• Ново
МТВ планинско колоездене шатуны алуминиева сплав под наем манивела-шатунная звездичка планинско колоездене манивела-шатунный нагъната диск мтв велосипед част

МТВ планинско колоездене шатуны алуминиева сплав под наем манивела-шатунная звездичка планинско колоездене манивела-шатунный нагъната диск мтв велосипед част

BGN 51.20
BGN 44.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка

метар Име : IXF шупливи заб плоча чудак Спецификации : BCD104mm, проред 48.5 mm Материјал : Алуминиум Тежина : 637 G / еден пар е Применливо : 9-брзина, 10-брзина crankset Достапни за XT, M590, M610 и други стоматолошки плоча КУПИ ЧУДАК ИСПРАТИ ЧУДАК ЗАВРТКА

Всичко за продукта

Дължина На Коляно:
170мм
Воспользуйся:
пътнически велосипеди, планински велосипеди
Категория:
Завийте дръжката
Материал:
Алуминиева сплав
Зъбите Са Верижен Колела:
34-42Т
търговска марка:
МЕРОКА
Номер На Модела:
снимка

Подобни продукти в категория

22T 32T 44T МТБ Mountain Road мотори са манивела кухи ремонт шатуны пръстени на верига зъб парче части

Бренд : 22 T 32 T 44 T crankset Chainring44 T crankset chainring : 7075 Алуминиум легура22 T 32 T cranklset chainring : ЧеликТежина : 44 T 76.8 G32 T 79.9 G22 T 36.1 GПогоден за shiman 9 10 брзина Cranksetможете да Контраст под слика со вашиот crankset44 T Црвена32 T како што е подолу22 T како што е подолу

BGN 9.00 10.40

Нови 700C фиксирани предаване / песен / пътен велосипед пълен въглероден под наем дължината на пара 3 спици и тръбен ръб интегрирани с възел Безплатна доставка

Најновите 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозотОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 зборуваше и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.5 mmКрај : сјај / мет (default мет)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Песна велосипед задните центар со една брзина freewheel, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 380.77

MEIJUN планинско колоездене на спирачното колело 26 инча, 32 дупки преди и след каране на колело алуминиева сплав велосипедни колела, DIY цвят

MEIJUN планински велосипед кочница тркала 26 инчи 32 дупка пред и по велосипедот на тркалото на Алуминиум Алуминиумски тркала велосипед, DIY боја колокацијаБренд : MEIJUNИме : диск сопирачки на тркало велосипедСпецификација : 26 инчиМатеријал : 6061 алуминиум легураДупка број : 32Тежина : предните тркала 951g, задните тркала 1162g Гас устата : убава уста

BGN 107.00 126.40

УВЕЛИЧЕТЕ съвместими джанти отношение на планински велосипеди 35 мм, ширина 25 мм, дълбочина е 27,5 er пълен въглеродни влакна джанти отношение 32H/32H централно заключван

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 Месеци ГаранцијаЗГОЛЕМЕТЕ компатибилен планински велосипед wheelsets 35mm 25мм широк длабок 27.5 er целосна карбонски влакна wheelsets 32 H / 32 H централнозаклучување диск центарШто е предности на Далеку Спорт ?1...

BGN 1000.00

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

нов стил на високо качество Lite carbon seat post МТБ пътен под наем подседельный аксесоари под наем 27.2/30.8/31.6*400/наем части 450мм

Материјал : Јаглерод влакнаГолемина на : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм( pls избор која големина сакате )Должина : 350mm / 400 / 450 мм ве молиме кажете ни должина .Тежина : 240g(31.6*400)Функција : Двоен ноктите , Заклучен,Не грижете се, вашиот седло стане изгубат засекогаш.

BGN 27.00 29.60

1бр под наем фиксирани предаване Колоездене и педали ленти на краката набор от пътен под наем колани Лъч на краката Колоездене на велосипед мини велосипедни педали

Карактеристики : Компактен и моден дизајнПогоден за фиксна опрема, планински велосипед велосипедистиОваа педалата на рака се врши на силна носатотпор на платно, која е мека и издржливи...

BGN 2.00 2.50

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

ZTTO 1 комплект под наем диск дисковата спирачка Ротор 160 мм 6 Болт фланец на адаптера стомана, хидравлична спирачка за МТБ планинско колоездене

ZTTO 1 Парче Велосипед Диск Диск Кочница Роторот 160mm 6 Гром Страната Адаптер Челик Хидраулични Сопирачки За MTB Планински ВелосипедПакетот Вклучува : 1 X Кочница Роторот1 X Страната Адаптер6 X Болт

BGN 10.88

FCFB black grey bar mountain rise плосък handlebar /good bar/nice bar/велосипедни резервни части / велосипедни части 31.8 mm super linght handlebar

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar mtb велосипед handlebar default 3 K метако ви треба сјајни или треба ud ве молиме оставете порака за цел да ни кажеголемина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

BGN 25.00 30.08

МТВ велосипед дисковата спирачка подложки за AVID Elixir R, CR, CR Mag, 1/3/5/7/9, X. 0, XX дисковата спирачка, Черна смола, 10 двойки, BP001

Велосипедот Диск кочница Подлога за СТРАСТВЕН Еликсир R, CR, CR Маг, 1 / 3 / 5 / 7 / 9, X 0, XX Диск Кочница, Црна Смола, 10 Пара, BP001

BGN 15.97

2017 нов пълен мтб carbon frame 27.5 er cadre vtt carbone 27.5 carbon Mountain bicycle frame cuadro мтб carbono 27.5 безплатна доставка

2017 НОВИ целосна mtb јаглерод рамка 27.5 er кадри vtt carbone 27.5 јаглерод Планински велосипед рамка cuadro mtb carbono 27.5 бесплатен превозот

BGN 498.00 536.00

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 2 двойки, изгодна цена, една седалка, всички метални, цвят-жълт

Велосипедот Диск Кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Кочница, 2 Пара / ORD, Пониска ЦенаЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од Страна на TUVRheinland, 2 Пара за 2 Дебеломер

BGN 3.17

1Pc BB5Steel спирачна возвратная пружина високо еластична сила клип за велосипеди за планинско колоездене

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако вашиот велосипед не промена на сопирање пролет за долго време,тогаш мора да се добие нов за да го промените тоа!Поради еластичноста на стариот пролет е тешко да сопирачка.Вие треба да го промени за период да бидете сигурни дека вашиот сопирање алатки се мазни за да го користите! Карактеристики : Висок квалитет на материјалите...

BGN 1.94

2 бр МТБ пътен велосипеди под Наем вътрешен кабел спирачка жило на проводник от 1,5 m нашата гореща линия по целия свят нов пристигане

Универзална MTB Велосипед Велосипед Велосипед Кочница Кабел Линија Внатрешна Жица Кочница Линија Core 150cm Велосипед ДодатоциКарактеристики : Бренд нови челик Кочница внатрешна каблиBraised завршуваОдговара најмногу велосипеди, 1.5 m за задна кочница употреба.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 1Дијаметар : 1.5 мм, 4mm(Плетенка)Должина : Околу...

BGN 2.00 3.55

Ремонт на мотора диаметър 3,5 мм сребрист тон сачмен лагер от неръждаема стомана, 1100 бр.

Име на производ : Топка имајќи челикДијаметар : 3.5 mm / 0.4 cmЦврстина ниво : 61 66Боја : Сребрена СенкаМатеријал : ЧеликПакет содржина : 1100 (+ / 2%) Челична топка имајќиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 8.88

Гореща продажба 27.5 er мтб carbon колела Китай 650B mountain bike wheelset 30mm clincher бескамерная готова 1526g 32H UD мат 27.5 ER-30C

Топла продажба 27.5 er mtb јаглерод тркала Кина 650 B планински велосипед wheelset 30мм clincher цевки подготвени 1526g 32 H UD мет 27.5 ER30 CТип27.5 er mtb јаглерод тркалаМатеријал100% Јаглерод Влакна Toray T700Големина27.5 ERRimКрај : UD МетВежби : 32 / 32 ДупкиНадворешна Ширина : 30ммRim Длабочина : 28mmПрофилClincher Цевки подготвениЦентарPowerway M81 или Novatec(D772 SB,D771 SBКасета тело : Shiman 10 / 11 V,Sran XDЦентар боја : Црна / ЦрвенаГуми Компатибилност2Начин Цевки ClincherОска ШиринаПред 100x9 / 100x15mm ,Заден 135x10 / 142x12mmЦевка КомпатибилностPrestaЗборувашеСтолб PSR14 заоблени црна крациБрадавицитеМесинг / алуминиум Боја : Црна / ЦрвенаЗборуваше ШемаПред : 3 КрстЗадните : 3 КрстWheelset ТежинаВкупно : 1526g + / 30g (За Столб PSR14+Novatec)Пред : 705gЗадните : 821gПрирабници Тежина352g+ / 10gКочница ПовршинаUDRider Лимит На Тежина100kgМакс Зборуваше дупка напнатост180kgfСлободни1 сет на skewerГаранција2 годиниПакување Големина81.5 cm x 17cm x 65.5 cm1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,име и телефонски број е точен2.Сите цени се со FOB.Ние ќе не плаќаат никакви даноци за сопствени.Ако сметате дека обичајот на доход,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да напишете ниска вредност за да се избегне и да се намали сопствени даночни за вас.Инаку,ние ќе ги прогласи вистинската вредност сте платиле.3.Ние може да обезбеди сопствени бои и decal,Но тоа треба екстра цена,Ако ви се потребни,ве молиме контактирајте со нас.4.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако е оштетен,ве Молиме да се отвори пакетот и да го провери објекти,ако тоа е demaged ,ве молиме да одбие да го потпише.Инаку ,ние не сме одговорни за тоа откако ќе го потпише.5.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации пет ѕвезди.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек.1xfront јаглерод тркала велосипед1x Rear јаглерод тркала велосипед1 пар брзо ослободување​Воздушен Меур торба внатреДебел Картон надворЈаглерод големина на : 81.5*17*65.5Тежина : 4.5 кгНие сме професионални производител на јаглерод велосипед рамки,тркала и други велосипед делови,и weare продавачот на alibaba повеќе од 5years...

BGN 664.00

Безплатна доставка нов FCFB FW планинско колоездене един завой многоцветен 400/420/440 * 90/100/110/120 мм

ве молиме да ни кажете што големината дали треба 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна 3 K Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Дијаметар : 31.8 mm Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, со Дијаметар : 31.8 мм, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : црвена ,сина ,зелена Тежина : 420g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

BGN 86.00 93.60

Велосипеди под Наем на свободен ход резба на главината на диска дисковата спирачка на Ротора 6 болт фланцов адаптер

100% сосема нов и висок квалитет на Таписерии изработка, чувствувате добро, лесен за употреба Единствена нишка дизајн, ефективно и директно да се направи велосипедска сопирање...

BGN 1.00 1.47

Високо качество на 100шт HK0509 игли, носещи 5* 9 *9 лагерите ABEC-5 HK0509 - - - безплатна доставка

Дијаметар : 5 (mm)Дијаметар : 9 (mm)Дебелина : 9 (mm)Стариот Модел : HK0509Тип : Игли Валчести ЛежиштаВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериКафез материјали : TN пластикаМодел : HK0306 TNУпотреба карактеристики : висока брзинаИмајќи Материјал : Имајќи ЧеликУпотреба : GeneralПримерок или место : на самото место

BGN 67.20

Риск M6*10/15/20/25/30/40 мм титан пътен под наем C спирачни апарати, болтове за Shimano 105 / ULTEGRA/DURA ACE велосипедни дискови спирачни винтове

Бренд : РИЗИЧЕН Материјал : Титаниум Боја : Златна / Виножито / Титаниум Спецификации : 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 40 mm Опсег : Патот Велосипед Кочница

BGN 11.00 14.29

МТВ планински велосипед под Наем 10S касета свободно движение 10 степени маховик 11-36T зъби шатуны наем части 392g

Flywh јагула параметри[Боја] златна (специјално обработена површина)[Заби] (10 брзина 1136 T)[Брзина] 10 брзина[Тежина] 10 брзина 392g[Карактеристики] новиот 10брзина планина flywheel, Висока затегнувачка челик никел хром, Шупливи дизајн, намалена тежина!

BGN 58.00 72.91

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

LITEPRO под наем гъвкав спирачен колан юфка ръководство анод цветни нержавеющие предната / задната част на велосипеда

Детали За Производот : Тежина : 10.5 gLenght : 9.6 cmБоја : Црна, Црвена ЗлатоЦената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 11.00 14.24

Риск 4 бр. / лот M4x5. 7 сплав титан, фиксирани болтове за МТБ пътен под наем C спирачните челюсти мотор V-спирачка регулируеми винтове колоездене

Бренд : РИЗИК Производ : TC4 патот велосипед C кочница caliper завртка завртки Materail : Титаниум Алуминиумски Предмет : Патот Велосипед C Caliper Кочница Фиксна Завртка Карактеристики : Ситно направена, полирање мелење, вакум фолија Титаниум алуминиумски висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија е силна, спречување на ' рѓа Пакет : 4 парчиња * завртки

BGN 19.00 25.17

МТВ Mountain Road Bike под Наем многоцветен D5 болтове 7075 алуминиева сплав шатуны манивела-шатунные гайка винтове за верижен колела

MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Многоцветни D5 Завртки 7075 Алуминиум Легура Crankset Чудак Завртки Орев За Синџир ТркалаМатеријал : 7075 алуминиум легураБоја : Сина Злато Црвено Црн Сребро.Тежина : 1.9 g / pcи за еднокреветни и двокреветни crankset ,ако инсталирате еден crankset ,ќе треба да ја инсталирате на миење5 компјутери за еден пакет

BGN 13.00 14.40

Най-новият ultralight Пътен и планински байк 3D изкован сплав 3K въглеродни влакна под наем стволовой МТБ супер лесен 110 гр 31.8*60-110mm свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 D фалсификувани 7075 Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.)Висина : 41mmМатични Агол : +7 / 7Крај : сјај ; мет ( default сјај )Тежина : околу 110 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 20.46

Съединените Щати FCFB FW 4 colorstem ъгъл на 17 углеродистый алуминиев под наем пръчка carbon mountain road stem МТБ stem 80/90/100/110 мм

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) агол 17 Матични Должина 80mm / 90mm / 100mm / 110 / 120mm default црвена ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака за цел Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 19.00 22.40