• Ново
Ежедневни дамски и телешки рокли дебнещ дълбоко рокля с кръгло деколте в ивицата висока талия без ръкави, шев и телячье рокля размер G45

Ежедневни дамски и телешки рокли дебнещ дълбоко рокля с кръгло деколте в ивицата висока талия без ръкави, шев и телячье рокля размер G45

BGN 37.62
BGN 32.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат (Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци.)
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.Поради вест се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина на Облека долго (CM) биста (CM) Половината (CM) S 113 cm 76 cm - 80 см 62 cm - 66 см М
114cm 80 см - 84 см 66 см - 70 см L 115 см 84cm - 88 см 70 см - 75 cm XL 116 см 88 см - 92 см 75 см - 80 см, XXL 1* Поради јакна се мери со рака, не може да биде 1-2 см грешка.
2 .) Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. * .
/ * * Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме. Јас ќе се справи со тоа.
Превозот
Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days по испраќање на стоката.
Кина пост воздух треба за 9-25days,но Русија обично можеби над 30 дена.
Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да се врачен на царината. Значи, ако овие земјата, кога се избере ЕМС кои раце да царината, мора да се биде во контакт со царинските и да се справат со тоа, ако не, тоа ќе биде вашата должност.и бразил клиентите треба оставете порака за вашата ID NO.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите.ви благодариме
Reback
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат .
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
Сезон:
Лято
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
ЭНЛУ
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Талия:
Империя
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Полиестер, Ланон, Разнообразни, Ликра, Дантела
Силует:
Сабя
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Украса:
Няма
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
S M L XL G45
Подходящ за тълпата:
Жена, една жена, секси дама, майка, майката, дама
Размер:
S M L XL
Цвят:
Черен
Процес:
Шиене
Модел:
Ивица

Подобни продукти в категория

S-XXL Секси Club Leopard-print Long Bodycon Dress for women Euro-American Style sheath Long Party секси Dresses

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете детални големини со твое пред да го купите!Материјал : Полиестер1.како diffiferent компјутери екранот, бои ќе биде поинаку, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од под сликите.2...

BGN 16.00 31.98

Wsfs Есен Жените Дантелени Рокли Черно Oneck See Through Бандажное Рокля Елегантна Vintage Sexy Party Long Flare Sleeve Midi Dress

Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Рамо Колковите Тело, Должина на Ракав Фустан Должина S 82 68 33 82 58 55 111 М 86 72 34 86 59 56 112 L 90 76 35 90 60 57 113 XL 94 80 36 94 61 58 114Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Рамо Колковите Тело, Должина на Ракав Фустан Должина S 32.3 26.8 13.0 32.3 22.8 21.7 43.7 М 33.9 28.3 13.4 33.9 23.2 22.0 44.1 L 35.4 29.9 13.8 35.4 23.6 22.4 44.5 XL 37.0 31.5 14.2 37.0 24.0 22.8 44.9[xlmodel][фото][0000]

BGN 64.00 102.61

Продажба на едро 2018 Нова рокля тъмно-зелен с дълги ръкави и дълбоко V-образно деколте, секси жена коктейл бандажное рокля (L2172)

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИТкаенина Состојки : 90% RAYON Rayon / 9% НАЈЛОН Најлон / 1% SPANDEX SpandexСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

BGN 62.40

2017 Women Summer Elegant Belted Hit Patchwork Tunic Work Business Casual Party Bodycon Молив Sheath Dress безплатна доставка

2017 нови Жените Лето Домот Belted Хит Комбинација Туника Работа Бизнис Секојдневен Партија Bodycon Молив Обвивка Фустан бесплатен превозот ГОЛЕМИНА S M L XL XXL XXXL биста 76 81 86 91 96 101 Фустан долг 93 94.5 96 97.5 99 100.5 Половината обемот 64 69 74 79 84 89 Хип обемот 80 85 90 95 100 105 Опис ① бројот на единици во см (cm) ② големина за плочка мерење, се водат може да се водат 815cm, без обвивка...

BGN 24.00 33.82

Vestidos De Fiesta Real Solid Lanon Polyester Mesh До 2018 New European Bead Halter Collar Slim Annual Party Dress Club Long

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина Колковите М 80100 6882 157 82102 L 84104 7286 157 86110 XL 88108 8690 157 90118Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина Колковите M 31.5 39.4 26.8 32.3 61.8 32.3 40.2 L 33.1 40.9 28.3 33.9 61.8 33.9 43.3 XL 34.6 42.5 33.9 35.4 61.8 35.4 46.5[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

BGN 62.00 88.00

Жените официално облекло за работа офис, бизнес Bodycon Dress елегантен ColorBlock контрастная обвивка тънък молив Dress HB345

Мерење Листи за РеференцаГОЛЕМИНА S M L XL XXL НАС 4 6 8 10 12 О / Велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста 8388 cm 8893 cm 9398 cm 98103 cm 103108 cm Половината 6772 cm 7277 cm 7782 cm 8287 cm 8792 cm Хип 8691 cm 9196 cm 96101 cm 101106 cm 106111 см Должина 99 см 99 см 101 цм 101 101 цм cm Рамо Ширина 36 см 37 38 cm cm 39 см 40 см Ракави Должина 41 41 cm cm 42 см 42 см 42 см ве Молиме Љубезно ве молиме да се разбере кои се вклопуваат може да се разликуваат во зависност од материјали и производство...

BGN 27.00 27.98

MAYHALL цветни летни шифоновые чешки макси рокля за жените секси плажни дрехи, дълги рокли празник Vestido Robe Femme MH029

Големина Биста Должина CM ВО CM ВО С 84 32.76 136 53.04 М 90 35.10 138.5 54.015 L 96 37.44 141 54.99Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,ќе има 12 големина помалаБојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување1.Како да се избере вистинската големина ?Ве молиме погледнете го големина на табелата на вебсајт, ако се уште не се сигурни за тоа , можете да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат .2.Пад на превозот и трговија на големоНие прифаќаме пад на превозот,ние ќе ја испрати својата парцели според вашето барање, без било aliexpress или нашата продавница информации.За промет на Големо купувачи , ние ќе ви ги понудиме најдобра цена и Express (DHL , Armax ,ПРОЗОРЦИ и др) Бесплатно за вас ...

BGN 24.00 34.26

COLROVIE Black Solid Cami Bodycon До 2018 New Spaghetti Strap ръкави Bodycon Dress дължина до коляното Жена просто рокля

Хип Големина(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Ремени Должина(cm) XS 72 68 56 106 31 S 76 72 60 107 32 M 80 76 64 108 33 L 84 80 68 109 34 XL XXL Една Големина Модел е во големина Sмодел Мерења : Висина : 176 см, Биста : 86 см,Половината : 61 см, Колковите : 89 cm.1...

BGN 21.00 34.64

Искри в 1920-те години винтажное рокля O врата мъниста четката тънък рокля Големите Гэтсби вечерна рокля Секси Club Robe Dress

modname=ckeditor Sequined 1920 година Гроздобер Облека О Вратот Beaded Tassels Тенок Облечи Голема Gatsby Партија се Облекуваат Секси Клуб Облека се Облекуваат

BGN 39.20

Пролет лято дамски рокли 2018 мода нов лесен средна дължина на дамски рокли, свободни с дълги ръкави печатни дамское рокля ly0383

Добредојдовте на нашиот продавница,за вашата услуга е нашиот највисок задоволство,вашето задоволство е наша вечна потрага.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 94 104 55 38 M 98 105 56 39 L 102 106 57 40 XL 106 107 58 41 За големина : Поради прирачник за мерење или мерење на различни начини, може да be13 cm грешка, ве молиме потврдете големината на што треба пред цел...

BGN 76.00 149.57

Секси жени ледена коприна гладка ивица на Оглавник на облегалката мини рокля дантела прозрачен нисък силует нощен клуб танцово рокля F17

Секси Жените Мраз Свила Мазна Мрачно Оглавник Backless МИНИ Фустан од Чипка Транспарентен Ниска Намали Ноќен Клуб Танц Облечи F17 Погоден за Помалку 170cm 60 KG; Боја : Бела Црна Пакет:1*Секси Фустан

BGN 15.00 20.13

hirigin 2017 жените секси на плажа шифон дълга рокля от плътен плаж, бански костюм с жилетка

hirigin Покрие До 2017 Жени Секси Плажа КапакUpsот Chiffon Долг Фустан Солидна Плажа Јакна Костим за Капење прикривање на Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

BGN 14.00 15.98

2017 Дамски шифоновая мода комплект от 2 части летни дамски рокли плюс размер S~3xL три четвърти ръкав о-образно деколте fashoin сладко women dress

2017 жените chiffon Мода 2 парче сет лето жените фустани Плус Големина S~3x L три квартал sleeve oВратот fashoin симпатична жените се облекуваатЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

BGN 33.60