• Ново
2017 нов пълен мтб carbon frame 27.5 er cadre vtt carbone 27.5 carbon Mountain bicycle frame cuadro мтб carbono 27.5 безплатна доставка

2017 нов пълен мтб carbon frame 27.5 er cadre vtt carbone 27.5 carbon Mountain bicycle frame cuadro мтб carbono 27.5 безплатна доставка

BGN 536.00
BGN 498.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка


2017 НОВИ целосна mtb јаглерод рамка 27.5 er кадри vtt carbone 27.5 јаглерод Планински велосипед рамка cuadro mtb carbono 27.5 бесплатен превозот

Всичко за продукта

Цвят:
15 5 черен мат, 15 5 черен гланц, 17 матово черно, 17 черен гланц, 18 5 черен мат, 18 5 черен гланц, 20 черен мат, 20 черен гланц
Тегло:
1050+/-50g
Сгъваема:
No
Режим На Обработка На Повърхността:
матиран
търговска марка:
Tideace
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
Планински Велосипеди
Номер На Модела:
LBD-МТБ-005
Материал:
въглерод
Размер:
15.5/17/18.5/20inch
Тегло На Рамката:
1050г+ - 50 грама
Размер:
27.5ER
ЗАВЪРШЕНИ:
Гланц / Мат
Набиране на персонал:
рамка
Гаранция:
2 години
тъка:
UD черен
Долната група:
PF30 (46*73mm)
Размер На Слушалки:
1 1/8 - 1 1/2
Подседельный болт:
31,6 мм
Материал:
Пълно въглеродни влакна T800

Подобни продукти в категория

TOSEEK full carbon fiber road bike handlebar под наем извит бар интегриран лост 3k лъскаво / матово под наем резервни части

Бренд : TOSEEKМатеријал : Целосна карбонски влакнаHandlebar должина : 400 / 420 / 440mmМатични должина : 90 / 100 / 110 / 120mmТежина : околу 370gСЈАЈ НА МАТМат Детали d rawingколокација носител ( Потребни се Купат )Glos s Детали d rawing

BGN 84.00 97.44

FCFB FW mountain and road 3K full carbon bicycle седловина carbon седловина fiber МТБ Байк части 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Безплатна доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmтежина 210g (31.6*400mm)Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

BGN 40.00 47.36

22T 32T 44T МТБ Mountain Road мотори са манивела кухи ремонт шатуны пръстени на верига зъб парче части

Бренд : 22 T 32 T 44 T crankset Chainring44 T crankset chainring : 7075 Алуминиум легура22 T 32 T cranklset chainring : ЧеликТежина : 44 T 76.8 G32 T 79.9 G22 T 36.1 GПогоден за shiman 9 10 брзина Cranksetможете да Контраст под слика со вашиот crankset44 T Црвена32 T како што е подолу22 T како што е подолу

BGN 9.00 10.40

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

MEIJUN планинско колоездене на спирачното колело 26 инча, 32 дупки преди и след каране на колело алуминиева сплав велосипедни колела, DIY цвят

MEIJUN планински велосипед кочница тркала 26 инчи 32 дупка пред и по велосипедот на тркалото на Алуминиум Алуминиумски тркала велосипед, DIY боја колокацијаБренд : MEIJUNИме : диск сопирачки на тркало велосипедСпецификација : 26 инчиМатеријал : 6061 алуминиум легураДупка број : 32Тежина : предните тркала 951g, задните тркала 1162g Гас устата : убава уста

BGN 107.00 126.40

Безплатна доставка на 1 бр. велосипед слушалки високо качество МТБ слушалки 44 мм 110 г лагери слушалки, аксесоари за планинско колоездене

Здраво! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе ви биде топло за вас!Ова е многу светлина велосипед слушалки, тоа е имајќи производство, многу издржливи, висококвалитетни производи, тоа е 44 MM дијаметар, погоден за повеќето планински велосипеди, ние брзо превозот бесплатен превозот, можете брзо да го добие овој производ, ви Благодариме за вашата доверба! Овој производ ќе ве направи среќни...

BGN 15.00 16.91

Нов 700C Fixed Gear/ Track/ Road bike матов full carbon велосипедна дължината на пара с 3 спици и трубчатым джанта е интегрирана с ступицей Free ship

Нови 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед мет целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со хабот на Слободен бродОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 краци и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.8 mmГлавната Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,добредојдовте соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Патот велосипед центар, Фиксна Опрема Велосипед задните hu б со една брзина фиксна опрема, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 337.57

1бр под наем фиксирани предаване Колоездене и педали ленти на краката набор от пътен под наем колани Лъч на краката Колоездене на велосипед мини велосипедни педали

Карактеристики : Компактен и моден дизајнПогоден за фиксна опрема, планински велосипед велосипедистиОваа педалата на рака се врши на силна носатотпор на платно, која е мека и издржливи...

BGN 2.00 2.50

Съединените Щати FCFB FW 4 colorstem ъгъл на 17 углеродистый алуминиев под наем пръчка carbon mountain road stem МТБ stem 80/90/100/110 мм

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) агол 17 Матични Должина 80mm / 90mm / 100mm / 110 / 120mm default црвена ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака за цел Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 19.00 22.40

МТВ планински велосипед под Наем 10S касета свободно движение 10 степени маховик 11-36T зъби шатуны наем части 392g

Flywh јагула параметри[Боја] златна (специјално обработена површина)[Заби] (10 брзина 1136 T)[Брзина] 10 брзина[Тежина] 10 брзина 392g[Карактеристики] новиот 10брзина планина flywheel, Висока затегнувачка челик никел хром, Шупливи дизајн, намалена тежина!

BGN 58.00 72.91

Планински велосипеди велосипеди дисковата спирачка адаптер диск 203 мм задни 180 мм F203 R180 Безплатна доставка

метар производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

BGN 3.00 3.01

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 2 двойки, изгодна цена, една седалка, всички метални, цвят-жълт

Велосипедот Диск Кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Кочница, 2 Пара / ORD, Пониска ЦенаЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од Страна на TUVRheinland, 2 Пара за 2 Дебеломер

BGN 3.17

Високо качество на 100шт HK0509 игли, носещи 5* 9 *9 лагерите ABEC-5 HK0509 - - - безплатна доставка

Дијаметар : 5 (mm)Дијаметар : 9 (mm)Дебелина : 9 (mm)Стариот Модел : HK0509Тип : Игли Валчести ЛежиштаВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериКафез материјали : TN пластикаМодел : HK0306 TNУпотреба карактеристики : висока брзинаИмајќи Материјал : Имајќи ЧеликУпотреба : GeneralПримерок или место : на самото место

BGN 67.20

Под наем запирающаяся имат противоплъзгаща се дръжка сцепление велосипед МТВ пътен под наем на волана велосипедна дръжка Колоездене алуминиева сплав гума червен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за сите 2,2 см дијаметар стандард велосипед handlebar Спецификации : Материјал : Гума & Алуминиумска Боја : Црна, Бела & црна, Црвена & црна, Сина & црна Нето тежина : 240g Пакетот вклучува : 2 x MTB Алуминиум Handlebars 2x Круг Прстени 2 x се Справува соБар Plug Алуминиум Легура ЗатворачАлуминиум Легура рогови Против пролизгување

BGN 12.00 14.38

Риск 4 бр. / лот M4x5. 7 сплав титан, фиксирани болтове за МТБ пътен под наем C спирачните челюсти мотор V-спирачка регулируеми винтове колоездене

Бренд : РИЗИК Производ : TC4 патот велосипед C кочница caliper завртка завртки Materail : Титаниум Алуминиумски Предмет : Патот Велосипед C Caliper Кочница Фиксна Завртка Карактеристики : Ситно направена, полирање мелење, вакум фолија Титаниум алуминиумски висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија е силна, спречување на ' рѓа Пакет : 4 парчиња * завртки

BGN 19.00 25.17

УВЕЛИЧЕТЕ съвместими джанти отношение на планински велосипеди 35 мм, ширина 25 мм, дълбочина е 27,5 er пълен въглеродни влакна джанти отношение 32H/32H централно заключван

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 Месеци ГаранцијаЗГОЛЕМЕТЕ компатибилен планински велосипед wheelsets 35mm 25мм широк длабок 27.5 er целосна карбонски влакна wheelsets 32 H / 32 H централнозаклучување диск центарШто е предности на Далеку Спорт ?1...

BGN 1000.00