• Ново
5 бр 4 Сондата стъпка печатна платка 7,62 мм закопчалка на винт клеммной подложки

5 бр 4 Сондата стъпка печатна платка 7,62 мм закопчалка на винт клеммной подложки

BGN 4.29
BGN 4.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

5 Компјутери 4 Игли 7.62 мм Теренот PCB Монтажа Завртка Терминал Блок Име на Производ Завртка Терминал Блок Материјал Пластични Номинална Вредност AC 300 V, 20 A Pin Број 4 Теренот 7.62 мм/0.3" Вкупната Големина 30 x 12 x 17mm/1.2" x 0.5" x 0.7" (L*W*H) Зелена Боја Тежина 27g Пакет Содржина 5 x 4 P Завртка Терминал Блок

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Тип:
Plug-in
Номер На Модела:
5 бр 4 игли 7,62 мм

Подобни продукти в категория

100шт RV2-6 синьо пръстен изолиран клеммный кабел кабел конектор костюм 1.5-2.5 мм електрически клещи терминал RV2. 5-6 АВТОБУСА

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

BGN 3.00 3.26

RV3. 5-8 черен пръстен изолиран клеммный кабел запресоване клеммный костюм 2.5-4mm2 кабел кабел конектор 100 бр. / опаковане. RV3-8 АВТОБУСА

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал

BGN 5.44

2 Броя Бутон Тип Пълен Защитен Крокодил Скоба За Професионален Мултицет

Описи : Изолација алигатор клип, отворањето на 6mm Може да се држи сите видови на жица, алигатор клип на забот дел е ABS пластика, дел од долните заби е никел позлатен месинг проводници, опашката е 4 mm приклучок, може само да биде вметната за да 4mm банана приклучок и не може да се заварени.Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 1.00 1.63

100шт неизолированный лопатный терминал SNBM 2-4

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас nsulated прстен терминали, вилушка предизолирани терминали, pin предизолирани терминали и цевка пред Ние може да обезбеди Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали ,ЗатворениКрај Конектори, конектор, кабел конектор, wire конектор, изолирани прстен терминали, вилушка предизолирани терминали, pin предизолирани терминали и цевка предизолирани терминали...

BGN 15.84

1бр YT368 АД восьмиядерный включете MD8 мини клеммная корона 8 пинов щепсел Безплатна доставка

Оди до мојата Продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 1.82

IMC Hot 2PCS Double Row, Red Black 12 Pin 12 in Jack Speaker Terminals

Пролетта натоварени терминали за да се обезбеди цврста врска жица и да направите врски на стави опција.Дизајн specilized на својот јазик персоналните или надградби за звучник звучници usb конекција.

BGN 3.47

720 бр. много близнаци двойна Бутлейс съвет Теминатор комплект електрически клещи двоен вход на кабела край на телта клеммный конектор

1 Име на Производ : PVC Изолација Bootlace Ferrules КОМПЛЕТ2.Материјал на Тело : Чист Бакар3 Површина : КалајОбложено4 Материјал на Изолација : ПВЦ5...

BGN 15.65

Високочестотен коаксиален SMA-JK конектор 50 антена адаптер sma

SMA JKОпис на производот : коаксијален SMA конектор JK две начин, на крајот внатрешни конец во игла крајот надворешни тема дупка.Главните производи; Кабел опрема, комуникациска опрема; Сите видови на кабел конектор; F главата, истиснување главата; Ладно притискање на главата, водоотпорен главата; Корисникот прво, корисникот линија; Nапарат, SMA висока фреквенција серија; BNC опрема за следење; Филијала дистрибутер, засилувач.

BGN 19.20

Безплатна доставка yt63-132 desktop connecting Ship by DHL или FedEx или UPS terminal splice terminal block plate patch board motor

Бесплатен Превозот поврзување на терминалот splice терминал YT63132 терминал блок DHL или Fed Ex или UPS терминал плоча печ одбор пумпа за вода електричен мотор

BGN 1063.00 1119.36

1Pcs TB-4512 600V 45A 12-позиционна двухрядная покрита вита Клеммная актуално

规格型号 额定电压 / 电流 长 / 宽 / 高 安装孔距 安装孔径 一盒包装数量 详情链接 5 2 TB1515 L(15 A / 15 P) 600 V / 15 A 151 / 22.5 / 17.5 mm 141 4.5 мм 1pcs 点击查看 ТБ1520 L(15 A / 20 P) 600 V / 15 A 196 / 22.5 / 17.5 mm 184 4.5 мм 1pcs 点击查看 5 2 1

BGN 8.56

Bn2 тел съединителната тръба 2,5 квадрата медна луженая на съединителната клеммная тел напорная тръба поемане на тръбата

BN2 жица за поврзување на цевки од 2,5 квадратни бакар tinning делница терминал жица притисок цевки преземе цевка

BGN 6.93

10 бр./лот от 47 мм тест метална скоба алигатор крокодиловые скоби електрически скоба за тестване на сондата метър с пластмасова скоба на крокодил

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта обично треба 25 65 дена ,проверете за ова : global.cainiao.com / index.htm?spm=0.0.0.0.d Yn50 T&lang=enкина пост воздух mail : обично 1545 дена да пристигнеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Mail само треба патеката во кина !но, не грижете се, колку што вашата адреса за е точно, стока ќе пристигнат безбедно во твоите раце,ние едноставно не може да се гарантира кога царинската ќе се справи со, Особено по промоцијата ден (ноември 11), брзина ќе биде побавно,ifyou сакате да пристигне побрзо, одберете ги средствата за транспорт логистика trackinginformation крокодил клип : Clip Length (со Пластични ракав) 4.7 CM, стоки=5 црвена+црна 5Плаќање : не прифаќаме сите плаќање како што е подолу...

BGN 1.36

20pcs черно / червено 45 мм Алигатор води Крокодил тест скоба за електрическо свързване на проводници на кабела

20 PCS црна / црвена 45mm Алигатор Води Крокодил Тест Клип за Електрични Скокач Wire Кабел Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Функција : Електрични Тестирање Поправка на скршена води на опрема за тестирање и полначи Направи свој нисконапонски скок води Со PVC изолација ракав, бидете сигурни дека за безбедност Алигатор Clip Length (без силиконска маска) : приближно 45mm Боја : Црвено & Црна Количина : 10pcs црна, 10pcs црвено ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 12mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

BGN 6.00 6.40

Висока перепелиная червена мед 1000 бр SNBS5. 5-6 студено пресовано клеммный конектор 12AWG-10awg мотокар тип терминал

Црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ SNBS5.56 Ладноцедените Терминал Конектори 12 AWG 10 AWG Вилушка Тип терминалТехнички ПодатоциИме на производ Вилушка тип ладно притисок терминал тип на Производ СНБ тип на Кабел големина 0.56mm2 Материјал црвено бакарна Боја сребрена количество 1000pcsDimenions1...

BGN 52.88

20X кука клип тест сонда електрически волтметър метър оловен тел тестване куки голям размер

20 X Кука Клип Тест Сонда Електрични Voltmeter Метар Доведе Жица Тестирање Куки голема големина Спецификација : Име на Производ : Електрични Тестирање Куки Апликација : Електрични Тестирање Работа Големина : 5.9 x 1.2 см / 2.3" x 0.5" (L * Макс Кол) Крајот Дупка Големина : 3 x 1.5 mm / 0.12" x 0.06"(L*W) Боја Црвена & Црн Материјал : Метал & Пластични Количина : 10 X Црвена, 10 X Црното кука клипови

BGN 7.00 7.84

1бр авариен полето кабел батерия Алигатор клипове, клип за кола auto камион скок стартер

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Поддршка до : 20000m Ah Моќ банка на 600 Amp Струја ( Силна Алигатор Менгеме Клип со EC5 Приклучок за Полнач (Вклопат за повеќето автомобил скок преносни стартери) за Користење на Автомобил, Скок Стартер : 1...

BGN 7.00 7.07

Висока перепелиная червена мед 1000 бр RV1. 25-10 Холоднопрессованный клеммный жак е подходящ за кабелна върха 22AWG-16AWG

1000 КОМПЈУТЕРИ RV1.2510 ЦРВЕНО бакар nsulatied Ладноцедените Терминал Конектори Погоден за 22 AWG 16 AWG Wire Кабел повлечиТехнички Податоци Технички Податоци Име RV тип Кружни Круг дупка тип на Ладноцедените Терминал изолирани терминалМатеријал црвено бакар Површински третман Калај позлата Боја Црвена1...

BGN 35.57

500 бр./лот 3.81 mm стъпка 4P пхб plug-in клеммные подложки 2EDGK ПХБ мъжки plug connector печатна платка MCV1. 5 / 4G-3.81 1803442

пакетот вклучува : 50 0pcs 3.814 PСпецификација : Теренот : 3.81 mmТреба други спецификации, ве молиме контактирајтемене500pcs / многу 3.81 mm теренот 4 P pcb plugin терминал блокови 2 EDGK PCB машки Pluggable конектор за pcb MCV1.5 / 4 G3.81 1803442Нашата компанија е професионална продукција на конектор за PCB...

BGN 56.00