• Ново
Петзвездният хотел памук луксозен комплект постелки Бяла бродирана хотел пухени набор от King Queen Size хотел спално бельо, кърпи комплект

Петзвездният хотел памук луксозен комплект постелки Бяла бродирана хотел пухени набор от King Queen Size хотел спално бельо, кърпи комплект

BGN 267.20
BGN 139.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
.
4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcase
кралот големина : кревет(1.5 метар/5feet)или(1.8 метри /6feet )или(2meter)
Постелнината Поставите производ кралицата големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm
1pcs рамни листови : 250cm *260cm
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
Постелнината Поставите производ цар големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm
1pcs рамни листови : 250cm *280cm
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
Важно Потсетување!!!
1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!
е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување
2.Прирачник за мерење,3-5cm грешка е nomal.Ви благодариме!
3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите
6.Различни цената врз основа на различен квалитет.
Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.
01↓
02↓
03↓
04↓
05↓
06↓
07↓
08↓
09↓
10↓
11↓
12↓
13↓
14↓
15↓
16↓
магацин
Ако не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Всичко за продукта

Размер:
King size 4pcs, Queen size 4pcs
Вид На Модела:
Твърд
is_customized:
No
Модел:
Бродирана
Плътност Тъкани:
133Х72
брой нишки:
≥600TC
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Размер На Заявлението:
1,5 M(5 фута), 2,0 м (6,6 фута),1,8 м (6 фута)
Материал:
100% памук
клас:
клас а
Тегло:
3
Попълване на:
Памук
Брой Платове:
80
Воспользуйся:
Хотел
Брой:
4 бр.
Стил:
Кепър
Техника:
Ватиран
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
Национални Стандарти
Номер На Модела:
gkhx
търговска марка:
Мидун

Подобни продукти в категория

Bonenjoy бял комплект легла King Size пухени перо на Ловец на сънища печат за момичета използва односпальное спално бельо, пухени Кралица

Важни Забелешки : Овие групи не се вклучат сите утешителот / ватенка пополнување insertВе молиме изберете соодветна големина за вашиот кревет.Bonenjoy Бела Постелнина Постави Цар Големина Ватенка Покрие Пердув Правец на Chimes Печати За Девојки се Користи Еден Постелнина Прекривки Покрие Кралицата Точка Име : Ветрот Chimes Печати прекривки покрие Сетови ( Без рамен лист ) Пакување листа : 1*Прекривки Маска + 1 / 2*Перница Случај Ткаенини : polycotton Тежина : 1.01.5 кг Една(2 парчиња) 1 компјутер прекривки ги покрие : 175*218cm(69*86inch) 1 buc pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Двоен(3pcs) 1 компјутер прекривки опфаќаат : 200*200cm(78*78inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралицата(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 200*230cm(78*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 228*228cm(89*89inch) 2 парчиња pillowcase : 50*70cm(19*27.5 инчи) Супер Кралот(3pcs) 1 компјутер прекривки ги покрие : 260*230cm(102*90inch) 2 парчиња pillowcase : 50*90cm(19*35inch) Ние сме фабрика, ако бараат долгорочна соработка и набавка, ве молиме оставете порака за нас,ние може да ви даде трговија на големо цена и логистички решенија.Забелешка : кога ќе ја изберете големината на постелнина поставите ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно.ПредностиНашите ткаенина е силен, издржлив, и доколку се грижи за правилно, ќе бидат долготрајни.Ние се произведуваат производи со добар квалитет во умот.W e работат напорно за да ја создадат креативни производи, и ние се стремиме одржување на супериорни услуги на клиентите за нашите клиенти...

BGN 60.00 83.52

FANAIJIA 3d лилаво Буда спално бельо и чаршаф с калъфка кралицата на печатни богемных легла king size спално бельо

11783397395420631 Слон постелнина поставите парче парче парче парче парче парче парче парче бохемија паун 3d утешителот постелнина поставува прекривки покрие сет зимски bedsheet Pillowcase кралицата големина Памук BedlinenНИ Близнак : 1xduvet покрие 178*218cm ( 68"x86") pillowcase : 51*66cm( 20"x26" )НИ Целост : 1x Duvet Покрие 203cmx228cm( 80"x90") , 2x Pillow Случај 20"x26" (51*66cm)НИ Кралицата : 1x Duvet Покрие 228cmx228cm( 90"x90") , 2x Pillow Случај 20"x36" (51cmx91cm) НИ Цар : 1x Duvet Покрие 264cmx228cm( 104 "x90") , 2x Перница Случај 20"x36" ( 51cmx91cm)

BGN 57.00 95.68

Окт. Домашен текстил Nekopara Аниме Chocolat Vanilla Kimono 45*35см еднопосочна двустранен калъфка за възглавница полиестер/микро велур / 2WT 41291

Перница случај примерСостојба : Новиот Код : 41291 Опис : Големина : 17.7*13.8 инчи (45*35cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 23cm грешка.Материјал : Полиестер / Microвелур Ткаенина / 2 WT 2wayСлика : еднострани / двостраниПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница случај е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 15.98

Ретро Винтидж Елен Дърво Елен Печат Бельо Хвърли Калъфка На Кутията

Спецификации : Елени / дрво шема перница случај.Невидливи патент на долната страна на перница капак.Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни.Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн.Тип : Перница СлучајМатеријал : ЛенПрилики : Дом, Канцеларија, Автомобил, КафеКарактеристики : Удобно, Трајни, Дрво / Елени Шема, Дома ДекорГолемина : 45см x 45cm / 17.72" x 17.72" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Перница Случај (На перница внатрешна не е вклучена.)

BGN 3.90

памук 4шт пълен / кралицата/кралят на размера на бял / розов / кафе / зелено / синьо/сиво сватбата на принцеса къдри комплект постелки без одеала

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+ 2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Целосната / Кралицата големинаватенка покрие 200x230cmрамен лист 250x250cmперница случај 48x74cm*2Кралот големинаватенка покрие 220x240cmрамен лист 250x270cmперница случај 48x74cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

BGN 180.00 191.98

Нов 1бр луксозен твърди красив нескользящий покривки чаршаф плосък лист Раффлед легло поли King Size за сватба, украса на дома

Внимание : Оваа ставка го само вклучуваат 1 buc кревет здолниште .ви благодаримеОбјектот Димензии : (14 модели за избор)1.Постелнината Поставите Опции : како Нема.ние пишувате во боја за да изберете дел.2.Производ Големина1 компјутер кревет здолниште големина : 120*200cm (47*78inch), 150*200cm(59*78inch), 180*200cm(70*78inch),180*220cm(70*86inch), 200*220cm(78*86)Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации ...

BGN 24.00 47.97

Пасторальный цвете птица комплект постелки за възрастни тийнейджър момиче, памук Twin пълен кралицата на поп цвете домашен текстил чаршаф калъфка пухени

Топла продажбаБлизнаци големина : рамен лист 180x230cm,ватенка покрие 150x200cm,перница случај 48x74cm.Целосна кралицата големина : рамен лист 245x245cm,ватенка покрие 200x230cm,перница случај 48x74cm.Кралот големина : рамен лист 245x265cm,ватенка покрие 220x240cm,перница случај 48x74cm.Близнаци големина објект вклучени 3pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 1pc перница случај.Целосна кралицата цар големина објект вклучени 4pcs=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 2 парчиња перница случај.Пријателски Потсетник1...

BGN 83.00 83.20

2014cotton печатни завивки са постираны трехсекционными градински цветя търговски бутиковыми спално бельо

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 159.02

Окт. Домашен текстил Nekopara Аниме Chocolat Vanilla полиестер / микро велур/2WT 2way 45*35см еднопосочна двустранен калъфка 41289

Перница случај примерСостојба : Новиот Код : 41289 Опис : Големина : 17.7*13.8 инчи (45*35cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 23cm грешка.Материјал : Полиестер / Microвелур Ткаенина / 2 WT 2wayСлика : еднострани / двостраниПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница случај е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 15.98

Морден 3D комплект постелки черно бяла котка пухени набор от King Queen Twin Size Home Textiles Drop Ship

Близнаци Големина 4pcs : ( погоден за 1.21.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(60 x 84inches ) 1 парче чаршаф : 180 x 230cm(72 x 92inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.51.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 99inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 250 x 270cm(99 x 107inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Забелешка 1...

BGN 243.00 243.20

Turetrip 50X70CM водоустойчив протектор за възглавница комплект от 2 покрива възглавница против акари легло грешка доказателство светкавица калъфка алергия пилаф

Точка Име : Водоотпорен Перница Заштитник Пакување Листа : 2 парчиња*Перница Покрие Материјал : 100% Полиестер Поврзана Ткаенина Ламинирани Со TPU Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : Водоотпорен / Кревет Грешка Доказ / AnitГрини / Дише Големина : 50 X70 CM Големина и Прилагодени 100% Водоотпорни машина перат заштита Noiseless и удобно противалергиски мазна површина безбедно за деца и домашни миленици Великодушно големина за да ги собере било стандардна големина перница УлтраТенок дизајн е дише, тивко и спие кул без промена на чувството на вашата перница Вклучува две (2) големина 50 X70 CM перница заштитници​Turetrip Потсетување : 1) Ако ви треба екстра перница маска за да натпревар, ве молиме контактирајте со нас.2) Перница Маска се користи за покривање на нашата перница и перница, без полнење во внатрешноста.3) што се Должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 1cm големина се разликуваат.

BGN 13.00 19.78

UNIKEA 3D Дядо Коледа Коледа комплект постелки деца момиче, кралицата на размера на пухени чаршаф покривки 2 калъфки за домашен интериор Dec

Точка Име : Среќен Божиќ Постелнина Поставите 4 парчиња Постелнина Дома ТекстилМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен Печатени Дедо Мраз со ПодароциПакет : Вклучува 1 компјутер Прекривки Маска, 1 компјутер Рамен Лист и 2 парчиња Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаКралицата Големина : Прекривки Покрие 200x230cm(78"x90"), Рамен Лист 230x230cm(90"x90"), Pillowcases 48x74cm (19"x29");Се прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^2 Појавување Плик НавлакиРеактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе БоиНие си имаме свој фабрика, би можел да понуди најдобра цена на веледрогерија...

BGN 52.00 59.22

HELENGILI 3D комплект постелки Underwater world Print пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-06

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

BGN 52.00 88.00

Коприна комплект постелки 4шт луксозна черница чист принт мека коприна много размери чаршаф калъфка за възглавница с плосък лист ls2107

Топла Продажба : метар метар метарПердув : Име : 100% свила beding поставите 4pcs, #ls2107Материјал : 100% mulberry свила ,Тежина : 16.5 mmШирина : 114cm / 45inchВклучувајќи : 1pc свила прекривки, како слики ,1pc рамен лист, полна боја, како слики,2pc оксфорд перници, двете страни свила, флорални боја, како слики,Големина Информации : 1inch=2.54 см, дозволете±2cmСтил : 1...

BGN 449.00 528.00

Comwarm карикатура на животните матрак корица 1бр памук матрак цилиндър цветни оборудвана лист анти-мръсен здрава семейна почивка на лист

добредојдовте на нашиот магазин Comwarm Цртан филм Животинско Душек Покрие 1 PC 100% Памук Матрак Подлога Шарени Опремени Лист Антивалкани Трајни Семејство Постелнина ЛистОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Точка Име : Душек Маска2) Материјал : 100% Памук3)Големина Приближно : 120*200*28 см (47*79*11 инчи) Големина Одговара на 120 см Ширина Душек150*200*28 см (59*79*11 Инчи) Големина Одговара на 150 см Ширина Душек180*200*28 см (71*79*11 Инчи) Големина Одговара на 180 см Ширина Душек4) Боја : како на сликатаЗабелешка : ве молиме овозможи големина грешка 13cm.Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги...

BGN 26.00 34.64

Нов бутик на външната търговия одеяло спално бельо трехсекционный луксозни легла

[Име] : ВАТЕНКА Спецификација : три дела : Ватенка 230 * 250 50 * 70 +5 две pillowcases [Лице / дното материјал : 100% памук [Перење] : на рака, но исто така машина перат, да се избегне употреба на детергент со кајгана состојки...

BGN 165.52

4шт луксозен Египет памук елегантен Принцеса къдри комплект постелки бродерия пухени комплект чаршаф калъфка кралица на крал размер на морското дъно

4 Pcs Луксузни Египет Памук Елегантна Принцеза Возбудува Постелнина Поставите Везови Прекривки покрие поставите чаршаф Pillowcases Кралицата Цар ГолеминаМатеријал : памук Египет1cm=0.3937008(инчи)Кралицата Големина : Погоден за 1.51.8 m креветКралицата Големина 4 Парчиња1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91 приклучоци)1 парче чаршаф : 245*250cm (96 *98 in )2 парчиња Pillowcases : 48*74cm (19 *29 приклучоци )Кралот Големина : Погоден за 2.0 м креветКралот Големина 4 Парчиња1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm (87 *94 приклучоци )1 парче чаршаф : 245*270cm (96 *106 приклучоци )2 парчиња Pillowcases : 48*74cm (19 *29 приклучоци )Важни Забелешки : купувачот не мора да плаќаат должност или ниски даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност...

BGN 220.00 313.60

3d 5шт човешки череп / русалка / плаж на живописния / цвете комплект постелки с попълването twin / full / queen / king / super king size безплатна доставка

Сет вклучува : Близнак / Full / Кралицата / Кралот / Super King Size : 5 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска + 1 парче утешителот+ 1 парче рамен лист+ 2 парче навлаки...

BGN 206.00 231.98

UNIKEA национален стил Лицева сини сливи, обръщане на пухени чаршаф с възглавница Шам бохо Мандала легла комплект с две отделни легла, пълен Кралицата на Кин

Точка Име : Сицилијанската Геометрија Сет ПостелнинаМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен ПечатењеПакет : 1 Сет вклучува 1 Прекривки Маска, 1 Рамен Лист , 1 или 2 Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перницаЕдна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 160x230cm, 1 компјутер Pillowcase 48x74cmБлизнаци Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 1 компјутер Рамен Лист 200x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cmПолна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 180x220cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm Кралицата Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 200x230cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x230cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm Цар Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 220x240cm, 1 компјутер Рамен Лист 230x250cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cmСе прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред целКомпјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^^Реактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времетоТкаенини го задржува мекост низ бројни перењаМеки и удобни, кожни пријателскиНавремено отпорни, трајни и лесниПрекривки корица има скриен патент затворање на страназа вметнување и отстранување на утешителот лесноПовеќе Бои

BGN 37.00 41.63

Мультяшное одеяло 120x200cm High-density ultra-soft flannel разтегателен диван / чаршаф / джобно постилка / пътуване / шал / къмпинг

Име : корални кашмир ќебе Ткаенини : 200 грама корални сомот Состојки : 100% полиестер влакна Спецификации : 120x200cm 150x200cm 180x200cm 200x230cm Карактеристики : Овој дел тежина 200 грама / метар квадратен, ценаефикасен, лесен и топло, но кога листови може да се ќебе, не lint, не бледнее, не се намали, нежен мека, е избор на топло зима Перење : миење на рацете / машина за перење може да биде...

BGN 29.00 30.86