• Ново
Нов 24V стартер на двигателя D11-101-10 за двигателя SHANGCHAI 6114

Нов 24V стартер на двигателя D11-101-10 за двигателя SHANGCHAI 6114

BGN 296.00

Сума
Налично за поръчка


НОВИ 24 V СТАРТЕР МОТОРНИ D11-101-10 ЗА SHANGCHAI 6114 МОТОР
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината
Примена :
ЗА Cummins 6 CT Серија Eneine
ЗА Dongfeng тешки камион
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Всичко за продукта

Друг Номер:
Д11-101-10
Дължина На Продукта:
30
Широчина На Елемента:
25
Вид На Материала:
Алуминий
Производствен Номер Детайли:
Д11-101-10
Височина На Продукта:
18
Тегло На Продукта:
12KG
специални характеристики:
Новини
Настаняване на превозното средство:
двигател
търговска марка:
HNROCK
Преносимото Номер Детайли:
Д11-101-10
Държава / регион на производство:
Китай
Напрежение:
24V
силата на:
8,5 kw
Зъби:
11Т

Подобни продукти в категория

12V АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 0120488286 0-120-488-286 12164 ЗА FORD

12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 0120488286 0120488286 12164 ЗА ФОРДПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 70 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : 01204882110120488228012048828601204893460120489347012048998409860344700986034472ЛУКАС LRA00604ЛУКАС LRA604ЛУКАС NAB402VALEO 2925330VALEO 9 AR2533VALEO 9 AR2533 PVALEO 9 AR2604 LVALEO 9 AR2604 PVALEO 9 AR2919PERKINS 2871 C105DELCO / FORD 86 AB10300 NADELCO / FORD 86 ABNABUTEC / PRESTOLITE 66021238ГАСЕНИЦА 1008223100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

BGN 176.00

LANCOL Handheld Battery анализатор MICRO-30 Motorcycle Battery Tester 12v with Multi-Language

LANCOL Рачни Батеријата Тестер МИКРО30 Возило Батеријата Тестер со МултиЈазикОпис : МИКРО30 Батеријата Тестер усвојува во моментов најнапредна во светот conductance тестирање технологија за да лесно, брзо и точно мерење на реалните ладно cranking засилувачи способност на возилото стартување на батеријата, здравствената состојба на батеријата себе.Главната Функција :МОТОЦИКЛ Батеријата ТестерНапредна Функционалност : 1...

BGN 56.32

НОВ СТАРТЕР 12V ЗА TOYOTA COROLLA 28100-15130 2810015130 28100-15180 028000-9720

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОР ЗА TOYOTA Е КОРОЛА 2810015130 2810015130Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Оем Референца : ЗА Лестер 16825 JS317ЗА Denso 0280009720, 1280002060ЗА Denso 0280009720, 1280002060ЗА Тојота 2810015130, 2810015180ЗА Тојота 2810015130, 2810015180 Апликација : ЗА (199185) Тојота е корола 1.6 LВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 176.00

Горната част на бутон за стартиране на двигателя на превозното средство / RFID заключване на двигателя на стартер за запалване / бесключевой вход бесключевой система

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитетStart копчето дизајн, лесно да го инсталиратеНуди висока температура заштита, overvoltage заштита и краткиколо заштита, безбедно да се користиСо моќисклучување мемориска функција, може да гарантира безбедно возењеBulitво двоен копчето за префрлување, може да се обезбеди сигурноста на копчетоУсвојува чипс од НАС Microchip Компанија и оригинални увезени палење IC, стабилни перформансиСпецификацииНиска моќност режим на струја :

BGN 61.00 85.33

Нов 24V стартер на двигателя C3415325 C3415537 PRESTOLITE Марка MS3-504 за Cummins 6ct серия Eneine

НОВИ 24 V СТАРТЕР МОТОРНИ C3415325 C3415537 PRESTOLITE БРЕНД MS3504 ЗА Cummins 6 CT Серија EneineГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количинатаПримена : ЗА Cummins 6 CT Серија EneineЗА Dongfeng тешки камионВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 720.00

НОВ СТАРТЕРНЫЙ ДВИГАТЕЛ 12V 0 001 218 174 ЗА IVECO DAILY 19794N

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 218 174 ЗА IVECO DAILY 19794 N1 Единица излезна моќност : 2.2 KW Г.С 12 V 9 T2 Ротација : Г.С.3 Нето Тежина : 6 KGГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Референца ОЕМ : ЗА BOSCH 0001218174 ЗА BOSCH 0001218774 ЗА BOSCH 0001362062 ЗА BOSCH 0986011060 ЗА BOSCH 0986011061 ЗА BOSCH 0986013650 ЗА BOSCH 1106 ЗА BOSCH 1365 ЗА BUTEC / PRESTOLITE MT68 LB ЗА FIAT 4711699 ЗА FIAT 4745930 ЗА FIAT 4807374 ЗА FIAT 4856056 ЗА FIAT 77028560 ЗА FIAT / MARELLI 43251574 ЗА FIAT / MARELLI 4719666 ЗА FIAT / MARELLI 63217104 ЗА FIAT / MARELLI 63217147 ЗА FIAT / MARELLI 63217148 ЗА FIAT / MARELLI 943251574 ЗА FIAT / MARELLI 99451753 ЗА FIAT / MARELLI MT68 ЗА FIAT / MARELLI MT68 LL ЗА FIAT / MARELLI MT71 D ЗА FIAT / MARELLI MT71 DA ЗА FIAT / MARELLI MT71 DB ЗА FIAT / MARELLI MT71 DD ЗА IVECO 042498505 ЗА IVECO 42498138 ЗА IVECO 42498149 ЗА IVECO 42498506 ЗА IVECO 42498678 ЗА IVECO 4807374 ЗА IVECO 4856056 ЗА IVECO 99451753 ЗА LANCIA 4711699 ЗА LANCIA 4745930 ЗА LANCIA 4807374 ЗА LANCIA 4856056 ЗА LANCIA 77028560 ЗА ЛУКАС 27401 ЗА ЛУКАС LRT00138 ЗА ЛУКАС LRT138 ЗА MAGNETON 443115142840 ЗА "ОПЕЛ" 4403249 ЗА "ОПЕЛ" 9108667 ЗА "ОПЕЛ" 93178785 ЗА "ОПЕЛ" 9562002 ЗА РЕНО 09111249 ЗА РЕНО 7700723189 ЗА РЕНО 7700868184 ЗА UNIC 004719664 ЗА VALEO 438169 ЗА VALEO 458192 ЗА VALEO 573387 ЗА VALEO 600909 ЗА VALEO D7 R41 ЗА VALEO D7 R61 ЗА ОПЕЛ 9108667 ЗА ОПЕЛ R1040041 Примена : ЗА IVECO DAILY ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 192.00

Нов стартер 128000-8620 128000-8621 2280001601 за Toyota Landcruiser 3.5 4.2 L L

СТАРТЕР МОТОРНИ 1280008620 1280008621 2280001601 ЗА Тојота LandcruiserГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Оем Референца : WAI : 32893 NЛЕСТЕР : 32893РК ДЕЛОВИ : JS1021DENSO : 1280008620, 1280008621, 2280001600, 2280001601,1280008620, 1280008621, 2280001600, 2280001601ЗА ТОЈОТА : 2810017020, 2810017030, 2810017040, 2810086202810017020, 2810017030, 2810017040, 281008620 Апликација : (199396) За Тојота Увеселителен Парк 4.2 L(1990НА) За Тојота Landcruiser 3.5 L(1990НА) За Тојота Landcruiser 4.2 LВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 224.00

НОВ СТАРТЕРНЫЙ ДВИГАТЕЛ 12V D7E52 ЗА FIAT

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ D7 E52 ЗА FIAT1 Единица излезна моќ : 0.8 KW Г.С 12 V 8 T2 Ротација : Г.С.3 Нето Тежина : 6 KGГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Референца OEM : ЗА BOSCH 0986021590 ЗА BOSCH 2159 ЗА FIAT 51890631 ЗА FIAT 71794760 ЗА FIAT / MARELLI 46813064 ЗА FIAT / MARELLI 51772325 ЗА FIAT / MARELLI 55192483 ЗА FIAT / MARELLI 63102022 ЗА FIAT / MARELLI 63103031 ЗА HITACHI S114943 ЗА HITACHI S114947 ЗА ЛУКАС LRS01726 ЗА ЛУКАС LRS1726 ЗА VALEO D7 E52 Примена : ЗА FIAT ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 192.00

8033340 lester 3300 нови стартерные трактори 4-239 6-359 1988-1992 Prairie Voyager 6583

Опис 8033340 лестер 3300 НОВИ Стартер Трактори 4239 6359 19881992 Prairie Војаџер 6583 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 10 T 2.8 KW Состојба100% Нов Бренд INPOST АпликацијаMASSEY ФЕРГУСОН ТРАКТОРИ2.Трансакција Рок на Плаќање T / T,Paypal,Western Union Сертификат ISO / TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина10pcsКоличина >50pcs 25days3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S / N ОЕМ патрик одл Број 1 ФИАТ / MARELLI MT68 S 2 JCB 71440005 3 ЛУКАС 26274 4 ЛУКАС 26274 B 5 ЛУКАС 26345 A 6 ЛУКАС 26366 A 7 PERKINS 2873 B072 8 PERKINS 2873 D001 9 PERKINS 2873 D002 10 VALEO D11 E137 11 VALEO D11 E154Производ сликиКомпанијаВреме На ИспоракаПредаден во 4 дена по плаќање35day ако треба да се произведеНашите Услуги1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.2.производ гаранција : 24 месеци.3.Примерок цел или Мали цел Прифати4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Контактирајте со нас

BGN 152.00

TROS Potent Booster II 6 Drive електронен контролер на педала на газта TS-902 калъф за Maserati Ghibli Quattroporte (M156) 2014~ON

Потентен Бустер II 6 Вози Електронски Гас Контролер, Ултратенки, Посветен(со посветен интерфејс) , бесплатен превозот!Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред!Модел Т902 Применливи модели : Случај за Maserati Ghibli Quattroporte (M156) 2014~НАI...

BGN 207.98

Ново електромагнитно реле на стартера SW-3 е Подходящ за Ford Jeep Линкълн Меркурий 1958-1991

НОВИ СТАРТЕР РЕЛЕ ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ SW3 Ford Џип Линколн Меркур 19581991 Бесплатен Превозот во Светот Една Година Гаранција 12Volt 4Терминал Основани база на Батеријата терминал 5 / 1624 Моторни терминал 5 / 1624 Префрлање терминал 1032 пост Реле терминал 1032 пост •Отпорен на абразија и отпорност на •ги Зголемува перформансите •Изработени од високо квалитетни материјали •Лесна инсталација •Обезбедува la Starter Реле Електромагнетниот SW3 B6 AZ11450добра За AEROSTAR ЗА 2,8 L(171) V6 1986 AEROSTAR 3.0 L(182) V6 19861991 BRONCO ЗА 2,8 L(170) L6 19651972 BRONCO ЗА 2,8 L(170) L6 1972 BRONCO 3.3 L(200) L6 19731974 BRONCO 3.3 L(200) L6 19731974 BRONCO 3.9 L(240) L6 1967 BRONCO 3.9 L(240) L6 1967 BRONCO 4.7 L(289) V8 19661968

BGN 12.78

12V СТАРТЕР 0-001-367-028 0-001-359-021 0-001-359-102 4169096 63216825 ЗА ВЕРИЖНИ МАШИНИ НА FIAT ALLIS

12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0001367028 0001359021 0001359102 4169096 63216825 ЗА FIAT ALLIS РОБОТИГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референтен : ЗА БОШ 0001359021, 0001359102,0001359021,0001359102,0001367028ЗА FIAT 4169096, 4699705, 4702248ЗА ИСКРА ТЕХНИКА AZJ3110, AZJ3116ЗА Magneti Marelli 30380301, 63213815, 63216825ЗА VALEO 436073 Примена : ЗА AIFO AG & IND 8061 8378 5.5 L 5550cc Dsl Таг #806104060 (Индустриски)ЗА AIFO AG & IND 8061 8381 5.5 L 5550cc Dsl Таг #806104061 (Индустриски)ЗА AIFO МОРСКИ 8041 8079 3.7 L 3661cc Дизел (12 V 8180)ЗА AIFO МОРСКИ 8061 8380 5.5 L 5500cc Дизел (12 V)ЗА FIAT ALLIS РОБОТИ 545 B 8271 8061 ДизелЗА FIAT ALLIS ОДДЕЛЕНИЕ FG65 A 8884 8041 ДизелЗА FIAT ALLIS ТРКАЛА НАТОВАРУВАЧИ 545 B 8382 8061 Дизел ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 240.00

0-001-109-035 1850866 18508660 стартер VOLVO PENTA D2-55A D2-55B D2-55C D2-75A

Опис 0001109035 1850866 18508660 СТАРТЕР МОТОР НА VOLVO PENTA D255 A D255 B D255 C D275 A 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 2.0 KW 9 T Состојба100% Нов Бренд INPOST АпликацијаVOLVOPENTA МОРСКИ D255 A 55 B 55 C 75 APERKINS МОТОРИ – ИНДУСТРИСКИ Различни Модели 3cyl 4cyl2.Трансакција Рок на Плаќање T / T,Paypal,Western Union Сертификат ISO / TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина10pcsКоличина >50pcs 25days3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S / N ОЕМ патрик одл Број 1 ЛЕСТЕР 18949 2 БОШ 0001109035 3 JCB 71435600 4 JCB 71440482 5 PERKINS 185086600 6 ЈЕИЛ 19960488 7 ЈЕИЛ 19960489 8 ЈЕИЛ 50027532Производ сликиКомпанијаВреме На ИспоракаПредаден во рок од 3 дена по плаќање35day ако треба да се произведеНашите Услуги1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.2.производ гаранција : 24 месеци.3.Примерок цел или Мали цел Прифати4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Контактирајте со нас

BGN 120.00

Urbanroad 12v/24v Pulse Repair Car Intelligent Automatic Charger For Car Battery Smart Battery Charger For Car Motorcycle Boat

Urbanroad 12v / 24v Пулсот Поправка на Автомобил Интелигентен Автоматски Полнач За Автомобил Батеријата Smart Батерија Полнач За Автомобил, Мотоцикл БродКарактеристики : Овој конектор за микро контролер интелигентна контрола и управување на полнење на батеријата процес,оваа батерија е целосно автоматски да го прекинете полнењетоАдаптивно батеријата напонТаа донесува ефикасна трифаза(константна струја фаза,константен напон фаза,лебдејќи полнење фаза)microcomputer контролаСо краток спој,прекуструјна,overvoltage и обратна поларитетот заштита и други funtionsДетали за digtal цевка екранот за полнење процес директно се одразува се олесни на корисниците брзо да се разбере моменталната состојба на батеријатаза Автомобили, Камиони,Бродови, Мотоцикли, ИТНСпецификација : Полнење на струјата : Прирачник 2 A,4А , 6.9 ЕДЕН или автоматски полначВлезен Напон(AC) : 170 V~250 VПрименливи батеријата напон(СТРУЈА) : 12 V / 24 V адаптивниНоминална Фреквенција : 50 HZПолначот Режим : Три фазаРаботна Температура : 40~+90 °Полно оптоварување ефикасност : ≥87%Пакет Се Вклучени : 1 x Целосна Автоматска Автомобил Батерија Полнач

BGN 81.00 100.74

TROS Potent Booster II 6 Drive електронен контролер на педала на газта TS-980 калъф за Audi A6 (LHD) 2005-2007 и A6 (RHD) 2005-2010

Потентен Бустер II 6 Вози Електронски Гас Контролер, Ултратенки, Посветен(со посветен интерфејс) , бесплатен превозот!Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред!Модел Т980 Применливи модели : Случај за Audi A6 (LHD) 20052007 и A6(RHD) 20052010I...

BGN 207.98

Нов стартер на двигателя 428000-2741 4280002741 21163-2129 18990 за двигатели Kawasaki FD731V 26hp

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 4280002741 211632129 18990 ЗА Kawasaki FD731 V 26hp МоториГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 176.00

АВТОМАТИЧНО АЛЬТЕРНАТОР 9120080181 24V 9-120-080-181 ЗА СЛУЧАЯ

24 V АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080181 9120080181 ЗА СЛУЧАЈПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 35 AИзлез тестирани : 25.6 VНето Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

BGN 192.00

12V 95А, АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 0120484011 CA1198IR ЗА КОРПУСА НА

12 V 95НА ЗАКОНОТ ЗА АВТО АЛТЕРНАТОР 0120484011 CA1198 IR ЗА СЛУЧАЈПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 95НА законот заИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : 01204840110120484018012048402601204842180986040280СЛУЧАЈ A187623СЛУЧАЈ A18763ЗА ГАСЕНИЦА 9 X0341ЗА CUMMINS 3282554ЗА JOHN DEERE AH137883ЗА JOHN DEERE RE36267ЗА JOHN DEERE TY24485ЗА JOHN DEERE TY6750ЗА ЛУКАС LRA02731ЗА ЛУКАС LRA2731ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 176.00