• Ново
1303012-g08 радиаторная водопроводна тръба за great wall c30

1303012-g08 радиаторная водопроводна тръба за great wall c30

BGN 8.00

Сума
Налично за поръчка


Објектот спецификите
Item Type Тркала брзина сензор
Бренд Име LUK БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 1303012-G08 1303013-G08 1303014-G08
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери.

Всичко за продукта

Цвят:
всичко за 3 части
Преносимото Номер Детайли:
1303012-G08
търговска марка:
КЛОРИ
специални характеристики:
1
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Тегло На Продукта:
0.5
Широчина На Елемента:
10
Дължина На Продукта:
10
Вид На Материала:
маркуч
Държава / регион на производство:
Китай
Друг Номер:
1303012-G08
Височина На Продукта:
10
Производствен Номер Детайли:
1303012-G08

Подобни продукти в категория

3 INCH / OD 76mm дебелина 2 мм, син турбо интеркулер интеркулерът тръба / алуминиев тръбопровод + Т-образни скоби

Опис : 100% сосема нов Никогаш не се обиделе или инсталирани.Универзална одговара на сите Турбо Проекти6 компјутери 3" инчен Mandrel Свиткана Алуминиумски Цевки за Полнење за лесно прилагодувањеСекоја Цевка е 19.69" инчи (500mm) Должината и дебелината на ѕидот е 2,0 mmНаправен од висок квалитет на 6061 алуминиум Рачно полирање завршиНема инструкции се вклучени Професионална инсталација е препорачливоПакет Се Вклучени : 2x 180 степени Цевки2x 90 степени Цевки2x 45 степени Цевки6x 3" инчен Директно Couplers12x Стеги не ' рѓосувачки челик(Како изгледа во фотографии...

BGN 89.60

06B121111K най-добрият сензор корпус термостат подходящ за Audi A4 A4 Quattro 1.8 L 2002 2003 2004 2005 2006

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина Спецификации : OE : 06 B121111 K Боја : Како на сликата покаже Големина : 25cm20cm18cm Материјал Тип : пластични Точка Тежина : 0.52 kg Состојба : Нова Одговара за : За Audi A4 Cabrio Конвертибилна 2Врата 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2006 година За Audi A4 База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2005 година За Audi A4 Quattro База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2005 година За Audi A4 База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2004 година За Audi A4 Quattro База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2004 година За Audi A4 База Седан 4Вратата 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2003 година За Audi A4 Quattro База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2003 година За Audi A4 База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2002 година За Audi A4 Quattro База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1781 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2002 Пакет се вклучени : 1 Термостат Домување Сензор

BGN 53.00 59.18

Капакът на корпуса на термостата за охлаждане на двигателя за Chevrolet cruze, ORLANDO SONIC хечбек на Opel zafira VAUXHALL Astra alfa romeo

Ќе го добиете објект токму како pictrues покаже Превозот1,Наредби, нормално, ќе биде предаден во рок од 72 часа по уплатата.2,Понекогаш, на некои посебни авто делови, ние треба да се подготви за денови, па можеби го одложи за неколку дена.3,Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, а потроши време од страна на царинење или други евентуално одложување...

BGN 41.57

SPEEDWOW Slim 12 моторни радиатор на двигателя, маслен радиатор, охлаждане на електрически Push Pull вентилатор радиатор електрически вентилатора за охлаждане на двигателя 12

Универзална Тенок 12" Мотор Мотор Радијатор на Масло Кулер за Ладење на Електрична се Повлече Притисни Фан Радијатор Електричен Мотор Ладење Вентилатор 12 V 80 WОпис : 1.Бренд нови радијатор вентилаторот за ладење ножот за Универзална употреба 2.Помага да се Излади Радијатор за подолг живот 3.Максимална Фан =2200 ВРТЕЖИ 4.Големина : 12" 5.Volts : 12 Volts, Максимална ЗАСИЛУВАЧ НЕРЕШЕНО 7 / 24 Volts, Максимална ЗАСИЛУВАЧ НЕРЕШЕНО 4 6.Лесно директна инсталација, НЕ бараат измена Апликација : Fitment : Секој Радијатор во Зависност од Големината, Помага да се Излади на Целиот Мотор Заливот, вклучувајќи ги и Радијатор, A / C Систем, Интеркулер, Масло Систем, и Пренос на Сосема нов објект подготвени да брод.

BGN 18.00 22.27

Zuczug автомобилен двигател охлаждащ резервоар водопровод жак за VW Beetle Bora 4 Golf MK4 Jetta MK4 Seat Leon 1J0 121 087 C

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 1.9 BEW / 2.0 CBPA "ФОЛКСВАГЕН" Бора MK4 19992005 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982006 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 19992005 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ TT 19992006 1.8 Т A3 S3 19972003 1.6 / 1.8 / 1.8 Т / 1.9 TDI Седиште Леон 20002006 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ Seat Ibiza 19992002 1.6 Седиште Толедо 19992004 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.8 Т / 1.9 TDI / 2.3 AGZ Octavia 19972011 1.6 / 1.8 / 1.8 Т / 1.9 TDI Производ дел број : 1 J0 121 087 C Друг Производ дел број : 1 J0121087C 1 J0 121 087 C 1 J0121087 C Пакет состав : Мотор за Ладење на Резервоар за Вода, Цевки Конектори 1 J0 121 087 В x 1 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти...

BGN 8.00 10.94

Един пулверизатор за миене на фарове за Mercedes Benz W220 S280 S320 S350 S400 S430 S500 S600 S55 S65

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 25.76

НОВ РАЗШИРИТЕЛЕН КОЛЕКТОР НА ОХЛАЖДАЩАТА ТЕЧНОСТ ЗА FORD MONDEO MK3 АКУМУЛАТОРНИ ИЛИ БЕНЗИНОВИ МОДЕЛ 00-07 1117755 ,1S718K218AB

FORD MONDEO MK3 2000 2007 ГОДИНА СИТЕ БЕНЗИНСКИ МОДЕЛИНОВИ COOLANT ПРОШИРУВАЊЕ НАСЛОВОТ НА РЕЗЕРВОАРПрименливи модели : Опис ...

BGN 51.18

Силиконов маркуч вакуум / Turbo Dump Radiator Silicon / Air Hose Pipe / PINK 8 mm ID дължина 1 метър

Опис : Силиконски Вакуум Цевки Големина : 8мм (I D) x 14mm(O D)100% Сосема Нов Универзален Производ!Не е Лесно да се прекине или да се зацврстуваат,Дебелина на Ѕид : 3 ммВисоко отпорна на озонската...

BGN 2.88

Двигател на вентилатор нагревател на променлив ток за Mercedes Benz W210 E200 E220 E230 E240 E250 E270 E280 E300 E320 E430 Е420 2108206842

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 141.12

Нова водна помпа за камион Hino EH700 16100-1170

Нова Пумпа за Вода за Hino Камион EH700 161001170Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianОпис : Дел Броеви : 161001170Примена : за Камион EH700ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

BGN 286.40

Авто разширителния колектор резервоар на охлаждащата течност на двигателя за FORD / FIESTA Mk5 MK6 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 1221362

Автомобил Проширување Насловот Резервоарот Мотор Coolant за ФОРД за FIESTA Mk5 MK6 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 1221362Спецификација : Модел : 823195Боја : БелаГолемина на : 22.5x17.5x13cm (Dxšxv)Поставување На Vehice : ПреднатаОдговара : Бензински МоториРеференца OE / OEM Број : 174 FO00500001, 1221362, 174 FO0050Производителот Дел Број : 174 FO005000002Совршен за да го замените стариот или носи еден.Fitment : Одговара за Ford / Fiesta V 2002 2008Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 23.49

16100-0H040 авто водна помпа за Т-образни двигателя 1AZ / 2AZ AVENSIS / CAMRY / ESTIMA/PICNIC/RAV 4 III / WISH MPV

МОДЕЛ ЛИТАР ГОДИНА МОТОР AVENSIS 2.0 2.0 20032008 1 AZ AVENSIS 2.4 2.4 20032008 2 AZ CAMRY 2.0 2.0 20012011 1 AZ CAMRY 2.4 2.4 20012011 2 AZ ESTIMA 2.4 2.4 20002006 2 AZ ПИКНИК 2.0 2.0 20012009 1 AZ RAV 4 III 2.0 2006 1 AZ RAV 4 III 2.4 2005 2 AZ RAV 4 Мк II 2.0 20002005 1 AZ САКААТ MPV 2.0 2.0 Це200320091 AZ

BGN 116.32

За количките кран Isuzu / землечерпалки hiatch 6wa1 6WA1T 6wa1-TC водна помпа 8-97615-906-0 8-98019-741-0

За Isuzu кран камион / hiatch багер 6 WA1 6 WA1 T 6 WA1ТЦ пумпа за Вода8976159060 8980197410Примена : Камион,БагерПовеќе За Isuzu 6 WA1 6 WA1 T делови на мотор : 6 WA1 Клипот 6 WA1ТЦ connetcing род 6 WA1 Клипот прстен 6 WA1ТЦ вратило 6 WA1 цилиндар лагер 6 WA1ТЦ camshaft 6 WA1 целосна заптивка комплет 6 WA1ТЦ цилиндар на главата 6 WA1 Главниот имајќи 6 WA1ТЦ цилиндар блок 6 WA1 един род имајќи 6 WA1ТЦ термостат 6 WA1 пумпа за вода 6 WA1ТЦ вентил 6 WA1 масло пумпа 6 WA1ТЦ им Помогнам на Стап 6 WA1 цилиндар на главата заптивка 6 WA1ТЦ Доверба за миење 6 WA1 Вентил 6 WA1ТЦ инјектор 6 WA1 вентил водич 6 WA1ТЦ вентил tappet 6 WA1 вентил седиште 6 WA1ТЦ Лагер за полнење

BGN 668.80