• Ново
Нов памук красотата на печатни градина пухени набор от 4шт и 3шт комплект легло единична двойна възрастен комплект постелки принцеса FG625-6

Нов памук красотата на печатни градина пухени набор от 4шт и 3шт комплект легло единична двойна възрастен комплект постелки принцеса FG625-6

BGN 105.58
BGN 97.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


GB/T22844-2009
GB18401-2010 Б
100% Памук, 40-ти години/128*68
3pcs вклучувајќи Полна големина :
1 PCS Прекривки покрие 155*205 CM = 60 X 80 Инчи
1 PCS Шарлатан покривање 48×74m = 18.5 x 29 Инчи
1 PCS лист 180*220cm = 70 x 86 Инчен
Полна големина имаат само 1pcs покрие срамот
4pcs вклучувајќи Кралицата големина на :
1 PCS Прекривки покрие 200*230 CM = 78 x 90 Инчен
2 ПАРЧИЊА Шарлатан покривање 48×74m = 18.5 x 29 Инчи
1 PCS лист 230*245cm = 90 x 96 Инчен
Нови Памук Убавина Печатени Градина Прекривки Покрие Поставите 4pcs&3 Pcs наместен кревет еден двоен возрасни постелнина Поставен принцеза убавина FG625-2
Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)во 3%. Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.

Всичко за продукта

Размер:
Full, Queen
Размер На Заявлението:
1,2 m (4 фута), 1,8 м (6 фута), 2,0 м (6,6 фута), 1,5 М (5 фута)
Стил:
Европа
Брой:
3 бр.
клас:
Качество
брой нишки:
200TC
Попълване на:
Няма
Номер На Модела:
БД121-8
Техника:
Тъкани
Тип:
Набор От Пододеяльников(Без Одеала)
Материал:
100% памук
Вид На Модела:
Карикатура
Модел:
Пишеща машина
Плътност Тъкани:
128Х68
търговска марка:
МЕНЕТОН
Брой Платове:
60
Воспользуйся:
Начало
Място на произход на стоките:
Дзянсу, Китай (Континентален)
Тип:
Комплект Утешител
Воспользуйся:
Къща, Сватба
Технология На Плетене:
Диагонал на
Възрастова Група:
Деца
Тип:
Чаршаф на леглото

Подобни продукти в категория

Окт. Домашен текстил Mashiroiro Симфония Аниме Amaha Миу 200 * 150 см однослойная фланелевая плат юрган нов 41284

Ќебе ПримерСостојба : Новиот Код : 41284 Опис : Големина : 59*78.7 Инчи (150*200cm), Бидејќи на различни мерни методи, не може да биде 34 cm грешка.Материјал : ФланеленСлика : едностраниЗабелешка : Ќебе е задната страна е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 77.00 105.58

памук 4шт пълен / кралицата/кралят на размера на бял / розов / кафе / зелено / синьо/сиво сватбата на принцеса къдри комплект постелки без одеала

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+ 2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Целосната / Кралицата големинаватенка покрие 200x230cmрамен лист 250x250cmперница случај 48x74cm*2Кралот големинаватенка покрие 220x240cmрамен лист 250x270cmперница случај 48x74cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

BGN 180.00 191.98

Измити памук плътен цвят проста бродерия комплект легла Twin Queen King Size пухени плоски кърпи или вградени кърпи

Пријателски Потсетување : Б ecause Кинески Големина е различна со твое,ве Молиме бидете сигурни дека нема да купите погрешна големина...

BGN 107.00 140.80

HELENGILI 3D комплект постелки Underwater world Print пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-06

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

BGN 52.00 88.00

45x45cm популярна приказка Принцеса калъфка красиви памучни калъфки за високо качество на стоки за домакинството NB096

Опис На ПроизводотИме : перница покрие Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Боја : како слики Size : прибл...

BGN 4.00 5.71

Turetrip 50X70CM водоустойчив протектор за възглавница комплект от 2 покрива възглавница против акари легло грешка доказателство светкавица калъфка алергия пилаф

Точка Име : Водоотпорен Перница Заштитник Пакување Листа : 2 парчиња*Перница Покрие Материјал : 100% Полиестер Поврзана Ткаенина Ламинирани Со TPU Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : Водоотпорен / Кревет Грешка Доказ / AnitГрини / Дише Големина : 50 X70 CM Големина и Прилагодени 100% Водоотпорни машина перат заштита Noiseless и удобно противалергиски мазна површина безбедно за деца и домашни миленици Великодушно големина за да ги собере било стандардна големина перница УлтраТенок дизајн е дише, тивко и спие кул без промена на чувството на вашата перница Вклучува две (2) големина 50 X70 CM перница заштитници​Turetrip Потсетување : 1) Ако ви треба екстра перница маска за да натпревар, ве молиме контактирајте со нас.2) Перница Маска се користи за покривање на нашата перница и перница, без полнење во внатрешноста.3) што се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 1cm големина се разликуваат.

BGN 13.00 19.78

Коприна комплект постелки 4шт луксозен поп кралицата пълен Twin чаршаф калъфка за възглавница с плосък лист с цветен принт коприна ls2109

Топла Продажба : метар метар метарПердув : Име : 100% свила beding поставите 4pcs, #ls2109Материјал : 100% mulberry свила ,Тежина : 16.5 mmШирина : 114cm / 45inchВклучувајќи : 1pc свила прекривки, како слики ,1pc рамен лист, полна боја, како слики,2pc оксфорд перници, двете страни свила, флорални боја, како слики,Големина Информации : 1inch=2.54 см, дозволете±2cmСтил : 1...

BGN 528.00

Ретро Винтидж Елен Дърво Елен Печат Бельо Хвърли Калъфка На Кутията

Спецификации : Елени / дрво шема перница случај.Невидливи патент на долната страна на перница капак.Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни.Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн.Тип : Перница СлучајМатеријал : ЛенПрилики : Дом, Канцеларија, Автомобил, КафеКарактеристики : Удобно, Трајни, Дрво / Елени Шема, Дома ДекорГолемина : 45см x 45cm / 17.72" x 17.72" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Перница Случај (На перница внатрешна не е вклучена.)

BGN 3.90

Мультяшное одеяло 120x200cm High-density ultra-soft flannel разтегателен диван / чаршаф / джобно постилка / пътуване / шал / къмпинг

Име : корални кашмир ќебе Ткаенини : 200 грама корални сомот Состојки : 100% полиестер влакна Спецификации : 120x200cm 150x200cm 180x200cm 200x230cm Карактеристики : Овој дел тежина 200 грама / метар квадратен, ценаефикасен, лесен и топло, но кога листови може да се ќебе, не lint, не бледнее, не се намали, нежен мека, е избор на топло зима Перење : миење на рацете / машина за перење може да биде...

BGN 29.00 30.86

2014cotton печатни завивки са постираны трехсекционными градински цветя търговски бутиковыми спално бельо

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 159.02

Жена, Възраст Експрес Дакимакура Японски Отаку Вайфу Възприемане На Тялото Калъфка Shiba Миюки H3761

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

BGN 45.00 47.98