• Ново
термо кана вакуум контейнер от неръждаема стомана обяд кофа термос за храна контейнерът банка от неръждаема стомана обяд бокс, посуда и прибори

термо кана вакуум контейнер от неръждаема стомана обяд кофа термос за храна контейнерът банка от неръждаема стомана обяд бокс, посуда и прибори

BGN 47.98
BGN 36.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Функција :
Термос Изолирани од нерѓосувачки челик, храна тегла 500ml/700ml храна колба
двоен ѕид вакуум изолација задржува топли или студени температури
издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер
кул на допир со топли течности, пот-доказ со ладна
Широк устата е лесно да се пополни, јадат од и чисти
термо кафе криви храна Тегла со лажица
без разлика дали тоа е свежо ладно овошје или цевки за топла супа,
термос бренд храна колби да се обезбеди соодветна контрола на температурата за да помогне да се направи храна вкус своите најдобри.
Со добра отпорност на топлина, студ отпор, може да се користи во
, фрижидер замрзнувач, машина за миење садови ги користите.
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+ храна одделение PP (BPA Free)
Големина : 12.9 cm*11.0 cm / 15.4*11.0 cm
Капацитет : 500 ml / 700ml
Пакување содржи : 1* Термос ручек кутија+ поклопецот лажица
Превозот :
Ако сакате да се избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. (Како, на пример, EMS, DHL, ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој.така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи solution We ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние сме чесни продавачот на , ако ги задоволи нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации .Вашиот признавање е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. (Оставете порака од )
Ние ќе одговори на вашата порака во 12hrs.
Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници.

Всичко за продукта

Вид Съдове За Пиене:
Вакуум Колба И Термос
търговска марка:
Relea
Приложими Хора:
Любовници
документ:
CIQ
Форма:
Чаша Корема
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Вид На Бутилки:
вакуум
Номер На Модела:
JV0501018
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Термос Материал:
неръждаема стомана
Топлоизолационни Характеристики:
12-24 часа
Материал На Стъклена Подложка:
неръждаема стомана
Производство:
Вакуум Колба
Материал:
неръждаема стомана

Подобни продукти в категория

Arshen Teapot Trivets Отопление Термостойкая Основата На Кафе, Вода Ароматен Чай Е По-Топла Свещ Нагревател + Метална Топлинна Възглавница

Опис : 1.Исклучителна teapot ви дава визуелно уживање и да ви помогне да ви го успори вашиот чекор да се опуштите...

BGN 10.00 15.94

Бутилка гореща вода 470 мл офис кафе, бутилка пшеница слама пластмасов запечатани здрава бутилка от напитката за външно -25

Топла Вода во Шише 470ml Канцеларија Кафе Бо ttle Whe на Слама Пластични Leak Proof Здрава Пијат Шише за Надворешна употребаКарактеристики : 100% Сосема новПредмет : Шише За ВодаМатеријал : Пченица + Силикони + Храна одделение PPБоја : Беж / Розова / Сино / ЗеленоКапацитет : Прибл...

BGN 5.00 7.66

Пингвин Чаша Термос От Неръждаема Стомана Карикатура Чаша Двоен Слой Преносим С Въже, Бутилка Вода Вакуум Колба Изолиран Термос

Пингвин Првенство Термос Нерѓосувачки Челик Цртан филм Чаши Двоен Слој Преносни Со Јаже Шише за Вода Вакуум Колби Изолирани Термос Квалитет : со висок квалитет Материјал : не ' рѓосувачки челик Стил : симпатична Тип : Термос Модел : Пингвин Капацитет : 300ml

BGN 13.00 20.90

Чай Yixing голям размер лилаво глинено чай Чаша с капак 420 мл лилаво чаена чаша песъчинки чай за продажба на китайски чаена чаша чаша чаша кафе

Бренд : WSHYUFEI Производ : Виолетова Првенство Материјал : виолетова песок Капацитет : 420 ML Пратката 1, Сите нарачки ќе бидат испратени во 12 работни дена по вашата исплата потврди...

BGN 27.00 31.84

2017 новата гореща разпродажба 6 унции на галванична фляжка от неръждаема стомана уиски Москва бутилка

1 unze = 28,35 g = 16 dram = 29.5 v mlМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челик Бруто Тежина(за) : 95 G Капацитет : 6 OZ Големина(за) : 9.5*10СМ Пакет се Вклучени : 1 x хип колба

BGN 11.00 18.85

Нова 380 мл дамски двойна стъклена бутилка за вода Кратка запечатани бутилка за вода с чайным филтър от неръждаема стомана бутилка за напитки чаша

Информација за производот : 1.Капацитет : (за)380ml2.Net Тежина : (за)490g.3.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,со Висок Borosilicate Стакло,Силиконска,PP4.Големина на : (за)17cm x 8cmЗабелешка : Овие податоци се мери со рачен мерен,тоа ќе постои отстапување.​Карактеристики : 1.2017 Нови Пристигнување.Креативни Чај infuser(нерѓосувачки челик)и куп на капакот се користи кожа дизајн привлече голем број на купувачи.2.Направени од Borosilicate Стакло,Храна Одделение PP+304 Stainless Челик+Силикони.Згусне rim и на дното, еколошки за околината и здрав,ви донесе easeful живот.3.Стакло се згусне Течењедоказ дизајн,висок borosilicate стакло е чиста прирачник дува за да се направи Топлина;отпор и отпорност на корозија се поголеми од обичните добра,4.Избор за домашна работа, и на отворено.5.За разлика од обичните стаклено шише(мечка топлина 20100 степен centigrade,исклучително лесно да попуштат).Нашите стаклено шише за вода може да се користи со топла вода,кои се блиску до20100 степен centigrade.Пакет се вклучени : 1 x стаклено шише за вода

BGN 27.00 38.59

Бестселър творчески Drinkware строителни блокове чаши САМ кафеена чаша блок пъзел 350 мл чаша за самоличността на чаша вода

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетПиете вашето кафе и да се изгради нешто, премногу!Кригла со надворешноста градење на површината компатибилен со повеќето тули.Оваа тула кригла е креативни и полни со радост, ќе може да вложи вашиот имагинација за да се DIY вашите возила, летала или дури и топови!Без разлика колку декорирани, вашите уникатни идеи ќе направи да стане фокусот на број!Answer : ___________________________ Note : Не се стави на куп во Микробранова печка и машина за миење на садови, ве молиме исчистете го со раце.Материјал : ABSКапацитет : 350 MLБоја : Црвена / Сино / Црна / ЖолтаКуп Висина : 13cmКупот на Отворање : 10cmРака месо тело : 14cmПакет Се Вклучени : 1 x првенствоAnswer : ___________________________ Note : Поради различни компјутерски монитор и различни снимање светлина, можеби мала боја разликата не може да се избегне, се надевам дека не ти пречи.

BGN 10.34

Нов пристигане KEYAMA 1 бр. CreativeJapanese-стил ориз керамични закуска мляко чаши, двойка чаши кафе, сладки, празнични подаръци

[Име на производ] : Новиот пристигнување KEYAMA 1pcs Creative Japaneseстил ориз шпорет керамички појадок млеко чаши Парови кафе чаши Симпатична празник подароци, Домашна декорација ...

BGN 25.00 28.78

Открит сгъваема бутилка за пътуване силиконови разтегателен сгъваема чаша телескопична сгъваема сгъваема бутилка за вода кухненски инструменти

Отворено Патување Силикони Стигнале Виткање Tumblerful Расклопна Виткање Шише За ВодаКарактеристики : Силиконски материјал, нетоксични, здравје, заштита на животната средина, без никаков мирис.Абразија, отпорност, висока температура отпорни на дното.Запечатени првенство капак дизајн, течење доказ.Трајни, простор за заштеда, лесен за чистење, е вашето патување и оди кампување скара добар помошник.По виткање во преполната мала торба не ќе бидат деформирани, може да се користи за патувања, излети.Спецификации : Боја : Жолта, Сина, Зелена, РозоваМатеријал : СиликонВиткање Големина : прибл...

BGN 2.00 3.82

350 мл карикатура фламинго стъклена бутилка вода с тъканната защитно покритие чаша мляко, чай Infuser подаръци за момичетата обратно в училище

Карактеристики : 1,Добра отпорност на топлина со крпа заштита покрие 2,Со користење на врвот висок квалитет brocilicate, без мирис...

BGN 479.00 504.00

Творчески бронзируя 3D ананас Керамична чаша персонализирани плодове стил емайлирани чаши с капак, Златна писалка студент подаръци чаша прясно мляко

产品名称 创意菠萝陶瓷杯产品材质 陶瓷瓷产品规格 10*7.3 CM(高*直径)产品包装 精美盒装产品款式 共4色混发 / 尽量均发备注:杯身+杯盖注意:杯盖上面的菠萝是人工用胶粘上去的,每个菠萝不一定在正中,请介意的请慎拍!

BGN 40.00 50.22

Нова опазване на околната среда пшеница слама кафе / чай, чаши за хранително-вкусовата PP пластмасови чаени чаши чаша вода за домашния офис 2 бр.

2016 година Нови Заштита на Животната средина Пченица Слама Кафе / Чај Чаши Храна Одделение PP Пластична Чаша Чај Чаши Вода Првенство за Домашната Канцеларија 2 парчињаСпецификации : Материјал : enviromental пченица сламаГолемина : 301400mlПакет : 2 парчиња многуМодел : креативни enviromental designeБои : зелена, сина, begie, розоваПримена : Креативни табела acceossory за статистика, кујна, бар партија итн.

BGN 17.00 20.86

Електрическата крушка стъклен напитка млечен чай, плодов сок от бутилка на напитката с капак за терариум за домашно магазин Чай с мляко Лампа Лампа бутилка

Сијалица Чаша Пијалок Млечен Чај Овошен Сок Пие Шише Чаша Со Капак Терариум за Домашна Продавница Чај со Млеко Крушка Светилка ШишеБесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќеГолемина : 100ml hight 10.8 cm дијаметар од 6cm 150ml hight 12cm дијаметар 7cm 200ml hight 13cm дијаметар 8cm 250ml hight 14.2 cm дијаметар 8cm 300ml hight 13.6 cm дијаметар 9cm 400ml hight 18.5 cm дијаметар 9cm За Усните : 1 Боја : Злато / Сребрена 2 со дупка / без дупка (Усна запечатени) Напомена : Усни со дупки може да се користи со цевчиња директно...

BGN 8.00

100 мл творчески Crystal Русалка опашката Купа прозрачно стъкло рибя опашка практичен творчески винарска Купа топлоустойчиви стъклени чаши на бар столове

Креативни Сирена Опашка Стаклена Чаша Пиво Вино Кригла КоктелЧаши Вотка Виски Транспарентен Првенство Бар DrinkwareОпис : Лесно да се чисти и да не adsorb вкус.Тоа е чаша на производот со мека на допир се чувствуваат и парична казна изработка.Се одликува со обратна пиво во чаша да се задржи ладни пијалоци, iced чај, сокови и така натаму.Тоа се направени од издржлив материјал, може да се користи за долго време.Се одликува со уникатен дизајн и парична казна изработка.2 слој дизајн создава драмски оптичка илузија, отпорен на топлина, и го спречува кондензација.Голема gadget за доделување на вашите гости или уживање во себе...

BGN 8.00 8.85

Минималната поръчка за$20 (Смесени стоки) Честит котка чаша за кафе чаша мляко капе чаша кафе на топло тази зима

Керамички КриглаМатеријал : КерамичкиГолемина : Dia8.0*9.5 cmКафеава кутија пакет,4design случаен испорачаНашата компанија се наоѓа во Ningbo Кина,ние speciallied во houseware,artcrafts,dailyuse предмети.Ние сигурно ќе ја добие конкурентна цена и супериорна услуга од нас...

BGN 5.00 5.60

Лека магията на супер герой, Жената-Чудо промяна на цвета на кафеена чаша най-добрият подарък кафеена чаша за вашите приятели

Светлината Магија супер херој, супер Жена промена на боја на кафе кригла најдобар подарок кафе кригла за вашите пријателиКога се полни со топла течност, се Будам...

BGN 20.10

5 Цвят 1.5 л 2л кафе термос чаша от неръждаема стомана кана термос термос чаша преносим Garrafa Termica Термо Червен термос

5 Боја 1.5 L 2 L Кафе Термос Кригла Нерѓосувачки Челик Чај тенџере Вакуум Колби Termos Чаши Преносни Garrafa Termica Thermo Red Термос Информации за Производот Бои : Златна,Црвена,Портокалова,Сина,Сребрена Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+храна одделение PP+силика гел Бруто Тежина(за) : 600g Капацитет : 1.5 L,2 L Големина(за) : 25cm*19.5 cm*14cm,29.5 cm*25cm*14cm 612 часа за да се задржи температура Пакет се Вклучени : 1 x Термос ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 38.00 61.49

Нов мини термос мляко кафеена чаша Новини изолация термос чаша офис чаша от неръждаема стомана с каишка бутилка вода творчески подарък чаша

Големина : 7.1 X Висока Висина 15 СММатеријал : ABS + силикони + нерѓосувачки челикТежина : 180gБоја : црна, белаПакетот вклучува : 1 SLR на камерата леќи на камерата криглаСтилски дизајн кој изгледа кул и ќе се сакам себе си и сакаат подароци за семејството и пријателите.Компактен, креативен дизајн на мини камерата леќи на камерата.Направени од храна одделение пластика и нерѓосувачки челик.1 Забелешка : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 12 часот 39 инчиЗабелешка 2 : боја на компјутерски монитор подесувања може да се разликуваатЗабелешка 3 : Разлики во мерниот метод ве Молиме овозможи димензионални отстапување од 13 смМОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

BGN 16.00 17.28

330 мл вакуум термос от неръждаема стомана кафе, бутилка вода офис открит пътуване туризъм двупластова термос BPA безплатно

330ml вакуум нерѓосувачки челик Термос кафе, шише за вода за статистика отворено патување туризам двоен слој Термички колба BPA freeОпис : Совршен натпревар патување чаши за премиум кафе на одлуки...

BGN 29.00 44.78

BearCavalier 500 мл 3-цветен, по желание голям капацитет творческа ръчно пластмасова бутилка преносим модерен подарък кана фланец фланец

bienvenue & agrave; пон magasin! 1 Lors de l'achat де marchandises, fournir votre околија снимање, adresse et num & eacute; ro de la maison, бон поштенски код и num & eacute; ro де т & eacute; l & eacute; téléphone, noallons envoyer & agrave; vocomme d & egrave; s que е можно! 2...

BGN 8.00 9.60

Корея стил плодове Infuser вода бутилка 750 мл гореща продажба на хранителни PC чай, лимонов сок, бутилка протеинов шейкър бутилка питие

OWNPOWER Нови Овошје Infuser Шише за Вода 750ml Кореја Стил Ветување Мене Течењедоказ Пластични Овошен Сок од Лимон Шишиња Со Infuser Материјал : Храна Одделение PC Капацитет : 750 ML Боја : бела, црна, сина, розова, зелена Големина : 8*21.5 cm Пакување листа : 1 BUC ветување мене со чај / овошје infuser шише за вода Функција : 1...

BGN 11.00 19.17

Преносим термос мини бутилка термос от неръждаема стомана термос 300 мл бутилка термос чаша вода термос жени офис чаши

Висок Квалитет на Вакуум Колби Одржување на Топло Време : 6 до 12 часа Материјали : Двоен Нерѓосувачки Челик ,Добра Оценка Пластични Капацитет : за 450ml Големина : за 18.8 cm x 6.1 cm Производи вклучуваат : 1 x Вакуум Колби Пакување : Кутија

BGN 21.00 21.84