• Ново
JEBO LIFETECH 3 в 1 потопяема водна помпа за аквариум аквариумный подмяна на помпа за вода помпа за циркулация на водата AP1200

JEBO LIFETECH 3 в 1 потопяема водна помпа за аквариум аквариумный подмяна на помпа за вода помпа за циркулация на водата AP1200

BGN 23.20

Сума
Налично за поръчка


Функција :
Материјал : Висок Квалитет АБС материјал
Проток : 600 L/h
Моќност : 8.5 W
Напон : AC220-240 V 50 Hz САМО
Приклучок : ЕУ приклучокот,НИ приклучокот,АУ приклучок
Боја : Црна
Големина : Прибл.98*50*130mm
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Пакет содржина : 1 Buc JEBO LIFETECH Пумпа за Вода
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Всичко за продукта

силата на:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица АС, штепсельная вилица САЩ
Напрежение:
220-240V
търговска марка:
ДЖЕБО
Източник На Захранване:
Зарежда
Материал:
неръждаема стомана
Фиксираната Форма:
направо във водата
Материал:
Пластмаса
Напрежение:
220~240V 50Hz само
Включете:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица АС

Подобни продукти в категория

Nicrew SUNSUN ADE Aquatic Plant SMD LED Lighting Aquarium Chihiros 220V 12W 14W 18W 24W ултра-тънък алуминиев за аквариум

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}LED аквариум осветлувањеСо NICREWКарактеристики и спецификации : ADE 200 C / 300 C / 400 C / 500 C = 220 VСпецификацииЗа трофеиМоделиADE 200 C 12 WADE 300 C 14 WADE 400 C 18 WADE 500 C 24 WУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

BGN 32.00 39.98

1 компл. стъклена CO2 дългосрочен монитор аквариумный детектор на концентрация на CO2 съдържа тестов разтвор на CO2 доставка на CO2 drop monitor type

1 сет стакло CO2 долгорочно следење аквариум СО2 концентрација детектор содржи СО2 тест решение CO2 материјали капка тип на мониторИме на производ : CO2 долгорочно следењеОпис : Долгорочно следење на вода и CO2 (јаглерод диоксид) концентрација Неколку меурчиња во секунда дада се пресмета концентрацијата на CO2 е во ред, на пример, секое лице е цилиндар големина, густина на садењеводни растенија, концентрацијата е премногу висока за биолошки, надконцентрација може да не Фотосинтеза,научни употреба на CO2.Инструкции : Прв пад на тест капка 15 во тестер, навалување на тестер значи дека течноста текови на полукружна крајот, иконечно се откажам тестер на резервоарот, полукружни надвор од резервоарот, главата во резервоаротПосебна Забелешка : Тестер е полека се менува боја, со промената на јаглерод диоксид концентрација во вода...

BGN 18.00 19.02

5 Силикон Цвят Аквариум Изкуствен Светлинен Коралов Украшение С Вендузата Аквариум Озеленяване Коралов Цвете За Декорация

Спецификација : Модел : Аквариум Вештачки Силикони КоралниБоја : Зелена / Црвена / Сина / Виолетова / Портокал факултативнаМатеријал : СиликонГолемина : max hight 7 cm, max широк 10 cm; Морон е дијаметар : Прибл...

BGN 5.00 5.79

Пластмасови Изкуствени Растения, Вода, Трева Аквариум Аквариум Декоративна Украса Нов Y110-Дропшиппинг

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Тоа обезбедува одлична скривница за риба Декорирани вашите риби сад и направете ја вашата риба не се осамени На растенија се зацврстува со бројат керамички база, така што тие ќе останат таму каде што тие се сместени во резервоарот Тие се издржливи во сол и свежа вода Апсолутно безбедни за риба, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми Обезбедува убава декорација за вашиот аквариум одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се играСпецификација : Материјал : Пластични Должина : околу 20cm / 7.87" База големина : за 8cmx4.7cm / 3.15"x1.85" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 5.00 6.05

Аквариум Силикон изкуствен светлинен Морско конче украшение Аквариум нажежен хипокампуса Медуза ярка декорация на еко

Спецификација : Боја : Зелена,Црвена,ПортокаловаМатеријал : СиликонГолемина : Прибл.10x 4cm / 3.3 x1.5inchПакетот вклучува : 1 X Аквариум Морето Коњ УкрасФункција : 1, Блескав ефект под actinic осветлување.2, се Движи со вода, струја во резервоарот.3, За и свежи и солена вода.4, Силиконски материјал, флексибилни, реалистични и јасни.5, Овој производ не ќе сјај себе, треба да се совпаѓаат со аквариум светлина.На блескав ефект ќе биде подобро ако тоа е осветлен со сина или виолетова боја светилки.[xlmodel][фото][0000]За Плаќање1...

BGN 5.00 5.79

Мощен UV бактерицидный за аквариума или езерото UV лампа uv стерилизатор премахване на водорасли за външен филтър Atman 18W UV

Моќен УВ противобактериен за аквариум или езерцето УВ ламба Ултравиолетови Sterilizer отстранување на алги за надворешен филтер Атман УВ 18 WОпис : Напон спектар : 220240 V / 50 / 60 Hz Моќност : 18 W Боја : црнаСпецијалност : Високо ефикасен дизајн...

BGN 94.00 98.88

45л./мин 25 W електромагнитен въздушен компресор Аквариума кислород езерото въздушна помпа аератор

45 L / мин 25 W Електромагнетни Воздушниот Компресор Аквариум Кислород Езерцето Воздушна Пумпа AeratorКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На случај е направен од висок квалитет на ZL102 Алуминиумска легура со радијатор,топлинадисипација е поефикасен Управувано од страна на електричното магнетни мотор,усвојување на пропорционална взаемен движење за да се произведе воздух и повеќе разумни во структурата...

BGN 48.00 64.45

Многофункционална вградена потопяема помпа за аквариум Fish tank water pump ulter silent помпа SUNSUN HJ-111/211/311/411/611

Мултифункционален изграденаво потопна пумпа за аквариум риба резервоарот пумпа за вода ulter молчи пумпа SUNSUN HJ111 / 211 / 311 / 411 / 611Име на производ : Супер потопна пумпаОпис : Ако сакате да го ЕУ приклучок адаптер,ве молиме забелешка на целЗа големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!За пакување : Превозот : 1...

BGN 17.00 17.76

DC 12V Микроэлектрический бесщеточный водна помпа потопяема помпа за аквариум фонтан градина

DC 12 V Micro Електрични Brushless Потопна Пумпа за Вода Транспорт За Аквариум Риба Фонтана, ГрадинаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Brushless, постојано магнетно роторот Супер долг работен век(повеќе од 30000 часа) Донесе високи перформанси керамички вратило оската е ограден со статични запечатување, не динамична, која може да се избегне протекување проблеми Amphibioдизајн Подводните инсталација и целосно водоотпорен ниска потрошувачка...

BGN 7.00 8.40

Нов стил е реалистичен тиранозавър рекс скалата череп на динозавър модел коллекционный аквариум декор украшение

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Смола Ова е многу реална Диносаурус черепот Модел Phthalate и да доведе слободно да се осигура безбедноста...

BGN 4.00 7.34

Костенурка Се Наслаждават Тераса Остров Платформа Аквариум Танк Влечуги Док Декор Малък Размер -Y102

100% сосема нов и висок квалитетОпис : Висок квалитет и лесен за употреба.Нетоксични и без мирис, висока температура отпор.Морон со силна енергија.Големина(L*W) : S : 14.5 x 8cm / 5.7 x 3.15 инчен M : 19.5 12cm x / 7.67 x 4.72 инченБоја : БелаМатеријал : ABS пластикаКоличина : 1 Поставени на Платформа(1 морон се содржани )Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.53

Високо-подвижен амфибийный потопяема помпа за аквариумни риби на езерото водна помпа циркулационна помпа JEBO SP-630 29000L/h

Високолифт amphibioпотопна пумпа за аквариум рибник пумпа за вода циркулира пумпа JEBO SP630 30000 L / hИме на производ : Потопна пумпаОпис : SP630 : Материјал : пластични и метални Боја : црна Напон : 220~240 V Фреквенција : 50 Hz H...

BGN 209.00 219.68

Костенурка Се Наслаждават Тераса Остров Платформа Аквариум Танк Пълзящо Растение Док Декор Малък Размер Y110-Дропшиппинг

100% сосема нов и висок квалитетОпис : Висок квалитет и лесен за употреба.Нетоксични и без мирис, висока температура отпор.Морон со силна енергија.Големина(L*W) : S : 14.5 x 8cm / 5.7 x 3.15 инчен M : 19.5 12cm x / 7.67 x 4.72 инченБоја : БелаМатеријал : ABS пластикаКоличина : 1 Поставени на Платформа(1 морон се содржани )Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.90

1 бр изкуствено растение аквариум аквариум за декорация зелени растения водни растения детелина овални листа са овални изправени листа от ябълка

1 парче вештачки растенијата риба резервоарот аквариум украси зелени растенија водни растенија детелина овална остава овална стои apple оставаИме на производ : вештачки растенијатаОпис : 1, пластичните формирање, риба и квалитетот на водата, без какво било влијание;2, шприцоване боја, не исчезнат;3, светлата и јаглерод диоксид, без било какви барања;4, евтини5, висок степен на симулација;6, лесен за чистење.Видови:детелина / овална остава / овална стои / apple остава

BGN 10.00 11.02

Загорающая топлинна лампа 25~75 ваттная лампа с нажежаема жичка, излучающая светлина с широк спектър на действие, осигурена греющейся лампа за насекоми и влечуги в т?

обезбедува УВА UVB зраци и топлина : за diurnal влекачи, помагајќи да се создаде рај во рептил живеалиште.UVA и топлина за thermoregulation : го Стимулира природните влијае на сончева светлина да се промовира здрава рептилФокус светлина и топлина до саканата точка...

BGN 4.00 4.78

Безплатна Доставка Страхотна Лилава Изкуствена Пластмасова Трева Аквариум Водно Растение Аквариум Декор

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Тоа, обезбедува одлична скривница за риба Декорирани вашите риби сад и направете ја вашата риба не се осамени На растенија се зацврстува со бројат керамички база, така што тие ќе останат таму каде што тие се сместени во резервоарот Тие се издржливи во сол и свежа вода Апсолутно безбедни за риба, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми Обезбедува убава декорација за вашиот аквариум одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра Должина : околу 21 см База должина : околу 5 cm C olor : Како слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.11

24-36(60 см.-90 см) EVO Quad Plant rainforest сеп reef cichlid Aquarium Aquatic Пет Fish tank LED Light Lamp Lighting fixture

ПОДДРШКА 110240 V / 5060 HZ 24"36"(60СМ90 CM) ЕВО Quad LED светло со ЗЕЛЕНА елемент на Растенијата Верзија : Користете го 6500 K бели Led диоди.Одличен за Freshater / Растение аквариуми.Тела доаѓа со 28x 6500 K бела 3 w Led диоди Морски Верзија : Тела доаѓа со 20x 10000 K бела 3 w Led диоди и 8x Actinic Сина 460nm 3 w Led диоди Одлични за морски, гребен, и cichlid аквариуми Растенијата тајмер подготвени Верзија : Користете го 6500 K бели Led диоди.Одличен за Freshater / Растение аквариуми.Тела доаѓа со 28x 6500 K бела 3 w Led диоди...

BGN 145.00 145.15

Моделиране На Кокосовата Палма Заключване Аквариуми Аквариум За Декорация Декор Пейзаж Y110-Дропшиппинг

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од смола материјал, не избледуваат, нетоксични и безбедно за вашите миленици и аквариум...

BGN 4.00 5.47

Спондж Боб Скуидуард Пипала Евгений H Крабс Ананас Къща Аквариум Аквариум За Декорация

Спецификации : Украс е направен од нетоксични поли смола / смола материјал и го прави возбудлива украс во секој аквариум. Нуди природната средина чувство. Променете го вашиот аквариум во убава глетка. Тоа е сликовито и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар. Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување. Тие се апсолутно безбедни за риба и најдобро од сите, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми. Тоа е погоден за сол и свежа вода Squidward Дома Големина : 16cm / 6.2" H Ананас Куќа Големина : 12.5 cm / 4.9" H Krusty Krab Големина : 9cm / 3.5" L x10cm / 4" WЗа пакување : Превозот : 1...

BGN 11.00 11.18

220 200 W инфрачервен Керамичен излъчвател на топлина лампа за отглеждане на растението лампа zoo Костенурка за домашен любимец пълзящо растение нагревател

Црно белата случајни испорака , Ако сакате бели , ве Молиме оставете порака !!!!!напојување : 220 v, 50 вати,100 вати, 200 wУпотреба Предлози : Греење, кокошарниците, brooding, расте светлина Бесплатен превозот 220 V E27 Керамички Инфраред Нема Светлина Електрични Емитираат Топлина Светилка за Греење, кокошарниците, Brooding, Расте Светлина, топло reptilia животинско Спецификација : Напон : 110 V, 220 V, Вати : 50 W, 75 W, 100 W, 150 W, 200 W, 250 W, Висина : 11cm Светилка Приклучок Тип : E27 Дијаметар на греење површина : 7.5 cm Материјал : Керамички + Алуминиумски Оперативни животен век : 10,000 часа Боја : Бела, црна Употреба Предлози : Греење, кокошарниците, brooding, расте light Пакет се Вклучени : 1x Керамички Топлина Светилка Љубезно ве потсетам : 1.Површината температурата е премногу висока, ве молиме не се директно допир за време на употреба 2.Црна керамички фини линии се природен феномен 3.Ве молиме имајте предвид дека прилагодување на растојанието помеѓу светилка и домашни миленичиња, барем повеќе од 30cm На Керамички Грејач е блескава извор на топлина која создава природна сонцето како топлина со единствен модел на Овој несветлина емитуваат грејач нуди одличен 24 часа извор на топлина и целосно ќе топлина било рептил без нарушување на дополнителен извор на светлина исто така, се зголемува квалитетот на амбиентниот воздух температура во терариум...

BGN 11.20

150 см Аквариум сифон чакъл за пречистване на Аквариума Аквариум филтър на прахосмукачката за смяна на водна помпа аквариуми инструмент аксесоари

Добредојде!Овој производ е добро за чистење на аквариуми или риба резервоарот Тоа е лесен и удобен за употреба и чисти...

BGN 3.00 4.45