• Ново
Под наем запирающаяся имат противоплъзгаща се дръжка сцепление велосипед МТВ пътен под наем на волана велосипедна дръжка Колоездене алуминиева сплав гума червен

Под наем запирающаяся имат противоплъзгаща се дръжка сцепление велосипед МТВ пътен под наем на волана велосипедна дръжка Колоездене алуминиева сплав гума червен

BGN 14.38
BGN 12.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за сите 2,2 см дијаметар стандард велосипед handlebar Спецификации : Материјал : Гума & Алуминиумска Боја : Црна, Бела & црна, Црвена & црна, Сина & црна Нето тежина : 240g Пакетот вклучува : 2 x MTB Алуминиум Handlebars 2x Круг Прстени 2 x се Справува со
Бар Plug Алуминиум Легура Затворач
Алуминиум Легура рогови Против пролизгување

Всичко за продукта

търговска марка:
МЕЙАНДЯН
Материал:
Алуминиева Сплав+Гума
Дължина (см):
13,5 см
Ширина(см):
3.5 см
Цвят:
черно, червено, синьо, златно, бяло

Подобни продукти в категория

МТВ планински велосипед под Наем 10S касета свободно движение 10 степени маховик 11-36T зъби шатуны наем части 392g

Flywh јагула параметри[Боја] златна (специјално обработена површина)[Заби] (10 брзина 1136 T)[Брзина] 10 брзина[Тежина] 10 брзина 392g[Карактеристики] новиот 10брзина планина flywheel, Висока затегнувачка челик никел хром, Шупливи дизајн, намалена тежина!

BGN 58.00 72.91

нов стил на високо качество Lite carbon seat post МТБ пътен под наем подседельный аксесоари под наем 27.2/30.8/31.6*400/наем части 450мм

Материјал : Јаглерод влакнаГолемина на : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм( pls избор која големина сакате )Должина : 350mm / 400 / 450 мм ве молиме кажете ни должина .Тежина : 240g(31.6*400)Функција : Двоен ноктите , Заклучен,Не грижете се, вашиот седло стане изгубат засекогаш.

BGN 27.00 29.60

10шт MR63 пълен Керамични лагери 3x6x2. 5 мм цирконий zro2 керамични лагери 3*6*2.5

Точка Бр : MR63Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 3мм x6mm x2.5mmЗатворен Случај : ОтворенаМатеријал : Zr O2MOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 176.00

Безплатна доставка на 1 бр. велосипед слушалки високо качество МТБ слушалки 44 мм 110 г лагери слушалки, аксесоари за планинско колоездене

Здраво! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе ви биде топло за вас!Ова е многу светлина велосипед слушалки, тоа е имајќи производство, многу издржливи, висококвалитетни производи, тоа е 44 MM дијаметар, погоден за повеќето планински велосипеди, ние брзо превозот бесплатен превозот, можете брзо да го добие овој производ, ви Благодариме за вашата доверба! Овој производ ќе ве направи среќни...

BGN 15.00 16.91

Нов 700C Fixed Gear/ Track/ Road bike матов full carbon велосипедна дължината на пара с 3 спици и трубчатым джанта е интегрирана с ступицей Free ship

Нови 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед мет целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со хабот на Слободен бродОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 краци и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.8 mmГлавната Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,добредојдовте соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Патот велосипед центар, Фиксна Опрема Велосипед задните hu б со една брзина фиксна опрема, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 337.57

Гореща продажба 27.5 er мтб carbon колела Китай 650B mountain bike wheelset 30mm clincher бескамерная готова 1526g 32H UD мат 27.5 ER-30C

Топла продажба 27.5 er mtb јаглерод тркала Кина 650 B планински велосипед wheelset 30мм clincher цевки подготвени 1526g 32 H UD мет 27.5 ER30 CТип27.5 er mtb јаглерод тркалаМатеријал100% Јаглерод Влакна Toray T700Големина27.5 ERRimКрај : UD МетВежби : 32 / 32 ДупкиНадворешна Ширина : 30ммRim Длабочина : 28mmПрофилClincher Цевки подготвениЦентарPowerway M81 или Novatec(D772 SB,D771 SBКасета тело : Shiman 10 / 11 V,Sran XDЦентар боја : Црна / ЦрвенаГуми Компатибилност2Начин Цевки ClincherОска ШиринаПред 100x9 / 100x15mm ,Заден 135x10 / 142x12mmЦевка КомпатибилностPrestaЗборувашеСтолб PSR14 заоблени црна крациБрадавицитеМесинг / алуминиум Боја : Црна / ЦрвенаЗборуваше ШемаПред : 3 КрстЗадните : 3 КрстWheelset ТежинаВкупно : 1526g + / 30g (За Столб PSR14+Novatec)Пред : 705gЗадните : 821gПрирабници Тежина352g+ / 10gКочница ПовршинаUDRider Лимит На Тежина100kgМакс Зборуваше дупка напнатост180kgfСлободни1 сет на skewerГаранција2 годиниПакување Големина81.5 cm x 17cm x 65.5 cm1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,име и телефонски број е точен2.Сите цени се со FOB.Ние ќе не плаќаат никакви даноци за сопствени.Ако сметате дека обичајот на доход,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да напишете ниска вредност за да се избегне и да се намали сопствени даночни за вас.Инаку,ние ќе ги прогласи вистинската вредност сте платиле.3.Ние може да обезбеди сопствени бои и decal,Но тоа треба екстра цена,Ако ви се потребни,ве молиме контактирајте со нас.4.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако е оштетен,ве Молиме да се отвори пакетот и да го провери објекти,ако тоа е demaged ,ве молиме да одбие да го потпише.Инаку ,ние не сме одговорни за тоа откако ќе го потпише.5.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации пет ѕвезди.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек.1xfront јаглерод тркала велосипед1x Rear јаглерод тркала велосипед1 пар брзо ослободување​Воздушен Меур торба внатреДебел Картон надворЈаглерод големина на : 81.5*17*65.5Тежина : 4.5 кгНие сме професионални производител на јаглерод велосипед рамки,тркала и други велосипед делови,и weare продавачот на alibaba повеќе од 5years...

BGN 664.00

пълен въглероден пътен под наем carbon compact wheel, the wheel, super light carbon road bike wheel

Бренд : ПЛАТ Тежина : Околу 210 g Ширина : 40, 42, 44 сантиметри Менгеме : 31.8 mm ∅ Материјал : Целосна Карбонски Влакна Длабочина : 125 mm Стигнат до : 80 мм Крај : Црна мерки на Претпазливост : 1...

BGN 47.00 52.78

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

wacako full carbon fiber Bicycle handlebar fittings road handlebar small angle handlebars наем части вътрешна кабели

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМатични менгеме : 31.8 mmШирина : 400 / 420 / 440mm(CC)Главната Боја : како што се сликиКрај : сјај ; матТежина : околу 225g(420mm)1 година гаранција за квалитетНие можеме да понудиме handlebars без било ЛОГО!!

BGN 44.00 52.80

Безплатна доставка нов FCFB FW планинско колоездене един завой многоцветен 400/420/440 * 90/100/110/120 мм

ве молиме да ни кажете што големината дали треба 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна 3 K Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Дијаметар : 31.8 mm Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, со Дијаметар : 31.8 мм, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : црвена ,сина ,зелена Тежина : 420g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

BGN 86.00 93.60

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

2017 FCFB carbon stem road mountain bike stem angle 6 ъгъл на 17 70/80/90/100/110/120 / 130mm мотори stem под наем матиран гланц

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) Матични Агол : + / 6 Матични Должина 70 / 80 / 90mm / 100mm / 110mm / 120 / 130mm агол + / 17 lenght 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm боја : sliver сјајна,црвена сјајни ,сина, сјајна ,сјајни зелени, црни сјајни+мет тежина : 70mm / 123g 80mm / 131g 90mm / 135g 100mm / 139g 110mm / 142g 120mm / 146g 130mm / 150g Default mattt ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел ...

BGN 40.00 47.36

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

FCFB FW mountain and road 3K full carbon bicycle седловина carbon седловина fiber МТБ Байк части 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Безплатна доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmтежина 210g (31.6*400mm)Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

BGN 40.00 47.36

2017 нов EC90 пълен въглерод МТБ велосипеди седалка Гума подседельная тръба под наем пътни настилки седалка на седлото седалка Гума 27.2/30.8/31.6-350/400mm

materiale : fibra ди Carbonio aspetto : 3 К де partículas де pintura diseño specifiche tecniche : 27.2 mm / 30.8 mm / 31.6 mm lunghezza : 350mm о 400mm peso : 210g + / 10 G carico massimo : 150 кг estimado comprador, despде comprar por корист primero decirle на су tamaño deseado y especificaciones, приказни комо : 30.8*400mm, gracias...

BGN 32.00 57.28

Високо качество на 100шт HK0509 игли, носещи 5* 9 *9 лагерите ABEC-5 HK0509 - - - безплатна доставка

Дијаметар : 5 (mm)Дијаметар : 9 (mm)Дебелина : 9 (mm)Стариот Модел : HK0509Тип : Игли Валчести ЛежиштаВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериКафез материјали : TN пластикаМодел : HK0306 TNУпотреба карактеристики : висока брзинаИмајќи Материјал : Имајќи ЧеликУпотреба : GeneralПримерок или место : на самото место

BGN 67.20