• Ново
2 бр МТБ пътен велосипеди под Наем вътрешен кабел спирачка жило на проводник от 1,5 m нашата гореща линия по целия свят нов пристигане

2 бр МТБ пътен велосипеди под Наем вътрешен кабел спирачка жило на проводник от 1,5 m нашата гореща линия по целия свят нов пристигане

BGN 3.55
BGN 2.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Универзална MTB Велосипед Велосипед Велосипед Кочница Кабел Линија Внатрешна Жица Кочница Линија Core 150cm Велосипед Додатоци
Карактеристики :
Бренд нови челик Кочница внатрешна кабли
Braised завршува
Одговара најмногу велосипеди, 1.5 m за задна кочница употреба.
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : 1
Дијаметар : 1.5 мм, 4mm(Плетенка)
Должина : Околу. 173cm
Објектот Тежина : 15g
Пакет Тежина : 25g
Answer : ___________________________ Note : Внатрешна Жица Само (домување НЕ е вклучена)
За Велосипед Тип : За BMX Велосипед,За BMX Велосипед - Старата Школа,За Cruiser, За Cyclocross Велосипед,За Нечистотија Скокач,За Електрични Велосипеди,За Виткање Велосипед, За Хибридни/Удобност Велосипед,Велосипед За Деца,За Планински Велосипед,За Recumbent Велосипед, На Патот Велосипед - Трки,На Патот Велосипед - Туринг,За Тандем Велосипед,За Време на Судењето/Triathalon,За Песната Велосипед,За Tricycle,За Unicycle,За Урбани Велосипед со Фиксен Менувач
Пакетот вклучува :
2 x Внатрешна Кочница Кабел Core Жица
-65.32 /торба торба
Добредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!
Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 3-4days по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 6-12 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 15-25 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција. АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.pls напишете порака или проблеми под или во вашиот цел порака.така што ние може да ви одговори и рачка за вас според вашите цел на време.
4. Ако состојбата не е доволно, ве молиме контактирајте ме

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Пътнически велосипеди,Детски велосипеди,планински велосипеди, BMX, круизеры
Спирачна Система:
Спирачната Магистрала
Номер На Модела:
TH09800
Размер:
173cm
търговска марка:
Цай
Компоненти:
Кабелни Комплекти
Материал:
неръждаема стомана
Диаметър на:
Тегло На Продукта:

Подобни продукти в категория

wacako full carbon fiber Bicycle handlebar fittings road handlebar small angle handlebars наем части вътрешна кабели

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМатични менгеме : 31.8 mmШирина : 400 / 420 / 440mm(CC)Главната Боја : како што се сликиКрај : сјај ; матТежина : околу 225g(420mm)1 година гаранција за квалитетНие можеме да понудиме handlebars без било ЛОГО!!

BGN 44.00 52.80

Велосипеди под Наем на свободен ход резба на главината на диска дисковата спирачка на Ротора 6 болт фланцов адаптер

100% сосема нов и висок квалитет на Таписерии изработка, чувствувате добро, лесен за употреба Единствена нишка дизајн, ефективно и директно да се направи велосипедска сопирање...

BGN 1.00 1.47

1бр под наем фиксирани предаване Колоездене и педали ленти на краката набор от пътен под наем колани Лъч на краката Колоездене на велосипед мини велосипедни педали

Карактеристики : Компактен и моден дизајнПогоден за фиксна опрема, планински велосипед велосипедистиОваа педалата на рака се врши на силна носатотпор на платно, која е мека и издржливи...

BGN 2.00 2.50

free ship FCFB FW МТБ Handlebar set (carbon seatpost +Carboalumination stem+ flat or rise carbon handlebar+ cap+шайба) 3K set

1 set = 1pcs handlebar+1pcs seatpost +1pcs матични+3 еез 5mm миење+3pcs 10мм за миење+1pcs топ капHandlebarСтанот Големина : 31.8*600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммСтој Големина : 31.8*620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mmМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаИзглед : 3 K udТежина : 135g(640mm)Боја : Црна Сјај ,Црна МатSeatpostWeight230gLength350 / 400 mmDiameter31.6 / 27.2 / 30.8 mmMaterial Carbon влакнаAppearance3 K udБоја Црна Сјај ,Црна Матголемина : 350*27.2 mm 350*30.8 mm 350*31.6 mm400*27.2 mm 400*30.8 mm 400*31.6 mmМатичниMaterial Aluminum Пакет ЈаглеродГолемина на агол 6 : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mmагол 17 : 80 / 90 / 100 / 110mmWeight120gВилушка Diameter28.6mmhandlebar дијаметар 31.8 mmпо цел 2 дена ,нема да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +агол 6 матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 70.00 83.10

Нови 700C фиксирани предаване / песен / пътен велосипед пълен въглероден под наем дължината на пара 3 спици и тръбен ръб интегрирани с възел Безплатна доставка

Најновите 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозотОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 зборуваше и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.5 mmКрај : сјај / мет (default мет)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Песна велосипед задните центар со една брзина freewheel, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 380.77

Алуминиева сплав dead fly под наем на ръчната спирачка планинско колоездене спирачка ръчната спирачка сгъваем ръчната спирачка аксесоари за велосипеди

Алуминиум Легура мртвите летаат велосипед рачната сопирачка планински велосипед кочница рачната сопирачка виткање велосипед кочница рачната сопирачка Бренд : Mixim Име : кочница кочница на велосипед Спецификации : долги или кратки (види фото) Тежина : кратки, долги став 180g 185g, се Чувствуваат удобно, ергономски дизајн, сите алуминиум легура.

BGN 14.00 25.44

wacako full Carbon Fork New Style Road Bike Fork резервни части за велосипеди 1-1 / 8 700c 424g пътен под наем вилица велосипедни аксесоари бял

Бренд Име : wacakoУпотреба : Патот ВелосипедиБрој на модел : патот вилушкаматични големина : 28.6 mМатеријал : целосна ЈаглеродSteerer цевка со Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mmПогодни За : C КочницаБоја : како на сликиголемина на тркало : 700cтежина : околу 424gтип на јаглерод : T8001 година гаранција за квалитет

BGN 72.00 85.60

МТВ велосипед дисковата спирачка подложки за AVID Elixir R, CR, CR Mag, 1/3/5/7/9, X. 0, XX дисковата спирачка, Черна смола, 10 двойки, BP001

Велосипедот Диск кочница Подлога за СТРАСТВЕН Еликсир R, CR, CR Маг, 1 / 3 / 5 / 7 / 9, X 0, XX Диск Кочница, Црна Смола, 10 Пара, BP001

BGN 15.97

Безкамерни Farsports FSC60-CM-23 DT350 ступица 60 мм, 23 мм директни спици велосипеди колело, пътен под наем 700c 60 задълбочен аргумент дължината на пара

Тркала Специфични Опис & Tech Прирабници : 60mmx23mm целосна јаглерод Цевки, У форма 20Ч / 24 ЧАСА (1632 H за опција) Базалт сопирање површината UD, мат Тежина : 540g / компјутер+ / 20g Центри : DT350 центар Права (Црна), 375g / set...

BGN 947.00 947.20

TOSEEK full carbon fiber road bike handlebar под наем извит бар интегриран лост 3k лъскаво / матово под наем резервни части

Бренд : TOSEEKМатеријал : Целосна карбонски влакнаHandlebar должина : 400 / 420 / 440mmМатични должина : 90 / 100 / 110 / 120mmТежина : околу 370gСЈАЈ НА МАТМат Детали d rawingколокација носител ( Потребни се Купат )Glos s Детали d rawing

BGN 84.00 97.44

Пътни дискови спирачни карбоновые та 38 мм 25 мм aero U форма за наем път чрез ос или быстроразъемные 700C пълни карбоновые дискове

Изберете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо18 Месеци ГаранцијаПатот диск сопирање јаглерод прирабници 38mm 25мм аеро У форма за патот велосипед преку оска или брзо ослободување 700 C целосна јаглерод прирабнициКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

BGN 428.80

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

нов стил на високо качество Lite carbon seat post МТБ пътен под наем подседельный аксесоари под наем 27.2/30.8/31.6*400/наем части 450мм

Материјал : Јаглерод влакнаГолемина на : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм( pls избор која големина сакате )Должина : 350mm / 400 / 450 мм ве молиме кажете ни должина .Тежина : 240g(31.6*400)Функција : Двоен ноктите , Заклучен,Не грижете се, вашиот седло стане изгубат засекогаш.

BGN 27.00 29.60

LITEPRO под наем гъвкав спирачен колан юфка ръководство анод цветни нержавеющие предната / задната част на велосипеда

Детали За Производот : Тежина : 10.5 gLenght : 9.6 cmБоја : Црна, Црвена ЗлатоЦената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 11.00 14.24