• Ново
Безплатна доставка класически увити клиновой каишка C5700 C5842 C5944 C6000 C6200 Li Industry черна гума C Type Vee V-образна каишка

Безплатна доставка класически увити клиновой каишка C5700 C5842 C5944 C6000 C6200 Li Industry черна гума C Type Vee V-образна каишка

BGN 140.80

Сума
Налично за поръчка


Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Всичко за продукта

Дължина:
C5700, C5842, C5944, C6000, C6200
Тип:
Клиновой каишка
търговска марка:
ЛУНДС
Материал:
Дъвка
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
C
Горната Ширина:
22мм
Ширина На Тангажа:
19мм
Височина:
14mm
Ъгъл:
40
Дължина На Преобразуване:
Li=Ld-58
Диапазон от дължини на инч:
29inch-600inch
Диапазон на дължина мм:
737мм - 1524мм
Фабрична Марка:
Li

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка класически увити клиновой каишка Z / O Z889/Z914/Z940/Z965 Li Industry черна гума O Z вид Vee V колан

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 32.00

SUMRAY MXL 35T ролка ГР 5/6/6. 35/7/8/10 / 12мм вътрешен отвор на CNC ремъчен ролка 11 мм Широчина на колана нарези ролка колело 2 елемента

SUMRAY MXL 35 T Времето Макара 5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12mm Внатрешна Понесе CNC Појас Макара 11mm Појас Ширина Заби Тркало Макара за Ласерски Машина 2 ПАРЧИЊАИме на производ MXL35 TBF Времето Макара Заби број 35 T Заби Теренот 2.032 mm Појас Ширина 11mm Внатрешна Понесе Дијаметар 5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12mm Вкупната Висина 22mm Завртки 2x M4 Материјал Алуминиум Легура Пакет MXL35 TBF времето макара *2 парчиња завртка M4 *4pcsЗа повеќе MXL7 / 11 BF времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! MXL7BF7mm Појас Ширина MXL11BF 11mm Појас ШиринаЗа MXL времето појас, ве молиме кликнете на линкот подолу за вашиот избор.

BGN 13.00 18.06

1/2 цена ПОДГОНЯННОЕ производство T5 ролка времето колан / обратно/на колелото високо качество

Спецификации1.времето појас pulleys за машина2 Ниско ниво на бучава операција3 Нема потреба на лубрикант4 Да се спречи лизгање5...

BGN 108.80

V-образна каишка LUPULLEY Type O за пералня универсален черна гума трансмиссионный каишка O455/460/462/468/470/474/480/490/500/510E

LUPULLEY Тип O VПојас за Машина за Перење Универзална Црна Гума Пренос Појас O455 / 460 / 462 / 468 / 470 / 474 / 480 / 490 / 500 / 510 EИме На Производ : Триаголник V Појас O ТипБрој на модел : O455 / 460 / 462 / 468 / 470 / 474 / 480 / 490 / 500 / 510 EМатеријал : ГумаОблик : ЗатворенијамкаFunction1 : за машина за ПерењеFunction2 : УниверзалнаБоја : ЦрнаПакет : 1pc*Тип O VПојас за Машина за ПерењеТип O VПојас како што е подолу : Како да го инсталирате појас за машината за перење?Поставување на појас на моторни тркала,Висат појас на работ на друг тркала, ротирачки бавно,тогаш blet ќе се постави на друго тркало.Како да се прилагоди на стегање со V појас?Тоа е нормален феномен лабава или тесни кога ќе го добиете појас некои пати.Различни машина за перење на вредноста метод е различен.Бран Тркало машина за Перење,ја стави долу, користете клуч за ослободување на две одредување на Завртки на мотор,а потоа се движи мотор,можете да ја прилагодите тоа.Љубезно Потсетување : 1.на Барабан за перење mechine не може да се прилагоди на tightless со појас,ви благодариме!2.Овие вид на појас без заби;3.Појас должина овозможи ограничен на толеранција од плусминус : Топ ширина : ±0.6 мм дебелина : ±0.8 mm4.Слика само за референца,те молам направи објект како autual производТоп Ширина : 10мм Внатрешна Ширина : 5mmДебелина : 6mmСпецификација На Производот : 1.Споредиме моделот прво, истата може да се користи директно(освен О412 / 525,се Утврди надворешниот дебелина)2.Поради различни мерни методи, Појас должина овозможи ограничен толеранција.Неколку милиметри не е погодена, наједноставниот метод за мерење на надворешната дебелина должина, кругот околу појас со тенка3.Погодни за : Универзална бренд, автоматски полуавтоматски може да се користи,освен На страна на вратата на тапан машината за перење4.Машината за перење појас модел обично се покаже од страна на V појас.Со или без E е општа.(Со E : Низок глас,Antistatic) Romdon shippment,ви благодариме.За повеќе V појас,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист : Тип O VПојас за машина за Перење

BGN 11.00 12.32

OD20mm L25mm метална скоба гъвкав свързващ вала на CNC 3D принтер за энкодера 3x6 5x5 5x6 5x6. 35 5x8 6x6 6x6. 35 6x8 6. 35x8 6.35 mm

Ако нарачате овие спојки , ќе испрати завртки и ален копче бесплатно.Создаден Големина : Понесе 3x6mm 5mm 5x6mm 5x6.35mm 5x8mm 6mm 6x6.35mm 6x8mm 6.35*8мм 6.35 mm...

BGN 7.98

Ролка 8pc 2gt / GT2-36 5 мм вътрешен размер широчина на колана за 6 мм, вземете определя винт

Име на производ : алуминиум легура синхрони тркалаТип на производ : BF36 GT28М4*2Материјал : алуминиум легура (површината оксидација третман )Забот тип : 2 GT / GT2Теренот : 2.0 MMБројот на заби : 36 забиЗабот ширина : 8 MMВкупната дебелина : 17 MMДупка : акции за 8мм и 5mm (веќе со поправи завртка)Придружните појас ширина : 6 MM (продавница со pin )

BGN 22.38

цялата продажба на 5 метра MXL открит стъпка колан 0.08(2.032 мм) неопрен широчина 6 мм MXL ролка колан безплатна доставка

5 Метри MXL Отвори Заврши Времето Ремени теренот 2.032 мм или 0.08 инчен, ширина 6mm, должина од 5 метри Материјал Neoprene со Fiberglass Основни Карактеристики : Редовни вртежен момент .Општа цел на мерењето pulleysпогодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина на : Листата на MXL Времето појас : Забелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Измената на Производство на сите видови на MXL Времето Ремени ве Молам дозволете ми да знам кој ширина на теренот и должината на појас треба, јас ќе ви цитирам цената.Почитувани купувачи, ние сме производител, специјализирана во областа на мерењето појас и синхрони макара, се очекува производи јас покажа дека во мојата продавница, ние може да се направи било каков вид на појас и макара, ве молиме пратете ми порака со вашиот детали барање, јас ќе ви цитирам најдобра цена!

BGN 10.40

3m30t Arc HTD зъб устройството за обтягане шайби 30 зъбите Стъпка 3 мм система за натягане времето колан лесен достъп регулиране на задвижване с ролка

Почитувани купувачи,Важно Политика,Германски царинската : екстра 6 Евра за value >22 Евра.Шведската царина : екстра 7.5 Евра за вредност value >150 Евра.Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Напомена : 1...

BGN 40.00

Безплатна доставка класически увити клиновой каишка B2007 B2032 B2057 B2083 B2108 B2134 Li Industry Black Rubber B Type Vee V Belt

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 96.00

Дължина 410мм 205 зъби с ширина 9мм затворен контур GT2 назъбен ремък 410-2GT-9

GT2 Појас, Затворенијамка, 410mm должина, 205 заби, 9mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 410mmЗабот Број : 205Ширина : 9mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

BGN 5.00 5.42

Lupulley 2 елемента Слива прикачване 5мм до 10мм диаметър 30мм CNC Вал гъвкав куплунг 5/6/6. 35/8/9.525/10/11/12/12. 7/14/15/16 мм Диаметър на l35mm

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 8мм да 10мм Дијаметар 30мм CNC Вратило Спојка Конектор Флексибилни Слива Спојка Понесе 5 / 6 / 6.35 / 8 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16mm L35mmСпецификација : Материјал : Алуминиум ЛегураБоја : СребренаВратило Големина : 30x 35 мм (OD x L)Работа температура : 40100℃Обработка точноста:H7Создаден дијаметар d1 да d2 : d1 : 5 / 6 / 6.35 / 8 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16mmd2 : 5 / 6 / 6.35 / 8 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16mmВе молиме оставете порака со она што го понесе со дијаметар d1 да d2 ви треба?Пакет : 3pcs Флексибилни Слива Вратило Спојка 30 x 35mm (OD x L)Напомена : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Мерењето е дозволено грешка е ±13 mm.Карактеристики : 1...

BGN 23.00 26.24

HTD 3M, назъбен ремък, затворен контур, дължина 414 мм, 138 зъбите, ширина 6 мм

Опис На Производот : HTD 3 M, Мерењето Појас, Затворенијамка, 414mm должина, 138 заби, 6mm ширинаПроизвод Функција : Одговара за HTD 3 M Времето МакараМатеријал : Neoprene Гума со Fiberglass АрмираноТеренот : 3ммДолжина : 414mmЗабот Број : 138Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаКоличина : 1pcs / 5pcs / 10pcsИспорака : ...

BGN 5.68

CNC part OD26mm L34mm отвор 5 mm 6 mm 6.35 мм 8 мм 10 мм двойна гъвкава мембранная съединител за серво стъпков мотор прикачване на 3D принтер

Ако нарачате овие спојки , ќе испрати завртки и ален копче бесплатно.Почитувани купувачи,Важно Политика,Германски царинската : екстра 6 Евра за value >22 Евра.Шведската царина : екстра 7.5 Евра за вредност value >150 Евра.Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Напомена : 1...

BGN 32.00

високо качество на 5шт HTD 8M 560 25мм назъбен ремък дължина 560мм, широчина 25мм стъпка 8мм туристи 70 гумени HTD8M S8m назъбени ремъци

висок квалитет 5pcs HTD 8 M 560 25мм Времето појас должина 560mm ширина 25мм теренот 8мм заби 70 Гума HTD8 M S8 M Времето ремени Тип : 5608 M25 Количина : 5pcsТеренот : 8mmМатеријал : Neoprene Rubber Со Fiberglass CoreДолжина : 560mmШирина : 25mmЗабите Број : 70 ЗабиОблик : ЗатворениЈамкание исто така снабдување други ширина 9mm, 10мм, 15mm,20mm,25мм...

BGN 46.08

CNC споделя OD 26mm L 24mm, кладенец 5*5mm 6*6 mm 6.35*6.35 mm 8*8 мм 10*10 mm, за съединители диафрагмата Stepper motor серво гъвкава

Создаден Големина : 5mm, 6mm, 6.35 mm, 8mm, 10мм , можете да изберете било кои два за два страна Понесе, одберете две исти или diffirent сите се ок...

BGN 28.00

20t2. 5 алуминиеви шайби назъбено колан с ширина 6 мм и 10 бр. / опаковане.

Кружни теренот систем синхрони макара MXL XL L H XH XXH T T2.5 T5 T10 T20 HTD 3 M 5 M 8 M 14 M 20 МИЛИОНИ OEM / ODM се нудат 20 T2.5 алуминиумски времето макара јас ntroduction : 20 T2.56 времето макара заб тип : T2.5 заб број : 20 ширина : 6mm страната : двоен понесе : 6mm завртка дупка : 2*М3 или 2×М4 материјал : алуминиум количина : 10pcs Пакување : 1.Според нашите клиенти Ние продаваме алуминиум времето pulleys и гума времето ремени со pack ...

BGN 46.88

32006Tigh-качество механика на автомобила носещи 30X55X17 мм метричен 32006p6 конусен ролков лагер на едро и в търговията на дребно

Здраво пријател .Нашата компанија е специјализирана во високо квалитетни имајќи производи , оска производи .ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=30ммOD (надворешен дијаметар)=55ммШирина / Висина=17*13mmпрецизност : p6Ве молиме контактирајте со нас пред да го купитеНие сме во позиција да ја прифати наредби од клиентите примероци порачуваат дизајн , спецификации и барања за пакување!Нашите начело : искреност и имајте вера , иновираат , ефикасно .

BGN 4.80

Ролка ГР HTD3M 20 работни органи

ОПИС HTD3 M времето макара 20 заби : Кружни теренот систем синхрони макара MXL XL L H XH XXH T T2.5 T5 T10 T20 HTD 3 M 5 M 8 M 14 M 20 МИЛИОНИ OEM / ODM се нуди ВОВЕД HTD3 M времето макара 20 заби : Тип 1 20 HTD3 M10 времето макара заб тип : HTD3 M заб број : 20 ширина : 10мм страната : двоен центар : еден понесе : 5mm завртка дупка : 2*М4 материјал : алуминиум боја : сребро количина : 20pcs ПАКУВАЊЕ Ние продаваме алуминиум времето pulleys со pack ...

BGN 112.00

Дължина 144 мм, 72 зъба, ширина 6 мм, затворен контур колан S2M

S2 M Затворенијамка Појас ЛистаS2 M Појас, Затворенијамка, 144mm должина, 72teeth, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : S2 M Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаДолжина : 144mmЗабот Број : 72Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

BGN 8.80

POWGE GT2 синхронно ширина на колан 3 мм 2GT-3 мм отворена точността на позициониране на лентата за движение малък реакция 3D принтер 1 метър

1 Meters GT2 Отвори заврши Времето Појас Ширина 3мм Нео prene гума Со Fiberglass Core Линеарно Движење Мали Backlash Прецизноста на Позиционирањето Одговара за 3 Dprinter(Ова GT2 времето појас е квалитетот на 100% висок квалитет)GT26mm Отвори заврши Времето Појас Карактеристики : Појас е гума, fiberglass засилен, 6mm широк, 2mm теренот...

BGN 1.58

HTD5M алуминиев назъбен ремък 12 зъбите, 60 зъбите rate1: 5 и 500 мм дължина на времето колан

HTD5 M алуминиум времето појас макара и времето појас Вовед : 1 12 HTD5 M20 времето појас макара заб тип : HTD5 M заб број : 12 ширина : 20mm страната : двоен понесе : 6.35 mm завртка дупка : две материјал : алуминиум количина : 5pcs 2...

BGN 157.36

Lupulley 4шт миниатюрна Линейна Като буш KH2540/3050/4060/загерметизированный 5070PP натискане на лагер втулка линия за вала 25/30 / 40mm

LUPULLEY 4 PCS scramjet Линеарно Движење Имајќи Черупка KH2540 / 3050 / 4060 / 5070 PP Линеарна Водич Железнички Род Круг 25 / 30 / 40mm Вратило CNCОпис1.ниска цена2.линеарни водич систем3.мали се вчита4.висока прецизност непречено движење5.Број на модел : KH2540 PP / KH3050 PP / KH4060 PP / KH5070 PP6.Пакет : Scramjet Линеарно движење имајќи 4pcs / многуТип Линеарна Стапка како што е подолу : Тип број формат : KH0622 PPKH : KH тип линеарно движење топката имајќи06 : вратило дијаметар22 : должина димензијаPP : печат двете страниЛинеарни лагери се широко се користи во електронска опрема, затегнувачка тестирање на машинаи дигиталната тридимензионална координираат мерење опрема, прецизност опрема,и мулти оска алатни машини, преси, алатка мелница, автоматски гас машина за сечење,печатач, картичка за сортирање машина, храна, пакување, машини и други индустриски машини лизгачки компоненти.Повеќе Модели Линеарни Лагери ве молиме кликнете како удар :

BGN 34.00 38.56

MOCHU C6910V 50X72X40 C 6910 V C6910V/C3 тороидальные ролкови лагери пълен комплект ролки без сепаратор пряко дупка се отвори C3

Toroidal валчести лежишта Модел : C6910 V / C3 d : 55 mm D : 90 mm Б : 18 милиметри Кол : 1 ПАРЧЕ Еднаков : C6910 V Цилиндрични понесе, полн надополнување на ролери во собата...

BGN 40.00

Част CNC OD55mm L65mm duster 14 15 мм 16 мм 18 mm 19mm 20mm 22 mm 24 mm 25mm серво стъпков двигател с двойна мембранная гъвкав куплунг

Создаден Големина : 14mm 15mm 16mm 18mm 19mm 20mm 22mm 24mm 25мм , можете да изберете било кои два за два страна Понесе, одберете две исти или diffirent сите се ок...

BGN 72.00

10 бр. K071B C282. 5A мини-пластмасов корончатая прехвърляне модел САМ Toys Robot Parts да продават на загуба, САЩ, Беларус, Украйна

Ова е најчесто користениот DIY Круна Опрема , се Однесува на сите видови на Модел играчки Повеќе опрема и DIY делови може да се најде во мојата Продавница, добредојде!!Вклучува : 10 компјутери / многу опрема Број на заби : 28 Дебелина : 45ММ Бленда : 2.45 MM Големина : ве Молиме референца сликата Материјал : ABS пластикаПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 2.00 2.30

Lupulley Type O V-образен ремък за пералня черна гума затворен контур с дебелина на колана 6 мм O515/520/525/530/540/550/560/580/590E

LUPULLEY Тип O VПојас за машина за Перење Црна Гума Затворена Јамка Појас Дебелина 6mm O515 / 520 / 525 / 530 / 540 / 550 / 560 / 580 / 590Име На Производ : Триаголник V Појас O ТипБрој На Модел : O515 / 520 / 525 / 530 / 540 / 550 / 560 / 570 / 580 / 590Материјал : ГумаОблик : ЗатворенијамкаFunction1 : за машина за ПерењеFunction2 : УниверзалнаБоја : ЦрнаПакет : 1pc*Тип O VПојас за Машина за ПерењеТип O VПојас како што е подолу : Како да го инсталирате појас за машината за перење?Поставување на појас на моторни тркала,Висат појас на работ на друг тркала, ротирачки бавно,тогаш blet ќе се постави на друго тркало.Како да се прилагоди на стегање со V појас?Тоа е нормален феномен лабава или тесни кога ќе го добиете појас некои пати.Различни машина за перење на вредноста метод е различен.Бран Тркало машина за Перење,ја стави долу, користете клуч за ослободување на две одредување на Завртки на мотор,а потоа се движи мотор,можете да ја прилагодите тоа.Љубезно Потсетување : 1.на Барабан за перење mechine не може да се прилагоди на tightless со појас,ви благодариме!2.Овие вид на појас без заби;3.Појас должина овозможи ограничен на толеранција од плусминус : Топ ширина : ±0.6 мм дебелина : ±0.8 mm4.Слика само за референца,те молам направи објект како autual производТоп Ширина : 10мм Внатрешна Ширина : 5mmДебелина : 6mmСпецификација На Производот : 1.Споредиме моделот прво, истата може да се користи директно(освен О412 / 525,се Утврди надворешниот дебелина)2.Поради различни мерни методи, Појас должина овозможи ограничен толеранција.Неколку милиметри не е погодена, наједноставниот метод за мерење на надворешната дебелина должина, кругот околу појас со тенка3.Погодни за : Универзална бренд, автоматски полуавтоматски може да се користи,освен На страна на вратата на тапан машината за перење4.Машината за перење појас модел обично се покаже од страна на V појас.Со или без E е општа.(Со E : Низок глас,Antistatic) Romdon shippment,ви благодариме.За повеќе V појас,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист : Тип O VПојас за машина за Перење​

BGN 11.00 12.48

20mxl алуминиева ролка времето колан MXL ролка за 3d принтер

Кружни теренот систем синхрони макара MXL XL L H XH XXH T T2.5 T5 T10 T20 HTD 3 M 5 M 8 M 14 M 20 МИЛИОНИ OEM / ODM се нудат 20 MXL6 алуминиум времето макара Вовед : 20 MXL5 мерењето макара заб тип : MXL заб број : 20 ширина : 5mm страната : двоен понесе : 6mm завртка дупка : две материјал : алуминиум количина : 50pcs 358 MXL5 тајмингот појас заб тип : MXL заб број : 448 ширина : 5mm должина : 910.34 mm материјал : гума со стаклени влакна количина : 50pcs Пакување : 1.Според нашите клиенти Ние продаваме алуминиум времето pulleys и гума времето ремени со pack ...

BGN 608.00