• Ново
Планински велосипеди велосипеди дисковата спирачка адаптер диск 203 мм задни 180 мм F203 R180 Безплатна доставка

Планински велосипеди велосипеди дисковата спирачка адаптер диск 203 мм задни 180 мм F203 R180 Безплатна доставка

BGN 3.01
BGN 3.00 -0 %

Сума
Налично за поръчка

метар производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество б - f203 / r180 958 е - f180 952 детали за производот
диск адаптер
спецификација Б-F203 / R180
пред јадење 203mm , инсталиран на вилушка , само може да биде инсталиран 203mm диск
Заден диск 180mm , инсталиран на рамка , само може да биде инсталиран 180mm дискови
спецификација A-F180
соработува 180 ( 7 Инчи ) диск
A-F180 инсталација :

Всичко за продукта

Цвят:
A F180, F203 R180
Материал:
лека сплав
Компоненти:
Дисковата спирачка
търговска марка:
МЕРОКА
Воспользуйся:
Планински Велосипеди
Спирачна Система:
Линеен Тяговый Дисковата Спирачка
Номер На Модела:
снимка
Размер:
as picture
Тип:
A-F180, B-F203/R180
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

ZTTO 1 комплект под наем диск дисковата спирачка Ротор 160 мм 6 Болт фланец на адаптера стомана, хидравлична спирачка за МТБ планинско колоездене

ZTTO 1 Парче Велосипед Диск Диск Кочница Роторот 160mm 6 Гром Страната Адаптер Челик Хидраулични Сопирачки За MTB Планински ВелосипедПакетот Вклучува : 1 X Кочница Роторот1 X Страната Адаптер6 X Болт

BGN 10.88

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

10шт MR63 пълен Керамични лагери 3x6x2. 5 мм цирконий zro2 керамични лагери 3*6*2.5

Точка Бр : MR63Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 3мм x6mm x2.5mmЗатворен Случај : ОтворенаМатеријал : Zr O2MOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 176.00

Нов 3k плосък / изкачване на въглерод под наем волан пълен въглеродни влакна Планински кормилото на велосипед част 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720 мм

Станот Бар достапни големини( 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм)Пораст Бар достапни големини(580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm)Answer : ___________________________ NOTE : АКО СТЕ НЕСИГУРНИ ЗА SEATPOST ГОЛЕМИНА ВИ СЕ ПОТРЕБНИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА СЕ ОДРЖИ ВАШАТА ЦЕЛ!!ГОЛЕМИНАТА НА SEATPOST ПОТРЕБИ EXACTLLY , ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ЈА ПОГОДИ ТОА, АКО НЕ ГО ЗНААТ ТОА , ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.ОТКАКО ЌЕ ПОСТАВИТЕ ВАШАТА НАРАЧКА, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ЕДНА ЗАБЕЛЕШКА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА ГОЛЕМИНАТА ВИ СЕ ДОПАЃА : EX : ПОРАСТ БАР 620СпецификацијаматеријалиКарбонски Влакна ,3 K текстура јаглерод, T700 карбонски влакнаголеминаСтанот Бар достапни големини( 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм)Пораст Бар достапни големини(580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm)тежина118g( различни должина може да се разликува малку)бојаСјај Црна, како слики покажуваHandlebar Менгеме Дијаметар31.8 MM

BGN 38.72

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 2 двойки, изгодна цена, една седалка, всички метални, цвят-жълт

Велосипедот Диск Кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Кочница, 2 Пара / ORD, Пониска ЦенаЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од Страна на TUVRheinland, 2 Пара за 2 Дебеломер

BGN 3.17

Риск 4 бр. / лот M4x5. 7 сплав титан, фиксирани болтове за МТБ пътен под наем C спирачните челюсти мотор V-спирачка регулируеми винтове колоездене

Бренд : РИЗИК Производ : TC4 патот велосипед C кочница caliper завртка завртки Materail : Титаниум Алуминиумски Предмет : Патот Велосипед C Caliper Кочница Фиксна Завртка Карактеристики : Ситно направена, полирање мелење, вакум фолија Титаниум алуминиумски висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија е силна, спречување на ' рѓа Пакет : 4 парчиња * завртки

BGN 19.00 25.17

1Pc BB5Steel спирачна возвратная пружина високо еластична сила клип за велосипеди за планинско колоездене

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако вашиот велосипед не промена на сопирање пролет за долго време,тогаш мора да се добие нов за да го промените тоа!Поради еластичноста на стариот пролет е тешко да сопирачка.Вие треба да го промени за период да бидете сигурни дека вашиот сопирање алатки се мазни за да го користите! Карактеристики : Висок квалитет на материјалите...

BGN 1.94

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 10 двойки, изцяло метална

Велосипедот Диск кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Сопирачки10 Пара за 10 ДебеломерЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од страна на Tuv Rheinland

BGN 15.97

Риск M6*10/15/20/25/30/40 мм титан пътен под наем C спирачни апарати, болтове за Shimano 105 / ULTEGRA/DURA ACE велосипедни дискови спирачни винтове

Бренд : РИЗИЧЕН Материјал : Титаниум Боја : Златна / Виножито / Титаниум Спецификации : 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 40 mm Опсег : Патот Велосипед Кочница

BGN 11.00 14.29

МТВ планински велосипед под Наем 10S касета свободно движение 10 степени маховик 11-36T зъби шатуны наем части 392g

Flywh јагула параметри[Боја] златна (специјално обработена површина)[Заби] (10 брзина 1136 T)[Брзина] 10 брзина[Тежина] 10 брзина 392g[Карактеристики] новиот 10брзина планина flywheel, Висока затегнувачка челик никел хром, Шупливи дизајн, намалена тежина!

BGN 58.00 72.91

BMX МТБ Cycle Mountain Road Bicycle Скутер Bike Handle bar Rubber End Grip Soft Drop ship

Мека трајни гума, антибактерии и силна wearability Обичај anatomic покрена површината обезбедува влечење максимална контрола Не се лизга контрола, лесно да се стави & полетување Обезбеди дополнителна удобност Одлична за сите типови на возење! Материјал : Гума Должина : 120mm Дијаметар : 22.2 mm (приближно) 10 Бои за да изберете : Виолетова / Розова / Sky blue / Жолта / Зелена / Deep blue / Red / Бела / Портокал / Црна Количина : 1 piar(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакетВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.23

FCFB FW mountain and road 3K full carbon bicycle седловина carbon седловина fiber МТБ Байк части 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Безплатна доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmтежина 210g (31.6*400mm)Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

BGN 40.00 47.36

Гореща продажба 27.5 er мтб carbon колела Китай 650B mountain bike wheelset 30mm clincher бескамерная готова 1526g 32H UD мат 27.5 ER-30C

Топла продажба 27.5 er mtb јаглерод тркала Кина 650 B планински велосипед wheelset 30мм clincher цевки подготвени 1526g 32 H UD мет 27.5 ER30 CТип27.5 er mtb јаглерод тркалаМатеријал100% Јаглерод Влакна Toray T700Големина27.5 ERRimКрај : UD МетВежби : 32 / 32 ДупкиНадворешна Ширина : 30ммRim Длабочина : 28mmПрофилClincher Цевки подготвениЦентарPowerway M81 или Novatec(D772 SB,D771 SBКасета тело : Shiman 10 / 11 V,Sran XDЦентар боја : Црна / ЦрвенаГуми Компатибилност2Начин Цевки ClincherОска ШиринаПред 100x9 / 100x15mm ,Заден 135x10 / 142x12mmЦевка КомпатибилностPrestaЗборувашеСтолб PSR14 заоблени црна крациБрадавицитеМесинг / алуминиум Боја : Црна / ЦрвенаЗборуваше ШемаПред : 3 КрстЗадните : 3 КрстWheelset ТежинаВкупно : 1526g + / 30g (За Столб PSR14+Novatec)Пред : 705gЗадните : 821gПрирабници Тежина352g+ / 10gКочница ПовршинаUDRider Лимит На Тежина100kgМакс Зборуваше дупка напнатост180kgfСлободни1 сет на skewerГаранција2 годиниПакување Големина81.5 cm x 17cm x 65.5 cm1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,име и телефонски број е точен2.Сите цени се со FOB.Ние ќе не плаќаат никакви даноци за сопствени.Ако сметате дека обичајот на доход,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да напишете ниска вредност за да се избегне и да се намали сопствени даночни за вас.Инаку,ние ќе ги прогласи вистинската вредност сте платиле.3.Ние може да обезбеди сопствени бои и decal,Но тоа треба екстра цена,Ако ви се потребни,ве молиме контактирајте со нас.4.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако е оштетен,ве Молиме да се отвори пакетот и да го провери објекти,ако тоа е demaged ,ве молиме да одбие да го потпише.Инаку ,ние не сме одговорни за тоа откако ќе го потпише.5.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации пет ѕвезди.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек.1xfront јаглерод тркала велосипед1x Rear јаглерод тркала велосипед1 пар брзо ослободување​Воздушен Меур торба внатреДебел Картон надворЈаглерод големина на : 81.5*17*65.5Тежина : 4.5 кгНие сме професионални производител на јаглерод велосипед рамки,тркала и други велосипед делови,и weare продавачот на alibaba повеќе од 5years...

BGN 664.00

Под наем запирающаяся имат противоплъзгаща се дръжка сцепление велосипед МТВ пътен под наем на волана велосипедна дръжка Колоездене алуминиева сплав гума червен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за сите 2,2 см дијаметар стандард велосипед handlebar Спецификации : Материјал : Гума & Алуминиумска Боја : Црна, Бела & црна, Црвена & црна, Сина & црна Нето тежина : 240g Пакетот вклучува : 2 x MTB Алуминиум Handlebars 2x Круг Прстени 2 x се Справува соБар Plug Алуминиум Легура ЗатворачАлуминиум Легура рогови Против пролизгување

BGN 12.00 14.38

2 бр МТБ пътен велосипеди под Наем вътрешен кабел спирачка жило на проводник от 1,5 m нашата гореща линия по целия свят нов пристигане

Универзална MTB Велосипед Велосипед Велосипед Кочница Кабел Линија Внатрешна Жица Кочница Линија Core 150cm Велосипед ДодатоциКарактеристики : Бренд нови челик Кочница внатрешна каблиBraised завршуваОдговара најмногу велосипеди, 1.5 m за задна кочница употреба.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 1Дијаметар : 1.5 мм, 4mm(Плетенка)Должина : Околу...

BGN 2.00 3.55

wacako full carbon fiber Bicycle handlebar fittings road handlebar small angle handlebars наем части вътрешна кабели

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМатични менгеме : 31.8 mmШирина : 400 / 420 / 440mm(CC)Главната Боја : како што се сликиКрај : сјај ; матТежина : околу 225g(420mm)1 година гаранција за квалитетНие можеме да понудиме handlebars без било ЛОГО!!

BGN 44.00 52.80

МТВ Mountain Road Bike под Наем многоцветен D5 болтове 7075 алуминиева сплав шатуны манивела-шатунные гайка винтове за верижен колела

MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Многоцветни D5 Завртки 7075 Алуминиум Легура Crankset Чудак Завртки Орев За Синџир ТркалаМатеријал : 7075 алуминиум легураБоја : Сина Злато Црвено Црн Сребро.Тежина : 1.9 g / pcи за еднокреветни и двокреветни crankset ,ако инсталирате еден crankset ,ќе треба да ја инсталирате на миење5 компјутери за еден пакет

BGN 13.00 14.40

Пътни дискови спирачни карбоновые та 38 мм 25 мм aero U форма за наем път чрез ос или быстроразъемные 700C пълни карбоновые дискове

Изберете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо18 Месеци ГаранцијаПатот диск сопирање јаглерод прирабници 38mm 25мм аеро У форма за патот велосипед преку оска или брзо ослободување 700 C целосна јаглерод прирабнициКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

BGN 428.80

Нови 700C фиксирани предаване / песен / пътен велосипед пълен въглероден под наем дължината на пара 3 спици и тръбен ръб интегрирани с възел Безплатна доставка

Најновите 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозотОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 зборуваше и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.5 mmКрај : сјај / мет (default мет)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Песна велосипед задните центар со една брзина freewheel, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 380.77

МТВ велосипед дисковата спирачка подложки за AVID Elixir R, CR, CR Mag, 1/3/5/7/9, X. 0, XX дисковата спирачка, Черна смола, 10 двойки, BP001

Велосипедот Диск кочница Подлога за СТРАСТВЕН Еликсир R, CR, CR Маг, 1 / 3 / 5 / 7 / 9, X 0, XX Диск Кочница, Црна Смола, 10 Пара, BP001

BGN 15.97

22T 32T 44T МТБ Mountain Road мотори са манивела кухи ремонт шатуны пръстени на верига зъб парче части

Бренд : 22 T 32 T 44 T crankset Chainring44 T crankset chainring : 7075 Алуминиум легура22 T 32 T cranklset chainring : ЧеликТежина : 44 T 76.8 G32 T 79.9 G22 T 36.1 GПогоден за shiman 9 10 брзина Cranksetможете да Контраст под слика со вашиот crankset44 T Црвена32 T како што е подолу22 T како што е подолу

BGN 9.00 10.40

Най-новият ultralight Пътен и планински байк 3D изкован сплав 3K въглеродни влакна под наем стволовой МТБ супер лесен 110 гр 31.8*60-110mm свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 D фалсификувани 7075 Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.)Висина : 41mmМатични Агол : +7 / 7Крај : сјај ; мет ( default сјај )Тежина : околу 110 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 20.46

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

УВЕЛИЧЕТЕ съвместими джанти отношение на планински велосипеди 35 мм, ширина 25 мм, дълбочина е 27,5 er пълен въглеродни влакна джанти отношение 32H/32H централно заключван

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 Месеци ГаранцијаЗГОЛЕМЕТЕ компатибилен планински велосипед wheelsets 35mm 25мм широк длабок 27.5 er целосна карбонски влакна wheelsets 32 H / 32 H централнозаклучување диск центарШто е предности на Далеку Спорт ?1...

BGN 1000.00

Високо качество на 100шт HK0509 игли, носещи 5* 9 *9 лагерите ABEC-5 HK0509 - - - безплатна доставка

Дијаметар : 5 (mm)Дијаметар : 9 (mm)Дебелина : 9 (mm)Стариот Модел : HK0509Тип : Игли Валчести ЛежиштаВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериКафез материјали : TN пластикаМодел : HK0306 TNУпотреба карактеристики : висока брзинаИмајќи Материјал : Имајќи ЧеликУпотреба : GeneralПримерок или место : на самото место

BGN 67.20