• Ново
T77140 нова мода Женски от две части пижами жени домашно облекло-костюм от коприна пижама комплект

T77140 нова мода Женски от две части пижами жени домашно облекло-костюм от коприна пижама комплект

BGN 121.57

Сума
Налично за поръчка


T77140 Нова Мода Женски Две парче Sleepwear Жените Дома Облека Одговара на 100% Свила Пижами Сет

Всичко за продукта

Размер:
L, XL, XXL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Пижами
Вид На Модела:
Твърд
Дължина:
Knee Length
Номер На Модела:
yiyuan
Материал:
Коприна
Сезон:
Лято
Яка:
V-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Половината от
търговска марка:
SZOLWY
Състав На Материала:
Коприна
Основните съставки тъкан:
100% коприна
Категория Продукти:
облекло за почивка
Функция:
Готино, къщи, спи удобно, свободно време, за да диша свободно
Височина:
Панталони
подходящ за сезона:
Зима, Пролет, Лято, Есен
Размер:
L, XL, XXL

Подобни продукти в категория

SHETELISI нов плътен цвят бродерия, дантела сатен, шифон Дамски пижами, комплекти, пижами със секси къси панталони sp0054

Функција : Везови Чипка ДизајниГлавен Материјал : ПолиестерИзмијте & се Грижи : СТУДЕНО МИЕЊЕ, СУШЕЊЕ ВО СЕНКА, НЕ КАЈГАНАГолемината ИнформацииГолеминаМLXLXXLПод Биста Дебелина76 cm / 30"80 см / 31.5"84 cm / 33"88 cm / 34.5"Телото Должина(блузи)48 cm / 18.5"49 cm / 19"50 cm / 19.5"51 cm / 20"Краток Панталона Должина28 cm / 10.5"29 см / 11"30 cm / 11.5"31 cm / 12"Половината Опсег55 65 см / 21.5" беа 25,5"60 70 см / 23.5" 27.5"65 75 cm / беа 25,5" 29.5"70 80 см / 27.5" 31.5"Хип100 cm / 39"104 cm / 40.5"108 см / 42"112 cm / 43.5"Опсег На Тежина42.5 50 kg / 93.5 110 кг.50 55 кг / 110 121 lbs.55 60 kg / 121 132 lbs.60 67.5 kg / 132 148 lbs.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Белешки : 1.1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 см; 1 кг = 2.2 кг., 1 lb...

BGN 18.00 46.22

Най-продаваните жени мини халат за баня Баня риза къса пижама изкуствена коприна Банное рокля нощница пижами Mujer един размер Y7447

Материјал : Faux Свила , RayonГолемина : Еден SixeБоја : Црвена , Сина ,7 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)100% Сосема НовНапомена : 1...

BGN 12.00 32.00

Мъжете и жените, сатен, коприна, тънък пижами и комплекти двойка сватба плюс размер пижама с дълъг ръкав пижами за двойки

Белешки : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики 2.Ве молиме овозможи 2cm3cm разлики поради прирачник за мерење 3.Вистинска боја може да бидат малку различни, поради светлината и на екранот

BGN 24.00 27.18

Японското кимоно жени традиционен японски халат юката и панталони двупластова памучен марлевая пижама комплект

Јапонското кимоно жените традиционалните јапонски yukata облека и панталони пижами сетКарактеристики : двојно обложени памучна газа,кожатапријателски, удобно и меки со дише микро дупки, памучна газа ликови се повеќе се мијат повеќе мека...

BGN 31.00 62.38

Най-Добрите Продажба На Летните Жени Кимоно На Дълга Рокля В Светло Синя Изкуствена Коприна Банное Рокля Юката Нощница Пижами Пижами Mujer Един Размер Msj006

Опис на објектот : Материјал : Faux Свила , RayouГолемина : Една ГолеминаБоја : Црна , Виолетова , Црвена , Розова , Светло сина , Злато , Темноцрвена , Сина , Зелена , Топла Розова , Езерото Сина , Бела , светло Зелена , Светло Виолетова , Сина ,14 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)Напомена : може да мало боја разлика според вашиот монитор settings100% Сосема НовНовина Кинеската женска Облека Бања Gown Кимоно Sleepwear Nighrgown Цвет Една ГолеминаОблека Големина на Табелата, Големина на Биста Должина (Рамо До Полите) инчен CM инчен CM Една Големина 50" 126cm 47" 120cm Оваа облека е една големина одговара ( S M L XL XXL XXXL 4 XL )Мерење имаат 12 cm грешка, ве молиме да се разбере!Објектот Истакна : 1 ...

BGN 13.00 36.80

Мъжки Плътен Черен Нощен Сатен, Халат И Пижама Номер Халат За Баня Халати За Баня Дълги Сатенени Леки Пижама Обличам

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Ракав : Долго Деколте : V деколте Стил : случајни / мода / Home Носат достапни големини : Слободен Боја на располагање;Црна / 4 бои за избор на Големо и Мало Dropshipping 100% Сосема Нов Уживајте во вашата Шопинг Фабрика Директна Продажба на Намалување на Трошоците Зачувате Вашите Пари

BGN 22.00 39.46

2018 Летни панталони мъжки тениски, ризи traceless sleep върховете Секси V-образно деколте мъжки долна риза домашно облекло топ

Големина инструкцииЦел етикетата на Производот LL и LLL, ГОЛЕМИНА LL = XL ; ГОЛЕМИНА LLL = XXL ви благодариме за вашето големо разбирање...

BGN 17.00 20.29

жените fashion дантела мозайка копринени пижами и комплекти плътен цвят женски сън и хол небрежно черно секси пижами плюс размер

големина на табелата : М : до должина : 61cm градите : 100cm рамо 40cm панталони должина : 93cm хип : 80смL : должина до : 64cm градите : 106cm рамо 42cm панталони должина : 97cm хип : 86cmXL : до должина : 67cm градите : 112cm рамо 44cm панталони должина : 101cm хип : 92cm

BGN 149.00 248.00

2018 Нощници Макси Завързана Дреха Секси Пижама Дълъг Халат Жените Кимоно Хавлия И Нощница Бельо Camisola Sleep Lounge

Нови Nightgowns Макси Чипка Облека Секси Sleepwear Долго Bathrobe Жените Кимоно Облекување Gown Nightgown Долна Облека Camisola Спиење, ДневнаИнформација за производот : Пол : Жените Материјал : Чипка Големина : M,L,XL,XXL Шаблон Тип : Цврсти Јака : V Деколте Стил : Секси Боја : Бела Пакет Вклучуваат : 1 Pc Облека Големина Детали : ГолеминаБистаCMРамоCMДолжинаCMSleeveCMМ923611648L963711849XL1003812050XXL1043912251Забелешка : големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за разбирањето!1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см

BGN 36.00 38.86

Летни панталони Дамски пижамные панталони pijama femme printing cotton sleep отгоре ежедневни пижама панталони, пижами, панталони, пижами A647

Лето шорцеви жените pajama панталони pijama femme печатење памук спиење bottoms секојдневен pyjamas панталона sleepwear панталони пижами A6471cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 13 см грешка(единица : cm) големина должина сугерираат тежина половината рамо слободни / / / / S / / / / M 33 4050 kg 5882 / L 34 5055 kg 6286 / XL 36 5562.5 kg 6488 / Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купувањеПлаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 14.00 28.16

Халати за баня, мъжки летни с къс ръкав тънки памучни халати за баня за мъже свободни халати плюс размер 4XL момче младежки халат

детали за производотСтавка ОписТкаенина материјал : ПамукСостав : 95%100% Сосема нов и висок квалитетБоја avalible : Број : 1 парчеСите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,стандардна големина,па ве молиме да се однесува на вашиот сопствен вистинската големина и нашите вистински mearsement кога ќе го поставите целГолемина на : Не се 5 големини(XL,XXL 3 XL,4 XL) достапен во следниве листата.PLS се споредат детали за големината со твое.и ве молам дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ...

BGN 43.00 47.97

Нов Червен Принт Паун Дамски Годишна Домашно Облекло Женски Памук Къс Ръкав Хавлия И Нощница Пижами Кафтан Роклята Е Един Размер А-138

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака Кинески Стил Лето Секојдневен Sleepwear за жените Материјал : добар квалитет Памук,Меки, удобни материјал Ракав : Краток Ракав Деколте : V деколте Стил : случајни / мода достапни големини : Една Големина Боја на располагање : Црвена / 20 бои за избор Поддршка на Мало / трговија на Големо и Dropshipping Нов стил пристигнуваат Секој ден!Мерењата е за алишта, а не и за телото,па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело...

BGN 13.00 18.93

ArtSu Winter New Thickened Сладко Спи Owl Coral Fleece Pajamas Home Furniture Suit Coral Velvet Home Носете Leisure Носете 9123

ТОП ГОЛЕМИНА(cm)БистаРамоSleeveДолжинаБесплатни Големина104406051ДНОТО ГОЛЕМИНА(cm)ПоловинатаДолжинаХипБесплатни Големина661008695104Answer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 20.00 25.55

Жените и мъжете ултра дълъг ултра дебел коралов руно фланела по цялата дължина плюс размер халат за баня и халати, пижами Loungewear нощница

детали за производот1.Upgrated корални руно материјал за Фланелен боксери, со многу повеќе мекост, мазна, домот боја и gloze,неверојатни handfeel !! Не се намалува,не избледуваат.2.Патентирана стил, елегантен, специјални големи јака со ултра долго да го покриваат глуждот, да имаат топла заштита во студена зима.3.големина опсег од S до x L, тоа е различно од нормалните мерење, pls љубезно се однесуваат за да проверите на нашата мерење на табелата , за да се избегне грешка големина избран потоа промена / се врати4.Кориснички услуги е предвидено за bathrobe должина, pls остават порака ( висина, тежина, биста, хип мерење) со нас пред цел5.Наменска должината на облекаГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ Материјал : 100% Полиестер Фланелен боксери, екстремни мазна, мека со елегантен gloze Големина : S,M,L,XL Боја : Морнарица,Сива,Розова,Темноцрвена,Виолетова,Кафена,Кајсија Забелешка : 1...

BGN 92.00 123.20

Нова Реколта На Китайските Жени Лято Сатен Пижами Секси Свободна Дневна Рокля Роба Печатни Цвете Кафтан Нощница Един Размер M08

Опис на објектот : Материјал : Сатен,RayonГолемина : Една Големина12 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))100% Сосема НовТрговија на големо и на МалоDropshippingМерењата е за алишта, а не и за телото,па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело...

BGN 16.00 31.50

Дамски нощници модален лятото дантелено рокля без ръкави пижами нощница Секси Бяла спагети каишка Принцеса нощница Q247

Жените Nightgowns Модални Лето Чипка Фустан без Ракави Sleepwear Nightgown Секси Бело Шпагети Рака Принцеза Nightgown Q247Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Превозот : 1...

BGN 29.00 56.42

3 бр./компл. годишен женски халат и пижама комплекти женски сатен, коприна летни момичета пижами

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитетГолемина : M L XL Големина insides Bust Pants Length Хип Половината outer Length надворешниот Биста insides Length М 84cm / 33.0" 34cm / 13.3" 94cm / 37.0" 58100cm / 22.839.3" 93cm / 36.6" 100cm / 39.3" 48+16cm / 18.8+6.2"L 88cm / 34.6" 35cm / 13.7" 98cm / 38.5" 58104cm / 22.840.9" 96cm / 37.7" 102cm / 40.1" 49+17cm / 19.2+6.6"XL 92cm / 36.2" 36cm / 14.1" 102cm / 40.1" 59105cm / 23.241.3" 100cm / 39.3" 104cm / 40.9" 51+17cm / 20.0+6.6"Ве молиме споредете детални големини со твое пред да ја купите !!!Пакет се Вклучени : 1 x жените Пижами поставуваТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

BGN 23.00 29.26