• Ново
2017 нов дълъг език риболовни воблери стръв 73 мм/9,3 г светещи изкуствени дълбоки воблери с тройна кука

2017 нов дълъг език риболовни воблери стръв 73 мм/9,3 г светещи изкуствени дълбоки воблери с тройна кука

BGN 7.84

Сума
Налично за поръчка


Спецификации Должина : 73 MM тежина : 9.3 г Пакување : 2 ПАРЧИЊА 2017 Нов долг јазик риболов crankbaits намамат 73mm/9.3 g прозрачна вештачки длабоко crankbaits со treble кука
Плаќање и shippment
1) да ја прифатиме Alipay(ЗАЧУВАМ), Paypal и ДР.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме контактирајте со нас.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца :
Земја
Работни Дена(не вклучувајќи одмор)
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>35
Сад
Номинална(време пристигна)
5.1%
50.1%
33.6%
7.5%
3.7%
Контактирајте со нас
Европа
Номинална(време пристигна)
8.6%
61.2%
19.1%
7.0%
4.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4.7%
52.6%
30.2%
9.6%
2.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6.7%
50.6%
30.4%
8.5%
3.8%
Контактирајте со нас
Русија
Номинална(време пристигна)
1.5%
10.3%
29.7%
41.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10.5%
30.6%
43.8%
12.1%
4.0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
17.9%
5.7%
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, ние зависи од customers’ satisfication да се успее. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Кога ќе добиете вашите производи,ве молиме проверете дали количина е во право,и квалитетот е прифатена.Ако најдете некоја грешка или квалитет на дефекти,ве молиме да не остави нас "1" ѕвезда"2 ѕвезда"."3 ѕвезда" повратни информации без да контактирате со нас и да ја добиете вашата проблеми решени.
Ако сте задоволни со цел и искуства купување со нас,ве молиме љубезно ни остави "5 ѕвезда" позитивни повратни информации .Ви благодариме!

Всичко за продукта

Позиция:
Риболов На Океанските Лодка,Риболов На Океанските Плажове,Риболов В Океана Скали, Езеро,Река
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
Фанту
Номер На Модела:
LB
Тегло:
9,3 g
Дължина:
73 мм
ключови думи:
дълбоки воблери
кука:
ТРОЙНО

Подобни продукти в категория

Maximumcatch NZ 3/4/5/6/7 / 8wt Green Fly Reel на CNC Machine Cut Aluminum Fly Reel Fishing Large Arbor Reel Fishing

Maximumcatch НЗ 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8wt Летаат Ролна CNC Машина за Сечење Алуминиум Летаат Риболов Ролна Големи Арбор Риболов РолнаГОЛЕМИНАНАДВОР КОЛВНАТРЕ КОЛГАЈТАНОТ ШИРИНАТЕЖИНА3 / 478.8 mm37.9 mm20.8 mm114g5 / 686mm44mm23.4 mm130g7 / 894.8 mm45.6 mm26.3 mm142g1...

BGN 97.00 161.60

6шт меки примамки 75 mm / 2.2 г риболовна стръв Isca изкуствен Para Pesca риболов воблери Grub T-tail силиконовата стръв Leurre Peche Souple

6 Pcs Мека Мамки 75mm / 2.2 g Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Риболов Wobblers Копачка Топашка на Силиконски Мамка Leurre Peche Souple Функција : 1.Тип : Мека Мамка2.Должина : 7.5 cm3.Тежина : 2.2 g4.Боја : 10 бои како сликата show(можеби некои светлина разлика)5.Пакет : 6pcs / торбаСпецификации Ексклузивна тајна рецепт, додавање на различни ретки состојки за риба тело...

BGN 6.00 10.98

Maximumcatch Шпулата Spooler Алуминиева Преносима Риболовна Риболов Линия Макара Макара Spooler System Принадлежности

Maximumcatch Гајтанот Виза Алуминиум Преносни Риболов Линија Ролна Гајтанот Виза Систем За Справување СоВисина : 14cmДијаметар на седиште : 60mmТежина : 130gЛесен и преносливПролет натоварени напнатостВшмукување чаша планината со Изграден во Издувен вентил.Нашите најдобрите преносни линија ликвидација систем некогаш! Лесен и е подготвен да оди никаде...

BGN 12.00 17.60

Hothot Super Fishing 10шт скариди меки скариди стръв на куката такъми, стръв морски костур риболовни примамки открит динамичен

COMPUDA Hothot Супер Риболов 10pcs Ракчиња Мека Едра Намамат Кука се Справи со Мамката Saltwater Бас Риболов Мами Отворено ДинамиченКарактеристики : 10 парчиња гума мами за рибарите, кој сака DIY свои мами.Удобен и убава gadget за помагајќи ти да фати повеќе големи риби.Помогне да потоне длабоко вода на превземање, совршен за риболов далеку фрлиМека и светлина.За да се стекнат со светла боја на големите рибиСтил : мека мамкаМатеријал : ПВЦЧлен должина : 4cmЧлен Тежина : 23gБоја : транспарентнаПакетот вклучува : 10pc мамка

BGN 3.00 4.93

Двуслойни Риболовни Кутии Пластмасови 30 Отделения С Голям Калъф За Съхранение На Водоустойчив Fly Шаран, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности Кутия

Водоотпорен 30 Слотови Големи Морски Риболов Додаток Мамка За Справување Со Намамат Складирање КутијаГолем Капацитет 30 Слотови Водоотпорен Море Риболов Мамка За Справување Со Намамат СадКарактеристики : Независна прегради за различни алатки.Прилагодливи внатрешната структура.Силни и издржливи конектор оска.Јасно пред одбор.Со водоотпорен силикони запечатување да се заштити вашиот риболов додатоци.Спецификација : Материјал : ABS + ПластикаБоја : Зелена, ПортокаловаГолемина : прибл...

BGN 14.00 18.32

Proleurre 8 см, 2.5 g 10 бр. воблери риболовни примамки лесен Шайнер Swimbaits мека Силиконова примамка двоен цвят Шаран изкуствена мека стръв

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Тип : Мека Риболов Намамат Тежина : 2.5 g Должина : 8cm Бои : 7 различни бои Материјал : меки силиконски Целна Риба : Трева крап, Одење сом, бас Пакет Листата : 10*мека намамат / пакет со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 4.00 5.70

Голяма разпродажба 8 бр. дълбока вода молив риболовна стръв високо качество на твърда пластмаса стръв 6куки Pesca Peche Риболов на воблер стръв 8.5 см 13.6 грама

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : PE011 8.5 cm 13.6 g Материјал : ABS Пластика Боја : 8 Бои како Квалитет на слика : 8 Pcs / многу Кука : 6#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа

BGN 24.00 31.94

Baitcasting риболовна макара 6.3:1 лява / дясна ръка алуминий върти стръв за Риболов син / черен ниска принадлежности риболов линия

Објектот Color : Blue / ЦрнаМодел : Лево / Десно Се Справи СоТопката Лежишта : 10 Stainless Челик Топката лежишта + 1 инстант антиобратна ролериЛинија Капацитет : 0.28 MM / 120 M, 0.30 MM / 100Cid : 6.3 : 1Тежина : 235gПакет : Оригиналното пакување со кутија и упатствоПомала брзина оптимално за техники како што се длабоко чудак мамки за риболов, придонесува за помалкузамор и максимум време на вода.Pls оставите порака со рачка страна сакате.........

BGN 70.98

TSURINOYA PROFLEX II леярство прът 1.89 m 1.95 m 2.13 M 2 раздел UL / ML / M мощност на бързото действие на въглеродните прът Vara De Pesca

TSURINOYA PROFLEX II Кастинг Риболов Прачка 1.89 м 1.95 м 2.13 m 2 Дел УЛ / ML / M Моќ Брза Акција Јаглерод Риболов Пол Vara Де Pesca

BGN 103.00 186.99

2.1-3.6 м Speacial продажба на море телескопична стръв прът върти риба ръчно риболовна принадлежности, стръв леярство рок рок върти Полюс

ИЗБЕРЕТЕ НАС 1.Ние сме powerseller во Aliexpress, имаат професионален тим.2.Ние мора да ви понудат Врвен Квалитет, Конкурентна Цена, Брза Испорака.3.Најдобри и Навремена Услуга, 100% Задоволство како и голем попуст за големата цел.ИСПОРАКА 1...

BGN 31.92

5шт риболов плаващ лещанка ВИБ стръв, примамка тонущая стръв на куката 5 см/6.5 г

Големина : 5 CM / 6.5 gПакет се вклучени 5 PCS.Боја ќе се испрати по случаен избор.Секој намамат има Висока Внатрешна Штракаат(squeaker во телото).Секој доаѓаат со 1 СИЛНА & ОСТРИ treble куки.Секој има Силна Жица Конструкција за максимална издржливост.Секој има пар на крупните 3 D Holographic Очи што ги прави повеќе ЖивотКако & Агресивни.ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати...

BGN 20.78

Детска стръв прът 1,8 м 2 секции един старт на един прът за риболов на стръв прът хубав прът с предене червена или синя вариант

производ опција листа забелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

BGN 51.76

Brands top Quality Super Strong Japan Monofilament Nylon Fishing Line 100M риболовни принадлежности аксесоари 3-28LB линия на съпротива

Производство Опис : Должина : 100 m со Дијаметар : 0.148 0.467 mm Тест Влечете : 3.2628.6 LBЗабелешка : линијата број не е дијаметар...

BGN 6.00 14.54