• Ново
1 Ролка Saran Обвивка Вакуум Мерки И Теглилки General Food Saver Bag Чували За Съхранение На Хранителни Продукти Фолио За Опаковка Запазва Свежестта На Добро Уплътнение

1 Ролка Saran Обвивка Вакуум Мерки И Теглилки General Food Saver Bag Чували За Съхранение На Хранителни Продукти Фолио За Опаковка Запазва Свежестта На Добро Уплътнение

BGN 8.21
BGN 6.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации :
Материјал : АП
Боја : како на сликата шоу
Големина : 20*500cm 15*500cm
Карактеристики :
Бесплатни сечење, лесна за употреба
- Отпорност на замрзнување, може да издржи температура промени и топла
- Свежо одржување на време, да ги задржи на мирис, безбедност
- Зелена заштита на животната средина, можете да се отсечени од устата на запечатени ќеси, чисти и повторна употреба
- Може да се користи за вакуумско пакување, aseptic пакување, Жито торба е страна притисок линии, на другата страна на мазна професионални вакуум торба, погоден за сите вакум комората дома и во странство, принципот на автоматско вакуум вакуумско пакување машина.
1 X Тркалаат Храна Складирање Торба
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Всичко за продукта

Цвят:
15 см, 20 см
търговска марка:
ВКТЕХ
Номер На Модела:
ролка амбалажна хартия saran
Материал:
ПА
Материал:
PA
Цвят:
Размер:
Включително:
1 бр Факс амбалажна хартия на ролка

Подобни продукти в категория

14x22cm прозрачен само уплътняващи чанта

14 X22 CM транспарентна Самоуправа запечатување торба100pcsТорбаСамо за refernceГолемина(од страна)Должина*ШиринаДебелина(единствен лик)Цена(не вклучува превозот на трошоците) 100pcsТежина(100pcs / KG)оптоварување ориз(грами) за пример8*1280 microns50.207010*1580 microns50.2511512*1980 microns50.4225014*1980 microns50.5337514*2280 microns5.40.5853016*2280 microns5.70.6856016*2680 microns60.8575018*2680 microns7.40.8994020*3080 microns9.41.24110021*3580 microns11.71.312050 година24*3580 microns13.71.552350

BGN 8.64

Преносим, юфка, спагети контейнер за съхранение с капак на храната свеж запазване на слой от пластмасови прибори за хранене от контейнер за кухни

Преносни тестенини шпагети чување на сад со капак за храна свежа одржување слој пластичен прибор за јадење сад за кујнаФункција : 100% нов и висок квалитетВисоко квалитетни PP материјал, здравје и заштита на животната средина, силни и издржливи, можат да се користат за кујна складирање, десктоп складирање, итн.Долго затворена кутија, со тока и капак, лесно да ги собереш! Транспарентна кутија тело, јасно може да се види состојбата на содржината на резервоарот може да биде ставен тестенини, шпагети, стапчиња за јадење и други предметиПакетот Вклучува : 1 x Складирање кутијаЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

BGN 13.25

Нов пластмасов хладилник цепкая филм на срока за съхраняване на амбалажна рязане Стенен държач за съхранение на хартиени кърпи кухненски аксесоари BS

Нови Пластични Фрижидер Држат Филм Складирање Полица Заврши Сечење на Ѕидот Виси Хартиена Крпа Складирање Носителот Кујна Додатоци БС Опис Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Употреба на високо квалитетни АБС материјал, потрајни, нетоксичен, безбеден и невкусна.Одбивни картичка дизајн, нежно притиснете двете страна, одбивни може да биде лесно да се отстрани.Разумен дизајн, лесно сечење, виси дупка дизајн, може да бидат обесени, исто така, може да се залепи 3 M лепак.Два вида на машина, круг за сечење на метални фолии, маслоапсорбирање на хартија; се погодни за сечење се држат филм.Складирање на хартиени крпи, пластични заврши, метални фолии, итн., на врвот, исто така може да се стави некои зачини.Материјал : ABS пластикаГолемина : 39*10*24cm / 15.35*3.94*9.45 инчБоја : Како на сликите покажуваатПакет се Вклучени 1 x Држат Филм Складирање Рек Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 11.00 12.69

1 кг/ролка 5/6/7/~40 cm ширина на PVC свиване филм тръба на едро в бобината прозрачна пластмасова найлонова торбичка подарък козметика опаковка Сам Cut

1kg / многу 5 / 6 / 7 / ~40cm ширина ПВЦ Топлина Shrink Wrap цевка големо се во тек Јасно Пластика Polybag Подарок Козметика Пакување DIY намали Материјал : Висок јасност ПВЦ намали филм во ролна Користат топлинска пиштол, топлина тунелот или удар фен за да се намали, треба температура околу 90~180degree; Употреба : Ставајте вашиот предмет во смалуваат торба и топлина со вашиот топол воздух пиштол Овие кеси се совршени за широк спектар на пакување : сапуни, свеќи, тегли, подарок, козметика ( чистење на лицето, кожа, тонер, рака лосион, итн.), ТВ & клима уред далечински управувач и други предмети

BGN 56.00 63.98

1бр нов многофункционален Щастлив котка виси кутия, кърпа за автомобил карикатура сладък хартиена кърпа чанта салфетка скоростна тъкан LF 147

Член име : Ткиво КутијаМатеријал : ПолиестерГолемина : прибл 22x13x10cmБоја : розова,црвена,синаЕдиница тежина : околу 125g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 7.00 7.18

Многофункционална кухненска мивка сливная куха кошница за съхранение на подвесная кошница куха мивка сливная кошница подвесная кошница 11.3*19см

Мултифункционален Кујнски мијалник мозоци шупливи складирање кошница Виси кошница шупливи потоне потрошувачка кошница виси кошница 11.3*19cmОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

BGN 11.00 11.18

2018 Rushed Cling Film 10pcs 38x53cm 200microns Thickness Zipper Plastic Transparent Bag , Ziplock Clear Опаковката Package Bags

10pcs / многу 38*53cm 0.2 мм дебелина Zip Заклучување Торба Пластична Амбалажа Кеса дебели јп пп торбаГолемина : 38*53cm ( 14.82 "* 20.67 " 1cm=0.39 инчи)Количина : 10pcsМатеријал : пп / pe пластичен филмQualtity : Храна одделениеПримена : подароци, семиња, ужинка, хемиски производи

BGN 28.00 31.60

18x26+4 см прозрачен прозорец крафт-торба хартиена торба пластмасови опаковки, чанта чанта вакуум чанта

18 X26+4 CM Транспарентен прозорец kraft торба хартиена кеса пластична амбалажа торба торбичка100pcsТорбаСамо за refernceГолемина(од страна)Должина*Ширина+ширината на дното(средината)Цена(не вклучува превозот на трошоците) 100pcsДебелина(единствен лик)Тежина(100pcs / KG)чај (грами) за примердиња семе (грами) за примерцрвени датуми (грами) за пример0.412530350.490.7345851200.8555951300.93901052351.101101153401.261302503801.411852854401.632503004801.833005005002.083506005602.62добредојдовте на уживате во мојата продавница!! понекогаш превозот метод ќе биде промена без известување.промената ќе во исто ниво.ќе нема промени fedex или DHL воздух пост...

BGN 18.72

UK style Rectangle Shape Metal Box Tin Case Paper Dispenser Paper Rolls Holder Decorative Tin Box Hot Selling!

Метал Ткиво КутијаГолемина : 21.5*12*7cm,само една боја,екопријателски, секој во oppbag ПакувањеНапомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

BGN 20.00 21.44

Европа Стил На Метални Кошници За Съхранение На Творчески Хляб / Плодове / Закуски Кошници Кухня Всяка Случайни Неща Кутия За Съхранение На Домашен Интериор На Маса

Европа Стил Метал Складирање Кошеви Креативни Леб / Овошје / Закуски Кошеви Кујна Дребулии Складирање Кутија Дома Табела ОркестаротМатеријал : металБоја : црнаГолемина : однесуваат на сликата подолу

BGN 32.00 52.13

Неръждаема стомана зехтин пръскачка пръскачка пръскане масло буркан гърне кухня кухненски инструменти Frasco de oleo сребро

Се користи за : спреј шише масло за скара, готвењеСпецификации : (1) Материјал : не ' рѓосувачки челик + внатрешни PP пластика(2)...

BGN 10.00 13.47

ORZ 2 елемента тави за прибори кошница за съхранение на съдове от неръждаема стомана, метални кухненски кутии организатор кутии за съхранение на съдове, подноси

растенијата trays ручек коцки торта екранот коцки коцки пластични кујнски прибор за јадење коцки нерѓосувачки прибор за јадење кујнски прибор за јадење

BGN 32.00 49.20

Flodable къмпинг кофа 10л 15л 25л открит водоустойчив сгъваема чанта за преносим мивка туризъм пътуване Риболов Бен Безплатна доставка

Flodable Кампување Кофа 10 L 15 L 25 L Голем Капацитет Отворено Водоотпорен Виткање Торба Преносни Мијалник Пешачење Патување Риболов Бин Бесплатен ПревозотОписГолемина на : 10 L : 29 X18 CM; 15 L : 34 X19 CM; 25 L : 32 X30.5 CMМУЛТИЦЕЛ РАСКЛОПНА КОФА : во Потрага по лесен и практичен начин да се одржи на вода за миење раце, кујна, па дури и перење додека си ужива вашиот кампување? Уморни од срамота цената на автомобил миење кога сте во движење? И, оваа категорија е тука да го спаси денот!

BGN 14.00 14.10

Хартия Багажник Елегантен Висококачествен През Цялата Водоустойчив Домашен Правоъгълник Под Формата На Кутии От Плат Контейнер Кърпа Кърпа Притежателя Тъкан Кут

Ткиво Кутии Креативни Симпатична Крпа Цевка Со Бања / Тоалетна Хартија Ткиво Кутија Хартија Носителот Складирање кутија Салфетка торбаhicken Не се лизга Ефикасно Топлинска Изолација Антипропадна Домаќинство Coasters Креативни Пропадна Изолација Симпатична Силика Гел Првенство Мат Големина : 17.5x12.4x10 cm (6.9x4.9x3.9")Материјал : ПластикаПакување : Пена + Тетрапак КутииБоја : Розова ВиолетовоСина БежПредност : 1.100% Сосема Нов, Одличен Квалитет, Екопријателски,Здрав2...

BGN 16.00 25.23

Термоизолированный Обяд Бокс Чанта Хладилник Мъкна Bento Pouch Обяд Контейнер Wonderful35%

Термички Изолирани Ручек Кутија Кулер Торба Tote Бенто Торбичка Ручек СадФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : Памук, Лен + АлуминиумскиГолемината(Не Лента ) : 17*15*18 см(L*W*H) / 6.7*5.9*7.1 инчБоја : Розова,Црвена,Сина,Кафена,ЦрнаDrawstring преносни ручек торба.Пакетот Вклучува : 1 x Термички Изолирани Ручек Кутија Кулер Торба Tote Бенто Торбичка Ручек Containe

BGN 3.00 3.74