• Ново
Окт. Домашен текстил Mashiroiro Симфония Аниме Amaha Миу 200 * 150 см однослойная фланелевая плат юрган нов #41284

Окт. Домашен текстил Mashiroiro Симфония Аниме Amaha Миу 200 * 150 см однослойная фланелевая плат юрган нов 41284

BGN 105.58
BGN 77.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


Ќебе Пример
Состојба :
Новиот Код : 41284 Опис :
Големина : 59*78.7 Инчи (150*200cm), Бидејќи на различни мерни методи, не може да биде 3-4 cm грешка.
Материјал : Фланелен
Слика : еднострани
Забелешка : Ќебе е задната страна е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Temp прифати ALIPAY САМО!
Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранција
Превозот
Превозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната. Сите производи се спакувани со внимание. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .
Датум на Пристигнување : прибл 7-20 дена.Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или повеќе. Токму пристигнување време да варира во зависност од разликата локација.
Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени. Ние ќе се обидеме да ги заштити објектот. Сепак, јас не може да се избегне појава на оштетување за време на превозот.
Запомнете да го внесете точна адреса под Alipay.
Политика На Враќање
Нема враќање & се вратат треба да им биде дозволено по договори се завршени.
Без вештачки штета.
Превозот и ракувањето со надомест не може да биде исплатен под наплата состојба.
Сите тврдеше дека објектот треба да бидат обезбедени јасно слика да се прикажува ни скршена состојба.
Забелешка
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации.
Имаме за цел да обезбеди одлична по продажба на услуги, и ќе се обиде на секој разумен решение за решавање на проблемот за задоволство на двете страни. Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.
Нашиот успех во голема мера зависи од вас, ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен шопинг.
автомобил-опфаќа завеси автомобил опфаќа перница перница покрие тепих плажа крпа tulle завеси almofada cortinas декоративни перници
emoji almofadas dakimakura завеса mandala tapete tapestry завеси за дневна соба cortina cojines ќебе круг плажа крпа
свадба декорација постелнина поставете крпа coussin троседот покрие перница покрие tablecloth housse де coussin papelaria фламинго чаир
tapetes перница водат мебел опфаќа 3d завеси кујна завеси pesca capa де almofada rideaux pour le салон прекривки маска
маса крпа tapetes став casa sala патување перница комарец нето постелнина tapis боксер автомобил-стил, kussenhoes троседот сирена ќебе
нордиските волан тркала toalla playa tulle plaid casamento cortinas dormitorio стол опфаќа capa almofada dachshund cojin
rideaux завеси за спалната соба килим чаршаф housse де couette alfombras funda cojin cojines decorativos перница покрива ананас
edredon табела тркач перници дома декор alfombra стол покрие француски булдог белгија свадба компјутер стол куче youtube
cojines decorativos став троседот toalha де меса cortinas став sala де estar декоративни перница покрива риболов навлаки за дома декор
теписи за дневна соба mandala tapestry serviette де plage sabanas rideau затемнување завеси housse де кочии almofada decorativa
кревет покрие pillowcase travesseiro cobertor tapis салон стол опфаќа spandex ткаенина перници gardinen toalha де banho фрли перници
перници overwatch emoji перница манта totoro bedspread chemin de табела симпсонови вратот перница јога мат морски serviette де plage ronde.

Всичко за продукта

Материал:
Плюш
Характеристика:
Анти-Пилинг
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Жакард
Техника:
Тъкани
Воспользуйся:
Начало
Тип:
Нитяное Одеало/Кърпа Одеяло
Стил Пране:
Ръчна Пране
Възрастова Група:
Възрастни
Сезон:
Зима
Форма:
правоъгълник
Вид На Модела:
Карикатура
Номер На Модела:
41284
клас:
Квалифициран
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
2-3
Тегло:
0.7kg

Подобни продукти в категория

Comwarm карикатура на животните матрак корица 1бр памук матрак цилиндър цветни оборудвана лист анти-мръсен здрава семейна почивка на лист

добредојдовте на нашиот магазин Comwarm Цртан филм Животинско Душек Покрие 1 PC 100% Памук Матрак Подлога Шарени Опремени Лист Антивалкани Трајни Семејство Постелнина ЛистОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Точка Име : Душек Маска2) Материјал : 100% Памук3)Големина Приближно : 120*200*28 см (47*79*11 инчи) Големина Одговара на 120 см Ширина Душек150*200*28 см (59*79*11 Инчи) Големина Одговара на 150 см Ширина Душек180*200*28 см (71*79*11 Инчи) Големина Одговара на 180 см Ширина Душек4) Боја : како на сликатаЗабелешка : ве молиме овозможи големина грешка 13cm.Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги...

BGN 26.00 34.64

UNIKEA 3D Дядо Коледа Коледа комплект постелки деца момиче, кралицата на размера на пухени чаршаф покривки 2 калъфки за домашен интериор Dec

Точка Име : Среќен Божиќ Постелнина Поставите 4 парчиња Постелнина Дома ТекстилМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен Печатени Дедо Мраз со ПодароциПакет : Вклучува 1 компјутер Прекривки Маска, 1 компјутер Рамен Лист и 2 парчиња Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаКралицата Големина : Прекривки Покрие 200x230cm(78"x90"), Рамен Лист 230x230cm(90"x90"), Pillowcases 48x74cm (19"x29");Се прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^2 Појавување Плик НавлакиРеактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе БоиНие си имаме свој фабрика, би можел да понуди најдобра цена на веледрогерија...

BGN 52.00 59.22

UNIKEA национален стил Лицева сини сливи, обръщане на пухени чаршаф с възглавница Шам бохо Мандала легла комплект с две отделни легла, пълен Кралицата на Кин

Точка Име : Сицилијанската Геометрија Сет ПостелнинаМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен ПечатењеПакет : 1 Сет вклучува 1 Прекривки Маска, 1 Рамен Лист , 1 или 2 Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаЕдна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 160x230cm, 1 компјутер Pillowcase 48x74cmБлизнаци Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 200x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cmПолна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 180x220cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm Кралицата Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 200x230cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm Цар Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 220x240cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x250cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cmСе прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^Реактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиНавремено отпорни, трајни и лесниПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе Бои

BGN 37.00 41.63

Turetrip 50X70CM водоустойчив протектор за възглавница комплект от 2 покрива възглавница против акари легло грешка доказателство светкавица калъфка алергия пилаф

Точка Име : Водоотпорен Перница Заштитник Пакување Листа : 2 парчиња*Перница Покрие Материјал : 100% Полиестер Поврзана Ткаенина Ламинирани Со TPU Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : Водоотпорен / Кревет Грешка Доказ / AnitГрини / Дише Големина : 50 X70 CM Големина и Прилагодени 100% Водоотпорни машина перат заштита Noiseless и удобно противалергиски мазна површина безбедно за деца и домашни миленици Великодушно големина за да ги собере било стандардна големина перница УлтраТенок дизајн е дише, тивко и спие кул без промена на чувството на вашата перница Вклучува две (2) големина 50 X70 CM перница заштитници​Turetrip Потсетување : 1) Ако ви треба екстра перница маска за да натпревар, ве молиме контактирајте со нас.2) Перница Маска се користи за покривање на нашата перница и перница, без полнење во внатрешноста.3) што се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 1cm големина се разликуваат.

BGN 13.00 19.78

Нов бутик на външната търговия одеяло спално бельо трехсекционный луксозни легла

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 165.52

New Style Hot Sale! Висококачествен луксозен хладен уникален 3D ярки цветя 4шт легла на колела / с две отделни легла / кралицата/кралят на размера на пухени

2016 Нов Стил Топла Продажба!! На високоодделение луксузни Кул Единствена 3 D Постелнина Поставува Еден Кревет Супер Цар Големина Прекривки МаскаОпис(производ големина и количина)Близнаци Големина ( погоден за 1.3~1.5 м ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 150*200cm1 парче Лист : 180*230cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cmПолна Големина ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*225cm1 парче Лист : 230*245cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cmКралицата Големина ( погоден за 1.8~2m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 240*225cm1 парче Лист : 250*250cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cmКралот Големина ( погоден за 2.2~2.4 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 260*225cm1 парче Лист : 280*245cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cm1 cm = 0.3937008 инчиЉубезно Потсетник1.Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживате во некој попуст.2.Ова е прекривки ги покрие во собата, не вклучувајќи било пополнување или перница fillin.3.За да примите објект брзо и безбедно, руски Клиенти, ве молиме љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодарам.4.Кралот и Кралицата големина вклучувајќи 1 парче прекривки маска, 1 парче bedsheet, 2 парчиња pillowcases.5.Ако ви требаат повеќе перница или перница, ве молиме контактирајте со нас .ви благодариме.6.Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување.7.Таму би можело да биде малку разлика во бојата...

BGN 128.00

Потребителски калъфки Спондж Боб високо качество на домашен текстил от памук бельо едната страна калъфки горещи продажба калъфки 45x45cm

Обичај Pillowcase детски Висок Квалитет на Домашен текстил Памук, Лен Една Страна, навлаки за Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат...

BGN 6.00 7.98

Кученце кучето да се откажат калъфка

Материјал : Памук и ЛенГолемина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

BGN 9.00 13.76

Нов 1бр луксозен твърди красив нескользящий покривки чаршаф плосък лист Раффлед легло поли King Size за сватба, украса на дома

Внимание : Оваа ставка го само вклучуваат 1 buc кревет здолниште .ви благодаримеОбјектот Димензии : (14 модели за избор)1.Постелнината Поставите Опции : како Нема.ние пишувате во боја за да изберете дел.2.Производ Големина1 компјутер кревет здолниште големина : 120*200cm (47*78inch), 150*200cm(59*78inch), 180*200cm(70*78inch),180*220cm(70*86inch), 200*220cm(78*86)Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации ...

BGN 24.00 47.97

18in*18in черно-бял Декоративна калъфка Keep Спокойно Carry On Print Хвърли Home Pillow Cover сватбен подарък fundas cojines vintage

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да декорирате вашиот дом, продавници, или на други места...

BGN 12.00 13.26

Пасторальный цвете птица комплект постелки за възрастни тийнейджър момиче, памук Twin пълен кралицата на поп цвете домашен текстил чаршаф калъфка пухени

Топла продажбаБлизнаци големина : рамен лист 180x230cm,ватенка покрие 150x200cm,перница случај 48x74cm.Целосна кралицата големина : рамен лист 245x245cm,ватенка покрие 200x230cm,перница случај 48x74cm.Кралот големина : рамен лист 245x265cm,ватенка покрие 220x240cm,перница случај 48x74cm.Близнаци големина објект вклучени 3pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 1pc перница случај.Целосна кралицата цар големина објект вклучени 4pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 2 парчиња перница случај.Пријателски Потсетник1...

BGN 83.00 83.20

Bonenjoy бял комплект легла King Size пухени перо на Ловец на сънища печат за момичета използва односпальное спално бельо, пухени Кралица

Важни Забелешки : Овие групи не се вклучат сите утешителот / ватенка пополнување insertВе молиме изберете соодветна големина за вашиот кревет.Bonenjoy Бела Постелнина Постави Цар Големина Ватенка Покрие Пердув Правец на Chimes Печати За Девојки се Користи Еден Постелнина Прекривки Покрие Кралицата Точка Име : Ветрот Chimes Печати прекривки покрие Сетови ( Без рамен лист ) Пакување листа : 1*Прекривки Маска + 1 / 2*Перница Случај Ткаенини : polycotton Тежина : 1.01.5 кг Една(2 парчиња) 1 компјутер прекривки ги покрие : 175*218cm(69*86inch) 1 buc pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Двоен(3pcs) 1 компјутер прекривки опфаќаат : 200*200cm(78*78inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралицата(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 200*230cm(78*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 228*228cm(89*89inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Супер Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 260*230cm(102*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*90cm(19*35inch) Ние сме фабрика, ако бараат долгорочна соработка и набавка, ве молиме оставете порака за нас,ние може да ви даде трговија на големо цена и логистички решенија.Забелешка : кога ќе ја изберете големината на постелнина поставите ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно.ПредностиНашите ткаенина е силен, издржлив, и доколку се грижи за правилно, ќе бидат долготрајни.Ние се произведуваат производи со добар квалитет во умот.W e работат напорно за да ја создадат креативни производи, и ние се стремиме одржување на супериорни услуги на клиентите за нашите клиенти...

BGN 60.00 83.52

Морден 3D комплект постелки черно бяла котка пухени набор от King Queen Twin Size Home Textiles Drop Ship

Близнаци Големина 4pcs : ( погоден за 1.21.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(60 x 84inches ) 1 парче чаршаф : 180 x 230cm(72 x 92inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.51.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 99inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 250 x 270cm(99 x 107inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Забелешка 1...

BGN 243.00 243.20

памук 4шт пълен / кралицата/кралят на размера на бял / розов / кафе / зелено / синьо/сиво сватбата на принцеса къдри комплект постелки без одеала

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+ 2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Целосната / Кралицата големинаватенка покрие 200x230cmрамен лист 250x250cmперница случај 48x74cm*2Кралот големинаватенка покрие 220x240cmрамен лист 250x270cmперница случај 48x74cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

BGN 180.00 191.98

FANAIJIA 3d лилаво Буда спално бельо и чаршаф с калъфка кралицата на печатни богемных легла king size спално бельо

11783397395420631 Слон постелнина поставите парче парче парче парче парче парче парче парче бохемија паун 3d утешителот постелнина поставува прекривки покрие сет зимски bedsheet Pillowcase кралицата големина Памук BedlinenНИ Близнак : 1xduvet покрие 178*218cm ( 68"x86") pillowcase : 51*66cm( 20"x26" )НИ Целост : 1x Duvet Покрие 203cmx228cm( 80"x90") , 2x Pillow Случај 20"x26" (51*66cm)НИ Кралицата : 1x Duvet Покрие 228cmx228cm( 90"x90") , 2x Pillow Случај 20"x36" (51cmx91cm) НИ Цар : 1x Duvet Покрие 264cmx228cm( 104 "x90") , 2x Перница Случај 20"x36" ( 51cmx91cm)

BGN 57.00 95.68

Жена, Възраст Експрес Дакимакура Японски Отаку Вайфу Възприемане На Тялото Калъфка Shiba Миюки H3761

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

BGN 45.00 47.98

Обичам те до Луната и обратно, хвърлям калъфка

Материјал : Памук и ЛенГолемина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

BGN 9.00 13.76