• Ново
YAOPEI нова бобината 90919-02238 за периода 2003-2007 Toyota Celica Corolla, Matrix 1.8 L 2ZZGE

YAOPEI нова бобината 90919-02238 за периода 2003-2007 Toyota Celica Corolla, Matrix 1.8 L 2ZZGE

BGN 37.90
BGN 32.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Нови Палење Серпентина 90919-02238 За 2003-2007 година Тојота Celica е корола Матрикс 1.8 L 2 ZZGE
Fitment : ОЕМ Број : 90919-02238 За Toyota е корола 05.2003 - 05.2007 ZZE123 R 2 ZZ-GE 4 Cyl 1.8 L 4 Парчиња За Тојота Celica 08.1999 - 03.2006 ZZT231 R 2 ZZ-GE 4 Cyl 1.8 L 4 Парчиња Производ Шоу
Добредојдовте во мојата продавница

Всичко за продукта

търговска марка:
ЯОПЭЙ
Тип:
Вътрешен Магнитен
Производствен Номер Детайли:
90919-02238
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Вид Запалване:
Двухцилиндровое Запалване
Материал:
Стандарт
Преносимото Номер Детайли:
90919-02238
Името На Модела:
на бобината
Автомобили:
За периода 2003-2007 Toyota Celica Corolla, Matrix 1.8 L 2ZZGE
Състояние:
100% чисто нов
гаранция:
12 месеца
О, не:
90919-02238
Цвят:
Черен
Името на елемент :
на бобината
Съдържание на пакета:
За Toyota
Производствен Номер:
90919-02238
Доставка:
7 дни

Подобни продукти в категория

Бобината 22448-2Y502 висока ефективност за Nissan 224482Y502

Високи Перформанси Палење Серпентина 224482 Y502 За Nissan 224482 Y502Fitment & Спецификација OE Бр 224482 Y502 Големина Стандардниот Модел Бр 224482 Y502 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Гуангжу Тип Палење калем Тежина 0.3 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Палење серпентина на Квалитетот на ВисокоКвалитетни Детални Слики : Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 53.14

набор от 4 перфектното качество на запалване молив спирала H6T12272A MD348947 MD362915 за Mitsubishi Space Runner вагон 2.4 GDI 98

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!совршен квалитет Палење Молив Серпентина H6 T12272 A MD348947 MD362915 за Мицубиши Простор Тркач Вагон 2.4 GDI 98За Мицубиши Простор Тркач Вагон 2.4 GDI 98 MD348947 MD362915Превозот Услови ...

BGN 110.38

OkeyTech 2 бутона за смяна на дистанционно на ключа на автомобила ключодържател калъф за Mercedes Benz C E S M CLK, CLS, GL, GLK смарт ключ карта без лого

Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Mecerdes Бенц Тежина : 30g / еез Копчиња : 2 Копчиња Сечилото : Нема Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого / Налепница : Никој Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч...

BGN 4.00 5.76

1 бр. Безплатна доставка на бобината 330 905 115A 0 221 502 007,0 221 008 502 за VW GOL

1pcs бесплатен превозот за Палење Серпентина 330 905 115 A 0 221 502 007,0 221 502 008 за "ФОЛКСВАГЕН" ЗТип на Палење Серпентина Големина Стандард одговара заза "ФОЛКСВАГЕН" OE НЕ330 905 115 A0 221 502 007,0 221 502 008 Место на Потекло Changsha,Кина (Копно) Тест способност OpenТековната Тест,OK (ок);Термички Шок,OK (ок); Сол Спреј Тест ,OK (ок); Висока Температура Издржливост,ОКМоделБројDQ132 Прилагоди на температурата 40℃ ~ 120℃ Материјал PBT / ЈО / Каучук / Специјални пластични Моќ Моќни палење енергија и Висок напон Гаранција 12 месеци Инспекција 100% инспекцијаНашата сертификатНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : која е вашата главна бизнис?A : Ние можеме да снабдување со разни на Авто калеми за палење, имаме 500 дел нема за избор, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 44.80

LARBLL Червена бобината за VW Touareg A4 S4 A5 A6 S6 Alroad A7 A8 Quattro Q5 Q7, R8 2.8 3.0 3.2 V6 4.2 V8 5.2 V10 06E905115E

LARBLL Црвено Палење Серпентина За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg A4 S4 А5 А6 S6 Alroad A7 A8 Quattro П5 Q7 R8 2.8 3.0 3.2 V6 4.2 V8 5.2 V10 06 E905115 EОпис Дел Број 06 E 905 115 EКомпатибилен Дел Број 06 E 905 115 A / B / C / DОбјектот содржи : 1 x Палење СерпентинаОдговара Модел ОДГОВАРА ЗА "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 20062016 3.0 V6 / 4.2 V8 БАР ОДГОВАРА ЗА AUDI A4 / S4 20052015 3.0 V6 / 3.2 V6 А5 / S5 20082016 3.0 V6 / 3.2 V6 / 4.2 V8 A6 / S6 20052016 2.4 V6 BDW / 2.8 V6 / 3.0 V6 / 3.2 V6 / 4.2 V8 / 5.2 V10 A6 ALLROAD 20072016 3.0 V6 / 3.2 V6 / 4.2 V8 О7 20112016 2.4 V6 / 2.8 V6 / 3.0 V6 A8 / S8 20032016 2.4 V6 / 2.8 V6 / 3.0 V6 / 3.2 V6 / 4.2 V8 / 5.2 V10 П5 20092016 3.0 V6 / 3.2 V6 Q7 20072016 3.0 V6 / 4.2 V8 R8 20072015 4.2 V8 / 5.2 V10 RS6 20082011 5.2 V10

BGN 30.00 31.98

maizhi 2 бутона ID46 чип CE0536 Auto Car Remote Key Fob за Peugeot 207 307 308 407 807 за Citroen 433MHz VA2 Blade Стайлинг

ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи целFitment : За Citroen За PEUGEOTИ други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 2 Копчето за Скролување Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : да Електроника Одбор : Да Електроника / Батерија : да Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај...

BGN 14.00 15.41

TYUI 35 бр. / лот 3 на бутоните на дистанционното на ключа ключодържатели за Opel Vectra смяна на автомобилни ключове капачки HU46 нож

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКопчиња : 3 КопчињаКлучни Празно : ДаКористење На Логото : БезTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаТежина : 27gКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

BGN 133.92

TYUI 35pieces/лот 3 Butons Blank Keys For Opel Astra Remote Car Key Shells Replacements Fobs With HU100 Blade

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКопчиња : 3 КопчетоКлучни Празно : ДаКористење На Логото : БезTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаТежина : 27gКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

BGN 133.92

Силиконовата капачка на ключа на автомобила е подходящ за Fiat 500b на кутията празна ключодържател черупки камуфлаж цвят на авточасти, автомобилни аксесоари, оформле

Пакет Се Вклучени : 1pc X Силикони Случај100% Сосема Нов! Висок КвалитетСите слика е вистината слика, па не грижете се различни во бојаКога ќе го поставите цел, ве молиме да ни кажете каква боја на што треба, ако не, ние испрати случаен изборКлучот е да не вклучувајќиВе молиме да се погледне на Слики и Бидете сигурни дека за ова копче ќе одговара на вашиот копчињата!Внимание : На Превозот надомест сите без далечински област, ако ја вашата адреса во оддалечена област, ве молиме не се Избере DHL, ве молиме изберете EMS,Epackage и Кина пост воздух mail, па ве молиме внимание на ова...

BGN 3.00 4.00

TYUI 10 бр. / лот с логото на 2 бутона колата флип дистанционно ключ седалка за VW ключодържател замени

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКопчиња : 2 КопчеКлучни Празно : ДаКористење На Логото : СоTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаТежина : 42gКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

BGN 54.08

maizhi 3 бутона за дистанционно ключодържател капак на корпуса подмяна на корпуса за Buick за Chevrolet, GMC Enclave 2009-2014 Remote OUC60270 G

ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи целFitment : За Buick, Chevrolet,за GMC..Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 3 Копчето за Скролување Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : Нема Електроника / Батерија : Нема Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај...

BGN 2.00 2.58

KEYECU 2+1 бутон новата смяна дистанционно на ключа на автомобила ключодържател за Honda Civic 2006-2011 години FCC ID: N5F-S0084A

Нови Keyless Entry Далечински Автомобил Копче за H*onda Ид*поб Со Логото Замена далечинскиот клуч за дел броеви : N 5 FS0084 A, 35111SVA306, 35111SVA305, 3248 AS0084 A COMPATIBILTY : (вашето возило мора веќе да биде опремен со keyless entry за далечински да работат)Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч го има истиот број на копчиња.Х*DA ИД*ПОБ ЕКС КУПЕ 2 D 2006 2011Х*DA НАДВОР ОД CIV*IC ЕКС СЕДАН 4 D 2006 2011HOND*C*IVIC ЕКСL КУПЕ 2 D 2011HOND*А ИД*ПОБ ЕКСL СЕДАН 4 D 2011HOND*А НАДВОР ОД CIV*IC SI КУПЕ 2 D 2006 2011Х*DA ИД*ПОБ SI СЕДАН 4 D 2008 2011Х*DA C*IVIC ХИБРИД 2006 2011 Оваа содржина бара сечење и програмирање од страна на квалификуван авто locksmith или дилер

BGN 18.00 20.64

Заготовки За Ключ На Корпуса Транспондер С Дясно Острие Ключ За Своята Практика На Ключ За Автомобил Chevrolet

Детали За ПроизводотTransponder Копче Школка Ќорци Со Десното Копче На Ножот За Chevrolet Автомобил Копче СлучајСо налепница логотоЗабелешки : Само Копче Школка, не електроника / не чипови / не одбор внатреПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

BGN 30.00 34.70

Нова висококачествена бобината за Citroen Peugeot 597048 за FITPeugeot 306 406 седан 1.6 1.8 L L L4 Jumper Saxo Xantia XM, Xsara

Палење Серпентина Спецификации : 1 Име : Палење Серпентина 2 Погоден за : За Peugeot 3 Го заменува дилер дел броеви : 597048 Палење Серпентина Предности : 1.Конкурентна цена со професионална услуга и висок стандард за квалитет 2.Брза испорака 3.Одлична услуга По продажбата и услуги на клиентите Одговара за : За CitroenBerlingo МФ 1.1 јас 1996 / 07 1124 кзм, 44 KW, 60 КСBerlingo МФ 1.4 Bivalent 2002 / 11 1360 кзм, 48 KW, 65 КСBerlingo МФ 1.4 јас 1996 / 07 1360 кзм, 55 KW, 75 PSBerlingo МФ 1.8 јас 1997 / 05 1761 кзм, 66 KW, 90 КСBerlingo МФ 1.8 јас 4 WD 1997 / 04 1761 кзм, 66 KW, 90 КСBerlingo Kasten M_ 1.1 јас 1996 / 07 1124 кзм, 44 KW, 60 КСBerlingo Kasten M_ 1.4 Bivalent 2002 / 11 1360 кзм, 48 KW, 65 КСBerlingo Kasten M_ 1.4 јас 1996 / 07 1360 кзм, 55 KW, 75 PSBerlingo Kasten M_ 1.4 јас Bivalent 2003 / 04 1360 кзм, 55 KW, 75 PSBerlingo Kasten M_ 1.8 јас 1999 / 082002 / 10 1761 кзм, 66 KW, 90 КСBX XB_ 16 E 1989 / 051993 / 02 1580 кзм, 65 KW, 88 КСBX XB_ 19 GTi 1986 / 071993 / 02 1905 година од кзм, 90 KW, 122 КСBX XB_ 19 GTi 1988 / 061993 / 02 1905 година од кзм, 88 KW, 120 КСBX Пауза XB_ 16 1989 / 051994 / 12 1580 кзм, 65 KW, 88 КСBX Пауза XB_ 19 1988 / 061994 / 12 1905 кзм, 88 KW, 120 КСBX Пауза XB_ 19 1988 / 061994 / 12 1905 кзм, 80 KW, 109 КСBX Пауза XB_ 19 4x4 1990 / 101991 / 05 1905 година од кзм, 80 KW, 109 КСЗатајување 22, U6 1.8 1997 / 052002 / 07 1761 кзм, 73 KW, 99 КСЗатајување 22, U6 2 1994 / 062002 / 07 1998 кзм, 89 KW, 121 КСЗатајување 22, U6 2.0 Турбо В...

BGN 25.57

jingyuqin 10 бр./лот Remote Modified Flip Folding Shell Key за Honda CRV Fit Accord, Civic 2 Button Fob Case Cover

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаБатон : 2 КопчињаКлучни Празно : ДаTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

BGN 58.00 72.03

Умен ключова случай 3 бутона Европа модел E Клас C клас за Mercedes remtekey

Smart key случај 3 копчиња Европа Модел E класа C класа за МерцедесБез Далечински коло, Добар квалитетОвој дел е компатибилна со следниве возила : за Мерцедес Ц Класа (20012007)за Мерцедес E Класа (19982009)за Мерцедес CLS / Мерцедес CLK (20012009)за Мерцедес МЛ / Мерцедес B Класа (20052010)за Мерцедес SLK / Мерцедес CL (20052010)за Мерцедес S Класа (19992006)и други модели.

BGN 23.00 28.66