• Ново
YLCD192 Love Arrows Metal Cutting Dies For Scrapbooking шаблони САМ албум карта украса ембосинг папка щанцоване модел

YLCD192 Love Arrows Metal Cutting Dies For Scrapbooking шаблони САМ албум карта украса ембосинг папка щанцоване модел

BGN 4.80
BGN 3.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот
ѕвезда
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира
Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи.
Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа.
Сечење Умира Големина : 6.9*1.7 cm, 3.5*43cm, 4.2*1.3 см

Всичко за продукта

Номер На Модела:
YLCD192

Подобни продукти в категория

Направи си САМ занаяти scrapbooking умира Снежен човек за рязане на метал умира шаблони за scrapbooking фотоалбум карта занаят умира

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 7.2x5.1cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.37

Подгоняйте восковую печат с вашето лого, латунная дръжка печат восък САМ древна печат ретро печат, персонални печат восъчен печат индивидуален дизайн

Запечатување Восок Печат Гроздобер Прилагодите Марка со Вашето Лого^^Гроздобер дрвени Запечатување Восок Печат : 1 buc метал глава+ 1pcs Месинг Рачка+ 1pcs восок стап(превозот по случаен избор) ,Кориснички восок марка со вашето лого , или мојот овие logo( Можете да ја промените детали : писмо и датум)...

BGN 24.00 25.58

Флористическая вестник амбалажна хартия за опаковане на подаръци крафт-хартия книга опаковъчна хартия двустранен декор хартия, 20 листа безплатна доставка

wyприклучокstartЖешка Стока$13.8$1.4$15$14.8$12.6$12.66$17$6.8wyприклучоккрајзапочнетекрајотМатеријал : Kraft весникГолемина : 52*72cm / листпакет : 10sheets / многутежина : 0.3 килограми / пакет

BGN 21.00 22.24

50шт метална книга ъглова съставни части, албуми, менюта, папки скоростна ъглови протектори за вашия интериор, златна украса 16x16x2. 5mm CP1059

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел...

BGN 2.86

Mr Love Mrs Couple 3D Cards Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking фотоалбум полагане на хартиени картички, декоративни изделия

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро како на сликата покажува Големина : Прибл...

BGN 9.00 12.11

Нов автомобил дървена умира scrapbooking D-74 режещи плашки

ОПИСБренд : 100% Сосема Нов умираОва е за еден сосема нов челик правило дрво умре Дебелината е 15.8 mm и е компатибилен со повеќето водечки машини.Оваа умре може да се намали хартија, тенок метал и ткаенини.умирадолгоширокВе молиме погледнете го слика за големината.Ве молиме проверете ја вашата машинаВе молиме да не контактирате доколку имате било какви прашањаквалитетВе молиме не, но срце! Пред ние испорака...

BGN 14.00 25.60

Нов горещ 4 бр./компл. хартия за квилинг границата Бъди Бобина кула Гъска създаване на занаят САМ инструмент

Функции : Сосема нов и висок квалитет Изработени од пластичен материјал, безбедно и заштита на животната средина, не се штетни за луѓето...

BGN 4.00 6.34

YPP ЗАНАЯТИТЕ Frame Сърце Shapes Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 5.00 6.06

Нов 100шт 8*12mm AB смола спад Flatback планински кристал Бележки САМ занаят апликация K213

Големина : 8mm*12mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 3.00 3.17

Тя Обича Пластмасова Тисненую Папка За Scrapbooking Цвете, Пеперуда Шаблон Фотоалбум Хартиена Картичка Украса

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.5*0.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18

5 листа / опаковане. книга стикер Kawaii момиче котка печат на бележка на Дневника, Бележки, календар лаптоп издател декорации DIY хартия етикети

Материјал : ПВЦ&ХартијаТежина : околу 20.5 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 5 лист=1 пакетDIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

BGN 2.29

Тя Обича Пластмасова Тисненую Папка За Scrapbooking Рамка Пеперуда Шаблон Фотоалбум Хартиена Картичка Украса

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.5*0.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18

5000шт 4.5 мм смесени цветни метални брейды промоция scrapbooking фотоалбум сватбени картички и хартиени изделия подаръци, кукли, декорация

541028440352136 Brads парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеОписПРОМОЦИЈА!Топла Поп Scrapbooking Метал Brads4.5 мм*8мм1...

BGN 80.00

Подгоняйте Высокомарочную гореща латунную на мухъл ютия штемпеля, персонални топление на матрицата на дървен материал / кожа, Лига DIY подарък, индивидуалният дизай

1.она што е вклучувајќи?Додадете ги вашите логото на вашата кожа производи со сопствени направени печат со топлина embosser!Тоа е многу лесен за употреба и трае само секунди за да имаат длабоки и долготрајни ембос на различни видови на кожа.2.Како можам да ги прилагодите на мојот печат?Чекор 1 : да ни ги испратите вашите дизајн датотеката на мојот еМаил .AI / CDR датотеки се препорачува, но ние може да им помогне на конвертирање JPG или било какви датотеки со слики формат.(доплата зависи од соучесништво)Чекор 2 : ве Молиме да ви кажам што големината сакате? 1cmx1cm, 2cmx2cm и така натаму.Цена за поголем марки да се дискутира.***ПЕЧАТ***Материјал : метал месинг Гравирање длабочина од 2,53мм.Големината на дизајн во Рок од 15 квадратни сантиметри, Повеќе од 15 cm треба да додадете пари.PLS обратете се до нас проверете ЛОГО дизајн потоа цел,Име : Печат машина бакар мувла Мувла плоча дебелина : Стандард 8 mm Гравирање длабоко : Стандард 2.53.0 mm Документ верзија : CDR / AI / EPS / ПСД / Висок квалитет JPG ако havent да ни испратите вашето лого дизајн ,тогаш ние ќе ја испрати на празен за вас !!!!

BGN 18.00 27.84

Метални режещи удари 3D стерео концентрични сладко сърце Бележки карти на хартия плавателни съдове за декорация на дома релеф, шаблони нож

Метал cutting умира 3 D стерео концентрична слатка срцето Бележник картичка хартија, занает дома декорација втиснување stencils машинаНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

BGN 3.00 3.50

6 Бескислотное великолепието на пролетта модел Декоративен набор от хартия за scrapbooking 36 листа печатни фон ремесленная хартия

ЗДРАВО!WELCOM НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!Материјал : Хартија 210gsm6inchголемина : 15.2x15.2cmПакување : 12designs, 3 листови секој дизајни, 36 листови / пакетДо 2015 40sheets / set 12inch Гроздобер старо време Декоративни Подарок Завиткување Книга за полнење DIY Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает многупарчиња / многуДо 2015 12inch 40sheets / set домот живот Декоративни Подарок Завиткување Книга за полнење DIY Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает многупарчиња / многуДо 2015 40sheets / set,12inch Шарени Цвет Декоративни Подарок Завиткување Книга за полнење DIY Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает многупарчиња / многуДо 2015 8" домот живот Декоративни Подарок Завиткување Книга за полнење 40sheets / set,DIY Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает многупарчиња / многуДо 2015 8" Шарен Цвет Декоративни Подарок Завиткување Книга за полнење 40sheets / set,DIY Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает многупарчиња / многуДо 2015 8" Гроздобер старо време Декоративни Подарок Завиткување Книга за полнење 40sheets / set,DIY Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает многупарчиња / многу2015new ексклузивни diy Подарок Завиткување Книга 24sheets / set,шарени Париз и Лондон Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,хартија, занает парче58.4x44cm Подарок Хартија за Завиткување Книга 20sheets / set,проверете и симетричност шема Scrapbooking Хартија пак Сет,оригами,DIY хартија craf парче

BGN 15.00 20.00

50шт летен плаж слънце Слънцето със слънчеви очила Flatback смола scrapbooking коса Лук център за занаяти Flatback за окачване тиквички

Имајте на ум на сите купувачи : нашата flatback смола е 3 D, не planar, тоа ќе биде повеќе жива и живописни.Квалитет : ААА+++ Објект Состојба : 100% Сосема НовБоја : Види СликаМатеријал : СмолаГолемина : околу 24cm, ве молиме погледнете го вториот оглас слика.( 1 инч=2.54 см )Количина : 50 парчиња од овој Flatback смоли Тие се навистина кул за вашиот занаети, како роденден / празниккарта во донесувањето одлуки, свадба деко, деца подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса / клипови, Мобилен телефон деко, рамка embellishments др.Плаќање прифаќаме само Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 17.00 23.98