• Ново
1 щифт 3,5 мм гърлото микрофон микрофон слушалки скрита въздушна тръба слушалка слушалки за телефон мобилен телефон PC

1 щифт 3,5 мм гърлото микрофон микрофон слушалки скрита въздушна тръба слушалка слушалки за телефон мобилен телефон PC

BGN 11.52
BGN 9.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Почитувани купувачи,
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
Производ вовед
Карактеристики :
1. 100% Сосема нов
2. Чувствителни грлото на вибрации на микрофон - да ги собереш низок глас
3. Јасната комуникација во дури и повеќето бучно опкружување
4. Транспарентен флексибилна цевка акустична
5. Меки пластични earbud се вклопува удобно да уво
6. Пот отпорни во уво дел
7. Притиснете го копчето лесно во линија за да престане да зборува
8. Еден резервни пластични earbud вклучени
9. Стандарден 3.5 mm приклучок
10. Боја : бела, црна
11. Тежина : 33g
Answer : ___________________________ Note : Ова грлото микрофон со 3.5 мм стандарден приклучок, достапни за повеќето мобилни телефони, но за NOKIA телефони не е вклучен!
Пакет : 1 x 1 Pin 3,5 мм Грлото МИКРОФОН Слушалки Тајните Воздух Цевка Слушалка Мобилни Телефони (бела или Црна)
Повратни информации
Ние сме посветени на вашата комплетна сатисфакција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака ако има било какви прашања.
Ако сте задоволни, ве молиме да ни се корист за да се остави 5 ѕвезди postive повратни информации по добивањето на објектот.
Плаќање
Прифаќаме само директни онлајн плаќање. Нарачки заврши во рок од 48hours или помалку ќе добијат приоритет во нашата обработка на одделот.
Ве молиме заврши вашата исплата во рок од 7days по поставување на својата цел, или цел ќе биде укинат од страна на системот автоматски.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и контакт информации се точни и целосни.
Начин на плаќање : прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money
Превозот
1. Превозот Адреса : Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2, Нормално, ние ќе ги прогласи пониска цена за производот . Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака во ред или не контактирате директно.
3. Испорака Тежина : Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени на тежината во рок од 2 KG, па ако вашиот парцела со прекумерна тежина, ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.За парцела wight над 2 KG,може да избере на DHL, TNT или други изразат затоа, дополнителни трошоци направени од страна на купувачот.
4. Испорака Метод : Кога ќе изберете бесплатен превозот, понекогаш и ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин врз основа на фактичката состојба,за да се осигура дека можете да добиете на вашите производи, брзо и безбедно. Тоа обично takes15~35 работни дена за да стигне до таму,но ние не гарантира точно delievery време на вашиот shippments,поради diffferences во сопствени расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот парцела ќе бидат разгледувани и донесени.
5, Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Гъвкав гърлото слушалка
търговска марка:
FREZEN
Функция:
За Мобилен Телефон, За Намаляване На Шума, Микрофон
Приложение поддръжка:
No
Време за излизане на пазара:
2016
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 мм
Това е безжична връзка:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Чувствителност:
120±5 db
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Поддръжка На Карти Памет:
No
Безжичен Тип:
Няма
Регулатор На Силата На Звука:
No
Водоустойчив:
No
Информационни материали:
Жичен
Стил:
Шиен кърпичка
Принципът На Вокализма:
Динамичен
Дължина На Линия:
1,0 m
С Микрофон:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
Устойчивост:
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Воспользуйся:
мобилен телефон

Подобни продукти в категория

Super Bass Музика MIC микрофон за мобилни телефони-слушалки-втулки за Asus ZenFone GO ZB452KG, 2 Deluxe ,2 Laser 5.5 ,6 A601CG

Супер Бас Музика, МИКРОФОН Микрофон Мобилни Телефони Во Уво Слушалки за AsZen Fone ОДИ ZB452 KG,2 Deluxe ,2 Ласерски 5.5 ,6 A601 CG Производ Параметри Модел : N2 Должина на Кабелот : 1.2 m Чувствителност : 93d B ± 3d B Фреквенција Одговор : 20 Hz20 KHz Приклучок Тип : 3.5 mm Диск Единица : 10мм Апликација : IOS, i Phone, Андроид Мобилен Телефон, MP3 Компјутер PC)1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 7.97

Silent disco безжични сгъваеми слушалки 20pcs с 1 предавател-RF Silent Disco слушалки за iPod, MP3 DJ music club pary

Silent disco Безжична количка за слушалки 20pcs со 1 предавателот RF Silent Disco слушалки За i Pod MP3 DJ музика pary клуб* RF стерео безжични слушалки со 863 MHz / 915 MHz ISM Бенд* Количка за дизајн за лесно се носат со било каде* До 3 канали на аудио музички да се игра* Во текот на уво стил, намалување на повеќето надвор од бучава* Професионална квалитет на звукот (Помалку од 1% нарушување)* Работи до над 650 метри од база* Неколку слушалки може да се користи истовремено со еден предавател* Двокреветни PLL систем за крајна фреквенција стабилност* Автоматско исклучување ако нема музика за играње за да се зачува батерија* Диско звук опрема може да игра преку тавани и ѕидови.* Suprt едноставно поставување! Plug & playСистем : UHF / RF Модулација : FM Mode : стерео S / N сооднос : ≥75d B Каналот поделба : >35d B Нарушување : Фреквенција одговор : 30 од 20.000 Hz Напојување на слушалки : 2*ААА батерииНапојување за предавателот : DC12 V адаптер за снабдување со енергија* Лесно да се избере канали како ви се допаѓа : Кратко притиснете на копчето промени канали, со секундата auto tuning...

BGN 832.00

DAONO Q8 Bluetooth слушалки с микрофон гласово управление слушалки безжична Bluetooth хендсфри слушалки за намаляване на шума с

DAONO П8 Bluetooth Слушалки Со Микрофон Гласовна Контрола Слушалки Безжична Bluetooth Слободни раце Слушалки За Возење Бучава Поништување Карактеристики : Caller ID Извештај : Најавам Доаѓањето Повикувачот Телефонски Број, Паузирате Музиката за Дојдовни Повици...

BGN 21.00 21.84

HD Super Clear Bass стерео слушалки в ушите 3,5 мм plug слушалки с кабел, слушалки слушалки с микрофон за Iphone смартфон Samsung

HD Јасно Супер Бас Стерео Во уво Слушалки 3,5 mm Приклучок за Слушалки со МикрофонC ompatible Сите Apple Уреди, Androids & Windows Телефони, MP3 / MP4 Плеери, Звучници,Лаптоп,Destop PC компјутер и сите други 3,5 мм џек уреди.Удобно Овој лесен на уво earbuds одговара удобно и нежно во ушите, долготрајна удобност (екстра пар на помала големина earbuds вклучени).Супер звук 9 mm високи перформанси бакар звук средина & 5 microns тенка дијафрагмата нуди подобар глас резолуција & бучава Изолирање ефект.Вграден Микрофон Со вграден микрофон за одговарање на повици.Мека внатрешна earbuds обезбедува удобност одговара на вашите уши, така што ќе можат да уживаат во непрекинато музика во движење.Зачестеност одговор криви : Стерео Во Уво звучен ефект : Bulitво Микрофон Дизајн : Два вида на носење на стилови : 1.Во уво дизајн совршено се вклопуваат уво спречи падне.2.Увокука дизајн погоден за спорт.Уживајте во крајната во стил, удобност и слушање задоволство со SM008 Слушалки...

BGN 3.00 4.78

Plextone X36M 3,5 мм HIFI слушалки, стерео спорт движение слушалки играта жични слушалки субуфер бас Слушалки Слушалки с микрофон

Опис : Бренд : PLEXTONEКатегорија : во УвоТип : Метална жица телефонски слушалки басДиск единица : 14.2 mmОсетливост : 105d BОтпорност : 16ΩФреквентен опсег : 16 Hz24500 Hzкабел должина : 1.2 mКонектор(s) : 3.5 mm ЏекНарушување Го Оценувате : 0.3 %Тежина : 35g (со спакуван),20g(без пакет) Funciton : Со Микрофон,одговара на телефонските, песна switch, без волумен на вредноста...

BGN 14.00 15.98

1бр мини-невидим Bluetooth 4.1 музикални слушалки Безжични спортни слушалки слушалки, зарядно устройство с предавателна автомобили шофиране в ухото слушалки

1 PC Мини Невидливи Bluetooth 4.1 Музика Безжични Слушалки Спортски Earbuds Слушалки Со доплата Кутија Автомобили Возење Во Уво Слушалки Freeshipping & Wholesales

BGN 29.00 32.00

Cowin E-7 Active Noise Cancelling Bluetooth слушалки безжични слушалки дълбок бас стерео слушалки с микрофон за мобилен телефон

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Бучава поништување на Bluetooth слушалкиСо CowinКарактеристикиКарактеристики : Активен бучава поништување на технологија (АНГ)2 парчиња на високо чувствителни микрофони, до 25d B.Вграденво CSR8635 Bluetooth чип, CDто ниво lossless Bluetooth пренос.Мемориска пена и протеини кожа earmuff, многу удобен за носење.Комерцијален 40mm со голем отвор на возачите...

BGN 111.00 139.18

2017 Mpow безжични автомобилни слушалки преносима микрофон bluetooth 4.1 180 въртящи слушалки слушалки с wicrophone

Карактеристики : Напредни ООП Чи премиум ООП чип носи неверојатни стерео звук Се обезбеди стабилна сигнал на пренос за кавгабесплатно разговор и пријатно музиката да свири...

BGN 30.00 45.78

OOTDTY New 2017 arrival G Shape 3.5 mm Jack слушайте само слушалка слушалка за KENWOOD Radio Speaker Mic

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Одлична за употреба во atv настана, скијање, автомобил трки, Трки играта, Безбедност, надзор и бучно опкружување G форма слушалки Одличен квалитет на звукот Со серпентина кабел Компатибилен да се работи со МИКРОФОН звучници со 3,5 MM Џек Должина : 70cm / 27.56" (Недржава се протегала) Количеството : 1 PcЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 4.00 4.67

Професионални слушалки слот USB 7.1 канална вибрационна слушалки LED light стерео лента за глава с микрофон за PC геймър

Answer : ___________________________ Note : Ние ќе се отстранат на мало кутија пред пратката.За испорака : 1, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе испрати да се Регистрирате адреса САМО...

BGN 55.00 73.58

Спортни слушалки Bluetooth 4.1 слушалки за iPhone метални слушалки безжични хендсфри оригинални главоболие телефони auriculares качество

Оригиналниот Метал Smart Спортски Безжични Слушалки Стерео Музика Студио Handsfree1 3.5 mm Универзалната за андроид телефон или на apple или компјутер, или за ipad2...

BGN 22.00 29.84

Philips SHP9500 професионални слушалки с 3 м дълъг проводник с шумопотискане за xiaomi SamSung S8 MP3 официален тест

Philips SHP9500 Професионални Слушалка со 3m Долга Жица намалување на Шумот Слушалки за xiaomi Sam Sung S8 MP3 Официјален ТестПроизвод Функција : 1...

BGN 144.00 261.34

Детски подарък котешки уши стил блясък жични слушалки 3,5 мм plug слушалки за MP3 MP4 за iphone Samsung Xiaomi слушалки за момичета

Детето Подарок Мачка Уши Стил Сјај Слушалка Звучници со 3,5 mm Приклучок за Слушалки За MP3 MP4 За iphone, Samsung Xiaomi Слушалки За Девојки

BGN 22.00 26.88

3,5 мм метална слушалка, метална основната част шумоподавляющая слушалки, стерео слушалки, микрофон motion headset

1、фреквентен опсег : 2020000 Hz 2、чувствителност : 102 + 3d B 3、отпорност : 32 + 15% ohms 4、Диск единица : се движат серпентина рог 5、моќ : 36mw 6、материјал : TPE 7、линија должина : 1.2 M 8、приклучок : 3.5 mm игла

BGN 9.00 10.88