• Ново
OKCSC дървени слушалки САМ Open Voice стерео слушалки слушалки ретро ретро стил

OKCSC дървени слушалки САМ Open Voice стерео слушалки слушалки ретро ретро стил

BGN 103.98
BGN 83.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


КАРАКТЕРИСТИКИ :
1. Отворете voice
2. Гласот е изложен
3. Извршување на вистински глас
4. PK GRADO GS1000
5. Материјал : не ' Рѓосувачки челик метал
6. 40mm композитни дијафрагмата говорникот
7. DIY дека може да го промени кабел
8. Подарок голем случај да се заштити Headpone

Всичко за продукта

Чувствителност:
120±3 db
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Дължина На Линия:
1.2 м
Това е безжична връзка:
No
Устойчивост:
16Ω
Стил:
Превръзка на главата
Принципът На Вокализма:
Друго
Функция:
за видеоигри,за мобилен телефон, HiFi Слушалки За iPod, слушалки на монитора
С Микрофон:
No
Приложение поддръжка:
No
търговска марка:
okcsc
Регулатор На Силата На Звука:
No
Водоустойчив:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Информационни материали:
Жичен
Безжичен Тип:
Няма
Поддръжка На Карти Памет:
No
Номер На Модела:
M1
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Конектори:
3.5 мм
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Бутон За Управление:
No
Конектори:
AUX
Функция:
Намаляване На Шума Джобно

Подобни продукти в категория

Детски подарък котешки уши стил блясък жични слушалки 3,5 мм plug слушалки за MP3 MP4 за iphone Samsung Xiaomi слушалки за момичета

Детето Подарок Мачка Уши Стил Сјај Слушалка Звучници со 3,5 mm Приклучок за Слушалки За MP3 MP4 За iphone, Samsung Xiaomi Слушалки За Девојки

BGN 22.00 26.88

2017 Mpow безжични автомобилни слушалки преносима микрофон bluetooth 4.1 180 въртящи слушалки слушалки с wicrophone

Карактеристики : Напредни ООП Чи премиум ООП чип носи неверојатни стерео звук Се обезбеди стабилна сигнал на пренос за кавгабесплатно разговор и пријатно музиката да свири...

BGN 30.00 45.78

GDLYL нов прием на детска слушалки слушалки с кабел геймър слушалки с микрофон led шумоподавляющие слушалки за компютър

СТП кожа перница уво Мека подлога earcup опфаќа дизајниран да ги задржи вашите уши удобно, дури и по часа на игри Дише материјал е корисен за намалување на топлина и влага за време на интензивен игри...

BGN 27.00 34.10

JINSHENGDA OOTDTY New 2017 arrival 3.5 mm In-Ear Anti-Radiation Earphone Air Spring Duct With Mic For Smart Phone Hot Sale

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е 3,5 мм зрачењедоказ воздух цевка слушалка со CTIA / OMTP прекинувач, таа може да се користи на сите мобилни телефони...

BGN 4.00 4.16

Silent Disco да се състезава system black wireless folding headphones-Quiet Clubbing Party Bundle (20 слушалки + 2 предавателя)

Silent Disco целосен систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV 2.Брза конекција со ТВ, музика, лаптоп компјутери или игри на конзоли...

BGN 912.00 959.97

Obafu магнитна Bluetooth слушалка Flex Bluetooth слушалки спортни безжични стерео слушалки за телефон Xiaomi iPhone, Android и IOS

Obafu Магнетни Bluetooth Слушалки Flex Bluetooth Слушалка Спортски Безжична Стерео Слушалки за Телефон Xiaomi i Phone, Android и IOS

BGN 32.00 45.70

PLEXTONE in-ear-слушалки с микрофон жичен детска магнитна слушалка на жените и мъжете слушалки намаляване на шума бас стерео слушалки

G20 Спецификации Чувствителност : 108d B Отпорност : 32Ω Фреквентен опсег : 13 Hz21500 Hz Слушалки кабел : 1.6 m +0.6 m продолжување линија +0.15 м конверзија линија Микрофон : Да Тежина : 75g (заедно со пакување тежина) 【58 секунди враќа сунѓер, намалување на шумот бучава конкуренција уво приклучоци】 1, странастил водич дупка, тешки бас ефект, уво се допаѓа на...

BGN 19.00 35.17

3,5 мм метална слушалка, метална основната част шумоподавляющая слушалки, стерео слушалки, микрофон motion headset

1、фреквентен опсег : 2020000 Hz 2、чувствителност : 102 + 3d B 3、отпорност : 32 + 15% ohms 4、Диск единица : се движат серпентина рог 5、моќ : 36mw 6、материјал : TPE 7、линија должина : 1.2 M 8、приклучок : 3.5 mm игла

BGN 9.00 10.88

24-часова промоция!Moxpad X9 X6 Dual Dynamic Driver Professional In Ear спортни слушалки с микрофон за мобилни телефони iPhone Samsung

Трговија на големо Бренд Moxpad X6 спорт Слушалки со Микрофон за MP3 плеер,MP5,MP4,i Phone во уво Звук Слушалка Изолирање на слушалкиСпецификација : Возачи : 9.0 mm Номинална Отпорност : 16 ohms Фреквенција одговор : 20 Hz20000 Hz Чувствителност : 95 d B при 1 m W Нарушување : Канал рамнотежа : должина на Кабел : 1.2 + / 0.15 m Приклучок тип : 3.5 mm 3,5 mm приклучок со 24 K злато позлатен бучава поништување на микрофон микрофон & универзален далечински управувач за Android и IOS паметен телефон додаток : S / M / L eartips , носење избор на боја : црна / црвена / сино / blue&црвена(Еден е црвена боја и на другата страна е сина боја ) Пакет се Вклучени : 1 Монтажни Кабли 3 групи на Силиконски Уво Совети (S / M / L) 1 Кошула Клип 1 Слушалка тежок случај

BGN 26.00 30.08

Silent disco безжични сгъваеми слушалки 20pcs с 1 предавател-RF Silent Disco слушалки за iPod, MP3 DJ music club pary

Silent disco Безжична количка за слушалки 20pcs со 1 предавателот RF Silent Disco слушалки За i Pod MP3 DJ музика pary клуб* RF стерео безжични слушалки со 863 MHz / 915 MHz ISM Бенд* Количка за дизајн за лесно се носат со било каде* До 3 канали на аудио музички да се игра* Во текот на уво стил, намалување на повеќето надвор од бучава* Професионална квалитет на звукот (Помалку од 1% нарушување)* Работи до над 650 метри од база* Неколку слушалки може да се користи истовремено со еден предавател* Двокреветни PLL систем за крајна фреквенција стабилност* Автоматско исклучување ако нема музика за играње за да се зачува батерија* Диско звук опрема може да игра преку тавани и ѕидови.* Suprt едноставно поставување! Plug & playСистем : UHF / RF Модулација : FM Mode : стерео S / N сооднос : ≥75d B Каналот поделба : >35d B Нарушување : Фреквенција одговор : 30 од 20.000 Hz Напојување на слушалки : 2*ААА батерииНапојување за предавателот : DC12 V адаптер за снабдување со енергија* Лесно да се избере канали како ви се допаѓа : Кратко притиснете на копчето промени канали, со секундата auto tuning...

BGN 832.00

DAONO V9 Хендсфри слушалки Bluetooth слушалки безжична гласово управление спортна музика Bluetooth слушалки шумоподавляющая слушалки

DAONO V9 Handsfree Bluetooth Слушалки Безжична Слушалка Гласовна Контрола Спортски Музика Bluetooth Слушалки Бучава Поништување на Слушалки Карактеристики : • Caller ID известување : Дојдовни броеви најави, медиумите паузира репродукцијата • препознавање на Глас : Едноставно кажете "да" или "не" за управување со повици • поништување Бучава : Тројна микрофон техника откаже позадина и правец на бучава • Потдоказ технологија : Слушалки е заштитена од случајни течности – safe од кафе spills и фитнес вежби • Прилагодливи до 270° : Најдете совршено се вклопуваат • Подобрен капацитетот на батеријата : Ќе ве потсетам, за полнење на слушалката за следната употреба Режим на време : 20 дена Зборува time : 10 часа Медиуми за време на репродукција : 6 до 8 часа Полнење време : помалку од 2 часа Пакување листа : 1 x Bluetooth слушалки 1 x Копија слушалка 1 x полнење преку USB кабел 2 x Сет на Earbuds опфаќа 1 x упатство за Корисникот 1 x Сметководствена кутија

BGN 16.00 20.78

Marsnaska високо качество 3,5 мм слушалки за IPhone 5 5S 4 MP3 MP4 отлично качество на най-добър тембър на търговия на Дребно

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Одлично за повеќето уреди со 3.5 милиметарски џек.Боја : Сина.ЦрнаКонекција : 3.5 mm стерео приклучок.Кабел должина : околу 117 cm.Пакетот вклучува : 1 x СлушалкаСлушалки за iphone, samsung mobileвисок Квалитет на слушалка за xiaomi телефонмоден стил висок квалитет најдобри ti mbre

BGN 3.00 3.55

Професионална тиха дискотека system 30 LED мигащи слушалки с 2 предаватели-RF Wireless за iPod, MP3 DJ Music

Професионални Silent Disco систем 30 LED трепка Слушалки со 2 предаватели RF Безжична За i Pod MP3 DJ МузикаЗапочнете веднаш со 30 led silent disco слушалки, можете и семејството може да ја уживаат истата листа на песни или се слуша на тв и игри во исто време, без да се прави било какви потешкотии.* RF стерео безжични слушалки со 863 MHz / 915 MHz ISM Бенд* 8часовно полнење на батеријата (целосно наполнета)* До 3 канали на аудио w / LED светла (Сина, Црвена, Зелена)* Во текот на уво стил, намалување на повеќето надвор од бучава* Професионална квалитет на звукот (Помалку од 1% нарушување)* Работи до над 650 метри од база* Неколку слушалки може да се користи истовремено со еден предавател* Двокреветни PLL систем за крајна фреквенција стабилност* Автоматско исклучување ако нема музика за играње за да се зачува батерија* Диско звук опрема може да игра преку тавани и ѕидови.* Suprt едноставно поставување! Plug & playСистем : UHF / RF Модулација : FM Mode : стерео S / N сооднос : ≥75d B Каналот поделба : >35d B Нарушување : Фреквенција одговор : 30 од 20.000 Hz Напојување на слушалки : 600mha* Лесно да се избере канали како ви се допаѓа : Кратко притиснете на копчето промени канали, со секундата auto tuning.* Се поврзете предавателот на она што сакате да слушнете (јас.e i Pod, DJ, Xbox, ТВ).* Три бои на Водена трепкачко светло ќе искра заедно со ритамот на музиката,доставување доста динамична музика чувство.* Лесен за контрола, професионални полнење систем за 16pcs во исто време...

BGN 1279.20