• Ново
Мотоциклет силиконов маркуч на радиатора, комплект за KAWASAKI KFX450R KFX 450 маркуч на радиатора, комплект 2008-2013

Мотоциклет силиконов маркуч на радиатора, комплект за KAWASAKI KFX450R KFX 450 маркуч на радиатора, комплект 2008-2013

BGN 28.00

Сума
Налично за поръчка


Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KAWASAKI KFX450 R KFX 450 Радијатор Цревото за Полнење 2008-2013
1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска
2.Засилен слоеви : 2/3 Polyester
3. Дебелина на ѕид : 3.6/4.5 мм+-0.2
ВАЖНО : ве Молиме оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор (сино е првиот)
ВНИМАНИЕ : ве Молам оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
Ако имате свој идеи на производ и цена , дозволете ми да знам , нашата крајна цел е да се постигне win-win ситуација
ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДСТВО
СИТЕ ПРОДАЖБАТА СЕ ВО ФИНАЛЕТО! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД КУПУВАЊЕ.
Опис На Производот :
Нашата продавница има на светот повеќето заврши силиконски црева апликација,ако не се најде во продавницата , можете да најдете на ОЕМ црево и mail за да ни сама со спецификации и modeld, ние ќе бидат прилагодени според вашите потреби и барања ,по завршени слободни samaple ќе бидат испратени на вас.
Сегашниот Производ Линија на силиконски црева :
1.Силиконски Директно Црево (1000mm)
2.Директно Спојување на силиконски црева (76mm)
3. Силиконски Грпка Црево
4. Силиконски Лактот Црево(45 степен,на 90 степен и 135 степен, 180 степен)
5. Stright редуктор силиконски црева ( транзиција црево)
6. Редуктор лактот силиконски црева (45 степен,на 90 степен редуктор лактот црево)
7. Вакуум цевки ( вакуум силиконски црева)
8. U-обликот на Силиконски Црева
9. Т-форма Силиконски Црева
10. Полнење На Воздухот Силиконски Црева
11. Жица Засилен Силиконски Црева
12.Силиконски Црева колекции
Ние зависи од клиентите со 100% задоволство да се успее. Ние навистина го цениме вашиот позитивен пет ѕвездички повратни информации .Ви благодариме многу за напуштање на позитивни повратни информации ќе уживаат попуст во вашата следна цел. Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да оставајќи ни негативни (1 или 2 ѕвездички) и се неутрални (3 ѕвездички) повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за вас

Всичко за продукта

Цвят:
2ply, 3ply
Тип Елемент:
Въздухопроводи
Автомобили:
Универсален
специални характеристики:
0000
Вид На Материала:
SI
Дължина На Продукта:
00cm
Височина На Продукта:
00cm
Модел Година:
2016
Тегло На Продукта:
0kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
00cm
Името На Модела:
М158
Честотен Обхват:
0000

Подобни продукти в категория

CT20 CHRA 1720130160 1720130100 турбинен касета 17201301010 turbo core за Toyota Landcruiser D-4D 1KD-FTV подаване на въздух на двигателя

Дел Број172010 L040OE Број172010 L040, 172010 L040ОписHILUX SW4, Land cruiserCHRAN / AТурбо МоделCT20Производител На МоториЗА ТојотаЗафатнина3.0 LDОдговара на моторотKZN130 (1 KZT) 1 KDFTVЛадењеВода за ладењеПроизводителЗА ТојотаАпликацииЗА Toyota HILUX SW4 и LANDCRUISER 3.0 LDДругиот дел број : CHRA, 1720130100 / 1720130101 / 1720130160,1720130100 / 1720130101 / 1720130160, 17201 30100 / 17201 30101 / 17201 30160, 172010 L040 / VIGO3000 VGT, 172010 L040 / 17201 0 L040,CT20, CT20 турбо, 1 KDFTVЛинк од турбо заврши : .Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво : 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

BGN 164.00 216.00

Безплатна доставка Turbo касета CHRA GT1752S 701196 14411-VB300 701196-5007S 701196-0002 за NISSAN Patrol Y61 97 - RD28T RD28ETI 2.8 L

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ Турбо CHRA Јадрото на GT1752 S 7011965007 S 7011960007 7011960002 7011960006 7011960001 701196 14411VB300 14411VB301 14411 VB300 14411 VB301 Турбополнач За NISSAN Y61 Патрола 1997 Мотор : RD28 TI RD28 ETI ЗА 2,8 L 129 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1752 S 7011967011965007 S 7011960007 7011960006 7011960001 701196000214411VB300 14411VB30114411 VB300 14411 VB301За NISSAN Y61 Патрола 2.8 ТД 1997 Мотор : RD28 T RD28 TI RD28 ETI ЗА 2,8 L 129 HP масло за Ладење TurboПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

BGN 248.00 275.98

3 Car High Flow auto Cone Cold Air Intake Filter Cleaner универсален въздушен филтър автомобили тръба 3 motortorcycle turbo seat leon

3" Автомобил Висок Проток авто Конус Ладно Внесувањето Воздух Филтер за Почиста универзална филтер за воздух автомобил цевка 3" motortorcycle турбо седиште леонавтомобил филтер за воздух со хром маскаширина : 170mm,вратот : 76mmвисина : 150mm за внесувањето воздух цевка и trubocharge електрични турбо за автомобил "фолксваген" голф mk4 "фолксваген" caddyние го прифатат сите големи кредитни картички преку secure уплатата зачувамВи благодариме за вашата нарачка .Стоката ќе се испрати во 6days кога се провери и да ја добиете вашата целосна исплата од страна на aliexpress .ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ за 48day превозот време...

BGN 18.00 20.00

Турбокомпресор GT2049S 754111-5007S 754111-0007 7541111 2674A421 2674-A421 за Perkin Industrial Gen Set 2005-1103A 3.3 L

Трговија на големо GT2049 S 7541115007 S 7541110007 7541111 2674 A421 Турбо Турбополнач За Perkin Индустриски Генералот Поставите 2005 1103 A Мотор 3.3 L НОВИТурбо Модел : GT2049 S7541115007 S 7541110007 75411172674 A421 U2674 A421За Perkins Индустриски Генералот Поставите 2005 1103 A Мотор 3.3 L Моторот : 1103 A Мотор 3.3 L 75kw ДизелТурбо Модел GT2049 S Дел Број 7541115007 S Претходната Верзија 7541110007 7541117 OE број 2674 A421 U2674 A421 CHRA 4332890290 Година 2005 Опис За Perkins Индустриски Генералот Поставите 1103 A Мотор 1103 A Зафатнина 3.3 L, 3300 кзм, 3 Цилиндри KW 55 / 75 ВРТЕЖИ во минута Max 1800 Гориво Дизел S / N NC005949 B Имајќи Домување 4359110006 Турбина Тркала 4347150063 Комп...

BGN 321.00 356.78

GT1749V 729041-5009S 28231-27900 729041-0009 Turbo турбокомпресор за HYUNDA-Trajet 2002-Santa Fe CRDI 2003-05 D4EA-V Euro3 2.0 L

GT1749 V Турбо 7290410009 2823127900 за Hyundai Santafe, Trajet XG.Ве молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиоттурбополнач да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со ониекоја можете да ги најдете во нашиот дел опис.Ако не можете да го најдете вашиот дел број или само сакате ни да се потврди дел,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.кој е најстариот usuful информации за турбо ?каде да го најдете ?не грижете се! Производи натпревар OE стандард и 100% врвен квалитет. Касети се избалансирани со Турбо Техника VSR со голема брзина...

BGN 446.40

Turbo CHRA касета GT1749V 713672-5006S 768329-5001S 713672 713672-5005S за AUDI VW Jetta Golf Beetl AHF ALH AUI 1.9 LTDI

Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач Јадрото На GT1749 V 7136725006 S 7683295001 S 4542320001 Турбо Турбина Турбополнач за АУДИ А3 За Седиште Толедо Леон "ФОЛКСВАГЕН" Бора Голф Beetl 1997 Мотор AHF ALH AUY 1.9 LTDI Објект е 100% Сосема НовGT1749 V турбополначДел NO...

BGN 196.00 217.58

GT1749V 729325 турбина с променлива 070145701K turbo дюза 070145701KX vnt 070145701KV за VW T5 Превозвачът 2.5 TDI 130 HP AXD

Дел број : 7293255004 S , 7293259004 S ,7293255003 S , 7293255002 S , 729325 турбополнач млазницата прстен, AXD турбо ОЕМ број : 070145701 K турбо vnt, 070145701 KX турбина , 070145701 KV целосна turbolader Одговара за : Млазницата прстен за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.5 TDI 96 Kw 130 КС AXD 2004Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

BGN 84.00 100.80

TURBO касета CHRA турбокомпресор GT1749V 713672 713672-5006S за Audi A3 96-03 VW Golf GLS GL 99-03;Jetta TDI AHF ALH AUI 1.9 L

НАЈДОБРИ ТУРБО кертриџ CHRA Турбополнач јадрото на GT1749 V 713672 7136725006 S Турбополнач За Ауди А3 19962003 ; "ФОЛКСВАГЕН" Голф GLS GL 9903;Jetta TDI 200204;Буба 2004 AHF ALH AUY PDUI 1.9 L TDI Слободни Дихтунзи НОВИСемејството Турбо модел : GT1749 V 713672 5006 S 768329 5001 S 454232 0005Дел Број : 7136725006 S 7136725005 S 71367200027683295001 S 7683310001 76833100024542320001 4542320003 4542320004 4542320005ОЕМ Број : 03825353019 C 03825353019 CX 03825353019 CV 03 G253016 K03825353019 A 03825353019 AX 03825353019 AV 03 G253014 RПримена : За Ауди А3; "ФОЛКСВАГЕН" Голф GLS GL 1.9 L 19992003;Jetta TDI 20022004;Буба 1.9 L 2004Моторот : AHF ALH AUY PDUI 1.9 TDI LТурбо Модел GT1749 V(S1) Дел Број 7136725006 S Претходната Верзија 7136720002 7136720003 7136720004 7136720005 7136725005 S OE број 038253019 C 038253019 CV500 03 G253016 N 038253019 CV225 CHRA 4333950020 (4333950040) Година 0006 Опис За Audi A3 За Седиште Леон За Фолксваген Буба Golf IV Мотор PD UI ALH AHF ЗНМ AUY Зафатнина 1.9 L 1896 кзм 4 CYL KW 81 / 85 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Агол (компресор домување) 177 Агол (турбина за домување) 90 Имајќи Домување 4331450005 / 7222820002 Турбина Тркала 4345330002 / 4345330039 Комп...

BGN 189.00 207.98

Turbo Repair Kit rebuild комплекти KP35 2 54359880002 54359700002 54359880008 54359700008 8200409030 8200022735 8200351439 7701473673

Турбина Турбо Поправка Комплет обнова Колекции на KP35 54359880000 54359700000 54359880002 54359700002 54359880008 54359700008 8200022735 8200351439 8200409030 14411BN701 14411 BN701 14411 BN701 8200119854 8200189536 8200351471 8200409037 7701473122 1390084 A00 8200268257 1390084 A00 13900 84 A00 Турбополнач За "Рено" Clio II Kangoo јас;За Nissan Micra 200005 1.5 L d Ci Мотор K9 K700 K9 K702 трговија на ГолемоТурбо Модел : KP35 0000 0002 000854359880000 54359700000 54359880002 54359700002 54359880008 54359700008 54359880000 54359700000 5435 988 0000 5435 970 0000 54359880000 54359700000 54359880002 54359700002 54359880002 54359700002 5435 988 0002 5435 970 0002 54359880008 54359700008 54359880008 54359700008 5435 988 0008 5435 970 00088200022735 8200351439 8200409030 14411BN701 14411 BN701 14411 BN7018200119854 8200189536 8200351471 8200409037 7701473122 1390084 A008200268257 1390084 A00 13900 84 A00 7701473673За "Рено" Clio II Kangoo; За Nissan Micra 1.5 d Ci 20002005 Моторот : K9 K700 K9 K700 1460ccm 48 KwЗа "Рено" Clio 1.5 DCI 65 HP 48 KW Моторот : K9 K700 Година : 2000 За "Рено" Clio 1.5 DCI 57 HP 42 KW Моторот : K9 K700 Година : 2001 "Рено" За Kangoo 1.5 DCI 65 HP 48 KW Моторот : K9 K700 Година : 2000 "Рено" За Kangoo 1.5 DCI 57 HP 42 KW Моторот : K9 K700 Година : 2003 За Dacia Логан 1.5 DCI 65 HP 48 KW Моторот : K9 K700 Година : 2000 За Nissan Micra 1.5 DCI 65 HP 48 KW Моторот : K9 K704 Година : 2002 година ...

BGN 38.00 42.38

Клапан за регулиране на празен ход подходящи:Asuna Гео Prizm Toyota Celica Corolla L4 1.8 1.6 22270-15010 ,7610-319,IACV205, 2H1100, AC4024, AC205

Pls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии...

BGN 42.00 51.55

KKK турбокомпресор Chra turbo касета основната K03 53039880052 53039700052 за Seat Ibiza III Leon Cupra Toledo 1.8 T 06A145704T

KKK Турбополнач Chra турбо кертриџ core K03 53039880052 53039700052 за Seat Ibiza III Cupra Леон Толедо 1.8 Т 06 A145704 T1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 53039700052 / 53039880052, 53039700052 / 53039880052, 5303 970 0052 / 5303 988 0052, 06 A145713 D / 06 A145713 DX / 06 A145713 DV, 06 A145704 T / 06 A145713 F, 53039880053 / 53039700053, 53039880053 / 53039700053, 5303 988 0053 / 5303 970 0053, 53039880058 / 53039700058, 53039880058 / 53039700058, 5303 988 0058 / 5303 970 0058, 06 A145704 S / 06 A145713 B, 53039880073 / 53039700073, 53039880073 / 53039700073, 5303 988 0073 / 5303 970 0073, 06 B145703 B, 53037100516 53037100516, БРОЈ 5303 710 0516, СТАН AUQ АУМ AUQ ARY BVP, АУМ AUQ ARY BKV BJX BBU BLZ, JAE AWP АУМ AWU AWV BKF BNU, BBU, ARZ, BEX / AVJ, k03052 k03053 k03058 k030731.AUDI A3 9902 1.8 Т Quattro 1.8 ЛП 180 HP K03 53039880052 06 A145713 F2...

BGN 134.00 176.00

Кзпч за Garrett GTB1752VK 784114 / 784114-0002 turbo charger cartridge основната 28231-2F000 / 28231-2F001 за Hyundai ix35 2.0 CRDI

Chra за Гарет GTB1752 VK 784114 / 7841140002 турбо полнач кертриџ core 282312 F000 / 282312 F001 за Hyundai ix35 2.0 CRDI1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 784114 / 7841145003 S / 7841145002 S / 7841140003 / 7841140002 / 282312 F000 / 282312 F001 / 282312 F000 / 282312 F001Услови на продажба 1...

BGN 146.00 192.00

15340-20010 VVT маслен контролния клапан двигател на променлив соленоид ГР Левия бряг 2 VVT 153400A010 TS1029 2T1029 CTV220

Pl S Проверете Производителот Дел Број (Обично се Печат Во Пластични Или Тело) Пред да НарачатеПакување : 1 КОМПЈУТЕРГаранција : 12 МесециРеференца OE Број : 999126361754 917219 917219Примена : 20072010 GMC Acadia 3.6 L 217 Cu...

BGN 18.00 25.15

Сензор за положение на коляновия вал OEM 24579639 за автомобили е част от J5T34672 24579639 сензор за положение на коляновия вал .

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР ОЕМ 24579639 ЗА Автомобили Дел J5 T34672 24579639 Вратило Позиција Сензорза : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

BGN 23.71

Turbo cartridge/Turbo CHRA TD025M 49173-02622 за Hyundai Accent 1.5 CRD

Турбо кертриџ / Турбо CHRA TD025 M 4917302622 за Hyundai Акцент 1.5 CRD1.Сите turbos се К18 материјал.2.Сите turbos е избалансиран.3.Имаме видови на turbos во парк.4.Имаме конкурентна цена.Производителот Дел Број : 4917302622 / 4917302623 / 4917302612 / 4917302610Осветленост Дел Број : 4917302622 / 4917302623 / 4917302612НаправиМоделГодинаВаријантаBodystyleТипМоторотHyundaiАкцент2002 годинаLC [19992013]Hatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiАкцент2003 годинаLC [19992013]Hatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiАкцент2004 годинаLC [19992013]Hatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiАкцент2005 годинаLC [19992013]Hatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiGetz2003 годинаТБ [20022009] HatchbackHatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiGetz2004 годинаТБ [20022009] HatchbackHatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiGetz2005 годинаТБ [20022009] HatchbackHatchback1.5 CRDi1493ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiМатрица2001 годинаФК [20012010] MPVMPV1.5 CRDi1496ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiМатрица2002 годинаФК [20012010] MPVMPV1.5 CRDi1496ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiМатрица2003 годинаФК [20012010] MPVMPV1.5 CRDi1496ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiМатрица2004 годинаФК [20012010] MPVMPV1.5 CRDi1496ccm 82 HP 60 KW (Дизел)HyundaiМатрица2005 годинаФК [20012010] MPVMPV1.5 CRDi1496ccm 82 HP 60 KW (Дизел)Услови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00

GT1849V 727477 патрон на турбокомпресора Chra за Nissan X-Trail T30 2.2 DI 100Kw Turbo Core Engine YD1 Turbo Repair Kit 14411AW400

GT1849 V 727477 Турбополнач Кертриџ Chra за Nissan XTrail 2.2 DI T30 100 Kw Турбо Главниот Мотор YD1 Турбо Поправка Комплет 14411 AW400 со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број : 727477 / 14411AW40 A / 14411 AW40 A / 14411AW400 / 14411 AW400 / 14411 AW400 / 14411 AW40 A / 7274775007 S / 7274775006 S / 7274770005 / 7274775007 S / 7274771 / 7274775006 S / 7274770005 / 727477 5007 S / 727477 5006 S / 727477 0005 / 7274772 / 7274772 / 7274773 / 7274774 / 7274775 / 7274776 / 7274777 / 7274778 / 7274779Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА : Дел бројНаправиМоделГодинаМоторотKwCc727477 / 14411AW40 A / 14411 AW40 A / 14411AW400 / 14411 AW400NissanAlmera 2.2 Di01 / 2003 YD22 ED100 Kw2200 кзмNissanPrimera 2.2 dci01 / 2003 01 / 2005YD22 ED92 Kw2200 кзмNissanXTrail 2.2 DI (T30)01 / 2001 12 / 2007YD1100 Kw2200 кзмПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

BGN 125.60

GT1749S 716938-5001S 716938 турбини изпускателна подложки 28200-42560 2820042560 turbo за Hyundai Starex 103 кВт-140 л. с. D4BH 4D56T

Дел број : 7169385001 S , 7169380001 , 716938 турбо , GT1749 S турбо ОЕМ број : 2820042560 турбина , 2820042560 турбо полнач Одговара за : Turbo за Hyundai H1 103 Kw 140 КС D4 BH (4 D56 T) 2002 Турбо за Hyundai Starex 103 Kw 140 КС D4 BH (4 D56 T) 2002Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

BGN 9.00 11.18

Балансиран жило на патрона на 454183 TURBO CHRA за VW Sharan / за Ford Galaxy / за Seat Alhambra 1.9 TDI AFN 81KW / 110HP 701855

Балансирана 454183 ТУРБО CHRA кертриџ core за "ФОЛКСВАГЕН" Sharan / За Форд Галакси / За Seat Alhambra 1.9 TDI AFN 81 KW / 110 HP 701855Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 7136720002 / 7136720003 / 7136720004, 7136720005 7136720006 7683310001 7683310002, 4542320001 4542320003 4542320004 4542320005, 4541830001 4541830002 4541830003 7018550001 , 7136722 7136723 7136724 7136725 7136726, 7136726 7683311 7683312 4542321 4542323, 4542324 7018551ОЕМ Број : 038253019 C 038253019 CX 038253019 CV 038253019 A, 038253019 AX 038253019 AV 03 G253014 R 03 G253016 K 028145702 E, 028145702 EX 028145702 EV 028145702 P, 028145702 PX 028145702 PV 028145702 EЌе одговара на следните модели : ​Услови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00

високо качество на нов регулаторен клапан ilde 35150-02600 3515002600 954930004 за Hyundai Amica Atos Getz за Kia Picanto -.

врвен квалитет на нови ilde контрола вентил 3515002600 3515002600 9540930004 За Hyundai Amica Atos Getz Kia Picantoзаменете број : 3515002600 3515002600 9540930004гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !про mise Quality делови !ова предмети одговара за : За Hyundai Amica Getz ЗА Kia Picanto94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

BGN 44.88

Високо качество за VW AUDI Картер дихателен вентилационен маркуч подходящ Jetta Golf GTI Passat Eos Octavia A3 A4 A6, TT 2.0 TFSI 06F 103 235 Air

торба Одговара Модел : "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062011 2.0 TSI 147 KW (BWA) "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 20042013 2.0 TSI 147 KW (AXX , BWA,BYD) "ФОЛКСВАГЕН" JETTA (GLI) 20062011 2.0 TSI 147 KW (BWA , AXX) "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 20062008 2.0 TSI 147 KW (BWA , AXX) "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 20092013 2.0 TSI 188 KW , 195 KW АУДИA3 / S3 20042013 2.0 TFSI (AXX, BWA , BHZ , BZC , CDLA , CDLC) AUDIA4 20052008 година 2.0 TFSI (BGB , БУЛ , BWE , BPJ) АУДИA6 права 20052011 2.0 TFSI (BPJ) АУДИTT / TTS 20072013 2.0 TFSI (BWA , CDLA , CDLB СЕДИШТЕALTEA 20042010 2.0 TSI 147 KW СЕДИШТЕЛЕОН 20062013 2.0 TSI 147 KW OCTAVIA 20042008 2.0 TSI 147 KW Забелешка : Ако сте сигурни whethe тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве Молиме контактирајте со нас frist време, ние ќе ви ги даде на проверка...

BGN 26.00 34.19

Honeywell Turbo GT2256V 709838 турбокомпресор chra A6120960299 жило турбини касета 709837 chra за Mercedes-Sprinter PKW

Турбо GT2256 V 709838 турбо chra A6120960299 турбо кертриџ 709837 chra за МерцедесPKW СпринтерДел Производителот : ГАРЕТ GT2256 V GTA2256 VДел Производителот Numbe : 7098371 / 2 7098381 / 3 / 4 / 5 7210201Другиот Дел Број : 6120960299 6120960099 A6120960299 7098375002 SЗа цел : 1.Обично сите модели се достапни и можат да бидат пратени во рок од 24 часа откако ќе ја потврдите вашата цел...

BGN 134.00 176.00

Bv39 full turbo charger 54399880027 54399700027 8200204572 8200578315 турбина за Renault Kangoo II 1.5 dCi 76 кВт 103 с. л. K9K

BV39 54399880027 54399700027 Турбо полнач ОЕМ број : 8200204572 , 8200578315 турбополнач Дел број : 54399880027 , 54399700027 турбо Одговара за : Турбо за "Рено" Clio II 1.5 d Ci 74 Kw 100 HP K9 KTHP 20042005 Турбо за Рено Kangoo II 1.5 d Ci 76 Kw 103 HP K9 KTHP 2008 Турбо за Рено Megane II 1.5 d Ci 74 Kw 100 HP K9 KTHP 2003 Турбо за Рено Megane II 1.5 d Ci 76 Kw 103 HP K9 KTHP 2003 Турбо за "Рено" Модус 1.5 d Ci 76 Kw 103 HP K9 KTHP 2004 Турбо за "Рено" Сценски II 1.5 d Ci 74 Kw 100 HP K9 KTHP 2003 Турбо за "Рено" Сценски II 1.5 d Ci 76 Kw 103 HP K9 KTHP 2003Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

BGN 437.00 526.40

HOSINGTECH - 108mm 4.25 4ply замени част от силикон гърбица въздух маркуч син

HOSINGTECH 108mm 4.25" 4ply го замени дел силикони грпка на воздухот црево СИНАРод : 108mm Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : 76 mm Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 5mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 4 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерЗабелешки : 1...

BGN 9.00 9.79

Турбокомпресор CHRA TD04 49377-03043 49377-03041 ME36 турбокомпресор за Misubishi PAJERO, Shogun Intercool 94 4M40 4M40T 2.8 L

100% НОВ Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD0412 T4 4937703043 4937703041 ME201636 ME201258 Турбо За Misubishi PAJERO II ЗА 2,8 L Shogun Intercool 199498 Моторот : 4 M40 ЗА 2,8 L 125 HP Турбополнач Масло ладење / правец на ладење Објект е 100% Сосема НовTF0 TD0412 T4 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRAДел број : 4937703043 4937703041 4937703040ОЕМ БР...

BGN 202.00 223.98

Турбокомпресор KP35 за Ford Fiesta VI Fusion 1.4 TDCI DV4TD 68HP 2002-2008 - жило касета турбини assy CHRA 54359700001/7/9

KP35 турбополнач за Ford Fiesta VI Fusion 1.4 TDCI DV4 TD 68 HP 20022008 Турбина кертриџ core assy CHRA 54359700001 / 7 / 91.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 54359880001 54359880007 54359880009, 54359700001 54359700007 54359700009, 54359710009 , 54359880021 54359880021 ОЕМ Број : 96436574980 9648759980, 2 S6 Q6 K682 AA 2 S6 Q6 K682 AB 2 S6 Q6 K682 AC, 2 S6 Q6 K682 AD 1219456 1488986 1348618 , 0375 G9 0375 K0 54359710009, 54359880021 54359700021 0375 N6 0375 Q6 Ќе одговара за автомобил : CITROEN Ц1 1.4 HDI 70 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2003 CITROEN C2 1.4 HDI 70 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2003 CITROEN C3 1.4 HDI 68 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2003 CITROEN C3 1.4 HDI 70 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , 2003 година За FORD FIESTA 1.4 TDCI 50 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , 2001 година За FORD FIESTA 1.4 TDCI 67 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , 2001 година За FORD FUSION 1.4 TDCI 50 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2002 За FORD FUSION 1.4 TDCI 67 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2002 За MAZDA 2 1.4 CD 50 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , 2003 година За MAZDA 2 1.4 CD 67 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2003 PEUGEOT 206 1.4 HDI 68 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2002 PEUGEOT 206 1.4 HDI 70 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2002 PEUGEOT 206 SW 1.4 HDI 68 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2002 PEUGEOT 206 ВАН 1.4 HDI 68 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , година 2002 PEUGEOT 307 1.4 HDI 70 HP мотор код : DV4 TD / 8 HX , 2001 година Услови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00