• Ново
Нов 100шт 8*12mm AB смола спад Flatback планински кристал Бележки САМ занаят апликация K213

Нов 100шт 8*12mm AB смола спад Flatback планински кристал Бележки САМ занаят апликация K213

BGN 3.17
BGN 3.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Големина : 8mm*12mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Всичко за продукта

Материал:
Смола
Номер На Модела:
К213

Подобни продукти в категория

Y215 за рязане на метал умира Коледен лист подарък Бележки карта албум сватба хартия занаят домашен интериор релеф, шаблони удар

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 9.00 9.09

4set 28 бр. / компл. schoolbooking печат на главни и малки букви от азбуката безплатна доставка

ОписТрговија на големо дрвени марки,дрво занаети за подароци / DIY, големи & мали букви, 28 компјутери / set, 2sets & Бесплатен Превозот!1...

BGN 40.00

YPP ЗАНАЯТИТЕ Be Brave прозрачен прозрачен силиконов печат/печат за направи си САМ scrapbooking / фотоалбум декоративни прозрачни листове штамповые

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.46

Подгоняйте Высокомарочную гореща латунную на мухъл ютия штемпеля, персонални топление на матрицата на дървен материал / кожа, Лига DIY подарък, индивидуалният дизай

1.она што е вклучувајќи?Додадете ги вашите логото на вашата кожа производи со сопствени направени печат со топлина embosser!Тоа е многу лесен за употреба и трае само секунди за да имаат длабоки и долготрајни ембос на различни видови на кожа.2.Како можам да ги прилагодите на мојот печат?Чекор 1 : да ни ги испратите вашите дизајн датотеката на мојот еМаил .AI / CDR датотеки се препорачува, но ние може да им помогне на конвертирање JPG или било какви датотеки со слики формат.(доплата зависи од соучесништво)Чекор 2 : ве Молиме да ви кажам што големината сакате? 1cmx1cm, 2cmx2cm и така натаму.Цена за поголем марки да се дискутира.***ПЕЧАТ***Материјал : метал месинг Гравирање длабочина од 2,53мм.Големината на дизајн во Рок од 15 квадратни сантиметри, Повеќе од 15 cm треба да додадете пари.PLS обратете се до нас проверете ЛОГО дизајн потоа цел,Име : Печат машина бакар мувла Мувла плоча дебелина : Стандард 8 mm Гравирање длабоко : Стандард 2.53.0 mm Документ верзија : CDR / AI / EPS / ПСД / Висок квалитет JPG ако havent да ни испратите вашето лого дизајн ,тогаш ние ќе ја испрати на празен за вас !!!!

BGN 18.00 27.84

4бр / mix design half ball mushroom design kids сам гумени печати с вдлъбнати, изпъкнали модел за релеф пластилиновой печат

Гума ПечатМатеријал : гума4pcs / многу(само микс дизајни е во РЕД)Добредојдовте на шопинг во Седум плус ПродавницаЦаринската Декларација : Нормално,секоја цел овде ќе биде прогласен во ниска вредност ,Pls контактирајте ме ако било каков проблем во врска со декларираната вредност по нарачка овде.Политика За Наплата : Ако нешто не е во ред со стоки ќе нареди тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и јас ќе дадам се од себе да го реши.Ако стоката е пропуштени за време на транспортот,јас ќе рефундирање на сите износ за вас.Испорака Забелешка : Нормално сите парцели ќе бидат испратени преку Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 1530days...

BGN 20.00 23.84

Тя обича пластмасова папка за релеф чист кръгли бутони САМ scrapbooking фотоалбум хартиена картичка занаят украса

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.6*0.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.83

Папийонка лък за рязане на метал умира шаблони scrapbooking фотоалбум карти на хартия релефни занаят САМ умира нарязани

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 5.5 *5cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 1.90

22x16 мм червена пеперуда формата на сърце смола Flatbacks декорации DIY смола кабошоны занаяти за scrapbooking телефон украса

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99Оваа листа е за 50pcs / многу 22x16mm смола во облик на пеперутка flatbacks cabochonsМатеријал : СмолаБоја : Црвена БојаПакет : 50pcs / торбаFucntion : Многу добро предмети употреба за дома декорација,фото рамка,уметност,телефон,компјутер украси.Исто така, за облека, додатоци и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

BGN 9.58

Направи си САМ занаяти scrapbooking умира Снежен човек за рязане на метал умира шаблони за scrapbooking фотоалбум карта занаят умира

Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : 7.2x5.1cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 2.00 2.37

YPP ЗАНАЯТИТЕ Frame Сърце Shapes Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 5.00 6.06

Флористическая вестник амбалажна хартия за опаковане на подаръци крафт-хартия книга опаковъчна хартия двустранен декор хартия, 20 листа безплатна доставка

wyприклучокstartЖешка Стока$13.8$1.4$15$14.8$12.6$12.66$17$6.8wyприклучоккрајзапочнетекрајотМатеријал : Kraft весникГолемина : 52*72cm / листпакет : 10sheets / многутежина : 0.3 килограми / пакет

BGN 21.00 22.24

Цвете салфетка рязане на метал умира шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ

Цвет Doily Метал Cutting Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIYНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

BGN 3.00 3.60

Нова гореща свръхестествена восъчен печат метална корона с дървена дръжка, САМ scrapbooking восъчен печат с медна корона, ретро подарък с високо качество

Супер Природни Метал Главата и Со Рачка 1pcs по многу^^Гроздобер Запечатување Восок Печат : 1 buc метал главата + 1pcs дрво се справи ,Спецификација : Големина : Печат Дијаметар е околу 1.1" / 3cmПакување : 1pcs / opp во балон плик

BGN 10.00 10.91

5000шт 4.5 мм смесени цветни метални брейды промоция scrapbooking фотоалбум сватбени картички и хартиени изделия подаръци, кукли, декорация

541028440352136 Brads парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеОписПРОМОЦИЈА!Топла Поп Scrapbooking Метал Brads4.5 мм*8мм1...

BGN 80.00

Ясни печати куче кост домашен любимец Бележки карта албум хартия занаят силиконов каучук прозрачен печат

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.13

Тя Обича Пластмасова Тисненую Папка За Scrapbooking Цвете, Пеперуда Шаблон Фотоалбум Хартиена Картичка Украса

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : стан 14.5*10.5*0.3 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18

PANFELOU Metal занаятите листенца кръг хартия щанцоване умира за scrapbooking / DIY Коледа, сватба, Хелоуин карта

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка!!!!!!!

BGN 1.00 1.12

PANFELOU Metal занаятите Jigsaw puzzle house paper die cutting dies for Scrapbooking/DIY Christmas wedding великденски картички

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

BGN 1.00 1.12