• Ново
YPP ЗАНАЯТИТЕ Flowers Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

YPP ЗАНАЯТИТЕ Flowers Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

BGN 6.70
BGN 6.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 9.2*7.8 cm,5.2*3cm
Материјал : метал
Пакување : 2pc/set
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес.
Пакување :
Плаќање :
1).Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.
2).Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел.
3). Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот. 4).Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.
Превозот :
1).Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.
2). Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.
3).Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.
4).Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.
5).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Не поднесе спор по желба. Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1). Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.
2).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.
3).Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
17022601
търговска марка:
Ypp занаятите
Опаковка:
2 елемента / комплект
Размер:
9.2*7.8cm,5.2*3cm

Подобни продукти в категория

Метал умира Crystal леки балони режещи удари фотоалбум хартиена карта занаятчийски инструменти, шаблони покана декоративна рязане умира Бележки

Метал Умре Кристал на Светлина Балони Сечење Умира Фото Албум Хартија Картичка Занает Алатки матрицата покана декоративни намали умре БележникКоличина : 1pc / многуМатеријал : метал ЧеликБоја : сребрена како Големина на слика(aprrox) : како слика Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Можеби 0.10.2 cm разликува поради рачни мерења Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини OEM услуга прифатливо.Превозот : Ние ќе брод во точка(а) во рок од 7 работни дена по плаќање.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата...

BGN 2.94

Папийонка лък за рязане на метал умира шаблони scrapbooking фотоалбум карти на хартия релефни занаят САМ умира нарязани

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 5.5 *5cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 1.90

1бр САМ upgrade A4 голям бял конец гумени тухли 29. 7x21x0. 8см САМ гумена глава резба специална гума плюс

Ова е обичен гума за надградба, подобро од оригиналот квалитет, добра гравирање Големина : 29.7x21x0.8cm Вкупна дебелина 0.8 cm Пакет : 1 PCS

BGN 30.00 31.84

Нов 100шт 8*12mm AB смола спад Flatback планински кристал Бележки САМ занаят апликация K213

Големина : 8mm*12mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 3.00 3.17

PANFELOU Metal занаятите листенца кръг хартия щанцоване умира за scrapbooking / DIY Коледа, сватба, Хелоуин карта

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка!!!!!!!

BGN 1.00 1.12

Нов горещ 4 бр./компл. хартия за квилинг границата Бъди Бобина кула Гъска създаване на занаят САМ инструмент

Функции : Сосема нов и висок квалитет Изработени од пластичен материјал, безбедно и заштита на животната средина, не се штетни за луѓето...

BGN 4.00 6.34

Ясни печати куче кост домашен любимец Бележки карта албум хартия занаят силиконов каучук прозрачен печат

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.13

Смола през цялата 80шт 12mm цвете Flatback Бележки / сватбени декорации Diy Занаятите K222

Материјал : смолаГолемина : 12mmБоја : како на слУпотреба : се оние смоли се широко се користи во губење на општината центар, scrapbooking, разубавувањето, телефон декорација, сите видови на DIYТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 3.17

4бр / mix design half ball mushroom design kids сам гумени печати с вдлъбнати, изпъкнали модел за релеф пластилиновой печат

Гума ПечатМатеријал : гума4pcs / многу(само микс дизајни е во РЕД)Добредојдовте на шопинг во Седум плус ПродавницаЦаринската Декларација : Нормално,секоја цел овде ќе биде прогласен во ниска вредност ,Pls контактирајте ме ако било каков проблем во врска со декларираната вредност по нарачка овде.Политика За Наплата : Ако нешто не е во ред со стоки ќе нареди тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и јас ќе дадам се од себе да го реши.Ако стоката е пропуштени за време на транспортот,јас ќе рефундирање на сите износ за вас.Испорака Забелешка : Нормално сите парцели ќе бидат испратени преку Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 1530days...

BGN 20.00 23.84

50шт летен плаж слънце Слънцето със слънчеви очила Flatback смола scrapbooking коса Лук център за занаяти Flatback за окачване тиквички

Имајте на ум на сите купувачи : нашата flatback смола е 3 D, не planar, тоа ќе биде повеќе жива и живописни.Квалитет : ААА+++ Објект Состојба : 100% Сосема НовБоја : Види СликаМатеријал : СмолаГолемина : околу 24cm, ве молиме погледнете го вториот оглас слика.( 1 инч=2.54 см )Количина : 50 парчиња од овој Flatback смоли Тие се навистина кул за вашиот занаети, како роденден / празниккарта во донесувањето одлуки, свадба деко, деца подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса / клипови, Мобилен телефон деко, рамка embellishments др.Плаќање прифаќаме само Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 17.00 23.98

Направи си САМ занаяти scrapbooking умира Снежен човек за рязане на метал умира шаблони за scrapbooking фотоалбум карта занаят умира

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 7.2x5.1cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.37

Y215 за рязане на метал умира Коледен лист подарък Бележки карта албум сватба хартия занаят домашен интериор релеф, шаблони удар

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 9.00 9.09

Подгоняйте восковую печат с вашето лого, латунная дръжка печат восък САМ древна печат ретро печат, персонални печат восъчен печат индивидуален дизайн

Запечатување Восок Печат Гроздобер Прилагодите Марка со Вашето Лого^^Гроздобер дрвени Запечатување Восок Печат : 1 buc метал глава+ 1pcs Месинг Рачка+ 1pcs восок стап(превозот по случаен избор) ,Кориснички восок марка со вашето лого , или мојот овие logo( Можете да ја промените детали : писмо и датум)...

BGN 24.00 25.58

Страхотен мини suv хартиени играчки модел на Jeep децата подаръци за рожден ден

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Кул Мини Offroad Возило Хартија Играчки Модел на Jeep Деца Деца роденден подароци***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ **** *Производ : 3 D Загатка Модел Џип *Материјал : Хартија *Пакет Големина : 19cm 12cm x *Собрани Големина : 2.4 cm x 5.6 cm x 2.3 смПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 6.00 7.98

YLCD250 3 лъжички метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум карта украса ембосинг папка Die Кътър модел

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 3.00 4.80

Подгоняйте Высокомарочную гореща латунную на мухъл ютия штемпеля, персонални топление на матрицата на дървен материал / кожа, Лига DIY подарък, индивидуалният дизай

1.она што е вклучувајќи?Додадете ги вашите логото на вашата кожа производи со сопствени направени печат со топлина embosser!Тоа е многу лесен за употреба и трае само секунди за да имаат длабоки и долготрајни ембос на различни видови на кожа.2.Како можам да ги прилагодите на мојот печат?Чекор 1 : да ни ги испратите вашите дизајн датотеката на мојот еМаил .AI / CDR датотеки се препорачува, но ние може да им помогне на конвертирање JPG или било какви датотеки со слики формат.(доплата зависи од соучесништво)Чекор 2 : ве Молиме да ви кажам што големината сакате? 1cmx1cm, 2cmx2cm и така натаму.Цена за поголем марки да се дискутира.***ПЕЧАТ***Материјал : метал месинг Гравирање длабочина од 2,53мм.Големината на дизајн во Рок од 15 квадратни сантиметри, Повеќе од 15 cm треба да додадете пари.PLS обратете се до нас проверете ЛОГО дизајн потоа цел,Име : Печат машина бакар мувла Мувла плоча дебелина : Стандард 8 mm Гравирање длабоко : Стандард 2.53.0 mm Документ верзија : CDR / AI / EPS / ПСД / Висок квалитет JPG ако havent да ни испратите вашето лого дизајн ,тогаш ние ќе ја испрати на празен за вас !!!!

BGN 18.00 27.84

Sunshine True Friends Dream Clear Печат for САМ Лексикон Card album paper занаятите silicon rubber roller прозрачен печат

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.13

YPP ЗАНАЯТИТЕ Frame Сърце Shapes Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 5.00 6.06

Тя Обича Пластмасова Тисненую Папка За Scrapbooking Цвете, Пеперуда Шаблон Фотоалбум Хартиена Картичка Украса

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.5*0.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18

Метални режещи удари 3D стерео концентрични сладко сърце Бележки карти на хартия плавателни съдове за декорация на дома релеф, шаблони нож

Метал cutting умира 3 D стерео концентрична слатка срцето Бележник картичка хартија, занает дома декорација втиснување stencils машинаНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

BGN 3.00 3.50