• Ново
Японското аниме вечното небе възглавници прегръщане калъфка за носене декоративни калъфки за възглавници Пат 50*160 см 2way

Японското аниме вечното небе възглавници прегръщане калъфка за носене декоративни калъфки за възглавници Пат 50*160 см 2way

BGN 35.18
BGN 33.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Размер:
35x100cm peach skin, 35x100cm 2way, 50x150cm peach skin, 50x150cm 2way, 50x160cm peach skin, 50x160cm 2way
Материал:
Полиестерен Праскова Кожа
Воспользуйся:
Болница, Хотел, Къща
Номер На Модела:
SM1745
Стил:
Аниме
Модел:
Обичайната Крашеная
търговска марка:
ACGN
клас:
клас а
Тип:
Калъфка
Характеристика:
Еко-Содружественный, Нетоксический
Вид На Модела:
Карикатура
is_customized:
Yes
Техника:
Друго
Брой Платове:
Друго
брой нишки:
Друго

Подобни продукти в категория

Bonenjoy бял комплект легла King Size пухени перо на Ловец на сънища печат за момичета използва односпальное спално бельо, пухени Кралица

Важни Забелешки : Овие групи не се вклучат сите утешителот / ватенка пополнување insertВе молиме изберете соодветна големина за вашиот кревет.Bonenjoy Бела Постелнина Постави Цар Големина Ватенка Покрие Пердув Правец на Chimes Печати За Девојки се Користи Еден Постелнина Прекривки Покрие Кралицата Точка Име : Ветрот Chimes Печати прекривки покрие Сетови ( Без рамен лист ) Пакување листа : 1*Прекривки Маска + 1 / 2*Перница Случај Ткаенини : polycotton Тежина : 1.01.5 кг Една(2 парчиња) 1 компјутер прекривки ги покрие : 175*218cm(69*86inch) 1 buc pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Двоен(3pcs) 1 компјутер прекривки опфаќаат : 200*200cm(78*78inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралицата(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 200*230cm(78*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 228*228cm(89*89inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Супер Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 260*230cm(102*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*90cm(19*35inch) Ние сме фабрика, ако бараат долгорочна соработка и набавка, ве молиме оставете порака за нас,ние може да ви даде трговија на големо цена и логистички решенија.Забелешка : кога ќе ја изберете големината на постелнина поставите ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно.ПредностиНашите ткаенина е силен, издржлив, и доколку се грижи за правилно, ќе бидат долготрајни.Ние се произведуваат производи со добар квалитет во умот.W e работат напорно за да ја создадат креативни производи, и ние се стремиме одржување на супериорни услуги на клиентите за нашите клиенти...

BGN 60.00 83.52

18in*18in черно-бял Декоративна калъфка Keep Спокойно Carry On Print Хвърли Home Pillow Cover сватбен подарък fundas cojines vintage

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да декорирате вашиот дом, продавници, или на други места...

BGN 12.00 13.26

Вградена чаршаф с ластик 17 едноцветни цветове спално бельо спално бельо, покривки, полиестер, памук матрак цилиндър TD200

пакетот вклучува : 1 парче опремени лист само, ако сакате да се купи појавување pillowcases, ве молиме кликнете тука : Опремени Лист Големина : 120x200cm =47.2"x78.7" 135x200cm =53.1"x78.7" 150x200cm =59.1"x78.7" 160 x200cm= 63"x 78.7" 180x200cm=70.9"x78.7" Се опремени лист висина е 25cm,може да се uesd за 725cm висина на душек.

BGN 20.00 23.17

UNIKEA 3D Дядо Коледа Коледа комплект постелки деца момиче, кралицата на размера на пухени чаршаф покривки 2 калъфки за домашен интериор Dec

Точка Име : Среќен Божиќ Постелнина Поставите 4 парчиња Постелнина Дома ТекстилМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен Печатени Дедо Мраз со ПодароциПакет : Вклучува 1 компјутер Прекривки Маска, 1 компјутер Рамен Лист и 2 парчиња Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаКралицата Големина : Прекривки Покрие 200x230cm(78"x90"), Рамен Лист 230x230cm(90"x90"), Pillowcases 48x74cm (19"x29");Се прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^2 Појавување Плик НавлакиРеактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе БоиНие си имаме свој фабрика, би можел да понуди најдобра цена на веледрогерија...

BGN 52.00 59.22

Wjy421-4 потребителски калъфки танци анимационен злодей памук бельо от едната страна на къщата високо качество калъфки 45x45 см

WJY4214 Обичај Pillowcase Танцување цртан филм негативец Памук, Лен Една Страна дом Висок Квалитет Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат...

BGN 6.00 7.98

памук 4шт пълен / кралицата/кралят на размера на бял / розов / кафе / зелено / синьо/сиво сватбата на принцеса къдри комплект постелки без одеала

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+ 2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Целосната / Кралицата големинаватенка покрие 200x230cmрамен лист 250x250cmперница случај 48x74cm*2Кралот големинаватенка покрие 220x240cmрамен лист 250x270cmперница случај 48x74cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

BGN 180.00 191.98

45x45cm популярна приказка Принцеса калъфка красиви памучни калъфки за високо качество на стоки за домакинството NB096

Опис На ПроизводотИме : перница покрие Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Боја : како слики Size : прибл...

BGN 4.00 5.71

Окт. Домашен текстил Nekopara Аниме Chocolat Vanilla Kimono 45*35см еднопосочна двустранен калъфка за възглавница полиестер/микро велур / 2WT 41291

Перница случај примерСостојба : Новиот Код : 41291 Опис : Големина : 17.7*13.8 инчи (45*35cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 23cm грешка.Материјал : Полиестер / Microвелур Ткаенина / 2 WT 2wayСлика : еднострани / двостраниПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница случај е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 15.98

Мультяшное одеяло 120x200cm High-density ultra-soft flannel разтегателен диван / чаршаф / джобно постилка / пътуване / шал / къмпинг

Име : корални кашмир ќебе Ткаенини : 200 грама корални сомот Состојки : 100% полиестер влакна Спецификации : 120x200cm 150x200cm 180x200cm 200x230cm Карактеристики : Овој дел тежина 200 грама / метар квадратен, ценаефикасен, лесен и топло, но кога листови може да се ќебе, не lint, не бледнее, не се намали, нежен мека, е избор на топло зима Перење : миење на рацете / машина за перење може да биде...

BGN 29.00 30.86

Нов Антония пристрастие комплект постелки, Европейската бродерия пухени Елегантен дантелен чаршаф легло пола тип качеството на покривки, спално бельо

Антонија чипка кавга сет Постелнина (3pcs / set или 4pcs / set)Материјал : 100% памукНие листа на многу големини на options Нивната големина детали како следново : Ве молиме внимателно проверете го вашиот кревет големина пред цел.Кориснички други големини исто така, било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас!Големина Одговара за кревет големина Bedspread / Кревет здолниште Прекривки покрие Pillowcase Близнак 100x200cm (39"x80") креветот 100x200cm+40cm (39"x80"+16") 150x200cm (60"x80") 74x48cm (29"x19") Близнак Плус 120x200cm (47"x80") креветот 120x200cm+40cm (47"x80"+16") 150x200cm (60"x80") 74x48cm (29"x19") Целосна 140x200cm (53"x80") кревет 140x200cm+45см (53"x80"+18") 150x200cm (60"x80") 74x48cm (29"x19") Кралицата 150x200cm (60"x80") креветот 150x200cm+45см (60"x80"+18") 200x230cm (80"x90") 74x48cm (29"x19") Кралицата Плус 160x200cm (63"x80") креветот 160x200cm+45см (63"x80"+18") 200x230cm (80"x90") 74x48cm (29"x19") Кралот 180x200cm (70"x80") креветот 180x200cm+45см (70"x80"+18") 200x230cm (80"x90") 74x48cm (29"x19") Кинг Плус 180x200cm (70"x80") креветот 180x200cm+45см (70"x80"+18") 220x240cm (87"x95") 74x48cm (29"x19") Супер Кралот 200x200cm (80"x80") креветот 200x200cm+45см (80"x80"+18") 220x240cm (87"x95") 74x48cm (29"x19")Пакет содржина : Близнак / Близнак Плус поставува " пакет содржина е 3pieces.Тие се вклучително и 1 парче bedspread,1piece прекривки капак и 1 парче pillowcase ,вкупно е 3pcs.Целосната / Кралицата / Кралицата Плус / Кралот / Супер Кралот поставува пакет содржина е 4pieces.Тие се вклучително и 1 парче bedspread,1 парче прекривки капак и 2 парчиња pillowcases ,вкупно е 4pcs.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме обрнете внимание на нашите здолниште е пад големина.(40cm или 45cm)Ако сакате да шие пократок или поголема,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас!Две дизајни : еден е Вграден чипка bedspread тип, еден е без вградени чипка bedspread типПодолу се вградени чипка тип детали : Подолу се веќе вградени чипка тип : Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 15 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

BGN 183.00 192.42

Turetrip 160X200CM водоустойчив матрак цилиндър вграден Seet матрак цилиндър Colchao Bed Защита бебешко креватче с матрак цилиндър Bed Bug Proof

Точка Име : Душек Покритие Пакување Листа : 1 PC Материјал : 100% Полиестер Поврзана Ткаенина Ламинирани Со TPU Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : Водоотпорен / Кревет Грешка Доказ / AnitГрини / Дише Големина : 16 0 X200 CM Големина и ИзменуваатШтити Од Прашина, Грини, Течност, Урина, Потење, Алергени И Бактерии УлтраТенок Плетени Полиестер дава мазна површина која се протега и контури со телото Одлично За Оние Со Деца, домашни Миленици, Алергии, Астма, Егзема Или Незадржување Нема да се Промени чувство на Вашиот Душек Опремени Лист Стил на Дизајн Душек Заштитник се Вклопува до 12" длабоко Turetrip Потсетување : 1) Ако ви треба екстра душек маска за да натпревар, ве молиме контактирајте со нас.2) Душек Маска се користи за да ги покрие нашите пена душек и кутија пролет, без полнење во внатрешноста.3) што се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 1cm големина се разликуваат.

BGN 27.00 37.81

Цена на едро декоративна главата на заек рекса кожа калъфка от естествен кожа калъфка от естествен кожа

Трговија на големо цена Рекс зајакот главата Крзно Перница вистинско крзно Перница Покрие Фрли Pillowcase Перница Покрива Опис на ПроизводотПредмет : Рекс зајакот крзно перница случајМатеријал : Пред страна вистинско крзно , назад abric.Боја : Бела / црна.Големина на : 40*40 смAnswer : ___________________________ Note : подолу фотографии само за клиентите е референца, ние го преземат конечниот објект како стандард...

BGN 121.60

Turetrip 50X70CM водоустойчив протектор за възглавница комплект от 2 покрива възглавница против акари легло грешка доказателство светкавица калъфка алергия пилаф

Точка Име : Водоотпорен Перница Заштитник Пакување Листа : 2 парчиња*Перница Покрие Материјал : 100% Полиестер Поврзана Ткаенина Ламинирани Со TPU Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : Водоотпорен / Кревет Грешка Доказ / AnitГрини / Дише Големина : 50 X70 CM Големина и Прилагодени 100% Водоотпорни машина перат заштита Noiseless и удобно противалергиски мазна површина безбедно за деца и домашни миленици Великодушно големина за да ги собере било стандардна големина перница УлтраТенок дизајн е дише, тивко и спие кул без промена на чувството на вашата перница Вклучува две (2) големина 50 X70 CM перница заштитници​Turetrip Потсетување : 1) Ако ви треба екстра перница маска за да натпревар, ве молиме контактирајте со нас.2) Перница Маска се користи за покривање на нашата перница и перница, без полнење во внатрешноста.3) што се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 1cm големина се разликуваат.

BGN 13.00 19.78

Нов 1бр луксозен твърди красив нескользящий покривки чаршаф плосък лист Раффлед легло поли King Size за сватба, украса на дома

Внимание : Оваа ставка го само вклучуваат 1 buc кревет здолниште .ви благодаримеОбјектот Димензии : (14 модели за избор)1.Постелнината Поставите Опции : како Нема.ние пишувате во боја за да изберете дел.2.Производ Големина1 компјутер кревет здолниште големина : 120*200cm (47*78inch), 150*200cm(59*78inch), 180*200cm(70*78inch),180*220cm(70*86inch), 200*220cm(78*86)Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации ...

BGN 24.00 47.97

Потребителски калъфки Спондж Боб високо качество на домашен текстил от памук бельо едната страна калъфки горещи продажба калъфки 45x45cm

Обичај Pillowcase детски Висок Квалитет на Домашен текстил Памук, Лен Една Страна, навлаки за Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат...

BGN 6.00 7.98

Нов бутик на външната търговия одеяло спално бельо трехсекционный луксозни легла

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 165.52

HELENGILI 3D комплект постелки Underwater world Print пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-06

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

BGN 52.00 88.00

Измити памук плътен цвят проста бродерия комплект легла Twin Queen King Size пухени плоски кърпи или вградени кърпи

Пријателски Потсетување : Б ecause Кинески Големина е различна со твое,ве Молиме бидете сигурни дека нема да купите погрешна големина...

BGN 107.00 140.80