• Ново
Нов 3k плосък / изкачване на въглерод под наем волан пълен въглеродни влакна Планински кормилото на велосипед част 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720 мм

Нов 3k плосък / изкачване на въглерод под наем волан пълен въглеродни влакна Планински кормилото на велосипед част 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720 мм

BGN 38.72

Сума
Налично за поръчка


Станот Бар достапни големини( 580/600/620/640/660/680/700 мм)
Пораст Бар -достапни големини(580/600/620/640/660/680/700/720mm)
Answer : ___________________________ NOTE :
АКО СТЕ НЕСИГУРНИ ЗА SEATPOST ГОЛЕМИНА ВИ СЕ ПОТРЕБНИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА СЕ ОДРЖИ ВАШАТА ЦЕЛ!!
ГОЛЕМИНАТА НА SEATPOST ПОТРЕБИ EXACTLLY , ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ЈА ПОГОДИ ТОА, АКО НЕ ГО ЗНААТ ТОА , ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
ОТКАКО ЌЕ ПОСТАВИТЕ ВАШАТА НАРАЧКА, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ЕДНА ЗАБЕЛЕШКА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА ГОЛЕМИНАТА ВИ СЕ ДОПАЃА :
EX : ПОРАСТ БАР 620
Спецификација
материјали
Карбонски Влакна ,3 K текстура јаглерод, T700 карбонски влакна
големина
Станот Бар достапни големини( 580/600/620/640/660/680/700 мм)
Пораст Бар -достапни големини(580/600/620/640/660/680/700/720mm)
тежина
118g( различни должина може да се разликува малку)
боја
Сјај Црна, како слики покажува
Handlebar Менгеме Дијаметар
31.8 MM

Всичко за продукта

Цвят:
Плосък 580мм, плосък 600мм, плосък 620мм, плосък 640ММ, плосък 660ММ, плосък 680ММ, плосък 700мм, стойка 580мм, стойка 600мм, стойка 620мм, стойка 640ММ, стойка 660ММ, стойка 680ММ, стойка 700мм, стойка 720ММ
Тип:
Хоризонтален лост/монотонен волана
Воспользуйся:
Пътнически велосипеди, планински велосипеди, Детски велосипеди, BMX, круизеры
Номер На Модела:
КБ-1
търговска марка:
РИЧБИТ
диаметър на захващане:
31.1-32.5 мм
Материал:
Въглеродни Влакна
Компоненти:
Волан
is_customized:
Yes
Ширина:
701 - 800mm

Подобни продукти в категория

100 бр./лот 304 топка от неръждаема стомана с диаметър 12,7 мм подшипниковые топки 12,7 мм

Предмет : нерѓосувачки челик топкаКол : 12.7 mmmmМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикСе користи за : Лежишта или castors или Slingshot МуницијаMOQ : 100pcsПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 49.60

1 чифт медни сплави метални велосипедни накладките за Tektro Novela IOX Lyra МТБ Mountain Bike Disc Brake Parts

1 Пар Бакарни Легури Sintered Велосипед накладките за Tektro Novela IOX Lyra MTB Планински Велосипед Диск Кочница ДеловиНие прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Ali Express Стандард Превозот под најчестите состојба...

BGN 7.00 12.00

Нов 700C Fixed Gear/ Track/ Road bike матов full carbon велосипедна дължината на пара с 3 спици и трубчатым джанта е интегрирана с ступицей Free ship

Нови 700 C Фиксна Опрема / Нумера / Патот велосипед мет целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со хабот на Слободен бродОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолемина : 700 CМодел : 3 краци и тубуларна rim интегриранRim ширина : 20.8 mmГлавната Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,добредојдовте соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.)Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)1 Pcs тркалаВклучува центрите ( Фиксна Опрема / Патот велосипед центар, Фиксна Опрема Велосипед задните hu б со една брзина фиксна опрема, Патот велосипед центар в на употреба за 8 / 9 / 10 / 11 брзина SHIMANO / SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.)Тежина : околу Предните тркала 950g , Задните тркала 1150gВелосипед Тип на : Фиксен Менувач / Песна велосипед / Патот ВелосипедПомина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BGN 337.57

FCFB FW-SE-05-1 нов 3K carbon road bike moutain bike seat post 27.2/30.8/31.6*350/400/450мм колоездене част на бърза доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mm Направен од карбонски влакна, ultralight со подобар изглед и нема компромиси на вкочанетост...

BGN 26.00 31.36

LITEPRO под наем гъвкав спирачен колан юфка ръководство анод цветни нержавеющие предната / задната част на велосипеда

Детали За Производот : Тежина : 10.5 gLenght : 9.6 cmБоја : Црна, Црвена ЗлатоЦената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 11.00 14.24

Безплатна доставка на 1 бр. велосипед слушалки високо качество МТБ слушалки 44 мм 110 г лагери слушалки, аксесоари за планинско колоездене

Здраво! Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе ви биде топло за вас!Ова е многу светлина велосипед слушалки, тоа е имајќи производство, многу издржливи, висококвалитетни производи, тоа е 44 MM дијаметар, погоден за повеќето планински велосипеди, ние брзо превозот бесплатен превозот, можете брзо да го добие овој производ, ви Благодариме за вашата доверба! Овој производ ќе ве направи среќни...

BGN 15.00 16.91

Гореща продажба 27.5 er мтб carbon колела Китай 650B mountain bike wheelset 30mm clincher бескамерная готова 1526g 32H UD мат 27.5 ER-30C

Топла продажба 27.5 er mtb јаглерод тркала Кина 650 B планински велосипед wheelset 30мм clincher цевки подготвени 1526g 32 H UD мет 27.5 ER30 CТип27.5 er mtb јаглерод тркалаМатеријал100% Јаглерод Влакна Toray T700Големина27.5 ERRimКрај : UD МетВежби : 32 / 32 ДупкиНадворешна Ширина : 30ммRim Длабочина : 28mmПрофилClincher Цевки подготвениЦентарPowerway M81 или Novatec(D772 SB,D771 SBКасета тело : Shiman 10 / 11 V,Sran XDЦентар боја : Црна / ЦрвенаГуми Компатибилност2Начин Цевки ClincherОска ШиринаПред 100x9 / 100x15mm ,Заден 135x10 / 142x12mmЦевка КомпатибилностPrestaЗборувашеСтолб PSR14 заоблени црна крациБрадавицитеМесинг / алуминиум Боја : Црна / ЦрвенаЗборуваше ШемаПред : 3 КрстЗадните : 3 КрстWheelset ТежинаВкупно : 1526g + / 30g (За Столб PSR14+Novatec)Пред : 705gЗадните : 821gПрирабници Тежина352g+ / 10gКочница ПовршинаUDRider Лимит На Тежина100kgМакс Зборуваше дупка напнатост180kgfСлободни1 сет на skewerГаранција2 годиниПакување Големина81.5 cm x 17cm x 65.5 cm1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,име и телефонски број е точен2.Сите цени се со FOB.Ние ќе не плаќаат никакви даноци за сопствени.Ако сметате дека обичајот на доход,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да напишете ниска вредност за да се избегне и да се намали сопствени даночни за вас.Инаку,ние ќе ги прогласи вистинската вредност сте платиле.3.Ние може да обезбеди сопствени бои и decal,Но тоа треба екстра цена,Ако ви се потребни,ве молиме контактирајте со нас.4.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако е оштетен,ве Молиме да се отвори пакетот и да го провери објекти,ако тоа е demaged ,ве молиме да одбие да го потпише.Инаку ,ние не сме одговорни за тоа откако ќе го потпише.5.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации пет ѕвезди.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек.1xfront јаглерод тркала велосипед1x Rear јаглерод тркала велосипед1 пар брзо ослободување​Воздушен Меур торба внатреДебел Картон надворЈаглерод големина на : 81.5*17*65.5Тежина : 4.5 кгНие сме професионални производител на јаглерод велосипед рамки,тркала и други велосипед делови,и weare продавачот на alibaba повеќе од 5years...

BGN 664.00

УВЕЛИЧЕТЕ съвместими джанти отношение на планински велосипеди 35 мм, ширина 25 мм, дълбочина е 27,5 er пълен въглеродни влакна джанти отношение 32H/32H централно заключван

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 Месеци ГаранцијаЗГОЛЕМЕТЕ компатибилен планински велосипед wheelsets 35mm 25мм широк длабок 27.5 er целосна карбонски влакна wheelsets 32 H / 32 H централнозаклучување диск центарШто е предности на Далеку Спорт ?1...

BGN 1000.00

Ремонт на мотора диаметър 3,5 мм сребрист тон сачмен лагер от неръждаема стомана, 1100 бр.

Име на производ : Топка имајќи челикДијаметар : 3.5 mm / 0.4 cmЦврстина ниво : 61 66Боја : Сребрена СенкаМатеријал : ЧеликПакет содржина : 1100 (+ / 2%) Челична топка имајќиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 8.88

Специални оферти! FCFB FW blue carbon fibre mountain bike carbon handlebar set = Stem seatpost handlebar seat безплатна доставка

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarве молиме да ни кажете што големина ти требајаглерод матични големина : 6 степен 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm6seatpost големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400mmпораст handlebar големина : 600 / 620 / 640 / 660 / 720 mmстанот handlebar големина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 700 / 720mmПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1set = 1pcs handlebar+1pcs матични+1pcs seatpost +1 buc топ кап +3pcs 10мм за миење+ 3 PCS 5mm за миењеако не да ни кажете што треба големинание ќе испрати стандардната големинабар 700 мм +матични 90mm+seatpost 31.6x350mm

BGN 71.00 84.77

Пътни дискови спирачни карбоновые та 38 мм 25 мм aero U форма за наем път чрез ос или быстроразъемные 700C пълни карбоновые дискове

Изберете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо18 Месеци ГаранцијаПатот диск сопирање јаглерод прирабници 38mm 25мм аеро У форма за патот велосипед преку оска или брзо ослободување 700 C целосна јаглерод прирабнициКои се предностите на Далеку Спорт ?1...

BGN 428.80

FOURIERS bike chain guide conversion seat Bottom bracket (BB) adapter ISCG03 ISCG 05 Chain guide mount Adaptor steady

FOURIERS велосипед синџир водич конверзија седиште Дното стапка (BB) адаптер ISCG03 ISCG 05 синџир водич Адаптер планината стабиленТип : ISCG03 / ISCG05 АдаптерМодел : ББПланината да ISCG03 / ISCG05Примарна Употреба : ББПланината / Единствен прстен синџир упатствоМатеријал : 6061T6 алуминиумКрај : црна песок елоксираниСпецификации : 59.2 MM (ISCG03) / 73 MM (ISCG05)пакет : 1 PCS АдаптерПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

BGN 19.76

2017 FCFB carbon stem road mountain bike stem angle 6 ъгъл на 17 70/80/90/100/110/120 / 130mm мотори stem под наем матиран гланц

Бар Менгеме Дијаметар 31.8 mm 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (28.6 mm) Матични Агол : + / 6 Матични Должина 70 / 80 / 90mm / 100mm / 110mm / 120 / 130mm агол + / 17 lenght 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm боја : sliver сјајна,црвена сјајни ,сина, сјајна ,сјајни зелени, црни сјајни+мет тежина : 70mm / 123g 80mm / 131g 90mm / 135g 100mm / 139g 110mm / 142g 120mm / 146g 130mm / 150g Default mattt ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел ...

BGN 40.00 47.36

FCFB FW mountain and road 3K full carbon bicycle седловина carbon седловина fiber МТБ Байк части 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Безплатна доставка

FCFB ПРЕПРАТЕНА seatpostголемина 27.2 / 30.8 / 31.6 *350 / 400mmтежина 210g (31.6*400mm)Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

BGN 40.00 47.36

Нов дизайн wacako пълен въглеродни влакна пътен под наем на седлото път планина мтв велосипед под наем седалка на седлото възглавница под наем части от 118 грама

Материјал : Јаглерод ВлакнаГолемина : 275*143*50mmТежина : Околу 118gБоја : како на сликиИзглед : 3 K,UDСе користи : Патот / Mtb велосипеди1 година гаранција за квалитет

BGN 29.00 34.40