• Ново
12V 95А, АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 0120484011 CA1198IR ЗА КОРПУСА НА

12V 95А, АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 0120484011 CA1198IR ЗА КОРПУСА НА

BGN 176.00

Сума
Налично за поръчка


12 V 95НА ЗАКОНОТ ЗА АВТО АЛТЕРНАТОР 0120484011 CA1198 IR ЗА СЛУЧАЈ
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 95НА законот за
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 6 KG
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1 до 15 дена според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Оем Референца :
0120484011
0120484018
0120484026
0120484218
0986040280
СЛУЧАЈ A187623
СЛУЧАЈ A18763
ЗА ГАСЕНИЦА 9 X0341
ЗА CUMMINS 3282554
ЗА JOHN DEERE AH137883
ЗА JOHN DEERE RE36267
ЗА JOHN DEERE TY24485
ЗА JOHN DEERE TY6750
ЗА ЛУКАС LRA02731
ЗА ЛУКАС LRA2731
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Всичко за продукта

Друг Номер:
12145 0120484011
Преносимото Номер Детайли:
12145 0120484011
Държава / регион на производство:
Китай
Настаняване на превозното средство:
двигател
Височина На Продукта:
15
Вид На Материала:
Алуминий
Производствен Номер Детайли:
12145 0120484011
Дължина На Продукта:
24
специални характеристики:
генератор
Широчина На Елемента:
18
Тегло На Продукта:
6kg
търговска марка:
HNROCK
Напрежение:
12
АМП:
95

Подобни продукти в категория

АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 231006T002 14V 70A ЗА ДВИГАТЕЛЯ CHAOCHAI QD32 ЗА ПИКАП НА НИКИ ЗА КАМИОН DONGFENG

АВТО АЛТЕРНАТОР 231006 T002 14 V 70 A ЗА CHAOCHAI QD32 ЗА JAC ПИКАП ЗА DONGFENG КАМИОН1 Единица излезна моќност : 14 V 70 A2 Излез тестирани : 13.8 V регулатор на напон во собата точка : 13.5 ± 0.3 V3 Ротација : Г.С.4 Пакет : картон (47cm*45см*45cm)5 Нето Тежина : 8 KGГаранција tim e 180daysDelievery време е 57days по плаќање

BGN 288.00

НОВ 12V АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК A13VI241 0986049640 ЗА VOLKSWAGEN

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР A13 VI241 0986049640 ЗА "ФОЛКСВАГЕН"Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 204.80

Нов стартер 128000-8620 128000-8621 2280001601 за Toyota Landcruiser 3.5 4.2 L L

СТАРТЕР МОТОРНИ 1280008620 1280008621 2280001601 ЗА Тојота LandcruiserГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Оем Референца : WAI : 32893 NЛЕСТЕР : 32893РК ДЕЛОВИ : JS1021DENSO : 1280008620, 1280008621, 2280001600, 2280001601,1280008620, 1280008621, 2280001600, 2280001601ЗА ТОЈОТА : 2810017020, 2810017030, 2810017040, 2810086202810017020, 2810017030, 2810017040, 281008620 Апликација : (199396) За Тојота Увеселителен Парк 4.2 L(1990НА) За Тојота Landcruiser 3.5 L(1990НА) За Тојота Landcruiser 4.2 LВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 224.00

LANCOL Car Battery Load Тестер 2000CCA MICRO-568 Battery Тестер Анализатор с принтера

LANCOL Автомобил Батеријата Оптоварување Тестер 2000 CCA Со Вграден Принтер МИКРО568 Батеријата ТестерКомпанијата НаставаLancol е "Државно Средно и Нова Технологија Претпријатие" кој се специјализира во истражување, производство и продажба на автомобилска батерија тестер, автомобилската дијагностички инструменти и автомобилски електронски & алатки за тестирање.Lancol има независни права на интелектуална сопственост од "Батерија Conductance & Електричниот Систем Аналитичар", кои веќе abtained неколку национални патенти...

BGN 222.00 233.60

24V АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 0120488206 0-120-488-206 12148 ЗА CASE JOHN DEERE KOMATSU

24 V АВТО АЛТЕРНАТОР 0120488206 0120488206 12148 ЗА СЛУЧАЈ JOHN DEERE KOMATSUПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 45 AИзлез тестирани : 25.6 VНето Тежина : 5.2 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : 01204882060120488294012048907101204894819120060039B120402275F005 A00022СЛУЧАЈ AR187916СЛУЧАЈ P941518СЛУЧАЈ P941542СЛУЧАЈ PO9415420СЛУЧАЈ Q941542CUMMINS 3020678CUMMINS 3284391CUMMINS 3284392CUMMINS 3604479 RXCUMMINS 3911247CUMMINS 3920678DELCO / FORD 19020536JOHN DEERE AL12148JOHN DEERE AT161324JOHN DEERE AT175195JOHN DEERE AT185696JOHN DEERE SE501341JOHN DEERE TY24322JOHN DEERE TY6774KOMATSU 6731816150KOMATSU 6735816110ЛУКАС LRA02495ЛУКАС LRA2495100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

BGN 168.00

Нов стартер 128000-8460 128000-8462 34070-16081 34070-16800 18145 за Трактор Kubota

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 1280008460 1280008462 3407016081 3407016800 18145 ЗА Kubota Трактор КомпактенГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референтен : ЗА Denso 1280008460, 1280008461, 1280008462, 9712809846ЗА Kubota 3407016081, 3407016083, 3407016800, 3407016803Примена : ЗА Kubota Генератор KJS130 D Kubota D1703 Dsl 0000ЗА Kubota Генератор KJS130 DX Kubota D1703 E Dsl 0000ЗА Kubota Трактор Компактен L2250 F Kubota D1302 DI 26.5 HP Dsl 19851990ЗА Kubota Трактор Компактен L2500 DT Kubota D1403 AE 27 HP Dsl 0000ЗА Kubota Трактор Компактен L2650 GST Kubota D1402 DIAE 29 HP Dsl 19911993ЗА Kubota Трактор Компактен L2800 DTF Kubota D1403 ME2 A 29 HP Dsl 20052009ЗА Kubota Трактор Компактен L2950 F Kubota D1462 DIAE 30 HP Dsl 19911993ЗА Kubota Трактор Компактен L2950 GST Kubota D1462 DIAE 30 HP Dsl 19911993ЗА Kubota Трактор Компактен L3010 DT Kubota D1503 LAN 32 HP Dsl 19982002ЗА Kubota Трактор Компактен L3010 F Kubota D1503 LAN 32 HP Dsl 19982002ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 184.00

TROS Potent Booster II 6 Drive електронен контролер на педала на газта TS-980 калъф за Audi A6 (LHD) 2005-2007 и A6 (RHD) 2005-2010

Потентен Бустер II 6 Вози Електронски Гас Контролер, Ултратенки, Посветен(со посветен интерфејс) , бесплатен превозот!Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред!Модел Т980 Применливи модели : Случај за Audi A6 (LHD) 20052007 и A6(RHD) 20052010I...

BGN 207.98

12V АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 0120488286 0-120-488-286 12164 ЗА FORD

12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 0120488286 0120488286 12164 ЗА ФОРДПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 70 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : 01204882110120488228012048828601204893460120489347012048998409860344700986034472ЛУКАС LRA00604ЛУКАС LRA604ЛУКАС NAB402VALEO 2925330VALEO 9 AR2533VALEO 9 AR2533 PVALEO 9 AR2604 LVALEO 9 AR2604 PVALEO 9 AR2919PERKINS 2871 C105DELCO / FORD 86 AB10300 NADELCO / FORD 86 ABNABUTEC / PRESTOLITE 66021238ГАСЕНИЦА 1008223100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

BGN 176.00

НОВ АЛТЕРНАТОР 0986042071 9623727380 57052D A003TB0891 ЗА CITROEN FIAT PEUGEOT

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0986042071 9623727380 57052 D A003 TB0891 ЗА CITROEN ФИАТ PEUGEOTПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 120 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : ЗА CITROEN Berlingo 1.9 D 9802 ЗА CITROEN Berlingo 1.9 D PS 98 ЗА CITROEN Berlingo 2.0 HDi AC 02 ЗА CITROEN Jumpy 1.9 D 98 ЗА CITROEN Xsara 1.9 D 9800 ЗА CITROEN Xsara 1.9 D 9800 ЗА CITROEN Xsara 2.0 јас 16 V 00 ЗА CITROEN Xsara Picasso 1.6 16 V 00 ЗА CITROEN Xsara Picasso 1.8 16 V 00 ЗА CITROEN Xsara Picasso 2.0 16 V 01 ЗА FIAT Scudo 1.9 D 01 ЗА FIAT Scudo 1.9 D 9801 ЗА FIAT Scudo 2.0 16 V 00 ЗА PEUGEOT 206 1.1 9899 ЗА PEUGEOT 206 1.4 98 ЗА PEUGEOT 206 1.6 16 V 00 ЗА PEUGEOT 206 1.9 D 98 ЗА ПЕЖО 306 1.9 D 9803 ЗА PEUGEOT 406 2.0 јас 16 V 9900 ЗА PEUGEOT 406 2.0 јас 16 V 9905 ЗА PEUGEOTExpert 1.9 D 9807 ЗА PEUGEOT Partner јас 1.9 D 98 ЗА PEUGEOT Partner јас 2.0 HDi AC 02Оем Референца : ЗА BOSCH 0986042071 ЗА BOSCH 0986042081 ЗА BOSCH 0986042091 ЗА CITROEN 27054 Y ЗА CITROEN 57054 F ЗА CITROEN 96217914 ЗА CITROEN 9623727180 ЗА CITROEN 9623727280 ЗА CITROEN 9623727380 ЗА CITROEN 96237278 ЗА CITROEN 9623727880 ЗА CITROEN 9623727980 ЗА CITROEN 9635772780 ЗА CITROEN 9635772880 ЗА CITROEN 9635772980 ЗА FIAT 9621791680 ЗА LANCIA 71716671 ЗА LANCIA 71718700 ЗА LANCIA 9621791480 ЗА ЛУКАС LRB00436 ЗА ЛУКАС LRB00437 ЗА ЛУКАС LRB00438 ЗА ЛУКАС LRB00439 ЗА ЛУКАС LRB436 ЗА ЛУКАС LRB437 ЗА ЛУКАС LRB438 ЗА ЛУКАС LRB439 ЗА PEUGEOT 57052 D ЗА PEUGEOT 57054 F ЗА PEUGEOT 57054 Y ЗА PEUGEOT 57054 Z ЗА PEUGEOT 57055 H ЗА PEUGEOT 57055 J ЗА VALEO 2541969 ЗА VALEO 2541969 A ЗА VALEO 2541970 A ЗА VALEO 2541971 B ЗА VALEO 2542228 B ЗА VALEO 254239 ЗА VALEO 2542483 ЗА VALEO 2542483 A ЗА VALEO 2542489 ЗА VALEO 2542678 ЗА VALEO 437137 ЗА VALEO 437138 ЗА VALEO 437139 ЗА VALEO 437465 ЗА VALEO 439246 ЗА VALEO 439248 ЗА VALEO A11 VI91 ЗА VALEO A13 VI203 ЗА VALEO A13 VI204 ЗА VALEO SG10 B021 ЗА VALEO SG12 S021 ЗА VALEO SG12 S055 ЗА VALEO SG7 S014 ЗА VALEO SG7 S024 ЗА VALEO SG8 B020 ЗА VALEO SG9 B062 ЗА МИЦУБИШИ A002 TB2291 A ЗА МИЦУБИШИ A002 TB4791 A ЗА МИЦУБИШИ A002 TB4891 A ЗА МИЦУБИШИ A002 TB4891 B ЗА МИЦУБИШИ A003 TA6491 ЗА МИЦУБИШИ A003 TA6491 A ЗА МИЦУБИШИ A003 TB0891 ЗА МИЦУБИШИ A003 TB0891 A ЗА МИЦУБИШИ A003 TB0891 B ЗА МИЦУБИШИ A2 TB2291 A ЗА МИЦУБИШИ A2 TB4791 A ЗА МИЦУБИШИ A2 TB4891 A ЗА МИЦУБИШИ A2 TB4891 B ЗА МИЦУБИШИ A3 TA6491 ЗА МИЦУБИШИ A3 TA6491 A ЗА МИЦУБИШИ A3 TB0891 ЗА МИЦУБИШИ A3 TB0891 A ЗА МИЦУБИШИ A3 TB0891 B ЗА FIAT / MARELLI 71716671 ЗА FIAT / MARELLI 96217914Ви благодариме за запирање од страна и да бидат сигурни да ја посетите нашата продавница и берзански аукции

BGN 220.80

Акумулатор тестер дигитален автоматичен генератор анализатор, тестер за батерии 12V 6LED светлини, многофункционална тест молив VT15C

Предности на производите : VT15 C автомобил 12 V батерија и мали автомобили полни систем за брза дијагноза, Тоа го користи смарт чип дизајн, со различни бои LED светла се разликуваат батеријата излезниот Напон е нормален или низок Производ Општите Карактеристики : 6 LED се поделени во 3 групи; првата група е : Тест автомобил ЕДНОНАСОЧЕН генератор...

BGN 7.98

TROS Potent Booster II 6 Drive електронен контролер на педала на газта TS-902 калъф за Maserati Ghibli Quattroporte (M156) 2014~ON

Потентен Бустер II 6 Вози Електронски Гас Контролер, Ултратенки, Посветен(со посветен интерфејс) , бесплатен превозот!Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред!Модел Т902 Применливи модели : Случај за Maserati Ghibli Quattroporte (M156) 2014~НАI...

BGN 207.98

12V 9T АВТОМОБИЛЕН СТАРТЕР M2T85871 M002T85871 31200RSRE01 LRS02281 ЗА HONDA ЗА HONDA CIVIC

12 V 9 T АВТОМОБИЛ СТАРТЕР МОТОРНИ M2 T85871 M002 T85871 31200 RSRE01 LRS02281 ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количинатаОем Референца : ЛУКАС LRS02281ХОНДА 31200RSRE01, 31200 RSRE01 MHG025МИЦУБИШИ M2 T85871, M002 T85871100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена служба

BGN 192.00

12V СТАРТЕР 0-001-367-028 0-001-359-021 0-001-359-102 4169096 63216825 ЗА ВЕРИЖНИ МАШИНИ НА FIAT ALLIS

12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0001367028 0001359021 0001359102 4169096 63216825 ЗА FIAT ALLIS РОБОТИГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референтен : ЗА БОШ 0001359021, 0001359102,0001359021,0001359102,0001367028ЗА FIAT 4169096, 4699705, 4702248ЗА ИСКРА ТЕХНИКА AZJ3110, AZJ3116ЗА Magneti Marelli 30380301, 63213815, 63216825ЗА VALEO 436073 Примена : ЗА AIFO AG & IND 8061 8378 5.5 L 5550cc Dsl Таг #806104060 (Индустриски)ЗА AIFO AG & IND 8061 8381 5.5 L 5550cc Dsl Таг #806104061 (Индустриски)ЗА AIFO МОРСКИ 8041 8079 3.7 L 3661cc Дизел (12 V 8180)ЗА AIFO МОРСКИ 8061 8380 5.5 L 5500cc Дизел (12 V)ЗА FIAT ALLIS РОБОТИ 545 B 8271 8061 ДизелЗА FIAT ALLIS ОДДЕЛЕНИЕ FG65 A 8884 8041 ДизелЗА FIAT ALLIS ТРКАЛА НАТОВАРУВАЧИ 545 B 8382 8061 Дизел ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

BGN 240.00