• Ново
Nicrew SUNSUN ADE Aquatic Plant SMD LED Lighting Aquarium Chihiros 220V 12W 14W 18W 24W ултра-тънък алуминиев за аквариум

Nicrew SUNSUN ADE Aquatic Plant SMD LED Lighting Aquarium Chihiros 220V 12W 14W 18W 24W ултра-тънък алуминиев за аквариум

BGN 39.98
BGN 32.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
LED аквариум осветлување
Со NICREW
Карактеристики и спецификации :
ADE 200 C/300 C/400 C/500 C = 220 V
Спецификации
За трофеи
Модели
ADE 200 C 12 W
ADE 300 C 14 W
ADE 400 C 18 W
ADE 500 C 24 W
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Всичко за продукта

Тип:
Риба
търговска марка:
НИКРЮ
Хонорар:
скоба-в
Ширина:
6cm
силата на:
12 W
Серия:
NICREW SUNSUN ADE Series light
светлина:
Ултра-тънък алуминиев
Характеристики:
Телескопична скоба от алуминиева сплав

Подобни продукти в категория

1бр Аквариум кратък абзац щастлив бамбук изкуствени водни растения украшение G03 Drop ship

Лесно да се исчисти, не исчезнат,не ја загадуваат и повреди за водни суштества Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум, симулација водни растенија е добар избор Погодна за двете и солена вода Материјал : Пластични Дното Големина : (LW) 3.28×2.01 cm / 1.29"×0.79" ( Прибл.) Висина : 11.15 cm / 4.39" ( Прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 1.00 1.36

Многофункционална вградена потопяема помпа за аквариум Fish tank water pump ulter silent помпа SUNSUN HJ-111/211/311/411/611

Мултифункционален изграденаво потопна пумпа за аквариум риба резервоарот пумпа за вода ulter молчи пумпа SUNSUN HJ111 / 211 / 311 / 411 / 611Име на производ : Супер потопна пумпаОпис : Ако сакате да го ЕУ приклучок адаптер,ве молиме забелешка на целЗа големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!За пакување : Превозот : 1...

BGN 17.00 17.76

20/40/55/65 W мощен аквариумный воден фонтан-помпа потопяема аквариумный водна помпа, филтър бомба за аквариум езерото фонтан

Спецификација : Модел : Потопна Аквариум Фонтана Пумпа За ВодаAC Влез : 220240 V,50 hzМоќност : 20 W,40 W,55 W,65 WПроток : 1500 L / H,2500 L / H,3000 L / H,3500 L / HH...

BGN 31.00 48.29

Костенурка Се Наслаждават Тераса Остров Платформа Аквариум Танк Влечуги Док Декор Малък Размер -Y102

100% сосема нов и висок квалитетОпис : Висок квалитет и лесен за употреба.Нетоксични и без мирис, висока температура отпор.Морон со силна енергија.Големина(L*W) : S : 14.5 x 8cm / 5.7 x 3.15 инчен M : 19.5 12cm x / 7.67 x 4.72 инченБоја : БелаМатеријал : ABS пластикаКоличина : 1 Поставени на Платформа(1 морон се содржани )Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.53

Нов филтър мрежа от неръждаема стомана предпазител скариди, риба Аквариум Аквариум 12/16 мм за вариант

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : многу практични Даде риба на стоки животната средина Спецификации : Материја : нерѓосувачки Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Сет

BGN 2.00 2.40

Мощен UV бактерицидный за аквариума или езерото UV лампа uv стерилизатор премахване на водорасли за външен филтър Atman 18W UV

Моќен УВ противобактериен за аквариум или езерцето УВ ламба Ултравиолетови Sterilizer отстранување на алги за надворешен филтер Атман УВ 18 WОпис : Напон спектар : 220240 V / 50 / 60 Hz Моќност : 18 W Боја : црнаСпецијалност : Високо ефикасен дизајн...

BGN 94.00 98.88

6 бр./лот аквариумный филтър памучен гъба Аквариум биохимичен филтър медии водни Зоотовары пречистване на вода Бяла 38x12x2cm

Спецификација : Боја : БелаМатеријал : СунѓеротГолемина : Прибл 38x12x2cm (Dxšxv)Пакетот вклучува : 6 X Аквариум Филтер Памук СунѓеротФункција : 1, 100% Бенд нов и висок квалитет.2, Овој производ е погоден за seawater, свежа вода, резервоари за вода, големина може да се намали слободно.3, Густа дупка чистење и мекоста, и преку експертска анализа е најдобро да се посветам на добра жариште на nitrifying бактерии.4, на биохемиски памук отпад и се хранат остатоци, подобрување на квалитетот на водата на филтерот се чисти...

BGN 14.00 22.16

1 компл. стъклена CO2 дългосрочен монитор аквариумный детектор на концентрация на CO2 съдържа тестов разтвор на CO2 доставка на CO2 drop monitor type

1 сет стакло CO2 долгорочно следење аквариум СО2 концентрација детектор содржи СО2 тест решение CO2 материјали капка тип на мониторИме на производ : CO2 долгорочно следењеОпис : Долгорочно следење на вода и CO2 (јаглерод диоксид) концентрација Неколку меурчиња во секунда дада се пресмета концентрацијата на CO2 е во ред, на пример, секое лице е цилиндар големина, густина на садењеводни растенија, концентрацијата е премногу висока за биолошки, надконцентрација може да не Фотосинтеза,научни употреба на CO2.Инструкции : Прв пад на тест капка 15 во тестер, навалување на тестер значи дека течноста текови на полукружна крајот, иконечно се откажам тестер на резервоарот, полукружни надвор од резервоарот, главата во резервоаротПосебна Забелешка : Тестер е полека се менува боја, со промената на јаглерод диоксид концентрација во вода...

BGN 18.00 19.02

Аквариум Аквариум от неръждаема стомана метална мрежа Pad растения, мъх чист декор 8х8 см Нов Y110-дропшиппинг

Аквариум Риба Резервоарот Нерѓосувачки Челик Жица Mesh Подлога Растенија Мов Нето Оркестарот 8x8cm Нови100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : За прикачување на телевизија аквариум растенија како mosses, fissidens, riccia, итн Може да се постави било каде во вашиот резервоар или завиткани околу дрво / рок Растенија може да се доставуваат со користење на риболов линија или било која тема Со ова жица mesh, тогаш нема да постои повеќе неуредна riccia или мов лебди сите над вашата резервоарот...

BGN 1.00 1.30

220 200 W инфрачервен Керамичен излъчвател на топлина лампа за отглеждане на растението лампа zoo Костенурка за домашен любимец пълзящо растение нагревател

Црно белата случајни испорака , Ако сакате бели , ве Молиме оставете порака !!!!!напојување : 220 v, 50 вати,100 вати, 200 wУпотреба Предлози : Греење, кокошарниците, brooding, расте светлина Бесплатен превозот 220 V E27 Керамички Инфраред Нема Светлина Електрични Емитираат Топлина Светилка за Греење, кокошарниците, Brooding, Расте Светлина, топло reptilia животинско Спецификација : Напон : 110 V, 220 V, Вати : 50 W, 75 W, 100 W, 150 W, 200 W, 250 W, Висина : 11cm Светилка Приклучок Тип : E27 Дијаметар на греење површина : 7.5 cm Материјал : Керамички + Алуминиумски Оперативни животен век : 10,000 часа Боја : Бела, црна Употреба Предлози : Греење, кокошарниците, brooding, расте light Пакет се Вклучени : 1x Керамички Топлина Светилка Љубезно ве потсетам : 1.Површината температурата е премногу висока, ве молиме не се директно допир за време на употреба 2.Црна керамички фини линии се природен феномен 3.Ве молиме имајте предвид дека прилагодување на растојанието помеѓу светилка и домашни миленичиња, барем повеќе од 30cm На Керамички Грејач е блескава извор на топлина која создава природна сонцето како топлина со единствен модел на Овој несветлина емитуваат грејач нуди одличен 24 часа извор на топлина и целосно ќе топлина било рептил без нарушување на дополнителен извор на светлина исто така, се зголемува квалитетот на амбиентниот воздух температура во терариум...

BGN 11.20

3шт Acuario декоративни скали пейзаж рокарий декорация на Аквариум за декорация на Аквариум Aquarium изкуствен камък аксесоари

Опис : тоа е направен од нетоксични смола материјал и го прави возбудлива украс во секој аквариум Нуди природната средина чувство Обезбедува одлична крие место за вашите риби Промените вашиот аквариум во убава глетка...

BGN 86.00 91.18

1 бр ISTA пластмасов маслоотделитель аквариум обезжиривающая машина многофункционален обезжиривающий филмът е повърхностен цедка

1 парче ISTA пластични масло сепаратор риба резервоарот одмастување машина мултифункционален одмастување филмот површина skimmerИме на производ : површината skimmerОпис : 1...

BGN 21.00 22.22

1бр Аквариум череп на динозавър на смола Аквариум украшение пълзящо растение резервоар Аквариум Аквариум за декорация на аквариума

1pcs Аквариум Диносаурус Черепот Смола Риба Резервоарот Украс Рептил Резервоарот Риба Резервоарот Аквариум Декорација

BGN 20.00 20.62