• Ново
Xuanwu Branded Inline Speed Skating Wheel Red Blue White Green 100mm Roller Skates Rodas Super Brightness for Powerslide Racing

Xuanwu Branded Inline Speed Skating Wheel Red Blue White Green 100mm Roller Skates Rodas Super Brightness for Powerslide Racing

BGN 24.00
BGN 23.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


****************************************** ******** ****************************
Постојат некои изненадувања тука за вас!
********************************** ******** ************************************
Xuanwu Брендирани Внатрешно Брзо Лизгање Тркала Црвени, Сини, Бели Зелена 100mm Ролери Rodas Супер Осветленост за Powerslide Трки
Здраво,мојот драг пријател :
Добредојдовте на нашиот продавница, Ние секогаш се обезбеди добар квалитет на производи со разумна цена, задоволство ни е да ви служи!
Со цел да ви помогне да се избегне обичај данок, ние ќе ги прогласи соодветна цена за вас, ве Молам само да се unworried да купите~Благодарение Карактеристики на Производот : 1. Супер осветленост со трајни СТП Материјал и долг живот ЛЕР и монистра; 2. Црвено / Сино / Зелено / Бела боја за да изберете; 3. 100mm*24mm одговараат за најчесто вметнати брзо лизгање лизгалки; 4. 85 A цврстина имаат добар баланс меѓу контрола и удобност. Ако сакате да се купи на различни комбинација на бои, ве молиме оставете порака за нас, ви Благодариме! Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Тркала со магнет јадра, Ако изберете " Бело / Црвено / Зелена / Сина со Лого ", ние ќе ви испратиме со ILQ-11 Лого, (2 тркала / 2 магнет јадра / 4 лагери) 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!
.

Всичко за продукта

Цвят:
Бял с подшипником, зелено с подшипником, червен с подшипником, Син с подшипником
Тип:
колелото
търговска марка:
ХУМОР
is_customized:
Yes
Цвят:
Червен Син Бял Зелен
Размер:
100мм *24мм
Колелото Led светкавица:
ДА
Характеристики:
Супер яркост / дълъг срок на експлоатация

Подобни продукти в категория

72V 80V 800W контролер за бесщеточного на двигателя 3-фазно линеен сензор controlador E-bike електрически мотор скутер под наем

72 V 80 V 800 W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador EЕлектричен велосипед Велосипед, Скутер ВелосипедAnswer : ___________________________ Note : контролер се користи за DC 72 V 80 V 800 W на brushless мотор три фаза линии, не се користи за бранеа моторни 2 жица, На brushless мотор има 3 фаза моторни линии...

BGN 75.00 78.94

Alumi вилката дръжка бар електрически скутер части портативен сгъваем стил електрически скейтборд скоба с амортизатором удар

Alumi Предната Вилушка се Справи со бар Електричен Скутер Делови преносни Виткање стил Електричен скејтборд протезата со шок апсорбер на Овој модел делови одговараат за нашите Ескејтборд , Електричен скутер Пакет : Handlebar + Предната Вилушка ± шок апсорбер име на Производ : Пред вилушка се справи со бар со шок апсорбер поставите Виткање големина : 350mm се Прошири Големина : 750mm Материјал : Алуминиум легура + јаглероден челик Тежина : 1.8 кг Пакет големина : 50 X20x10cm Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата ...

BGN 133.00 165.79

Xiaomi Mijia M365 електрически скутер с дискови спирачки дискови ротори, накладки база скоба на седалката резервни части за скейтборд накладки комплект

Xiaomi Mijia M365 Електричен Скутер Сопирачки Дискови Rotors Влошки База Седиште Клип Замена на Делови за Скејтборд накладките КомплетИспорака детали 1...

BGN 13.66

Оригинален Xiaomi Mijia M365 Tire надуваема Гума на 8 1 / 2X2 тръба за XIAOMI електрически скутер скейтборд ремонт на инструменти за замяна

Оригиналниот Xiaomi Mijia M365 Гуми Гумени Пневматик 8 1 / 2 X2 Цевка за XIAOMI Електричен Скутер Скејтборд Поправка Алатки ЗаменаИспорака детали 1...

BGN 6.00 6.26

Mini Speedway 3 задното крило за mini Speedway 3

Задните фендер за електричен скутер модел на Speedway мини 3 само.Ве молиме проверете внимателно пред цел.Превозот* Објектите се добро се одликува со силна пакети,ние изберете превозникот спрема клиент избор или подобро превозникот според нашите искуства...

BGN 40.00

Hoverboard Frame Скутер Base Board Aluminum Alloy Shell for 6.5 8 10 2 колела Самостоятелно Balancing Електрически Скутер Giroskuter Skate

Hoverboard Рамка Скутер База на Одборот на Алуминиумски Легури Школка за 6.5 8 10" 2 Тркала Само Балансирање Електричен Скутер Giroskuter СкејтСпецификација : Материјал : Висок квалитет на алуминиум,издржлив и силенОптоварување до 300kgПогоден за 6.5 / 8 / 10 Инчи 2 тркала само балансирање електрични скутериПакет : 1*Пар скутер база одбор

BGN 62.00 86.40

Зарядно устройство за скутер 42V 2A захранване за Xiaomi Mijia M365 електрически скутер скейтборд комплекти здрав

Mijia M365 Електрични Skatebaord Адаптер за Полнач 42v 1.7 САД Приклучок За Електричен Скутер Велосипед Прибор Делови ОригиналниотОпис : Погоден за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд Влезен напон : 100240 V max 2 A Излезен напон : 42v 2 AПакет Листата : 1xpower адаптерИспорака детали 1...

BGN 92.51

48V 60V 64V 800W контролер за бесщеточного на двигателя 3-фазно линеен сензор controlador E-bike електрически мотор скутер под наем

48 V 60 V 64 V 800 W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador EЕлектричен велосипед Велосипед, Скутер ВелосипедAnswer : ___________________________ Note : контролер се користи за 48 V DC 60 V 64 V 800 W на brushless мотор три фаза линии, не се користи за бранеа моторни 2 жица, На brushless мотор има 3 фаза моторни линии...

BGN 62.00 65.50

REIZ 6.5 Инчов Electric Scooters Carry Bag Oxford Portable Size Backpack Hoverboard Bag Спортни чанти за самобалансирующегося кола

Добредојдовте на REIZ Официјалната ПродавницаВодоотпорен оксфорд ткаенина, трајни производи за употреба.Погодна за отворен патување сметководствена.Квалитетот може да биде од голема мера се обезбеди.Парична казна изработка, стил мода.Мала големина, домашна колекција, и преносливост се многу лесен.Материјал : оксфорд ткаенинаБоја : црна, синаГолемина : 60*20cmПогоден : за 6.5 инчи1 x 6.5 Инчи Електрични Скутери торбичкатаПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 16.00 23.89