• Ново
(10 бр/лот) карандашные инжектори 23546 1W5829 OR2503 за КОТКА 3208

(10 бр/лот) карандашные инжектори 23546 1W5829 OR2503 за КОТКА 3208

BGN 344.00

Сума
Налично за поръчка


Кина Balin Power Co.,Ltd е професионална дизел горивото делови и заеднички железнички делови добавувачи & производители за промет на големо со молив инјекторите 23546 1 W5829 OR2503 За МАЧКА 3208.
Оригиналниот BASCOLIN бренд & пакување
Примерок цел прифатени тука
Трговија на големо цена достапна за рефус цел ако контактирајте со нас.
Производителот Вовед : Кина Balin Power Co.,Ltd (Поранешен - Кина Balin Делови на Растенијата),е професионална ОЕМ и Резервни делови снабдувач кои се специјализирани во дизел горивото делови,заеднички железнички делови и дизел локомотива делови.Ние сме основана во 2002 година,кој се наоѓа во Putian,Fujian провинција,Кина.Нашите главни производи вклучуваат Главата Роторот(ПЕТ Пумпа Делови),Инјектор Млазницата,Клипот,Испорака Вентил,Контролни Вентили,Инјектори,Cam Диск,Поправка Колекции,се Хранат со Пумпа,Заеднички Железнички Делови и така натаму. Како да се биде во бизнисот линија за години,ние секогаш ги одржуваме нашите чекори со меѓународните стандарди и техника и апсорбира напредно производство на системот.Значи, нашите производи се извезуваат во широк клиент база се шири низ светот. За повеќе детали на нашата компанија,добредојдени за да нè посети www.china-balin.com или www.balin-group.com. Напомена : 1.Предмети ќе бидат само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. 2.Од безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата Адреса и Телефон/Мобилен број е точен. 3.За купувачи од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење. 4.Купувачот ги сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја. 5.Ако сте големо и дистрибутерите кои сакате да ги нарачате во најголемиот дел,ве молиме, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил на [email protected] за да се добие EXW цена. Повратни информации : 1.Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети. 2.Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. 3.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail [email protected]

Всичко за продукта

Държава / регион на производство:
Китай
Производствен Номер Детайли:
23546
Преносимото Номер Детайли:
1W5829, OR2503
специални характеристики:
Високо качество
Тегло На Продукта:
0.3kg/pcs
търговска марка:
БАСКОЛИН
Настаняване на превозното средство:
двигател
Тип:
след продажбата
Опаковка:
БАСКОЛИН
Приложение:
Котка 3208
Доставчици Карандашных Дюзи:
Китай Balin Power Co., Оод

Подобни продукти в категория

Един пулверизатор горивни инжектори за Chevrolet, Daewoo Matiz 0.8 1.0 OEM:96518620 96620255 96351840

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 22.00 24.00

дизелови двигатели, резервни части DLLA118P 1677 ERIKC jet дюза дифузер накрайник DLLA 118P 1677, гуми, резервни части DLLA 118 P 1677

дизел мотори делови DLLA118 P 1677,заеднички железнички млазницата DLLA 118 P 1677,автобус резервни делови DLLA 118 СТР 1677 Предмет : Инјектор млазницата 1677 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA118 P1677 Апликација за инјектор : Инјектор 0 455 120 112 , 0455120112 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

BGN 33.92

Електрически модул с помпа в събирането на E8676M подходящ за Kia Sorento 3.5 L-V6 2005 2006 31150-3E230

Бренд Нови Електрични Гориво Пумпа Модул Собранието E8676 M Одговара За Kia Sorento 3.5 LV6 2005 2006 # 311503 E230Објектот специфики : Состојба : Нов Бренд : WAJ Ставка Опис : Електрична Гориво Пумпа Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно Осветленост Дел Број : E8676 M 311503 E230 FG1260 P76142 M SP3036 M Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеКомпатибилност : ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати...

BGN 193.41

Нов комплект 4 нови дюзи инжектори, горивната 0280150504 0280150502 95-02 за Kia Sportage 2.0 L 0 280 150 504 0 280 150 502 -.

нов еден Сет 4 нови инјектор за гориво млазницата 0280150504 0280150502 9502 за Kia Sportage 2.0 L 0 280 150 504 0 280 150 502replcement број : 0280150504 0280150502Quarantee 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитетот деловипогодни за : 2002 користат за Kia Sportage База Конвертибилна 2Врата 2.0 L 1998 CC 122 Cu...

BGN 95.00 119.20

Един пулверизатор горивни инжектори за 2007-2010 CHRYSLER DODGE JEEP 3.3 3.8 L L V6 04861667AA 0280158119

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 22.00 24.00

Нови авточасти Резервни автомобилни електрически дюзи инжектори, горивната IWM50001 за икономия на дюзи / инжектори IWM50001. good

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

BGN 88.00 110.40

ERIKC дизеловата горивна един пулверизатор DLLA153P1609 (0433171983) C. Рельсовая един пулверизатор впрыскивающего помпа DLLA153 P1609 Bosch дизеловата горивна един пулверизатор

ERIKC дизел гориво млазницата DLLA153 P1609 (0433171983) C Rail Вбризгување Пумпа Млазницата DLLA153 P1609 дизел горивото од млазницатаПредмет : Инјектор млазницата 1609 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA153 P1609 DLLA 153 СТР 1609 ОЕМ БР : Млазницата 0 433 171 983 0433171983 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 110 277, 0 445 110 278 Одговараат за вентил : Инјектор млазницата вентил F 00 V C01 352, F00 VC01352 Одговараат на инјектор OEM : Инјектор ОЕМ HYUNDAI 3 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Автомобил, мотор : SCARPIO 2.2 светски обединет Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 66 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

BGN 33.92

високо качество на нов регулаторен клапан ilde 35150-02600 3515002600 954930004 за Hyundai Amica Atos Getz за Kia Picanto -.

врвен квалитет на нови ilde контрола вентил 3515002600 3515002600 9540930004 За Hyundai Amica Atos Getz Kia Picantoзаменете број : 3515002600 3515002600 9540930004гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !про mise Quality делови !ова предмети одговара за : За Hyundai Amica Getz ЗА Kia Picanto94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

BGN 42.00 52.80

Комплект клапани, дюзи дизелово гориво F00VC0 1353 common rail control valve F00VC01353 FOOVCO1353 за инжектор bosch 110 series

Добредојдовте на нашата продавница! Среќен шопинг за вас!Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00 VC0 1353 заеднички железнички контрола вентил F00 VC01353 FOOVCO1353 за bosch инјектор 110 серијаПовеќе заеднички железнички контрола вентили може да биде испорачана : FOOVCO1331 FOOVCO1334 FOOVCO1013 FOOVCO1336 FOOVCO1378 FOOVCO1338 FOOVCO1341 FOOVCO1342 FOOVCO1344 FOOVCO1346 FOOVCO1347 FOOVCO1348 FOOVCO1352 FOOVCO1353 FOOVCO1354 FOOVCO1355 FOOVCO1357 FOOVCO1358 FOOVCO1359 FOOVCO1360 FOOVCO1363 FOOVCO1364 FOOVCO1365 FOOVCO1367 FOOVCO1368 FOOVCO1371 FOOVCO1376 FOOVCO1377 FOOVCO1379 FOOVCO1380 FOOVCO1003 FOOVCO1004 FOOVCO1005 FOOVCO1011 FOOVCO1015 FOOVCO1016 FOOVCO1052 FOOVCO1356 FOOVCO1022 FOOVCO1023 FOOVCO1033 FOOVCO1034 FOOVCO1035 FOOVCO1036 FOOVCO1037 FOOVCO1038 FOOVCO1042 FOOVCO1043 FOOVCO1044 FOOVCO1046 FOOVCO1050 FOOVCO1053 FOOVCO1055 FOOVCO1057 FOOVCO1007 FOOVCO1001 FOOVCO1024 FOOVCO1045 FOOVCO1051 FOOVCO1054 FOOVCO1301 FOOVCO1303 FOOVCO1306 FOOVCO1309 FOOVCO1310 FOOVCO1311 FOOVCO1312 FOOVCO1313 FOOVCO1315 FOOVCO1317 FOOVCO1023 FOOVCO1024 FOOVCO1025 FOOVCO1028 FOOVCO1029 FOOVCO1332 FOOVCO1333 FOOVCO1349 FOOVCO1340 FOOVCO1320 FOOVCO1321 FOORJO1865 FOORJO1159 FOORJO2561 FOORJO1218 FOORJO2175 FOORJO2466 FOORJO1479 FOORJO1533 FOORJO1657 FOORJO1683 FOORJO1692 FOORJO1522 FOORJO1704 FOORJO2806 FOORJO1727 FOORJO1924 FOORJO2035 FOORJO1451 FOORJO2056 FOORJO2103 FOORJO2235 FOORJO2472 FOORJO1278 FOORJO0005 FOORJO0375 FOORJO1941 FOORJO1129 FOORJO0218 FOORJO0399 FOORJO1945 FOORJO0399 FOORJO0420 FOORJO0834 FOORJO2454 FOORJO1005 FOORJO1052 FOORJO1222 FOORJO1334 FOORJO1428 FOORJO2005 FOORJO2067 FOORJO0447 FOORJO1895 FOORJO2130 FOORJO1176 FOORJO2213 FOORJO2266 FOORJO2278 FOORJO2397 FOORJO2386 FOORJO1714 FOORJO2004 FOORJO1747 FOORJO1329 FOORJO1819 FOORJO2012 FOORJO2377 FOORJO2410 FOORJO2429 FOORJO2449 FOORJO2506 FOORJO1865 FOORJO2714 FOORJO3356 FOORJO3551 За НасНие се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа ивисоко квалитетни производи по најниски цени.Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.Кога ќе купите од нас ние сакаме да се чувствувате како да сте биле лице в лице со нас во продавница.Ако имате било какви проблеми ве молиме испратете ни ја вашата порака на e Bay.Клиент ,Задоволување , Гаранција1...

BGN 104.00 126.96

6 бр. x, за да поток съвпадащи горивния инжектор комплект за Buick, Oldsmobile 3.8 V6 0280150960 0280150917 24500225 24501509

Овој дел е компатибилен со 64 возило(s) .Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

BGN 114.00 163.18

ERIKC car fuel common rail дюзи assy EJBR00901Z за дизелов автомобил BONGO, FRONTIER TERRACAN

ERIKC автомобил гориво заеднички железнички инјекторите assy EJBR00901 Z за дизел возило BONGO,ГРАНИЦА TERRACAN Тип : оригинални инјектор за гориво Модел No : инјектор EJBR00901 Z Други Инјектор делови : Дизел Инјектор EJBR0 0901 Z Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата L097 PBD Автомобил или мотор тип : BONGO,ГРАНИЦА TERRACAN Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 6 месеци Олово време / Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата, ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

BGN 228.80

Електрическа помпа FS 17020-06W00/17020-06W01/17020-10W00 за NISSAN E8012M-2

Спецификација : КонкуренцијаПумпа : 480532 E RTW506 E8012 M2Напон : 12vЗемја : NegПритисок (Psi)6.08.0Проток : НИ Литри / Час 40Сува Премиер Висина во Mtrs : 0.6Тема Големина на : 1 / 4 nptТемпературата на работа : 40to +180 F (сите Модели)Правни Барања : Уверение & е во Согласност Со ЕЕЗ 95 / 54 БарањаДолжина : 140mmДијаметар : 54mmВе молиме обрнете внимание на следниве работи...

BGN 50.00 52.78

Използвано гориво инжектор за Lexus GS350 GS450h GS460 3.5/4.6/5.0 L 2006-10 23250-31030

Користи Гориво Инјектор За LexGS350 GS450h GS460 3.5 / 4.6 / 5.0 L 200610 # 2325031030 Детали за Производот : Состојба : Користено Бренд : DENSO Производителот Дел Број : 2325031030 Направи Автомобил : За LexGS350 GS450h GS460 3.5 / 4.6 / 5.0 L 20062010 Количината Продаваат Продаваат Поединечно Дупка : 1 Тип на Гориво : Бензин инјектор за ГоривоПримена : Направи Модел Година Уреденост на Моторот За LexGS350 2010 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2010 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS460 2010 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4608 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2010 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexLS600h 2010 L Седан Со 4 Врати 5.0 L 4968 CC V8 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS350 2009 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2009 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS460 2009 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4608 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2009 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexLS600h 2009 Година L Седан Со 4 Врати 5.0 L 4968 CC V8 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS350 2008 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2008 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS460 2008 База на Седан Со 4 Врати 4.6 L 4608 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2008 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexLS600h 2008 Година L Седан Со 4 Врати 5.0 L 4968 CC V8 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS350 2007 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexGS450h 2007 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2007 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За LexIS350 2006 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated Конкурентни Предности : 1.Висок квалитет со конкурентни цени; 2.Кратко времето за производство и брза испорака; 3.Мали наредби на Гориво Инјекторите може да се прифатливи...

BGN 41.10

1бр Тайван чисто нови клапани за управление на празен въздух MD613992 1450A116 за Mitsubishi Lancer 1.6 L 4G18 GLS 2008

Име на производ : Idle за воздушна контрола вентилОЕМ Бр : MD613992,1450 A116Предмети користите за Мицубиши Lancer 1.6 L 4 G18 GLS 2008Ставка нето тежина : 0.315 килограмиПакет метод : неутрален кутијаКоличина : 1pcМесто на потекло : КинаТоа е бренднови делови,многу добар квалитет,добредојдени да го купат.

BGN 67.00 92.96

Оригинални клапани за регулиране на празен ход на въздуха 16500-P0A-A00 за Honda Accord CD5

Име на производ : Idle за воздушна контрола вентилОЕМ Бр : 16500P0 AA00Предмети користите за Хонда Спогодба CD5Пакет метод : неутрален кутијаМесто на потекло : Јапонија (реконструкција)

BGN 49.00 67.62

1бр висококачествен модул с помпа горивна помпа в събирането на 96291866 е подходящ за автомобили daewoo

Спецификација : име на производ : гориво пумпа собраниепогоден за daewoo lanosОЕМ Бр : E7146 M 96291866,96344792,96391617,96391618 објект состојба : новапроток : 80 L / Hпритисок : 3barнапон : 12 Vместо на потекло : Кина

BGN 88.00 94.06

ERIKC DLLA 152 P865 (093400 8650) един пулверизатор cr един пулверизатор DLLA 152 P 865 & DLLA 152P 865 оригинална автоматична горивната един пулверизатор

ERIKC DLLA 152 P865 (093400 8650) инјектор cr млазницата DLLA 152 СТР 865 & DLLA 152 P 865 оригинални автоматско гориво млазницата1.Производот се покаже : 2...

BGN 35.33

GORST 10 бр горивния инжектор common rail дюзата на контролния клапан F00RJ00399 за 0445120010 0445120014 0445120015 0445120019

CR Вентил Број : F 00 R J00 399Адаптација инјектор : 0 445 120 010 / 0 445 120 014 / 0 445 120 015 / 0 445 120 019 / 0 445 120 084 / 0 445 120 085Моторот Модел : за Dongfeng Shiyan Dcill_MS6.3Модел : за DONGFENG Tianlong ,за RENALUT

BGN 353.00 392.00

DSLA154P1034 (0433 175 298) горивната дизеловата един пулверизатор DSLA 154 P 1034 автоматично притежателя на atomizer в събирането на DSLA 154 P1034 за 0445110070

DSLA154 P1034 (0433 175 298) дизел гориво млазницата DSLA 154 СТР 1034 автоматско млазницата носителот на собранието DSLA 154 P1034 за 04451100701...

BGN 33.92

Комплект регулаторен клапан засмукване 294200-0042 294200-0041 294200-0040 04226-0L020 подходящ за TOYOTA KUN26 1KD-FTV и 2KD-FTV

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Име на производ : Гориво притисок регулирање на вентилОЕМ Бр...

BGN 127.98

Един пулверизатор горивни дюзи за FORD RANGER, USA 4.0 1994-1997 0280150927

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 26.00 28.80