• Ново
Най-Добър Нов Дзен Камък #50 Калъфка Сватба Декоративна Калъфка Обичай Подарък За Възглавници CoverW&17212

Най-Добър Нов Дзен Камък 50 Калъфка Сватба Декоративна Калъфка Обичай Подарък За Възглавници CoverW&17212

BGN 12.78
BGN 10.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Размер:
20X20cm two sides, 35X35cm two sides, 40X40cm two sides, 45X45cm two sides, 50X50cm two sides, 60X60cm two sides
Воспользуйся:
Болница, Хотел, Къща
Техника:
Нетъкан текстил
Материал:
Полиестер / Памук
брой нишки:
400TC
Брой Платове:
40
Модел:
Обичайната Крашеная
Стил:
Доби
клас:
клас а
Номер На Модела:
fr-3
Характеристика:
Еко-Содружественный, Нетоксический
is_customized:
Yes
търговска марка:
shunqian
Тип:
Декоративни Калъфки За Възглавници

Подобни продукти в категория

Нов бутик на външната търговия одеяло спално бельо трехсекционный луксозни легла

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 165.52

Обичам те до Луната и обратно, хвърлям калъфка

Материјал : Памук и ЛенГолемина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

BGN 9.00 13.76

Ретро Винтидж Елен Дърво Елен Печат Бельо Хвърли Калъфка На Кутията

Спецификации : Елени / дрво шема перница случај.Невидливи патент на долната страна на перница капак.Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни.Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн.Тип : Перница СлучајМатеријал : ЛенПрилики : Дом, Канцеларија, Автомобил, КафеКарактеристики : Удобно, Трајни, Дрво / Елени Шема, Дома ДекорГолемина : 45см x 45cm / 17.72" x 17.72" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Перница Случај (На перница внатрешна не е вклучена.)

BGN 3.90

Comwarm карикатура на животните матрак корица 1бр памук матрак цилиндър цветни оборудвана лист анти-мръсен здрава семейна почивка на лист

добредојдовте на нашиот магазин Comwarm Цртан филм Животинско Душек Покрие 1 PC 100% Памук Матрак Подлога Шарени Опремени Лист Антивалкани Трајни Семејство Постелнина ЛистОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Точка Име : Душек Маска2) Материјал : 100% Памук3)Големина Приближно : 120*200*28 см (47*79*11 инчи) Големина Одговара на 120 см Ширина Душек150*200*28 см (59*79*11 Инчи) Големина Одговара на 150 см Ширина Душек180*200*28 см (71*79*11 Инчи) Големина Одговара на 180 см Ширина Душек4) Боја : како на сликатаЗабелешка : ве молиме овозможи големина грешка 13cm.Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги...

BGN 26.00 34.64

New Style Hot Sale! Висококачествен луксозен хладен уникален 3D ярки цветя 4шт легла на колела / с две отделни легла / кралицата/кралят на размера на пухени

2016 Нов Стил Топла Продажба!! На високоодделение луксузни Кул Единствена 3 D Постелнина Поставува Еден Кревет Супер Цар Големина Прекривки МаскаОпис(производ големина и количина)Близнаци Големина ( погоден за 1.3~1.5 м ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 150*200cm1 парче Лист : 180*230cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cmПолна Големина ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*225cm1 парче Лист : 230*245cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cmКралицата Големина ( погоден за 1.8~2m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 240*225cm1 парче Лист : 250*250cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cmКралот Големина ( погоден за 2.2~2.4 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 260*225cm1 парче Лист : 280*245cm2 парчиња Pillowcases : 50*70cm1 cm = 0.3937008 инчиЉубезно Потсетник1.Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживате во некој попуст.2.Ова е прекривки ги покрие во собата, не вклучувајќи било пополнување или перница fillin.3.За да примите објект брзо и безбедно, руски Клиенти, ве молиме љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодарам.4.Кралот и Кралицата големина вклучувајќи 1 парче прекривки маска, 1 парче bedsheet, 2 парчиња pillowcases.5.Ако ви требаат повеќе перница или перница, ве молиме контактирајте со нас .ви благодариме.6.Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување.7.Таму би можело да биде малку разлика во бојата...

BGN 128.00

Потребителски калъфки Спондж Боб високо качество на домашен текстил от памук бельо едната страна калъфки горещи продажба калъфки 45x45cm

Обичај Pillowcase детски Висок Квалитет на Домашен текстил Памук, Лен Една Страна, навлаки за Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат...

BGN 6.00 7.98

Петзвездният хотел памук луксозен комплект постелки Бяла бродирана хотел пухени набор от King Queen Size хотел спално бельо, кърпи комплект

dianxiaobao_1dianxiaobao_2.4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcaseкралот големина : кревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Постелнината Поставите производ кралицата големина на : 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm1pcs рамни листови : 250cm *260cm2 парчиња pillowcase : 48cm *74cmПостелнината Поставите производ цар големина на : 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm1pcs рамни листови : 250cm *280cm2 парчиња pillowcase : 48cm *74cmВажно Потсетување!!!1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување2.Прирачник за мерење,35cm грешка е nomal.Ви благодариме!3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите6.Различни цената врз основа на различен квалитет.Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.01↓02↓03↓04↓05↓06↓07↓08↓09↓10↓11↓12↓13↓14↓15↓16↓магацинАко не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линкdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 139.00 267.20

18in*18in черно-бял Декоративна калъфка Keep Спокойно Carry On Print Хвърли Home Pillow Cover сватбен подарък fundas cojines vintage

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да декорирате вашиот дом, продавници, или на други места...

BGN 12.00 13.26

Жена, Възраст Експрес Дакимакура Японски Отаку Вайфу Възприемане На Тялото Калъфка Shiba Миюки H3761

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

BGN 45.00 47.98

Коприна комплект постелки 4шт луксозна черница чист принт мека коприна много размери чаршаф калъфка за възглавница с плосък лист ls2107

Топла Продажба : метар метар метарПердув : Име : 100% свила beding поставите 4pcs, #ls2107Материјал : 100% mulberry свила ,Тежина : 16.5 mmШирина : 114cm / 45inchВклучувајќи : 1pc свила прекривки, како слики ,1pc рамен лист, полна боја, како слики,2pc оксфорд перници, двете страни свила, флорални боја, како слики,Големина Информации : 1inch=2.54 см, дозволете±2cmСтил : 1...

BGN 449.00 528.00

2014cotton печатни завивки са постираны трехсекционными градински цветя търговски бутиковыми спално бельо

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 159.02

45x45cm популярна приказка Принцеса калъфка красиви памучни калъфки за високо качество на стоки за домакинството NB096

Опис На ПроизводотИме : перница покрие Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Боја : како слики Size : прибл...

BGN 4.00 5.71

Мультяшное одеяло 120x200cm High-density ultra-soft flannel разтегателен диван / чаршаф / джобно постилка / пътуване / шал / къмпинг

Име : корални кашмир ќебе Ткаенини : 200 грама корални сомот Состојки : 100% полиестер влакна Спецификации : 120x200cm 150x200cm 180x200cm 200x230cm Карактеристики : Овој дел тежина 200 грама / метар квадратен, ценаефикасен, лесен и топло, но кога листови може да се ќебе, не lint, не бледнее, не се намали, нежен мека, е избор на топло зима Перење : миење на рацете / машина за перење може да биде...

BGN 29.00 30.86

Морден 3D комплект постелки черно бяла котка пухени набор от King Queen Twin Size Home Textiles Drop Ship

Близнаци Големина 4pcs : ( погоден за 1.21.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(60 x 84inches ) 1 парче чаршаф : 180 x 230cm(72 x 92inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.51.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 99inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 250 x 270cm(99 x 107inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Забелешка 1...

BGN 243.00 243.20

UNIKEA национален стил Лицева сини сливи, обръщане на пухени чаршаф с възглавница Шам бохо Мандала легла комплект с две отделни легла, пълен Кралицата на Кин

Точка Име : Сицилијанската Геометрија Сет ПостелнинаМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен ПечатењеПакет : 1 Сет вклучува 1 Прекривки Маска, 1 Рамен Лист , 1 или 2 Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаЕдна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 160x230cm, 1 компјутер Pillowcase 48x74cmБлизнаци Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 200x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cmПолна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 180x220cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm Кралицата Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 200x230cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm Цар Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 220x240cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x250cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cmСе прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^Реактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиНавремено отпорни, трајни и лесниПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе Бои

BGN 37.00 41.63

Измити памук плътен цвят проста бродерия комплект легла Twin Queen King Size пухени плоски кърпи или вградени кърпи

Пријателски Потсетување : Б ecause Кинески Големина е различна со твое,ве Молиме бидете сигурни дека нема да купите погрешна големина...

BGN 107.00 140.80