• Ново
2.1-3.6 м Speacial продажба на море телескопична стръв прът върти риба ръчно риболовна принадлежности, стръв леярство рок рок върти Полюс

2.1-3.6 м Speacial продажба на море телескопична стръв прът върти риба ръчно риболовна принадлежности, стръв леярство рок рок върти Полюс

BGN 31.92

Сума
Налично за поръчка


ИЗБЕРЕТЕ НАС
- 1.Ние сме powerseller во , имаат професионален тим.
2.Ние мора да ви понудат Врвен Квалитет, Конкурентна Цена, Брза Испорака.
3.Најдобри и Навремена Услуга, 100% Задоволство како и голем попуст за големата цел.
ИСПОРАКА
- 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена (работни дена, не празник сезони) по уплатата се comfirmed од platfrom.
2. За бесплатен превозот, Продавачот Превозот Метода, се базира на вашата цел вредност, тежина, и вашата земја избор надвор од најбрзо и најбезбедно метод на пратката.
3. Понекогаш, ние не го следат вашиот избран превозот начин, затоа што ние ќе го избере најмногу ефикасна испорака начин за вас. Дозволете да се добие производ побрзо.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ И НАПЛАТА
- По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
На крај, ви посакувам среќен шопинг, најдобри желби!

Всичко за продукта

Дължина:
2.1 m, 2.4 m
Позиция:
Риболов В Океана С Лодка, Океанская Скала Fshing, Риболов На Борда На Презокеански Плаж, Езеро, Река, Язовир Изкуствено Езеро, Поток,
Категория:
Телескопичен Прът
Материал:
въглерод
Твърдост:
Сверхтвердые
Горна Диаметър:
2мм
Номер На Модела:
HW2088
Категория Продукти:
Телескопичен Прът
Текстура на материала:
въглерод
НЯМА.:
Морски риболовен прът
Масштабируемо Ли Е:
is
Място на произход на стоките:
Китай
Приложим сценарий:
морски риболов
Цвят:
Черен
Дължина:
2.1, 2.4, 2.7, 3.0, 3.6 м

Подобни продукти в категория

Висока скорост на въртене 5 г 8 г 12 г фабрика стръв и изкуствени примамки за риболов бионический спиннербейт

Бесплатен Превозот Висока Брзина на Ротација 5g 7g 12g Фабрика Мамка вештачки намамат риболов bionic spinnerbaitПилешко Ноктот Кука : Висок Stongness Сидро КукаДлабочина : ПотонеРиболов : Бас Culter Snakehead мандарина итн

BGN 2.72

YAPADA ВИБ 307 дълъг нож 10g / 15g/20g/25g тройна кука 50mm / 57mm / 65mm/68mm метал ВИБ многоцветни риболовни примамки

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Ве молиме не заборавајте остави порака за големината!!!Сребро 10g 15g 20g 25gЗлато 10g 15g 20g 25gХром 10g 15g 20g 25gПиштол 10g 15g 20g 25gБакар 10g 15g 20g 25gЗелена 10g 15g 20g 25gКука : Treble H ook.

BGN 3.17

Риболов 5шт нов стил крастава жаба жаба бас риболовна стръв мека гумена куха риболовна стръв принадлежности нови

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Широк Wobble да се привлечат агресивни fishr.Сосема нов неотворен мека жаби во пет различни бои.Брза нуркачка акција во вода.Спецификации : Состојба : новаТип : Вештачки МамкиДолжина : 5.5 cmТежина : 8.5 гКатегорија : НамаматПакет се вклучени : 1 x 5 Pcs Нови Пет Боја Избрани Мека Гума Жаба Кука Намамат Бас Риболов Мамка

BGN 8.00 8.82

5шт рибарска стръв 3D сиянието нощен риболовна стръв Isca изкуствена воблер стръв твърда стръв, примамка кука за въдица риба на стръв

HENGJIA 5 PCS 10 CM Прозрачна Риболов Мамки Лесни Октопод Мами Мека Мамки за Риболов Tackles Риболовен Прибор За Морски РиболовКарактеристики : Светла прозрачна светлина за да привлечат големи риби.Изработени од екопријателски материјали, отпорни на абење и издржливи.3 D очи да го направи моќен фаќање алатка.3 D и да се насочат на телесната фигура, убав изглед.Одличен визуелен ефект на привлече рибите.Опис : Висока резолуција тело детали.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.Животкако пливање на дејствија во вода за да се провоцира предатор да се чувствува.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : белаГолемина : 100mmТип : Прозрачна, Шарени ЦевкаПакет Се Вклучени : 5 x Риболов НамаматЗабелешки : 1...

BGN 6.00 7.28

Trulinoya Jaguar Spinning Reel Fishing 1000 2000 3000 двойна метална макара Carp Wheel риболовни принадлежности 10BB 5.2:1

Основни информации : Риболов Метод : Се ВртиРиболов Ленти Тип : Пред Вчитување Врти РолнаБренд Име : TrulinoyaПозиција : Езеро,Резервоар Езерцето,Река,ПотокБрој На Модел : Jaguar 1000 / 2000 / 3000Мамки Тип : Лажен МамкаБрзина Сооднос : 5.2 : 1Кочница Сила : 4kg1000 Серијата Линија капацитет (длабоки) : 0.15 mm / 130m, 0.165 mm / 100 ,1000 Серијата Линија капацитет (плитки) : 0.105 mm / 100, 0.128 mm / 70m ,2000 Серија Линија капацитет (длабоки) : 0.205 mm / 240m, 0.26 mm / 160m,2000 Серија Линија капацитет (плитки) : 0.165 mm / 120m, 0.185 mm / 100,3000 Серија Линија капацитет (длабоки) : 0.235 mm / 240m, 0.26 mm / 200m,3000 Серија Линија капацитет (плитки) : 0.185 mm / 150m, 0.205 mm / 120m ,Се справи со : Десна / Лева рака заменливТопката Лежишта : 9+1Тежина : 185g / 249g / 260gФункција : 1.Висока јачина на композитни школка, школка капак и flywheel да се гарантира дека ова се врти тркалото има доволно сила2.Главното вратило, главните опрема вратило, рокер лежишта се од нерѓосувачки челик, корозијаотпорни seawater силна3.Структурата на уникатен опрема за пренос е обезбедување на светлина и брзо повлечете се чувствувам4.Девет целосно запечатени лежишта и еден од нерѓосувачки челик еден начин имајќи5.Две боја елоксирани алуминиумски тркала6.CNC обработка на алуминиум рокер рака7.Ултратенок тело,изглед на авангардата движење8.Двојна заштита, богатите работата на титаниум ракав

BGN 91.00 175.07

YAPADA риболовни куки 503 Демон Фокс 10 г / 15 г / 20 г. / 25 г високочестотен кука 70 mm / 80 mm / 88мм / 95 мм многоцветен метал риболовни куки риболовни примамки

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Ве молиме не заборавајте остави порака за големината!!!Сребро 10g 15g 20g 25gЗлато 10g 15g 20g 25gХром 10g 15g 20g 25gПиштол 10g 15g 20g 25gБакар 10g 15g 20g 25gЗелена 10g 15g 20g 25gКука : Treble кука.

BGN 3.17

Carp Риболов Риболов 5 бр./лот твърди примамки набор от смесени 5 модели Гольяны изкуствени примамки бас воблери, риболовни принадлежности

Опис на производот Големина : 5 Модели Материјал : ABS Пластика Боја : Како на сликата Кука : Мешани Висока Јаглероден Челик Тројно Кука за Квалитет : 5 Pcs / многу 14 CM23 G4# Висока Јаглероден Челик Тројно Кука 11 CM9.2 G6# Висока Јаглероден Челик Тројно Кука 8.8 CM7.4 G6# Висока Јаглероден Челик Тројно Кука 7 CM8.1 G6# Висока Јаглероден Челик Тројно Кука 5 CM3.6 G10# Висока Јаглероден Челик Тројно КукаПроизвод Пердуви 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

BGN 11.00 18.78

Proleurre 8 см, 2.5 g 10 бр. воблери риболовни примамки лесен Шайнер Swimbaits мека Силиконова примамка двоен цвят Шаран изкуствена мека стръв

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Тип : Мека Риболов Намамат Тежина : 2.5 g Должина : 8cm Бои : 7 различни бои Материјал : меки силиконски Целна Риба : Трева крап, Одење сом, бас Пакет Листата : 10*мека намамат / пакет со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 4.00 5.70

Brands top Quality Super Strong Japan Monofilament Nylon Fishing Line 100M риболовни принадлежности аксесоари 3-28LB линия на съпротива

Производство Опис : Должина : 100 m со Дијаметар : 0.148 0.467 mm Тест Влечете : 3.2628.6 LBЗабелешка : линијата број не е дијаметар...

BGN 6.00 14.54

1 бр./лот спиннербейт риболовни примамки Силиконова диафрагма кука риболовна стръв твърди метални пайети воблер фабрика брада, риболовни принадлежности

Опис на производот број на Модел : SB013 Големина : 17.5 g Материјал : Метал Боја : 6 Бои како сликата Кука : 4# Кука за Квалитет : 1 Pcs / многу Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

BGN 3.00 4.58

New 3PCS Kinds Metal Deep sea Fishing Lure Metal Slow Jig Lure Лъжица Bass Hook Spinner baits 120g 150g 200g 250g 300g

wyприклучокstartЖешка Стока$7.77 $15.54$13.43 $20.66$13.42 $22.37$12.27 $18.88$28.80 $36$8.91 $11$12.98 $18.55$14.88 $24wyприклучоккрајБоја (Боја) : 3 бојаДолжина : 15,3 СМ,16.5 CM,17.8 CM,19.5 CM,20.8 CM,21.5 CM,24.2 CMТежина : 120 G,150 G,200 G,250 G,300 G,350 G,420 GМатеријал : Метал (Метални)Очите (очи) : 3 D Окоisca вештачки , vissen kunstaas , leurre peche mer , leurre peche , риболов мамка , swimbait , kunstaas , plomos де pesca , мами markalar , senuelos pesca , karper vissen accessoires , leurres де peche се прелива eau douce , balik malzemeleri , isca вештачки superficie , pescaria acessorios , peixe , iscas artificiais lote , pesca

BGN 26.00 34.08

Hothot Super Fishing 10шт скариди меки скариди стръв на куката такъми, стръв морски костур риболовни примамки открит динамичен

COMPUDA Hothot Супер Риболов 10pcs Ракчиња Мека Едра Намамат Кука се Справи со Мамката Saltwater Бас Риболов Мами Отворено ДинамиченКарактеристики : 10 парчиња гума мами за рибарите, кој сака DIY свои мами.Удобен и убава gadget за помагајќи ти да фати повеќе големи риби.Помогне да потоне длабоко вода на превземање, совршен за риболов далеку фрлиМека и светлина.За да се стекнат со светла боја на големите рибиСтил : мека мамкаМатеријал : ПВЦЧлен должина : 4cmЧлен Тежина : 23gБоја : транспарентнаПакетот вклучува : 10pc мамка

BGN 3.00 4.93

Maximumcatch NZ 3/4/5/6/7 / 8wt Green Fly Reel на CNC Machine Cut Aluminum Fly Reel Fishing Large Arbor Reel Fishing

Maximumcatch НЗ 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8wt Летаат Ролна CNC Машина за Сечење Алуминиум Летаат Риболов Ролна Големи Арбор Риболов РолнаГОЛЕМИНАНАДВОР КОЛВНАТРЕ КОЛГАЈТАНОТ ШИРИНАТЕЖИНА3 / 478.8 mm37.9 mm20.8 mm114g5 / 686mm44mm23.4 mm130g7 / 894.8 mm45.6 mm26.3 mm142g1...

BGN 97.00 161.60

Детска стръв прът 1,8 м 2 секции един старт на един прът за риболов на стръв прът хубав прът с предене червена или синя вариант

производ опција листа забелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

BGN 51.76

YAPADA ВИБ 303 Space 10g/15g/20g/25g Treble HOOK 43mm / 49mm/53mm/60mm Multicolor Metal ВИБ риболовни примамки

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.Ве молиме не заборавајте остави порака за големината!!!Сребро 10g 15g 20g 25gЗлато 10g 15g 20g 25gХром 10g 15g 20g 25gПиштол 10g 15g 20g 25gБакар 10g 15g 20g 25gЗелена 10g 15g 20g 25gКука : Treble Кука.

BGN 3.17

HENGJIA 500М Dawa прозрачен найлон траен Моноволоконный рок морски риболов линия Daiwa конец обемна макара всички размери

Испорака Детали За : 1 Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено Генерално превозот времето е помеѓу 760 дена...

BGN 3.97

Професионален Глупав Тренировка Риболов Кука Мека Риболов На Стръв На Куката Червей Ларва Аксесоари Куки

Професионални Чукнат Екипаж Риболов Кука Мека Мамка Fishhook Црв Копачка Додатоци КукитеЧукнат Екипаж Риболов КукитеВе молиме изберете соодветна големина на : S1 : 6# S2 : 4# S3 : 2# S4 : 1# S5 : 1 / 0# S6 : 2 / 0# S7 : 3 / 0#

BGN 2.24

TSURINOYA PROFLEX II леярство прът 1.89 m 1.95 m 2.13 M 2 раздел UL / ML / M мощност на бързото действие на въглеродните прът Vara De Pesca

TSURINOYA PROFLEX II Кастинг Риболов Прачка 1.89 м 1.95 м 2.13 m 2 Дел УЛ / ML / M Моќ Брза Акција Јаглерод Риболов Пол Vara Де Pesca

BGN 103.00 186.99

Baitcasting риболовна макара 6.3:1 лява / дясна ръка алуминий върти стръв за Риболов син / черен ниска принадлежности риболов линия

Објектот Color : Blue / ЦрнаМодел : Лево / Десно Се Справи СоТопката Лежишта : 10 Stainless Челик Топката лежишта + 1 инстант антиобратна ролериЛинија Капацитет : 0.28 MM / 120 M, 0.30 MM / 100Cid : 6.3 : 1Тежина : 235gПакет : Оригиналното пакување со кутија и упатствоПомала брзина оптимално за техники како што се длабоко чудак мамки за риболов, придонесува за помалкузамор и максимум време на вода.Pls оставите порака со рачка страна сакате.........

BGN 70.98

Риболовна стръв октопод стръв 14 сантиметър 40 гр лещанка стръв реалистична твърда изкуствена стръв калмари кука на риболовни принадлежности, примамки 1 бр./лот

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.100% висок квалитет тешко мами 1...

BGN 5.60

LN500N 500м висококачествен найлон риболов линия Japan rocky road line Monofilament Strong strength Nylon Fishing Line 1 - 5

1.100% нов бренд2.Материјали : Најлон3.линија број : 1#~5#4.Должина : 500m5 АнтиУВ третман ,антитриење6.excllent потоне вода и силна силаБрој 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 4.0 5.0 Дијаметар 0.165 0.205 0.234 0.261 0.285 0.33 0.370 LB(Сила) 4.7 6.8 8.0 10.0 12.0 16.0 20.0Пакет содржина : 1pc риболов линијаЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

BGN 12.61

Maximumcatch Шпулата Spooler Алуминиева Преносима Риболовна Риболов Линия Макара Макара Spooler System Принадлежности

Maximumcatch Гајтанот Виза Алуминиум Преносни Риболов Линија Ролна Гајтанот Виза Систем За Справување СоВисина : 14cmДијаметар на седиште : 60mmТежина : 130gЛесен и преносливПролет натоварени напнатостВшмукување чаша планината со Изграден во Издувен вентил.Нашите најдобрите преносни линија ликвидација систем некогаш! Лесен и е подготвен да оди никаде...

BGN 12.00 17.60

1.8 m 2.1 m 2.4 m 2.7 M 3 m, телескопична стекловолоконная прът сгъваема прът регулируем прът с 200 от риболовни макари на едро

Карактеристики : На fiberglass градба ја прави вашата риболов пол тешко и издржливи.На прилагодливи риболов прачка е погодно за вас за да ја определите должината на пристигне ситуации каде што сакате.Контрола не се лизга, се носат, удобност, намалување на риболов замор.Добар водич прстен, неликвидација, носатотпорни, заштита на риболов линија, подолг сервисен живот.Висока јачина на тркала седиште, може да биде флексибилен ротација фиксни, едноставна и цврста.Опис : Тоа е идеален подарок за риболов ентузијасти или колекционери.Риболов прачка е телескопски дизајниран за удобно носење околу.Погодна за секој водите, како на море,плажа,езеро и така натаму.Со карактеристики на убаво флексибилност и силна тешки капацитет.Ви овозможува да уживате во риболов во секое време.Спецификација : Бренд : никојМодел : никојБоја : синаМатеријал : fiberglassБрзина сооднос : 5.5 : 1Должина : 1.8 М, 2.1 M, 2.4 M, 2.7 M, 3 MПакетот Вклучува : 1x Телескопски Fiberglass Риба ПолЗабелешки : Ве молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 26.00 32.24

Двуслойни Риболовни Кутии Пластмасови 30 Отделения С Голям Калъф За Съхранение На Водоустойчив Fly Шаран, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности Кутия

Водоотпорен 30 Слотови Големи Морски Риболов Додаток Мамка За Справување Со Намамат Складирање КутијаГолем Капацитет 30 Слотови Водоотпорен Море Риболов Мамка За Справување Со Намамат СадКарактеристики : Независна прегради за различни алатки.Прилагодливи внатрешната структура.Силни и издржливи конектор оска.Јасно пред одбор.Со водоотпорен силикони запечатување да се заштити вашиот риболов додатоци.Спецификација : Материјал : ABS + ПластикаБоја : Зелена, ПортокаловаГолемина : прибл...

BGN 14.00 18.32