• Ново
Електрическа помпа FS 17020-06W00/17020-06W01/17020-10W00 за NISSAN E8012M-2

Електрическа помпа FS 17020-06W00/17020-06W01/17020-10W00 за NISSAN E8012M-2

BGN 52.78
BGN 50.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Спецификација : - Конкуренција
Пумпа : - 480532 E RTW506 E8012 M-2
Напон : - 12v
Земја : - Neg
Притисок (Psi)6.0-8.0
Проток : - НИ Литри/Час 40
Сува Премиер Висина во Mtrs : - 0.6
Тема Големина на : - 1/4 npt
Температурата на работа : - -40to +180 F (сите Модели)
Правни Барања : - Уверение & е во Согласност Со ЕЕЗ 95/54 Барања
Должина : -140mm
Дијаметар : - 54mm
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Всичко за продукта

Друг Номер:
Е8012М-2
Дължина На Продукта:
E8012M-2
Тегло На Продукта:
E8012M-2
Височина На Продукта:
E8012M-2
специални характеристики:
Е8012М-2
търговска марка:
ПАБОКАЙ
А9513 Година:
1996
Държава / регион на производство:
Е8012М-2
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Преносимото Номер Детайли:
Е8012М-2
Широчина На Елемента:
E8012M-2
Модел На Ford:
А9513
Настаняване на превозното средство:
Е8012М-2
Производствен Номер Детайли:
Е8012М-2
За Марки Автомобили / Модели:
Брод

Подобни продукти в категория

Един пулверизатор горивни инжектори за PEUGEOT 106 306 CITROEN SAXO XSARA 1.6 OEM:0280155842

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 22.00 24.00

Агрегат инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво на автомобила GORST истински камион volvo 21340614

Инјектор Бр : 21340614ОЕМ.NO : 7421340614,7485000872,85003266,21371675,85000872,21340614Мотор : за Volvo камионОвој објект треба околу 20 дена до производ,ве молиме да се прошири порибување време повеќе од 20 дена,ако не се чека,ве молиме не го нарачате.Ви благодариме.

BGN 560.00

ERIKC DSLA 124 P 1309 оригиналната горивната един пулверизатор дизелов автомобил 0433175390 горивната един пулверизатор истински един пулверизатор DSLA124P1309 за инжектор 0445120032

ERIKC DSLA 124 СТР 1309 оригинални дизел автомобил гориво млазницата 0433175390 гориво џет вистински млазницата DSLA124 P1309 за инјектор 04451200321product слика2.топла производ3.За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

BGN 33.92

Карбуратори Loreada за NISSAN Z20 GAZELLE Silvia DATSUN VIOLET PICK UP CARAVAN Bus 198 OEM 1601026G11 1601026G10 съдържание на Въглехидрати Fuel Assy

ШОПИНГ ВОДИЧАко постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.Бројот ќе се појави и било каде во дел.Тип Име : Сосема Нов АВТОМОБИЛ CARBURETOR ASSY 1601026 G11 1601026 G10Земја / Регион на производство : КИНАКарактеристики на carburetor1...

BGN 179.00 188.80

високо качество на 60 мм помпа скоба помпа клип на bosch 0580254044 0580254910 диаметър 60 мм притежателя на горивната помпа

Најдобар квалитет ,конкурентна ценасо брза испорака .се користи за 60mm дијаметар гориво пумпа .боја на располагање : сина , црвена , sliver , црна, виолетова , златоДобредојдовте на понудата !Ако ви треба голема количина ,системот за превозот ќе биде добро.така можете да ме контактирате прво ,јас ќе направам било попуст за превозотВи благодариме

BGN 4.00

дизелови двигатели, резервни части DLLA118P 1677 ERIKC jet дюза дифузер накрайник DLLA 118P 1677, гуми, резервни части DLLA 118 P 1677

дизел мотори делови DLLA118 P 1677,заеднички железнички млазницата DLLA 118 P 1677,автобус резервни делови DLLA 118 СТР 1677 Предмет : Инјектор млазницата 1677 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA118 P1677 Апликација за инјектор : Инјектор 0 455 120 112 , 0455120112 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

BGN 33.92

Нов комплект 4 нови дюзи инжектори, горивната 0280150504 0280150502 95-02 за Kia Sportage 2.0 L 0 280 150 504 0 280 150 502 -.

нов еден Сет 4 нови инјектор за гориво млазницата 0280150504 0280150502 9502 за Kia Sportage 2.0 L 0 280 150 504 0 280 150 502replcement број : 0280150504 0280150502Quarantee 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитетот деловипогодни за : 2002 користат за Kia Sportage База Конвертибилна 2Врата 2.0 L 1998 CC 122 Cu...

BGN 95.00 119.20

Използвано гориво инжектор за Lexus GS350 GS450h GS460 3.5/4.6/5.0 L 2006-10 23250-31030

Користи Гориво Инјектор За LexGS350 GS450h GS460 3.5 / 4.6 / 5.0 L 200610 # 2325031030 Детали за Производот : Состојба : Користено Бренд : DENSO Производителот Дел Број : 2325031030 Направи Автомобил : За LexGS350 GS450h GS460 3.5 / 4.6 / 5.0 L 20062010 Количината Продаваат Продаваат Поединечно Дупка : 1 Тип на Гориво : Бензин инјектор за ГоривоПримена : Направи Модел Година Уреденост на Моторот За LexGS350 2010 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2010 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS460 2010 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4608 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2010 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexLS600h 2010 L Седан Со 4 Врати 5.0 L 4968 CC V8 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS350 2009 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2009 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS460 2009 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4608 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2009 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexLS600h 2009 Година L Седан Со 4 Врати 5.0 L 4968 CC V8 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS350 2008 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2008 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS460 2008 База на Седан Со 4 Врати 4.6 L 4608 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2008 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexLS600h 2008 Година L Седан Со 4 Врати 5.0 L 4968 CC V8 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS350 2007 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2007 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2007 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2006 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Конкурентни Предности : 1.Висок квалитет со конкурентни цени; 2.Кратко времето за производство и брза испорака; 3.Мали наредби на Гориво Инјекторите може да се прифатливи...

BGN 41.10

2 бр. / лот предпазен клапан 1110010028 клапан за понижаване на налягането ограничителни клапан за налягане 1 110 010 028 високо качество

1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

BGN 47.00 57.90

Дизеловата един пулверизатор за впръскване на гориво DN0PD80 DNOPD80 093400-5800 високо качество дизелов двигател горивния кран един пулверизатор штыревая един пулверизатор

Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.Мисија & Цел1.Нула Дефект Квалитет,Нула Клиент Жалби2.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

BGN 7.00 7.20

Един пулверизатор горивни инжектори за 2007-2010 CHRYSLER DODGE JEEP 3.3 3.8 L L V6 04861667AA 0280158119

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 22.00 24.00

ERIKC car fuel common rail дюзи assy EJBR00901Z за дизелов автомобил BONGO, FRONTIER TERRACAN

ERIKC автомобил гориво заеднички железнички инјекторите assy EJBR00901 Z за дизел возило BONGO,ГРАНИЦА TERRACAN Тип : оригинални инјектор за гориво Модел No : инјектор EJBR00901 Z Други Инјектор делови : Дизел Инјектор EJBR0 0901 Z Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата L097 PBD Автомобил или мотор тип : BONGO,ГРАНИЦА TERRACAN Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 6 месеци Олово време / Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата, ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

BGN 228.80

Комплект регулаторен клапан засмукване 294200-0042 294200-0041 294200-0040 04226-0L020 подходящ за TOYOTA KUN26 1KD-FTV и 2KD-FTV

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Име на производ : Гориво притисок регулирање на вентилОЕМ Бр...

BGN 127.98

високо качество на нов регулаторен клапан ilde 35150-02600 3515002600 954930004 за Hyundai Amica Atos Getz за Kia Picanto -.

врвен квалитет на нови ilde контрола вентил 3515002600 3515002600 9540930004 За Hyundai Amica Atos Getz Kia Picantoзаменете број : 3515002600 3515002600 9540930004гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !про mise Quality делови !ова предмети одговара за : За Hyundai Amica Getz ЗА Kia Picanto94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

BGN 42.00 52.80

Електрически модул с помпа в събирането на E8676M подходящ за Kia Sorento 3.5 L-V6 2005 2006 31150-3E230

Бренд Нови Електрични Гориво Пумпа Модул Собранието E8676 M Одговара За Kia Sorento 3.5 LV6 2005 2006 # 311503 E230Објектот специфики : Состојба : Нов Бренд : WAJ Ставка Опис : Електрична Гориво Пумпа Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно Осветленост Дел Број : E8676 M 311503 E230 FG1260 P76142 M SP3036 M Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеКомпатибилност : ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати...

BGN 193.41

Оригинални клапани за регулиране на празен ход на въздуха 16500-P0A-A00 за Honda Accord CD5

Име на производ : Idle за воздушна контрола вентилОЕМ Бр : 16500P0 AA00Предмети користите за Хонда Спогодба CD5Пакет метод : неутрален кутијаМесто на потекло : Јапонија (реконструкција)

BGN 49.00 67.62