• Ново
Trulinoya Jaguar Spinning Reel Fishing 1000 2000 3000 двойна метална макара Carp Wheel риболовни принадлежности 10BB 5.2:1

Trulinoya Jaguar Spinning Reel Fishing 1000 2000 3000 двойна метална макара Carp Wheel риболовни принадлежности 10BB 5.2:1

BGN 175.07
BGN 91.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Основни информации :
Риболов Метод : Се Врти
Риболов Ленти Тип : Пред Вчитување Врти Ролна
Бренд Име : Trulinoya
Позиција : Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел : Jaguar 1000/2000/3000
Мамки Тип : Лажен Мамка
Брзина Сооднос : 5.2 : 1
Кочница Сила : 4kg
1000 Серијата Линија капацитет (длабоки) : 0.15 mm/130m, 0.165 mm/100 ,
1000 Серијата Линија капацитет (плитки) : 0.105 mm/100, 0.128 mm/70m ,
2000 Серија Линија капацитет (длабоки) : 0.205 mm/240m, 0.26 mm/160m,
2000 Серија Линија капацитет (плитки) : 0.165 mm/120m, 0.185 mm/100,
3000 Серија Линија капацитет (длабоки) : 0.235 mm/240m, 0.26 mm/200m,
3000 Серија Линија капацитет (плитки) : 0.185 mm/150m, 0.205 mm/120m ,
Се справи со : Десна/Лева рака заменлив
Топката Лежишта : 9+1
Тежина : 185g/249g/260g
Функција :
1.Висока јачина на композитни школка, школка капак и flywheel да се гарантира дека ова се врти тркалото има доволно сила
2.Главното вратило, главните опрема вратило, рокер лежишта се од нерѓосувачки челик, корозија-отпорни seawater силна
3.Структурата на уникатен опрема за пренос е обезбедување на светлина и брзо повлечете се чувствувам
4.Девет целосно запечатени лежишта и еден од нерѓосувачки челик еден начин имајќи
5.Две - боја елоксирани алуминиумски тркала
6.CNC обработка на алуминиум рокер рака
7.Ултра-тенок тело,изглед на авангардата движење
8.Двојна заштита, богатите работата на титаниум ракав

Всичко за продукта

Капацитет Катышкы:
1000 Серии, 2000 Серии, 3000 Серия
Начин На Улов На Риба:
въртящ се
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Вид Риболовни Макари:
Прялка С Предварително Натоварване
Номер На Модела:
Ягуар 1000 2000 3000
Тип Примамки:
Фалшива Примамка
търговска марка:
Трулиноя

Подобни продукти в категория

Hothot Super Fishing 10шт скариди меки скариди стръв на куката такъми, стръв морски костур риболовни примамки открит динамичен

COMPUDA Hothot Супер Риболов 10pcs Ракчиња Мека Едра Намамат Кука се Справи со Мамката Saltwater Бас Риболов Мами Отворено ДинамиченКарактеристики : 10 парчиња гума мами за рибарите, кој сака DIY свои мами.Удобен и убава gadget за помагајќи ти да фати повеќе големи риби.Помогне да потоне длабоко вода на превземање, совршен за риболов далеку фрлиМека и светлина.За да се стекнат со светла боја на големите рибиСтил : мека мамкаМатеријал : ПВЦЧлен должина : 4cmЧлен Тежина : 23gБоја : транспарентнаПакетот вклучува : 10pc мамка

BGN 3.00 4.93

LN500N 500м висококачествен найлон риболов линия Japan rocky road line Monofilament Strong strength Nylon Fishing Line 1 - 5

1.100% нов бренд2.Материјали : Најлон3.линија број : 1#~5#4.Должина : 500m5 АнтиУВ третман ,антитриење6.excllent потоне вода и силна силаБрој 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 4.0 5.0 Дијаметар 0.165 0.205 0.234 0.261 0.285 0.33 0.370 LB(Сила) 4.7 6.8 8.0 10.0 12.0 16.0 20.0Пакет содржина : 1pc риболов линијаЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

BGN 12.61

8шт спиннербейт риболовна стръв 19.5 г кука дело риболовни примамки Swimbait метална фабрика Buzzbait светоотражающая Златна лъжичка риболовна стръв

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика : 8 Pcs / многу Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

BGN 20.00 26.78

Le-Fish 1бр 3g 6g Виб риболовна стръв цинк метални примамки Fly стръв твърда изкуствена стръв пресноводная стръв ледени примамки

ЛеРиба 1 Pcs 3g 6g Vib Риболов Намамат Цинк Метал Мами Летаат Риболов Намамат Тешко Мамка Вештачки Слатководни Мамка Мраз Намамат Пастрмка НамаматТочка Бр : мини метал мамки (VIB) Тежина : 3g / 6g Должина : 1.9 cm / 2.5 cmФункција : electroplating боја 3 D симулација на рибино око, Тоне Тип Живописни со Една Јадица Детали опис : Со овој VIB барање може да биде полн со цел риба пливаат слој Постојат 2holes со pin на риба назад може да биде прилагодена по пат на вибрации на зачестеност и брзина во вода...

BGN 5.00 9.57

Двуслойни Риболовни Кутии Пластмасови 30 Отделения С Голям Калъф За Съхранение На Водоустойчив Fly Шаран, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности Кутия

Водоотпорен 30 Слотови Големи Морски Риболов Додаток Мамка За Справување Со Намамат Складирање КутијаГолем Капацитет 30 Слотови Водоотпорен Море Риболов Мамка За Справување Со Намамат СадКарактеристики : Независна прегради за различни алатки.Прилагодливи внатрешната структура.Силни и издржливи конектор оска.Јасно пред одбор.Со водоотпорен силикони запечатување да се заштити вашиот риболов додатоци.Спецификација : Материјал : ABS + ПластикаБоја : Зелена, ПортокаловаГолемина : прибл...

BGN 14.00 18.32

DAWABO 2 бр./лот взрив Fishook риболовни куки пакет, риболовни принадлежности, риболовни куки высокоуглеродистая стомана остри риболовни куки

Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавница Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена...

BGN 2.00 2.13

YAPADA риболовни куки 503 Демон Фокс 10 г / 15 г / 20 г. / 25 г високочестотен кука 70 mm / 80 mm / 88мм / 95 мм многоцветен метал риболовни куки риболовни примамки

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Ве молиме не заборавајте остави порака за големината!!!Сребро 10g 15g 20g 25gЗлато 10g 15g 20g 25gХром 10g 15g 20g 25gПиштол 10g 15g 20g 25gБакар 10g 15g 20g 25gЗелена 10g 15g 20g 25gКука : Treble кука.

BGN 3.17

Brands top Quality Super Strong Japan Monofilament Nylon Fishing Line 100M риболовни принадлежности аксесоари 3-28LB линия на съпротива

Производство Опис : Должина : 100 m со Дијаметар : 0.148 0.467 mm Тест Влечете : 3.2628.6 LBЗабелешка : линијата број не е дијаметар...

BGN 6.00 14.54

Proleurre 8 см, 2.5 g 10 бр. воблери риболовни примамки лесен Шайнер Swimbaits мека Силиконова примамка двоен цвят Шаран изкуствена мека стръв

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Тип : Мека Риболов Намамат Тежина : 2.5 g Должина : 8cm Бои : 7 различни бои Материјал : меки силиконски Целна Риба : Трева крап, Одење сом, бас Пакет Листата : 10*мека намамат / пакет со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 4.00 5.70

Професионален Глупав Тренировка Риболов Кука Мека Риболов На Стръв На Куката Червей Ларва Аксесоари Куки

Професионални Чукнат Екипаж Риболов Кука Мека Мамка Fishhook Црв Копачка Додатоци КукитеЧукнат Екипаж Риболов КукитеВе молиме изберете соодветна големина на : S1 : 6# S2 : 4# S3 : 2# S4 : 1# S5 : 1 / 0# S6 : 2 / 0# S7 : 3 / 0#

BGN 2.24

Maximumcatch Шпулата Spooler Алуминиева Преносима Риболовна Риболов Линия Макара Макара Spooler System Принадлежности

Maximumcatch Гајтанот Виза Алуминиум Преносни Риболов Линија Ролна Гајтанот Виза Систем За Справување СоВисина : 14cmДијаметар на седиште : 60mmТежина : 130gЛесен и преносливПролет натоварени напнатостВшмукување чаша планината со Изграден во Издувен вентил.Нашите најдобрите преносни линија ликвидација систем некогаш! Лесен и е подготвен да оди никаде...

BGN 12.00 17.60