

BGN 26.00 31.36

Алуминиева сплав dead fly под наем на ръчната спирачка планинско колоездене спирачка ръчната спирачка сгъваем ръчната спирачка аксесоари за велосипеди

Алуминиум Легура мртвите летаат велосипед рачната сопирачка планински велосипед кочница рачната сопирачка виткање велосипед кочница рачната сопирачка Бренд : Mixim Име : кочница кочница на велосипед Спецификации : долги или кратки (види фото) Тежина : кратки, долги став 180g 185g, се Чувствуваат удобно, ергономски дизајн, сите алуминиум легура.

BGN 14.00 25.44

1бр под наем фиксирани предаване Колоездене и педали ленти на краката набор от пътен под наем колани Лъч на краката Колоездене на велосипед мини велосипедни педали

Карактеристики : Компактен и моден дизајнПогоден за фиксна опрема, планински велосипед велосипедистиОваа педалата на рака се врши на силна носатотпор на платно, која е мека и издржливи...

BGN 2.00 2.50

Ремонт на мотора диаметър 3,5 мм сребрист тон сачмен лагер от неръждаема стомана, 1100 бр.

Име на производ : Топка имајќи челикДијаметар : 3.5 mm / 0.4 cmЦврстина ниво : 61 66Боја : Сребрена СенкаМатеријал : ЧеликПакет содржина : 1100 (+ / 2%) Челична топка имајќиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 8.88

МТВ велосипед дисковата спирачка подложки за AVID Elixir R, CR, CR Mag, 1/3/5/7/9, X. 0, XX дисковата спирачка, Черна смола, 10 двойки, BP001

Велосипедот Диск кочница Подлога за СТРАСТВЕН Еликсир R, CR, CR Маг, 1 / 3 / 5 / 7 / 9, X 0, XX Диск Кочница, Црна Смола, 10 Пара, BP001

BGN 15.97

Най-новият ultralight Пътен и планински байк 3D изкован сплав 3K въглеродни влакна под наем стволовой МТБ супер лесен 110 гр 31.8*60-110mm свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 D фалсификувани 7075 Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.)Висина : 41mmМатични Агол : +7 / 7Крај : сјај ; мет ( default сјај )Тежина : околу 110 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 20.46

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

Пътни дискови спирачни карбоновые та 38 мм 25 мм aero U форма за наем път чрез ос или быстроразъемные 700C пълни карбоновые дискове

Изберете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо18 Месеци ГаранцијаПатот диск сопирање јаглерод прирабници 38mm 25мм аеро У форма за патот велосипед преку оска или брзо ослободување 700 C целосна јаглерод прирабнициКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

BGN 428.80

free ship FCFB FW МТБ Handlebar set (carbon seatpost +Carboalumination stem+ flat or rise carbon handlebar+ cap+шайба) 3K set

1 set = 1pcs handlebar+1pcs seatpost +1pcs матични+3 еез 5mm миење+3pcs 10мм за миење+1pcs топ капHandlebarСтанот Големина : 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммСтој Големина : 31.8*620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаИзглед : 3 K udТежина : 135g(640mm)Боја : Црна Сјај ,Црна МатSeatpostWeight230gLength350 / 400 mmDiameter31.6 / 27.2 / 30.8 mmMaterial Carbon влакнаAppearance3 K udБоја Црна Сјај ,Црна Матголемина : 350*27.2 mm 350*30.8 mm 350*31.6 mm400*27.2 mm 400*30.8 mm 400*31.6 mmМатичниMaterial Aluminum Пакет ЈаглеродГолемина на агол 6 : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mmагол 17 : 80 / 90 / 100 / 110mmWeight120gВилушка Diameter28.6mmhandlebar дијаметар 31.8 mmпо цел 2 дена ,нема да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +агол 6 матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 70.00 83.10

Нов 700C Fixed Gear/ Track/ Road bike матов full carbon велосипедна дължината на пара с 3 спици и трубчатым джанта е интегрирана с ступицей Free ship

Нови 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед мет целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со хабот на Слободен бродОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 краци и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.8 mmГлавната Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,добредојдовте соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Патот велосипед центар, Фиксна Опрема Велосипед задните hu б со една брзина фиксна опрема, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 337.57

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

Високо качество на 100шт HK0509 игли, носещи 5* 9 *9 лагерите ABEC-5 HK0509 - - - безплатна доставка

Дијаметар : 5 (mm)Дијаметар : 9 (mm)Дебелина : 9 (mm)Стариот Модел : HK0509Тип : Игли Валчести ЛежиштаВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериКафез материјали : TN пластикаМодел : HK0306 TNУпотреба карактеристики : висока брзинаИмајќи Материјал : Имајќи ЧеликУпотреба : GeneralПримерок или место : на самото место

BGN 67.20

wacako full Carbon Fork New Style Road Bike Fork резервни части за велосипеди 1-1 / 8 700c 424g пътен под наем вилица велосипедни аксесоари бял

Бренд Име : wacakoУпотреба : Патот ВелосипедиБрој на модел : патот вилушкаматични големина : 28.6 mМатеријал : целосна ЈаглеродSteerer цевка со Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mmПогодни За : C КочницаБоја : како на сликиголемина на тркало : 700cтежина : околу 424gтип на јаглерод : T8001 година гаранција за квалитет

BGN 72.00 85.60

FOURIERS bike chain guide conversion seat Bottom bracket (BB) adapter ISCG03 ISCG 05 Chain guide mount Adaptor steady

FOURIERS велосипед синџир водич конверзија седиште Дното стапка (BB) адаптер ISCG03 ISCG 05 синџир водич Адаптер планината стабиленТип : ISCG03 / ISCG05 АдаптерМодел : ББПланината да ISCG03 / ISCG05Примарна Употреба : ББПланината / Единствен прстен синџир упатствоМатеријал : 6061T6 алуминиумКрај : црна песок елоксираниСпецификации : 59.2 MM (ISCG03) / 73 MM (ISCG05)пакет : 1 PCS АдаптерПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

BGN 19.76

Безплатна доставка нов FCFB FW планинско колоездене един завой многоцветен 400/420/440 * 90/100/110/120 мм

ве молиме да ни кажете што големината дали треба 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна 3 K Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Дијаметар : 31.8 mm Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, со Дијаметар : 31.8 мм, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : црвена ,сина ,зелена Тежина : 420g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

BGN 86.00 93.60

LITEPRO под наем гъвкав спирачен колан юфка ръководство анод цветни нержавеющие предната / задната част на велосипеда

Детали За Производот : Тежина : 10.5 gLenght : 9.6 cmБоја : Црна, Црвена ЗлатоЦената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 11.00 14.24

FCFB black grey bar mountain rise плосък handlebar /good bar/nice bar/велосипедни резервни части / велосипедни части 31.8 mm super linght handlebar

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar mtb велосипед handlebar default 3 K метако ви треба сјајни или треба ud ве молиме оставете порака за цел да ни кажеголемина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

BGN 25.00 30.08

2017 FCFB carbon stem road mountain bike stem angle 6 ъгъл на 17 70/80/90/100/110/120 / 130mm мотори stem под наем матиран гланц

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) Матични Агол : + / 6 Матични Должина 70 / 80 / 90mm / 100mm / 110mm / 120 / 130mm агол + / 17 lenght 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm боја : sliver сјајна,црвена сјајни ,сина, сјајна ,сјајни зелени, црни сјајни+мет тежина : 70mm / 123g 80mm / 131g 90mm / 135g 100mm / 139g 110mm / 142g 120mm / 146g 130mm / 150g Default mattt ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел ...

BGN 40.00 47.36