• Ново
чист цвят бял луксозен комплект постелки пет звезден хотел, памук чаршаф набор от King Queen Size хотел спално бельо плоски кърпи комплект

чист цвят бял луксозен комплект постелки пет звезден хотел, памук чаршаф набор от King Queen Size хотел спално бельо плоски кърпи комплект

BGN 267.20
BGN 139.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


.
4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcase
кралот големина : кревет(1.5 метар/5feet)или(1.8 метри /6feet )или(2meter)
кралицата големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm
1pcs рамни листови : 250cm *260cm
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
кралот големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm
1pcs рамни листови : 250cm *280cm
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
Важно Потсетување!!!
1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!
е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување
2.Прирачник за мерење,3-5cm грешка е nomal.Ви благодариме!
3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите
6.Различни цената врз основа на различен квалитет.
Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.
01↓
02↓
03↓
04↓
05↓
06↓
07↓
08↓
09↓
10↓
11↓
12↓
13↓
14↓
15↓
16↓
магацин
Ако не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк

Всичко за продукта

Размер:
King size, Queen size
Плътност Тъкани:
130 * 70
Брой Платове:
80
търговска марка:
Мидун
Размер На Заявлението:
1,8 м(6 фута), 2,0 м (6,6 фута),1,5 М (5 фута)
Техника:
Почит Коприна
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Модел:
ленти
клас:
Квалифициран
Брой:
4 бр.
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
Национални Стандарти
Стил:
Доби
брой нишки:
≥600TC
Вид На Модела:
Твърд
Тегло:
3
Материал:
100% памук
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
гикзиш
Попълване на:
Памук
Воспользуйся:
Начало

Подобни продукти в категория

2014cotton печатни завивки са постираны трехсекционными градински цветя търговски бутиковыми спално бельо

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 159.02

Ретро Винтидж Елен Дърво Елен Печат Бельо Хвърли Калъфка На Кутията

Спецификации : Елени / дрво шема перница случај.Невидливи патент на долната страна на перница капак.Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни.Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн.Тип : Перница СлучајМатеријал : ЛенПрилики : Дом, Канцеларија, Автомобил, КафеКарактеристики : Удобно, Трајни, Дрво / Елени Шема, Дома ДекорГолемина : 45см x 45cm / 17.72" x 17.72" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Перница Случај (На перница внатрешна не е вклучена.)

BGN 3.90

Жена, Възраст Експрес Дакимакура Японски Отаку Вайфу Възприемане На Тялото Калъфка Shiba Миюки H3761

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

BGN 45.00 47.98

Обичам те до Луната и обратно, хвърлям калъфка

Материјал : Памук и ЛенГолемина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

BGN 9.00 13.76

Нов памук красотата на печатни градина пухени набор от 4шт и 3шт комплект легло единична двойна възрастен комплект постелки принцеса FG625-6

GB / T228442009GB184012010 Б100% Памук, 40ти години / 128*683pcs вклучувајќи Полна големина : 1 PCS Прекривки покрие 155*205 CM = 60 X 80 Инчи1 PCS Шарлатан покривање 48×74m = 18.5 x 29 Инчи1 PCS лист 180*220cm = 70 x 86 ИнченПолна големина имаат само 1pcs покрие срамот4pcs вклучувајќи Кралицата големина на : 1 PCS Прекривки покрие 200*230 CM = 78 x 90 Инчен2 ПАРЧИЊА Шарлатан покривање 48×74m = 18.5 x 29 Инчи1 PCS лист 230*245cm = 90 x 96 ИнченНови Памук Убавина Печатени Градина Прекривки Покрие Поставите 4pcs&3 Pcs наместен кревет еден двоен возрасни постелнина Поставен принцеза убавина FG6252Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)во 3%...

BGN 97.00 105.58

Пасторальный цвете птица комплект постелки за възрастни тийнейджър момиче, памук Twin пълен кралицата на поп цвете домашен текстил чаршаф калъфка пухени

Топла продажбаБлизнаци големина : рамен лист 180x230cm,ватенка покрие 150x200cm,перница случај 48x74cm.Целосна кралицата големина : рамен лист 245x245cm,ватенка покрие 200x230cm,перница случај 48x74cm.Кралот големина : рамен лист 245x265cm,ватенка покрие 220x240cm,перница случај 48x74cm.Близнаци големина објект вклучени 3pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 1pc перница случај.Целосна кралицата цар големина објект вклучени 4pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 2 парчиња перница случај.Пријателски Потсетник1...

BGN 83.00 83.20

Потребителски калъфки Спондж Боб високо качество на домашен текстил от памук бельо едната страна калъфки горещи продажба калъфки 45x45cm

Обичај Pillowcase детски Висок Квалитет на Домашен текстил Памук, Лен Една Страна, навлаки за Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат...

BGN 6.00 7.98

Bonenjoy бял комплект легла King Size пухени перо на Ловец на сънища печат за момичета използва односпальное спално бельо, пухени Кралица

Важни Забелешки : Овие групи не се вклучат сите утешителот / ватенка пополнување insertВе молиме изберете соодветна големина за вашиот кревет.Bonenjoy Бела Постелнина Постави Цар Големина Ватенка Покрие Пердув Правец на Chimes Печати За Девојки се Користи Еден Постелнина Прекривки Покрие Кралицата Точка Име : Ветрот Chimes Печати прекривки покрие Сетови ( Без рамен лист ) Пакување листа : 1*Прекривки Маска + 1 / 2*Перница Случај Ткаенини : polycotton Тежина : 1.01.5 кг Една(2 парчиња) 1 компјутер прекривки ги покрие : 175*218cm(69*86inch) 1 buc pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Двоен(3pcs) 1 компјутер прекривки опфаќаат : 200*200cm(78*78inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралицата(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 200*230cm(78*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 228*228cm(89*89inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Супер Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 260*230cm(102*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*90cm(19*35inch) Ние сме фабрика, ако бараат долгорочна соработка и набавка, ве молиме оставете порака за нас,ние може да ви даде трговија на големо цена и логистички решенија.Забелешка : кога ќе ја изберете големината на постелнина поставите ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно.ПредностиНашите ткаенина е силен, издржлив, и доколку се грижи за правилно, ќе бидат долготрајни.Ние се произведуваат производи со добар квалитет во умот.W e работат напорно за да ја создадат креативни производи, и ние се стремиме одржување на супериорни услуги на клиентите за нашите клиенти...

BGN 60.00 83.52

UNIKEA национален стил Лицева сини сливи, обръщане на пухени чаршаф с възглавница Шам бохо Мандала легла комплект с две отделни легла, пълен Кралицата на Кин

Точка Име : Сицилијанската Геометрија Сет ПостелнинаМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен ПечатењеПакет : 1 Сет вклучува 1 Прекривки Маска, 1 Рамен Лист , 1 или 2 Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаЕдна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 160x230cm, 1 компјутер Pillowcase 48x74cmБлизнаци Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 200x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cmПолна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 180x220cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm Кралицата Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 200x230cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm Цар Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 220x240cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x250cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cmСе прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^Реактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиНавремено отпорни, трајни и лесниПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе Бои

BGN 37.00 41.63

UNIKEA 3D Дядо Коледа Коледа комплект постелки деца момиче, кралицата на размера на пухени чаршаф покривки 2 калъфки за домашен интериор Dec

Точка Име : Среќен Божиќ Постелнина Поставите 4 парчиња Постелнина Дома ТекстилМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен Печатени Дедо Мраз со ПодароциПакет : Вклучува 1 компјутер Прекривки Маска, 1 компјутер Рамен Лист и 2 парчиња Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаКралицата Големина : Прекривки Покрие 200x230cm(78"x90"), Рамен Лист 230x230cm(90"x90"), Pillowcases 48x74cm (19"x29");Се прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^2 Појавување Плик НавлакиРеактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе БоиНие си имаме свој фабрика, би можел да понуди најдобра цена на веледрогерија...

BGN 52.00 59.22

Comwarm карикатура на животните матрак корица 1бр памук матрак цилиндър цветни оборудвана лист анти-мръсен здрава семейна почивка на лист

добредојдовте на нашиот магазин Comwarm Цртан филм Животинско Душек Покрие 1 PC 100% Памук Матрак Подлога Шарени Опремени Лист Антивалкани Трајни Семејство Постелнина ЛистОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Точка Име : Душек Маска2) Материјал : 100% Памук3)Големина Приближно : 120*200*28 см (47*79*11 инчи) Големина Одговара на 120 см Ширина Душек150*200*28 см (59*79*11 Инчи) Големина Одговара на 150 см Ширина Душек180*200*28 см (71*79*11 Инчи) Големина Одговара на 180 см Ширина Душек4) Боја : како на сликатаЗабелешка : ве молиме овозможи големина грешка 13cm.Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги...

BGN 26.00 34.64

Петзвездният хотел памук луксозен комплект постелки Бяла бродирана хотел пухени набор от King Queen Size хотел спално бельо, кърпи комплект

dianxiaobao_1dianxiaobao_2.4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcaseкралот големина : кревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Постелнината Поставите производ кралицата големина на : 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm1pcs рамни листови : 250cm *260cm2 парчиња pillowcase : 48cm *74cmПостелнината Поставите производ цар големина на : 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm1pcs рамни листови : 250cm *280cm2 парчиња pillowcase : 48cm *74cmВажно Потсетување!!!1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување2.Прирачник за мерење,35cm грешка е nomal.Ви благодариме!3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите6.Различни цената врз основа на различен квалитет.Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.01↓02↓03↓04↓05↓06↓07↓08↓09↓10↓11↓12↓13↓14↓15↓16↓магацинАко не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линкdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 139.00 267.20

Чист Памук Плетени Конци Хвърли Едно Одеяло Плътен Цвят Пискюли В Четирите Ъгъла На Дивана Климатик Купчина Обратими Меко Одеяло

Чист Памук Поврзана Тема Фрли Ќебе Солидна Боја Tassels на Четирите Агли Троседот Климатизација Нап Реверзибилна Нежно ЌебеОпис На Производот : 1...

BGN 54.00 75.76

HELENGILI 3D комплект постелки Underwater world Print пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-06

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

BGN 52.00 88.00

Кученце кучето да се откажат калъфка

Материјал : Памук и ЛенГолемина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

BGN 9.00 13.76

Нов памук за красота жаккардовый пухени набор от 4шт и 3шт набор от Европа легло единична двойна възрастен комплект постелки принцеса FG626-1

GB / T228442009GB184012010 Б100% Памук, 40ти години / 128*684pcs вклучувајќи Кралицата големина на : 1 PCS Прекривки покрие 200*230 CM = 78 X 90 Инчен1 PCS Шарлатан покривање 48×74m = 18.5 x 29 Инчи1 PCS лист 250*250cm = 98 x 98 ИнченПолна големина имаат само 1pcs покрие срамот4pcs вклучувајќи Цар големина на : 1 PCS Прекривки покрие 220*240 CM = 86 x 94 Инчен2 ПАРЧИЊА Шарлатан покривање 48×74m = 18.5 x 29 Инчи1 PCS лист 250*270cm = 98 x 106 ИнченНови Памук Убавина Жакард Прекривки Покрие Поставите 4pcs&3 Pcs поставите Европа кревет еден двоен возрасни постелнина Поставен принцеза FG6261Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)во 3%...

BGN 107.00 116.78

Окт. Домашен текстил Nekopara Аниме Chocolat Vanilla полиестер / микро велур/2WT 2way 45*35см еднопосочна двустранен калъфка 41289

Перница случај примерСостојба : Новиот Код : 41289 Опис : Големина : 17.7*13.8 инчи (45*35cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 23cm грешка.Материјал : Полиестер / Microвелур Ткаенина / 2 WT 2wayСлика : еднострани / двостраниПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница случај е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 15.98

памук 4шт пълен / кралицата/кралят на размера на бял / розов / кафе / зелено / синьо/сиво сватбата на принцеса къдри комплект постелки без одеала

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+ 2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Целосната / Кралицата големинаватенка покрие 200x230cmрамен лист 250x250cmперница случај 48x74cm*2Кралот големинаватенка покрие 220x240cmрамен лист 250x270cmперница случај 48x74cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

BGN 180.00 191.98

Окт. Домашен текстил Nekopara Аниме Chocolat Vanilla Kimono 45*35см еднопосочна двустранен калъфка за възглавница полиестер/микро велур / 2WT 41291

Перница случај примерСостојба : Новиот Код : 41291 Опис : Големина : 17.7*13.8 инчи (45*35cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 23cm грешка.Материјал : Полиестер / Microвелур Ткаенина / 2 WT 2wayСлика : еднострани / двостраниПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница случај е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 15.98

Хубава Роза единична двойна комплект постелки за възрастен, дете тийнейджър, памук Twin пълен кралицата на поп домашен текстил чаршаф калъфка пухени

Топла продажбаБлизнаци големина : рамен лист 180x230cm,ватенка покрие 150x200cm,перница случај 48x74cm.Целосна кралицата големина : рамен лист 245x245cm,ватенка покрие 200x230cm,перница случај 48x74cm.Кралот големина : рамен лист 245x265cm,ватенка покрие 220x240cm,перница случај 48x74cm.Близнаци големина објект вклучени 3pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 1pc перница случај.Целосна кралицата цар големина објект вклучени 4pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 2 парчиња перница случај.​Пријателски Потсетник1...

BGN 83.00 83.20

Окт. Домашен текстил Mashiroiro Симфония Аниме Amaha Миу 200 * 150 см однослойная фланелевая плат юрган нов 41284

Ќебе ПримерСостојба : Новиот Код : 41284 Опис : Големина : 59*78.7 Инчи (150*200cm), Бидејќи на различни мерни методи, не може да биде 34 cm грешка.Материјал : ФланеленСлика : едностраниЗабелешка : Ќебе е задната страна е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 77.00 105.58