• Ново
Смола през цялата 80шт 12mm цвете Flatback Бележки / сватбени декорации Diy Занаятите K222

Смола през цялата 80шт 12mm цвете Flatback Бележки / сватбени декорации Diy Занаятите K222

BGN 3.17

Сума
Налично за поръчка


Материјал : смола
Големина : 12mm
Боја : како на сл
Употреба : се оние смоли се широко се користи во губење на општината центар, scrapbooking, разубавувањето, телефон декорација, сите видови на DIY
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
К222
Материал:
Смола

Подобни продукти в категория

Открий seal elements Коледа flower decoration stickers бисквитката tag bag custom D8

[име на производ] : Божиќ Печат чипка елементи[size] : 3 дијаметар[description] : набавната цена на 1 $[пакет] : 1 листови хартија, постојат голем број на налепници, бројот на бетон во насловот[материјал] : обложена хартија печатење во боја налепници + + печат алатка верзијаСекоја серија на Про произведени лепило печат, имаат одредена боја, ако нема проблеми со квалитетот,Бојата не е за враќање причини, како што се родителите, сакате да го промените или да се вратат за испорака од страна на купувачот може да ги плати своите про, умот страв !Kraft хартија, самолепливи етикети : Мулти бои на етикетата на производот kraft хартија материјал општи хартија етикети за медицината, храна, масло за јадење, вино, пијалоци, електрични апарати, канцелариски материјал и етикетата информации.уметноста хартија, самолепливи етикети : Мулти бои на етикетата на производот општи етикета хартија за во медицината, храна, масло за јадење, вино, пијалоци, електрични апарати, канцелариски материјал и етикетата информации.Кревка хартија, самолепливи етикети : Се користи во електрични, мобилни телефони, дрога, безбедност на храна печат, соголување самолепливи запечатување знак хартија етикета веднаш скршени не може да повторна употреба.P V C самолепливи етикети : Проѕирна ткаенина, светлина млечно бела, под светлината млечно бела...

BGN 15.00 18.72

60 W електрически смесица от за сургуча ретро печат, печат, стари восъчни пръчки Sellado Sax palillo sello de la de cera Sellos

Електрични Мешавина за Запечатување Восок Бар^^100% Сосема Нов и Висок КвалитетЗа Дијаметар 1111.5 mm запечатување восок се држи директноИ НИ го приклучокот, а со ЕУ приклучок110230 VКориснички восок марка со вашето лого , или мојот овие логото како belows ( Можете да ја промените детали : писмо и датум)...

BGN 27.00 28.80

Цвете салфетка рязане на метал умира шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ

Цвет Doily Метал Cutting Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIYНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

BGN 3.00 3.60

Флористическая вестник амбалажна хартия за опаковане на подаръци крафт-хартия книга опаковъчна хартия двустранен декор хартия, 20 листа безплатна доставка

wyприклучокstartЖешка Стока$13.8$1.4$15$14.8$12.6$12.66$17$6.8wyприклучоккрајзапочнетекрајотМатеријал : Kraft весникГолемина : 52*72cm / листпакет : 10sheets / многутежина : 0.3 килограми / пакет

BGN 21.00 22.24

Метални режещи удари 3D стерео концентрични сладко сърце Бележки карти на хартия плавателни съдове за декорация на дома релеф, шаблони нож

Метал cutting умира 3 D стерео концентрична слатка срцето Бележник картичка хартија, занает дома декорација втиснување stencils машинаНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

BGN 3.00 3.50

Страхотен мини suv хартиени играчки модел на Jeep децата подаръци за рожден ден

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Кул Мини Offroad Возило Хартија Играчки Модел на Jeep Деца Деца роденден подароци***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ **** *Производ : 3 D Загатка Модел Џип *Материјал : Хартија *Пакет Големина : 19cm 12cm x *Собрани Големина : 2.4 cm x 5.6 cm x 2.3 смПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 6.00 7.98

Направи си САМ занаяти scrapbooking умира Снежен човек за рязане на метал умира шаблони за scrapbooking фотоалбум карта занаят умира

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 7.2x5.1cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.37

5000шт 4.5 мм смесени цветни метални брейды промоция scrapbooking фотоалбум сватбени картички и хартиени изделия подаръци, кукли, декорация

541028440352136 Brads парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеОписПРОМОЦИЈА!Топла Поп Scrapbooking Метал Brads4.5 мм*8мм1...

BGN 80.00

4бр / mix design half ball mushroom design kids сам гумени печати с вдлъбнати, изпъкнали модел за релеф пластилиновой печат

Гума ПечатМатеријал : гума4pcs / многу(само микс дизајни е во РЕД)Добредојдовте на шопинг во Седум плус ПродавницаЦаринската Декларација : Нормално,секоја цел овде ќе биде прогласен во ниска вредност ,Pls контактирајте ме ако било каков проблем во врска со декларираната вредност по нарачка овде.Политика За Наплата : Ако нешто не е во ред со стоки ќе нареди тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и јас ќе дадам се од себе да го реши.Ако стоката е пропуштени за време на транспортот,јас ќе рефундирање на сите износ за вас.Испорака Забелешка : Нормално сите парцели ќе бидат испратени преку Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 1530days...

BGN 20.00 23.84

Нов горещ 4 бр./компл. хартия за квилинг границата Бъди Бобина кула Гъска създаване на занаят САМ инструмент

Функции : Сосема нов и висок квалитет Изработени од пластичен материјал, безбедно и заштита на животната средина, не се штетни за луѓето...

BGN 4.00 6.34

Метал умира Crystal леки балони режещи удари фотоалбум хартиена карта занаятчийски инструменти, шаблони покана декоративна рязане умира Бележки

Метал Умре Кристал на Светлина Балони Сечење Умира Фото Албум Хартија Картичка Занает Алатки матрицата покана декоративни намали умре БележникКоличина : 1pc / многуМатеријал : метал ЧеликБоја : сребрена како Големина на слика(aprrox) : како слика Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Можеби 0.10.2 cm разликува поради рачни мерења Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини OEM услуга прифатливо.Превозот : Ние ќе брод во точка(а) во рок од 7 работни дена по плаќање.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата...

BGN 2.94

22x16 мм червена пеперуда формата на сърце смола Flatbacks декорации DIY смола кабошоны занаяти за scrapbooking телефон украса

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99Оваа листа е за 50pcs / многу 22x16mm смола во облик на пеперутка flatbacks cabochonsМатеријал : СмолаБоја : Црвена БојаПакет : 50pcs / торбаFucntion : Многу добро предмети употреба за дома декорација,фото рамка,уметност,телефон,компјутер украси.Исто така, за облека, додатоци и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

BGN 9.58

Папийонка лък за рязане на метал умира шаблони scrapbooking фотоалбум карти на хартия релефни занаят САМ умира нарязани

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 5.5 *5cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 1.90

YPP ЗАНАЯТИТЕ Frame Сърце Shapes Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 5.00 6.06

88шт дъска стикер PVC кухненски приспособления многоцелеви черен стикер на бутилката банки чаша организатор виси етикет с маркер

88pcs Chalkboard Етикета Налепници Кујна Шише Тегли Организатор Ознака со Маркер ПенкалоКарактеристики : 1 Лесен за употреба и испуштање, може да се користи.2...

BGN 7.00 7.74

5 листа / опаковане. книга стикер Kawaii момиче котка печат на бележка на Дневника, Бележки, календар лаптоп издател декорации DIY хартия етикети

Материјал : ПВЦ&ХартијаТежина : околу 20.5 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 5 лист=1 пакетDIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

BGN 2.29

Sunshine True Friends Dream Clear Печат for САМ Лексикон Card album paper занаятите silicon rubber roller прозрачен печат

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.13

Нов 100шт 8*12mm AB смола спад Flatback планински кристал Бележки САМ занаят апликация K213

Големина : 8mm*12mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 3.00 3.17