• Ново
22T 32T 44T МТБ Mountain Road мотори са манивела кухи ремонт шатуны пръстени на верига зъб парче части

22T 32T 44T МТБ Mountain Road мотори са манивела кухи ремонт шатуны пръстени на верига зъб парче части

BGN 10.40
BGN 9.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Бренд : 22 T 32 T 44 T crankset Chainring
44 T crankset chainring : 7075 Алуминиум легура
22 T 32 T cranklset chainring : Челик
Тежина : 44 T 76.8 G
32 T 79.9 G
22 T 36.1 G
Погоден за shiman 9 10 брзина Crankset
можете да Контраст под слика со вашиот crankset
44 T Црвена
32 T како што е подолу
22 T како што е подолу

Всичко за продукта

Дължина На Коляно:
170мм
Воспользуйся:
Пътнически велосипеди, планински велосипеди, BMX, круизеры
Материал:
Алуминиева сплав
Зъбите Са Верижен Колела:
34-42Т
търговска марка:
МЕРОКА
Категория:
веригата сорт колелото
Номер На Модела:
22Т 32Т 44Т
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

FCFB FW-SE-05-1 нов 3K carbon road bike moutain bike seat post 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм колоездене част на бърза доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mm Направен од карбонски влакна, ultralight со подобар изглед и нема компромиси на вкочанетост...

BGN 26.00 31.36

Под наем запирающаяся имат противоплъзгаща се дръжка сцепление велосипед МТВ пътен под наем на волана велосипедна дръжка Колоездене алуминиева сплав гума червен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за сите 2,2 см дијаметар стандард велосипед handlebar Спецификации : Материјал : Гума & Алуминиумска Боја : Црна, Бела & црна, Црвена & црна, Сина & црна Нето тежина : 240g Пакетот вклучува : 2 x MTB Алуминиум Handlebars 2x Круг Прстени 2 x се Справува соБар Plug Алуминиум Легура ЗатворачАлуминиум Легура рогови Против пролизгување

BGN 12.00 14.38

Гореща продажба 27.5 er мтб carbon колела Китай 650B mountain bike wheelset 30mm clincher бескамерная готова 1526g 32H UD мат 27.5 ER-30C

Топла продажба 27.5 er mtb јаглерод тркала Кина 650 B планински велосипед wheelset 30мм clincher цевки подготвени 1526g 32 H UD мет 27.5 ER30 CТип27.5 er mtb јаглерод тркалаМатеријал100% Јаглерод Влакна Toray T700Големина27.5 ERRimКрај : UD МетВежби : 32 / 32 ДупкиНадворешна Ширина : 30ммRim Длабочина : 28mmПрофилClincher Цевки подготвениЦентарPowerway M81 или Novatec(D772 SB,D771 SBКасета тело : Shiman 10 / 11 V,Sran XDЦентар боја : Црна / ЦрвенаГуми Компатибилност2Начин Цевки ClincherОска ШиринаПред 100x9 / 100x15mm ,Заден 135x10 / 142x12mmЦевка КомпатибилностPrestaЗборувашеСтолб PSR14 заоблени црна крациБрадавицитеМесинг / алуминиум Боја : Црна / ЦрвенаЗборуваше ШемаПред : 3 КрстЗадните : 3 КрстWheelset ТежинаВкупно : 1526g + / 30g (За Столб PSR14+Novatec)Пред : 705gЗадните : 821gПрирабници Тежина352g+ / 10gКочница ПовршинаUDRider Лимит На Тежина100kgМакс Зборуваше дупка напнатост180kgfСлободни1 сет на skewerГаранција2 годиниПакување Големина81.5 cm x 17cm x 65.5 cm1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,име и телефонски број е точен2.Сите цени се со FOB.Ние ќе не плаќаат никакви даноци за сопствени.Ако сметате дека обичајот на доход,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да напишете ниска вредност за да се избегне и да се намали сопствени даночни за вас.Инаку,ние ќе ги прогласи вистинската вредност сте платиле.3.Ние може да обезбеди сопствени бои и decal,Но тоа треба екстра цена,Ако ви се потребни,ве молиме контактирајте со нас.4.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако е оштетен,ве Молиме да се отвори пакетот и да го провери објекти,ако тоа е demaged ,ве молиме да одбие да го потпише.Инаку ,ние не сме одговорни за тоа откако ќе го потпише.5.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации пет ѕвезди.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек.1xfront јаглерод тркала велосипед1x Rear јаглерод тркала велосипед1 пар брзо ослободување​Воздушен Меур торба внатреДебел Картон надворЈаглерод големина на : 81.5*17*65.5Тежина : 4.5 кгНие сме професионални производител на јаглерод велосипед рамки,тркала и други велосипед делови,и weare продавачот на alibaba повеќе од 5years...

BGN 664.00

МТВ велосипед дисковата спирачка подложки за AVID Elixir R, CR, CR Mag, 1/3/5/7/9, X. 0, XX дисковата спирачка, Черна смола, 10 двойки, BP001

Велосипедот Диск кочница Подлога за СТРАСТВЕН Еликсир R, CR, CR Маг, 1 / 3 / 5 / 7 / 9, X 0, XX Диск Кочница, Црна Смола, 10 Пара, BP001

BGN 15.97

TOSEEK full carbon fiber road bike handlebar под наем извит бар интегриран лост 3k лъскаво / матово под наем резервни части

Бренд : TOSEEKМатеријал : Целосна карбонски влакнаHandlebar должина : 400 / 420 / 440mmМатични должина : 90 / 100 / 110 / 120mmТежина : околу 370gСЈАЈ НА МАТМат Детали d rawingколокација носител ( Потребни се Купат )Glos s Детали d rawing

BGN 84.00 97.44

2017 FCFB carbon stem road mountain bike stem angle 6 ъгъл на 17 70/80/90/100/110/120 / 130mm мотори stem под наем матиран гланц

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) Матични Агол : + / 6 Матични Должина 70 / 80 / 90mm / 100mm / 110mm / 120 / 130mm агол + / 17 lenght 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm боја : sliver сјајна,црвена сјајни ,сина, сјајна ,сјајни зелени, црни сјајни+мет тежина : 70mm / 123g 80mm / 131g 90mm / 135g 100mm / 139g 110mm / 142g 120mm / 146g 130mm / 150g Default mattt ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел ...

BGN 40.00 47.36

Велосипедни дискови накладки-диск спирачки HAYES HFX-9 MX1/NINE/MAG, 10 двойки, изцяло метална

Велосипедот Диск кочница Влошки за HAYES MX1 / ДЕВЕТ / МАГ Диск Сопирачки10 Пара за 10 ДебеломерЦелосен Метал Триење МатеријалиТестиран од страна на Tuv Rheinland

BGN 15.97

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

Ремонт на мотора диаметър 3,5 мм сребрист тон сачмен лагер от неръждаема стомана, 1100 бр.

Име на производ : Топка имајќи челикДијаметар : 3.5 mm / 0.4 cmЦврстина ниво : 61 66Боја : Сребрена СенкаМатеријал : ЧеликПакет содржина : 1100 (+ / 2%) Челична топка имајќиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 8.88

Пътни дискови спирачни карбоновые та 38 мм 25 мм aero U форма за наем път чрез ос или быстроразъемные 700C пълни карбоновые дискове

Изберете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо18 Месеци ГаранцијаПатот диск сопирање јаглерод прирабници 38mm 25мм аеро У форма за патот велосипед преку оска или брзо ослободување 700 C целосна јаглерод прирабнициКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

BGN 428.80

free ship FCFB FW МТБ Handlebar set (carbon seatpost +Carboalumination stem+ flat or rise carbon handlebar+ cap+шайба) 3K set

1 set = 1pcs handlebar+1pcs seatpost +1pcs матични+3 еез 5mm миење+3pcs 10мм за миење+1pcs топ капHandlebarСтанот Големина : 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммСтој Големина : 31.8*620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаИзглед : 3 K udТежина : 135g(640mm)Боја : Црна Сјај ,Црна МатSeatpostWeight230gLength350 / 400 mmDiameter31.6 / 27.2 / 30.8 mmMaterial Carbon влакнаAppearance3 K udБоја Црна Сјај ,Црна Матголемина : 350*27.2 mm 350*30.8 mm 350*31.6 mm400*27.2 mm 400*30.8 mm 400*31.6 mmМатичниMaterial Aluminum Пакет ЈаглеродГолемина на агол 6 : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mmагол 17 : 80 / 90 / 100 / 110mmWeight120gВилушка Diameter28.6mmhandlebar дијаметар 31.8 mmпо цел 2 дена ,нема да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +агол 6 матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 70.00 83.10

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

MEIJUN планинско колоездене на спирачното колело 26 инча, 32 дупки преди и след каране на колело алуминиева сплав велосипедни колела, DIY цвят

MEIJUN планински велосипед кочница тркала 26 инчи 32 дупка пред и по велосипедот на тркалото на Алуминиум Алуминиумски тркала велосипед, DIY боја колокацијаБренд : MEIJUNИме : диск сопирачки на тркало велосипедСпецификација : 26 инчиМатеријал : 6061 алуминиум легураДупка број : 32Тежина : предните тркала 951g, задните тркала 1162g Гас устата : убава уста

BGN 107.00 126.40

УВЕЛИЧЕТЕ съвместими джанти отношение на планински велосипеди 35 мм, ширина 25 мм, дълбочина е 27,5 er пълен въглеродни влакна джанти отношение 32H/32H централно заключван

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 Месеци ГаранцијаЗГОЛЕМЕТЕ компатибилен планински велосипед wheelsets 35mm 25мм широк длабок 27.5 er целосна карбонски влакна wheelsets 32 H / 32 H централнозаклучување диск центарШто е предности на Далеку Спорт ?1...

BGN 1000.00

1бр под наем фиксирани предаване Колоездене и педали ленти на краката набор от пътен под наем колани Лъч на краката Колоездене на велосипед мини велосипедни педали

Карактеристики : Компактен и моден дизајнПогоден за фиксна опрема, планински велосипед велосипедистиОваа педалата на рака се врши на силна носатотпор на платно, која е мека и издржливи...

BGN 2.00 2.50

Нов 3k плосък / изкачване на въглерод под наем волан пълен въглеродни влакна Планински кормилото на велосипед част 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720 мм

Станот Бар достапни големини( 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм)Пораст Бар достапни големини(580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm)Answer : ___________________________ NOTE : АКО СТЕ НЕСИГУРНИ ЗА SEATPOST ГОЛЕМИНА ВИ СЕ ПОТРЕБНИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА СЕ ОДРЖИ ВАШАТА ЦЕЛ!!ГОЛЕМИНАТА НА SEATPOST ПОТРЕБИ EXACTLLY , ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ЈА ПОГОДИ ТОА, АКО НЕ ГО ЗНААТ ТОА , ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.ОТКАКО ЌЕ ПОСТАВИТЕ ВАШАТА НАРАЧКА, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ЕДНА ЗАБЕЛЕШКА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА ГОЛЕМИНАТА ВИ СЕ ДОПАЃА : EX : ПОРАСТ БАР 620СпецификацијаматеријалиКарбонски Влакна ,3 K текстура јаглерод, T700 карбонски влакнаголеминаСтанот Бар достапни големини( 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм)Пораст Бар достапни големини(580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm)тежина118g( различни должина може да се разликува малку)бојаСјај Црна, како слики покажуваHandlebar Менгеме Дијаметар31.8 MM

BGN 38.72

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40

Велосипеди под Наем на свободен ход резба на главината на диска дисковата спирачка на Ротора 6 болт фланцов адаптер

100% сосема нов и висок квалитет на Таписерии изработка, чувствувате добро, лесен за употреба Единствена нишка дизајн, ефективно и директно да се направи велосипедска сопирање...

BGN 1.00 1.47

Безплатна доставка нов FCFB FW планинско колоездене един завой многоцветен 400/420/440 * 90/100/110/120 мм

ве молиме да ни кажете што големината дали треба 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна 3 K Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Дијаметар : 31.8 mm Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, со Дијаметар : 31.8 мм, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : црвена ,сина ,зелена Тежина : 420g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

BGN 86.00 93.60

wacako full carbon fiber Bicycle handlebar fittings road handlebar small angle handlebars наем части вътрешна кабели

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМатични менгеме : 31.8 mmШирина : 400 / 420 / 440mm(CC)Главната Боја : како што се сликиКрај : сјај ; матТежина : околу 225g(420mm)1 година гаранција за квалитетНие можеме да понудиме handlebars без било ЛОГО!!

BGN 44.00 52.80

Най-новият ultralight Пътен и планински байк 3D изкован сплав 3K въглеродни влакна под наем стволовой МТБ супер лесен 110 гр 31.8*60-110mm свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 D фалсификувани 7075 Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.)Висина : 41mmМатични Агол : +7 / 7Крај : сјај ; мет ( default сјај )Тежина : околу 110 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 20.46

FCFB black grey bar mountain rise плосък handlebar /good bar/nice bar/велосипедни резервни части / велосипедни части 31.8 mm super linght handlebar

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar mtb велосипед handlebar default 3 K метако ви треба сјајни или треба ud ве молиме оставете порака за цел да ни кажеголемина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

BGN 25.00 30.08

1Pc BB5Steel спирачна возвратная пружина високо еластична сила клип за велосипеди за планинско колоездене

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако вашиот велосипед не промена на сопирање пролет за долго време,тогаш мора да се добие нов за да го промените тоа!Поради еластичноста на стариот пролет е тешко да сопирачка.Вие треба да го промени за период да бидете сигурни дека вашиот сопирање алатки се мазни за да го користите! Карактеристики : Висок квалитет на материјалите...

BGN 1.94

10шт MR63 пълен Керамични лагери 3x6x2. 5 мм цирконий zro2 керамични лагери 3*6*2.5

Точка Бр : MR63Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 3мм x6mm x2.5mmЗатворен Случај : ОтворенаМатеријал : Zr O2MOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 176.00

Съединените Щати FCFB FW 4 colorstem ъгъл на 17 углеродистый алуминиев под наем пръчка carbon mountain road stem МТБ stem 80/90/100/110 мм

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) агол 17 Матични Должина 80mm / 90mm / 100mm / 110 / 120mm default црвена ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака за цел Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 19.00 22.40