• Ново
нов TOSEEK SC50 UD матиран углеродистый планинско колоездене волана 31,8 мм велосипедна част

нов TOSEEK SC50 UD матиран углеродистый планинско колоездене волана 31,8 мм велосипедна част

BGN 27.18
BGN 24.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ
Јаглерод Влакна композитни изградба
Засилен кочница лост зони
UD јаглерод ткаат
Материјал : Целосна Карбонски Влакна
Матични Менгеме : 31.8 mm
Должина .Подемот : 620/640/660/680/700/720mm рамни : 600/620/640/660/680/700 мм
Велосипед Тип : Планински Велосипед
2 години гаранција за квалитет
Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Всичко за продукта

Цвят:
Изкачване 620мм, изкачване 640мм, изкачване 660мм, изкачване 680мм, изкачване 700мм, изкачване 720мм, плосък 600мм, плосък 620мм, плосък 640мм, плосък 660мм, плосък 680мм, плосък 700мм
Тип:
Хоризонтален лост/монотонен волана
Компоненти:
Волан
търговска марка:
Тосик
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Ширина:
701 - 800mm
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
Планински Велосипеди
Номер На Модела:
EC90
Материал:
Въглеродни Влакна
Материал:
пълно въглеродни влакна
Скоба За Състав:
31,8 мм
тип на мотора :
планинско колоездене
изкачване:
620/640/660/680/700/720 мм
Апартамент:
600/620/640/660/680/700 мм

Подобни продукти в категория

FCFB FW-SE-05-1 нов 3K carbon road bike moutain bike seat post 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм колоездене част на бърза доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mm Направен од карбонски влакна, ultralight со подобар изглед и нема компромиси на вкочанетост...

BGN 26.00 31.36

МТВ планински велосипед под Наем 10S касета свободно движение 10 степени маховик 11-36T зъби шатуны наем части 392g

Flywh јагула параметри[Боја] златна (специјално обработена површина)[Заби] (10 брзина 1136 T)[Брзина] 10 брзина[Тежина] 10 брзина 392g[Карактеристики] новиот 10брзина планина flywheel, Висока затегнувачка челик никел хром, Шупливи дизајн, намалена тежина!

BGN 58.00 72.91

MEIJUN планинско колоездене на спирачното колело 26 инча, 32 дупки преди и след каране на колело алуминиева сплав велосипедни колела, DIY цвят

MEIJUN планински велосипед кочница тркала 26 инчи 32 дупка пред и по велосипедот на тркалото на Алуминиум Алуминиумски тркала велосипед, DIY боја колокацијаБренд : MEIJUNИме : диск сопирачки на тркало велосипедСпецификација : 26 инчиМатеријал : 6061 алуминиум легураДупка број : 32Тежина : предните тркала 951g, задните тркала 1162g Гас устата : убава уста

BGN 107.00 126.40

Безплатна доставка на 1 бр. велосипед слушалки високо качество МТБ слушалки 44 мм 110 г лагери слушалки, аксесоари за планинско колоездене

Здраво! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе ви биде топло за вас!Ова е многу светлина велосипед слушалки, тоа е имајќи производство, многу издржливи, висококвалитетни производи, тоа е 44 MM дијаметар, погоден за повеќето планински велосипеди, ние брзо превозот бесплатен превозот, можете брзо да го добие овој производ, ви Благодариме за вашата доверба! Овој производ ќе ве направи среќни...

BGN 15.00 16.91

Нов 700C Fixed Gear/ Track/ Road bike матов full carbon велосипедна дължината на пара с 3 спици и трубчатым джанта е интегрирана с ступицей Free ship

Нови 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед мет целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со хабот на Слободен бродОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 краци и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.8 mmГлавната Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,добредојдовте соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Патот велосипед центар, Фиксна Опрема Велосипед задните hu б со една брзина фиксна опрема, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 337.57

Най-новият ultralight Пътен и планински байк 3D изкован сплав 3K въглеродни влакна под наем стволовой МТБ супер лесен 110 гр 31.8*60-110mm свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 D фалсификувани 7075 Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.)Висина : 41mmМатични Агол : +7 / 7Крај : сјај ; мет ( default сјај )Тежина : околу 110 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 20.46

Специални оферти! FCFB FW blue carbon fibre mountain bike carbon handlebar set = Stem seatpost handlebar seat безплатна доставка

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarве молиме да ни кажете што големина ти требајаглерод матични големина : 6 степен 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm6seatpost големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400mmпораст handlebar големина : 600 / 620 / 640 / 660 / 720 mmстанот handlebar големина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1set = 1pcs handlebar+1pcs матични+1pcs seatpost +1 buc топ кап +3pcs 10мм за миење+ 3 PCS 5mm за миењеако не да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 71.00 84.77

Риск 4 бр. / лот M4x5. 7 сплав титан, фиксирани болтове за МТБ пътен под наем C спирачните челюсти мотор V-спирачка регулируеми винтове колоездене

Бренд : РИЗИК Производ : TC4 патот велосипед C кочница caliper завртка завртки Materail : Титаниум Алуминиумски Предмет : Патот Велосипед C Caliper Кочница Фиксна Завртка Карактеристики : Ситно направена, полирање мелење, вакум фолија Титаниум алуминиумски висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија е силна, спречување на ' рѓа Пакет : 4 парчиња * завртки

BGN 19.00 25.17

Планински велосипеди велосипеди дисковата спирачка адаптер диск 203 мм задни 180 мм F203 R180 Безплатна доставка

метар производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

BGN 3.00 3.01

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

нов стил на високо качество Lite carbon seat post МТБ пътен под наем подседельный аксесоари под наем 27.2/30.8/31.6*400/наем части 450мм

Материјал : Јаглерод влакнаГолемина на : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм( pls избор која големина сакате )Должина : 350mm / 400 / 450 мм ве молиме кажете ни должина .Тежина : 240g(31.6*400)Функција : Двоен ноктите , Заклучен,Не грижете се, вашиот седло стане изгубат засекогаш.

BGN 27.00 29.60

2 бр МТБ пътен велосипеди под Наем вътрешен кабел спирачка жило на проводник от 1,5 m нашата гореща линия по целия свят нов пристигане

Универзална MTB Велосипед Велосипед Велосипед Кочница Кабел Линија Внатрешна Жица Кочница Линија Core 150cm Велосипед ДодатоциКарактеристики : Бренд нови челик Кочница внатрешна каблиBraised завршуваОдговара најмногу велосипеди, 1.5 m за задна кочница употреба.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 1Дијаметар : 1.5 мм, 4mm(Плетенка)Должина : Околу...

BGN 2.00 3.55

Безплатна доставка нов FCFB FW планинско колоездене един завой многоцветен 400/420/440 * 90/100/110/120 мм

ве молиме да ни кажете што големината дали треба 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна 3 K Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Дијаметар : 31.8 mm Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, со Дијаметар : 31.8 мм, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : црвена ,сина ,зелена Тежина : 420g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

BGN 86.00 93.60

Гореща продажба 27.5 er мтб carbon колела Китай 650B mountain bike wheelset 30mm clincher бескамерная готова 1526g 32H UD мат 27.5 ER-30C

Топла продажба 27.5 er mtb јаглерод тркала Кина 650 B планински велосипед wheelset 30мм clincher цевки подготвени 1526g 32 H UD мет 27.5 ER30 CТип27.5 er mtb јаглерод тркалаМатеријал100% Јаглерод Влакна Toray T700Големина27.5 ERRimКрај : UD МетВежби : 32 / 32 ДупкиНадворешна Ширина : 30ммRim Длабочина : 28mmПрофилClincher Цевки подготвениЦентарPowerway M81 или Novatec(D772 SB,D771 SBКасета тело : Shiman 10 / 11 V,Sran XDЦентар боја : Црна / ЦрвенаГуми Компатибилност2Начин Цевки ClincherОска ШиринаПред 100x9 / 100x15mm ,Заден 135x10 / 142x12mmЦевка КомпатибилностPrestaЗборувашеСтолб PSR14 заоблени црна крациБрадавицитеМесинг / алуминиум Боја : Црна / ЦрвенаЗборуваше ШемаПред : 3 КрстЗадните : 3 КрстWheelset ТежинаВкупно : 1526g + / 30g (За Столб PSR14+Novatec)Пред : 705gЗадните : 821gПрирабници Тежина352g+ / 10gКочница ПовршинаUDRider Лимит На Тежина100kgМакс Зборуваше дупка напнатост180kgfСлободни1 сет на skewerГаранција2 годиниПакување Големина81.5 cm x 17cm x 65.5 cm1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,име и телефонски број е точен2.Сите цени се со FOB.Ние ќе не плаќаат никакви даноци за сопствени.Ако сметате дека обичајот на доход,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да напишете ниска вредност за да се избегне и да се намали сопствени даночни за вас.Инаку,ние ќе ги прогласи вистинската вредност сте платиле.3.Ние може да обезбеди сопствени бои и decal,Но тоа треба екстра цена,Ако ви се потребни,ве молиме контактирајте со нас.4.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако е оштетен,ве Молиме да се отвори пакетот и да го провери објекти,ако тоа е demaged ,ве молиме да одбие да го потпише.Инаку ,ние не сме одговорни за тоа откако ќе го потпише.5.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации пет ѕвезди.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек.1xfront јаглерод тркала велосипед1x Rear јаглерод тркала велосипед1 пар брзо ослободување​Воздушен Меур торба внатреДебел Картон надворЈаглерод големина на : 81.5*17*65.5Тежина : 4.5 кгНие сме професионални производител на јаглерод велосипед рамки,тркала и други велосипед делови,и weare продавачот на alibaba повеќе од 5years...

BGN 664.00

1Pc BB5Steel спирачна возвратная пружина високо еластична сила клип за велосипеди за планинско колоездене

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако вашиот велосипед не промена на сопирање пролет за долго време,тогаш мора да се добие нов за да го промените тоа!Поради еластичноста на стариот пролет е тешко да сопирачка.Вие треба да го промени за период да бидете сигурни дека вашиот сопирање алатки се мазни за да го користите! Карактеристики : Висок квалитет на материјалите...

BGN 1.94

FCFB black grey bar mountain rise плосък handlebar /good bar/nice bar/велосипедни резервни части / велосипедни части 31.8 mm super linght handlebar

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar mtb велосипед handlebar default 3 K метако ви треба сјајни или треба ud ве молиме оставете порака за цел да ни кажеголемина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

BGN 25.00 30.08

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

LITEPRO под наем гъвкав спирачен колан юфка ръководство анод цветни нержавеющие предната / задната част на велосипеда

Детали За Производот : Тежина : 10.5 gLenght : 9.6 cmБоја : Црна, Црвена ЗлатоЦената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 11.00 14.24

Под наем запирающаяся имат противоплъзгаща се дръжка сцепление велосипед МТВ пътен под наем на волана велосипедна дръжка Колоездене алуминиева сплав гума червен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за сите 2,2 см дијаметар стандард велосипед handlebar Спецификации : Материјал : Гума & Алуминиумска Боја : Црна, Бела & црна, Црвена & црна, Сина & црна Нето тежина : 240g Пакетот вклучува : 2 x MTB Алуминиум Handlebars 2x Круг Прстени 2 x се Справува соБар Plug Алуминиум Легура ЗатворачАлуминиум Легура рогови Против пролизгување

BGN 12.00 14.38

Съединените Щати FCFB FW 4 colorstem ъгъл на 17 углеродистый алуминиев под наем пръчка carbon mountain road stem МТБ stem 80/90/100/110 мм

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) агол 17 Матични Должина 80mm / 90mm / 100mm / 110 / 120mm default црвена ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака за цел Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 19.00 22.40

Нов 3k плосък / изкачване на въглерод под наем волан пълен въглеродни влакна Планински кормилото на велосипед част 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720 мм

Станот Бар достапни големини( 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм)Пораст Бар достапни големини(580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm)Answer : ___________________________ NOTE : АКО СТЕ НЕСИГУРНИ ЗА SEATPOST ГОЛЕМИНА ВИ СЕ ПОТРЕБНИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА СЕ ОДРЖИ ВАШАТА ЦЕЛ!!ГОЛЕМИНАТА НА SEATPOST ПОТРЕБИ EXACTLLY , ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ЈА ПОГОДИ ТОА, АКО НЕ ГО ЗНААТ ТОА , ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.ОТКАКО ЌЕ ПОСТАВИТЕ ВАШАТА НАРАЧКА, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ЕДНА ЗАБЕЛЕШКА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА ГОЛЕМИНАТА ВИ СЕ ДОПАЃА : EX : ПОРАСТ БАР 620СпецификацијаматеријалиКарбонски Влакна ,3 K текстура јаглерод, T700 карбонски влакнаголеминаСтанот Бар достапни големини( 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм)Пораст Бар достапни големини(580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm)тежина118g( различни должина може да се разликува малку)бојаСјај Црна, како слики покажуваHandlebar Менгеме Дијаметар31.8 MM

BGN 38.72

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

Нови 700C фиксирани предаване / песен / пътен велосипед пълен въглероден под наем дължината на пара 3 спици и тръбен ръб интегрирани с възел Безплатна доставка

Најновите 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозотОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 зборуваше и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.5 mmКрај : сјај / мет (default мет)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Песна велосипед задните центар со една брзина freewheel, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 380.77

1бр под наем фиксирани предаване Колоездене и педали ленти на краката набор от пътен под наем колани Лъч на краката Колоездене на велосипед мини велосипедни педали

Карактеристики : Компактен и моден дизајнПогоден за фиксна опрема, планински велосипед велосипедистиОваа педалата на рака се врши на силна носатотпор на платно, која е мека и издржливи...

BGN 2.00 2.50