• Ново
МТВ Mountain Road Bike под Наем многоцветен D5 болтове 7075 алуминиева сплав шатуны манивела-шатунные гайка винтове за верижен колела

МТВ Mountain Road Bike под Наем многоцветен D5 болтове 7075 алуминиева сплав шатуны манивела-шатунные гайка винтове за верижен колела

BGN 14.40
BGN 13.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Многоцветни D5 Завртки 7075 Алуминиум Легура Crankset Чудак Завртки Орев За Синџир Тркала
Материјал : 7075 алуминиум легура
Боја : Сина Злато Црвено Црн Сребро.
Тежина : 1.9 g/pc
и за еднокреветни и двокреветни crankset ,ако инсталирате еден crankset ,ќе треба да ја инсталирате на миење
5 компјутери за еден пакет

Всичко за продукта

Цвят:
червен, сребрист, син, черен, жълт
Воспользуйся:
Планински велосипеди, Детски велосипеди, пътни мотори, круизеры, BMX
Номер На Модела:
D5
Материал:
Алуминиева сплав
Зъбите Са Верижен Колела:
44-52Т
Категория:
веригата сорт колелото
търговска марка:
МЕРОКА
Дължина На Коляно:
175 мм

Подобни продукти в категория

22T 32T 44T МТБ Mountain Road мотори са манивела кухи ремонт шатуны пръстени на верига зъб парче части

Бренд : 22 T 32 T 44 T crankset Chainring44 T crankset chainring : 7075 Алуминиум легура22 T 32 T cranklset chainring : ЧеликТежина : 44 T 76.8 G32 T 79.9 G22 T 36.1 GПогоден за shiman 9 10 брзина Cranksetможете да Контраст под слика со вашиот crankset44 T Црвена32 T како што е подолу22 T како што е подолу

BGN 9.00 10.40

BMX МТБ Cycle Mountain Road Bicycle Скутер Bike Handle bar Rubber End Grip Soft Drop ship

Мека трајни гума, антибактерии и силна wearability Обичај anatomic покрена површината обезбедува влечење максимална контрола Не се лизга контрола, лесно да се стави & полетување Обезбеди дополнителна удобност Одлична за сите типови на возење! Материјал : Гума Должина : 120mm Дијаметар : 22.2 mm (приближно) 10 Бои за да изберете : Виолетова / Розова / Sky blue / Жолта / Зелена / Deep blue / Red / Бела / Портокал / Црна Количина : 1 piar(2 парчиња) Забелешка : Нема мало пакетВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.23

Велосипеди под Наем на свободен ход резба на главината на диска дисковата спирачка на Ротора 6 болт фланцов адаптер

100% сосема нов и висок квалитет на Таписерии изработка, чувствувате добро, лесен за употреба Единствена нишка дизајн, ефективно и директно да се направи велосипедска сопирање...

BGN 1.00 1.47

Специални оферти! FCFB FW blue carbon fibre mountain bike carbon handlebar set = Stem seatpost handlebar seat безплатна доставка

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarве молиме да ни кажете што големина ти требајаглерод матични големина : 6 степен 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm6seatpost големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400mmпораст handlebar големина : 600 / 620 / 640 / 660 / 720 mmстанот handlebar големина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1set = 1pcs handlebar+1pcs матични+1pcs seatpost +1 buc топ кап +3pcs 10мм за миење+ 3 PCS 5mm за миењеако не да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 71.00 84.77

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

нов стил на високо качество Lite carbon seat post МТБ пътен под наем подседельный аксесоари под наем 27.2/30.8/31.6*400/наем части 450мм

Материјал : Јаглерод влакнаГолемина на : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм( pls избор која големина сакате )Должина : 350mm / 400 / 450 мм ве молиме кажете ни должина .Тежина : 240g(31.6*400)Функција : Двоен ноктите , Заклучен,Не грижете се, вашиот седло стане изгубат засекогаш.

BGN 27.00 29.60

2017 FCFB carbon stem road mountain bike stem angle 6 ъгъл на 17 70/80/90/100/110/120 / 130mm мотори stem под наем матиран гланц

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) Матични Агол : + / 6 Матични Должина 70 / 80 / 90mm / 100mm / 110mm / 120 / 130mm агол + / 17 lenght 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm боја : sliver сјајна,црвена сјајни ,сина, сјајна ,сјајни зелени, црни сјајни+мет тежина : 70mm / 123g 80mm / 131g 90mm / 135g 100mm / 139g 110mm / 142g 120mm / 146g 130mm / 150g Default mattt ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел ...

BGN 40.00 47.36

Съединените Щати FCFB FW 4 colorstem ъгъл на 17 углеродистый алуминиев под наем пръчка carbon mountain road stem МТБ stem 80/90/100/110 мм

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) агол 17 Матични Должина 80mm / 90mm / 100mm / 110 / 120mm default црвена ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака за цел Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 19.00 22.40

Пътни дискови спирачни карбоновые та 38 мм 25 мм aero U форма за наем път чрез ос или быстроразъемные 700C пълни карбоновые дискове

Изберете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо18 Месеци ГаранцијаПатот диск сопирање јаглерод прирабници 38mm 25мм аеро У форма за патот велосипед преку оска или брзо ослободување 700 C целосна јаглерод прирабнициКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

BGN 428.80

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 10 двойки, изцяло метална

Велосипедот Диск кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Сопирачки10 Пара за 10 ДебеломерЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од страна на Tuv Rheinland

BGN 15.97

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 2 двойки, изгодна цена, една седалка, всички метални, цвят-жълт

Велосипедот Диск Кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Кочница, 2 Пара / ORD, Пониска ЦенаЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од Страна на TUVRheinland, 2 Пара за 2 Дебеломер

BGN 3.17

FCFB FW-SE-05-1 нов 3K carbon road bike moutain bike seat post 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм колоездене част на бърза доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mm Направен од карбонски влакна, ultralight со подобар изглед и нема компромиси на вкочанетост...

BGN 26.00 31.36

wacako full carbon fiber Bicycle handlebar fittings road handlebar small angle handlebars наем части вътрешна кабели

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМатични менгеме : 31.8 mmШирина : 400 / 420 / 440mm(CC)Главната Боја : како што се сликиКрај : сјај ; матТежина : околу 225g(420mm)1 година гаранција за квалитетНие можеме да понудиме handlebars без било ЛОГО!!

BGN 44.00 52.80

10шт MR63 пълен Керамични лагери 3x6x2. 5 мм цирконий zro2 керамични лагери 3*6*2.5

Точка Бр : MR63Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 3мм x6mm x2.5mmЗатворен Случај : ОтворенаМатеријал : Zr O2MOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 176.00

ZTTO 1 комплект под наем диск дисковата спирачка Ротор 160 мм 6 Болт фланец на адаптера стомана, хидравлична спирачка за МТБ планинско колоездене

ZTTO 1 Парче Велосипед Диск Диск Кочница Роторот 160mm 6 Гром Страната Адаптер Челик Хидраулични Сопирачки За MTB Планински ВелосипедПакетот Вклучува : 1 X Кочница Роторот1 X Страната Адаптер6 X Болт

BGN 10.88

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

MEIJUN планинско колоездене на спирачното колело 26 инча, 32 дупки преди и след каране на колело алуминиева сплав велосипедни колела, DIY цвят

MEIJUN планински велосипед кочница тркала 26 инчи 32 дупка пред и по велосипедот на тркалото на Алуминиум Алуминиумски тркала велосипед, DIY боја колокацијаБренд : MEIJUNИме : диск сопирачки на тркало велосипедСпецификација : 26 инчиМатеријал : 6061 алуминиум легураДупка број : 32Тежина : предните тркала 951g, задните тркала 1162g Гас устата : убава уста

BGN 107.00 126.40

LITEPRO под наем гъвкав спирачен колан юфка ръководство анод цветни нержавеющие предната / задната част на велосипеда

Детали За Производот : Тежина : 10.5 gLenght : 9.6 cmБоја : Црна, Црвена ЗлатоЦената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 11.00 14.24

TOSEEK full carbon fiber road bike handlebar под наем извит бар интегриран лост 3k лъскаво / матово под наем резервни части

Бренд : TOSEEKМатеријал : Целосна карбонски влакнаHandlebar должина : 400 / 420 / 440mmМатични должина : 90 / 100 / 110 / 120mmТежина : околу 370gСЈАЈ НА МАТМат Детали d rawingколокација носител ( Потребни се Купат )Glos s Детали d rawing

BGN 84.00 97.44

УВЕЛИЧЕТЕ съвместими джанти отношение на планински велосипеди 35 мм, ширина 25 мм, дълбочина е 27,5 er пълен въглеродни влакна джанти отношение 32H/32H централно заключван

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 Месеци ГаранцијаЗГОЛЕМЕТЕ компатибилен планински велосипед wheelsets 35mm 25мм широк длабок 27.5 er целосна карбонски влакна wheelsets 32 H / 32 H централнозаклучување диск центарШто е предности на Далеку Спорт ?1...

BGN 1000.00