• Ново
2017 дълги панталони + върховете от две части дамски пижами набор от безплатна доставка нов дизайн на дамски мека хладно домашно облекло пижами лятото горещо

2017 дълги панталони + върховете от две части дамски пижами набор от безплатна доставка нов дизайн на дамски мека хладно домашно облекло пижами лятото горещо

BGN 41.60
BGN 23.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


- За големина - 1. Ве молиме овозможи 2-3 cm(0.4-0.7 во) грешка на мерењето. Ви благодариме за вашето разбирање. 2, Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме. Ова е Азија големина 1to2 големина помала од Европа големина . ние ви препорачуваме да изберете 1 поголема големина од вообичаеното . Ако не сте сигурни за ве молиме контактирајте со нас пред да се направи нарачката . Ние може да ви помогне да се избере правилната големина ако можете да ни кажете за вашата тежина, висина на информации итн. - За Боја -
Бојата на овој производ слика за повикување само, бидејќи на компјутер резолуција е различен, што резултира во боја, не гарантира реалните испорака боја со слика на потполно исти, бидејќи на боја не се совпаѓа не им даваат на вратите, ако бојата на посебни ум ве молиме не цел. Ве молиме да Обрнете Внимание : - За Пакетот -
1 X Убаво пижами сет ( 1 Врвот + 1 Панталони)
Совети : Сите на производот ние ќе го носат знакот "Подарок", или "Пример" за евтини вредност за да се намали обичај!Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки или такси. За Плаќање -
1. ЗАЧУВАМ е безбедно плаќање за вас,затоа откако ќе се примени предмети,а потоа alibaba пратите плаќањето на нашата сметка,така што не worrry пари се изгубени.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност менува од нивната земја.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, добро ја прогласи како Подарок или Примерок со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со разлика тарифа правила. - Превозот и Ракувањето со -
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена кога ќе ја добиете вашата исплата.
2. Предмети може да се испраќаат од страна на Кина Пост, Сингапур Пост, EMS, DHL, UPS-от и Fed Ex. Сите доаѓаат со следење на број.
3. Ве чини околу 20-35 дена да се добие објект преку Кина Пост. Предмети се испраќаат од страна на хонг конг Пост и Сингапур Пост, да стигнете до повеќето земји во рамките 15-25 дена. Но, Русија и Бразил ќе трае над 30 дена како и за локалните обичаи проверка на одложување.
4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
-Размена и да се Врати
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена . Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот. - За Повратни Информации -
Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши, па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди премногу ако ви се допаѓа нашата стока, која е многу важна за нас. и ве молиме контактирајте со нас прво ако има било каков проблем со стоката, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Пижами
търговска марка:
Фопли
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
LLPJM10021
Сезон:
Лято
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Състав На Материала:
полиестер памук
Яка:
V-Образно Деколте
Материал:
Памук, Вискоза,Полиестер
Дължина:
Full Length
Сезон:
2017 Лято Новодошлия Дамски Пижами
Вид На Модела:
дълги панталони + върховете от две части пижами
Стил:
Дом, удобен, всекидневни комплект пижам
Тип:
Шорти Пижамный Комплект
Плат:
Памучен смесени секси пижами
Размер:
Plus size Short Sleeve blusas femininas Pijama
Цвят:
Тъмно-синьо, розово, червено пижамные потник+панталон

Подобни продукти в категория

MaiJee Winter Pijama De Animal Спално Облекло Дебел Пижамный Комплект Топъл Пижамный Комплект Пижама Pijama De Animal Фланелевая Пижами Mujer

Mai Jee Зима Pijama Де Животинско Sleepwear Дебели Pyjamas Поставите Топли Пижами Поставите Pyjama Pijama Де Животинско Фланелен Боксери Pijamas Mujer(Бидејќи на овие податоци за рачно мерење, ќе има мала грешка, ве молиме почитувани купувачи разбирање! Ако не можете да бидете сигурни дека вашиот изберете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде совети!)

BGN 68.16

Мъжете Секси Коприна Сатен Sleep Отгоре Solid Lounge Pants Мека Пижама Къси Летни Спални Шорти Домашни Пижамные Панталони Sleep Pants

Мажите Секси Свила Сатен Спиење Bottoms Солидна Дневна Панталони Мека Pijama Краток Лето Спиење Шорцеви Дома Pajama Панталони Спиење Панталони.Материјал : Faux Свила,Полиестер.Големина на Табела : L,XL,XXL.Превозот : 1.Нормално, ние ќе брод од вашата нарачка во 13 дневна по уплатата се доби...

BGN 9.58

Летни панталони Дамски пижамные панталони pijama femme printing cotton sleep отгоре ежедневни пижама панталони, пижами, панталони, пижами A647

Лето шорцеви жените pajama панталони pijama femme печатење памук спиење bottoms секојдневен pyjamas панталона sleepwear панталони пижами A6471cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 13 см грешка(единица : cm) големина должина сугерираат тежина половината рамо слободни / / / / S / / / / M 33 4050 kg 5882 / L 34 5055 kg 6286 / XL 36 5562.5 kg 6488 / Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купувањеПлаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 14.00 28.16

2018 Нощници Макси Завързана Дреха Секси Пижама Дълъг Халат Жените Кимоно Хавлия И Нощница Бельо Camisola Sleep Lounge

Нови Nightgowns Макси Чипка Облека Секси Sleepwear Долго Bathrobe Жените Кимоно Облекување Gown Nightgown Долна Облека Camisola Спиење, ДневнаИнформација за производот : Пол : Жените Материјал : Чипка Големина : M,L,XL,XXL Шаблон Тип : Цврсти Јака : V Деколте Стил : Секси Боја : Бела Пакет Вклучуваат : 1 Pc Облека Големина Детали : ГолеминаБистаCMРамоCMДолжинаCMSleeveCMМ923611648L963711849XL1003812050XXL1043912251Забелешка : големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за разбирањето!1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см

BGN 36.00 38.86

Нов Плътен Удължи Кимоно Дълга Рокля Сатен, Хавлия От Естествена Коприна Сватбата Булката-Булката Халат Дамски Халат И Нощница Един Размер

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Ракав : Половина Ракав Деколте : V деколте Стил : случајни / мода / Home Носат достапни големини : Една Големина Боја на располагање : 14 бои за избор на Големо и Мало Dropshipping 100% Сосема Нова Фабрика Директна Продажба на Намалување на Трошоците Зачувате Вашите Пари Уживајте во вашата шопинг Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака...

BGN 29.00 52.61

Лято женски къса секси пижама без ръкави, колан ленти без стоманена скоба сутиен нощници жени Безплатна доставка AP075

грам грам грам грамПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ Е ОДЛИЧНО!Лето Femal Краток Секси Пижами Транспарентен Pijama Ракави Рака Лента Челик Заграда Градник Nightgowns Жените Бесплатен Превозот AP075Модел големина : 163cm,32 D / 23 / 34

BGN 13.00 21.52

жените fashion дантела мозайка копринени пижами и комплекти плътен цвят женски сън и хол небрежно черно секси пижами плюс размер

големина на табелата : М : до должина : 61cm градите : 100cm рамо 40cm панталони должина : 93cm хип : 80смL : должина до : 64cm градите : 106cm рамо 42cm панталони должина : 97cm хип : 86cmXL : до должина : 67cm градите : 112cm рамо 44cm панталони должина : 101cm хип : 92cm

BGN 149.00 248.00

Най-Добрите Продажба На Летните Жени Кимоно На Дълга Рокля В Светло Синя Изкуствена Коприна Банное Рокля Юката Нощница Пижами Пижами Mujer Един Размер Msj006

Опис на објектот : Материјал : Faux Свила , RayouГолемина : Една ГолеминаБоја : Црна , Виолетова , Црвена , Розова , Светло сина , Злато , Темноцрвена , Сина , Зелена , Топла Розова , Езерото Сина , Бела , светло Зелена , Светло Виолетова , Сина ,14 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)Напомена : може да мало боја разлика според вашиот монитор settings100% Сосема НовНовина Кинеската женска Облека Бања Gown Кимоно Sleepwear Nighrgown Цвет Една ГолеминаОблека Големина на Табелата, Големина на Биста Должина (Рамо До Полите) инчен CM инчен CM Една Големина 50" 126cm 47" 120cm Оваа облека е една големина одговара ( S M L XL XXL XXXL 4 XL )Мерење имаат 12 cm грешка, ве молиме да се разбере!Објектот Истакна : 1 ...

BGN 13.00 36.80

Fdfklak Нов Копринен Сатен Пижами Жени С Дълъг Ръкав Пижама Комплект Пролет Лято Пижами Дамски Ежедневни Домашни Дрехи Pijama Feminino

Fdfklak Нови Свила Сатен Пижами Жените Долг Ракав Pijamas Поставите Пролет Лето Pyjamas Жените Секојдневен Дома Облека Pijama Femininoприрачник за мерење,постојат можеби имаат 13 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / S / 4050 kg / / M / 4555 kg / / L / 5060 кг / / XL / 5565 kg / / XXL / 6070 kg / / Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 26.00 51.52

Enteros дълги дантела нощница жени лято лилаво бродерия дамски Sleep Lounge Нощни ризи ризи

Единица : cm 1cm=0.3937 инч 1 инч =2.54 СММ : Одговара за губење на 4050 KG, висина 155160 , градите; 90L : Одговара за губење на 5060 KG, висина 158165 ; Градите; 94XL : Одговара за губење на 6070 KG, висина 158168 ; Градите; 98XXL : Одговара за губење на 7082.5 КГ, висина 158178 ; Градите; 108XXXL : Одговара за губење на 8092.5 КГ, висина 158184 ; Градите; 112XXXXL : Одговара за губење на 90100 KG, висина 158190 ; Градите; 125големина информациизабелешка : следните информации за повикување само...

BGN 24.00 26.64

Мъжете и жените, сатен, коприна, тънък пижами и комплекти двойка сватба плюс размер пижама с дълъг ръкав пижами за двойки

Белешки : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики 2.Ве молиме овозможи 2cm3cm разлики поради прирачник за мерење 3.Вистинска боја може да бидат малку различни, поради светлината и на екранот

BGN 24.00 27.18

Елегантни и луксозни пижами за жени пролетен сън копринен сатен твърди кафе дамски пижами дамски хол пижами и комплекти плюс размер 3XL

Ставка ОписТкаенина материјал : Полиестер влакна (Полиестер)Состав : 95%100% Сосема нов и висок квалитетБоја avalible : Blue / red / шампањ / СиваБрој : 2 парче ( Долг ракав + Панталони )Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,стандардна големина,па ве молиме да се однесува на вашиот сопствен вистинската големина и нашите вистински mearsement кога ќе го поставите целГолемина на : не Постојат 4 димензии(L,XL,XXL,XXXL) достапен во следниве листата.PLS се споредат детали за големината со твое.и ве молам дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ...

BGN 46.00 52.78

Нова Реколта На Китайските Жени Лято Сатен Пижами Секси Свободна Дневна Рокля Роба Печатни Цвете Кафтан Нощница Един Размер M08

Опис на објектот : Материјал : Сатен,RayonГолемина : Една Големина12 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))100% Сосема НовТрговија на големо и на МалоDropshippingМерењата е за алишта, а не и за телото,па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело...

BGN 16.00 31.50