• Ново
Хромирани покриване на корпуса превключвател за Harley Electra Glide FLHTC Road Glide FLHX FLTRX

Хромирани покриване на корпуса превключвател за Harley Electra Glide FLHTC Road Glide FLHX FLTRX

BGN 29.73

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
-Резервни 100% Нови
-Боја : Хром
-Материјал : Висок квалитет палка алуминиум со хром финиш
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
2 X Хром Switch Куќишта Осигурување (Лево и Право)
Fitment :
( Ве молиме Имајте на ум : Тоа нема да дојде со дополнителни Радио и/или Електронски Крстарење )
1996-2012 Харли Дејвидсон Електра Глајд Класичен FLHTC
1996-2009 Харли Дејвидсон Електра Глајд FLHT
2010-2011 Харли Дејвидсон Стрит Глајд Trike FLHXXX
2006-2012 Харли Дејвидсон Стрит Глајд FLHX
2010-2012 година Харли Дејвидсон Роуд Глајд Кастом FLTRX вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Всичко за продукта

Височина На Продукта:
3cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
търговска марка:
стенжорн
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Вид На Материала:
Алуминиева сплав
Името На Модела:
Капакът На Корпуса На Ключа
Тегло На Продукта:
300g
Широчина На Елемента:
5cm
Дължина На Продукта:
10cm
Вашия Мотор Правят:
Harley-Davidson

Подобни продукти в категория

За Kawasaki KX450F KX 450 F 450F 2006-2012 2011 2010 2009 2008 2007 CNC Pivot Racing Dirt Bike сцепление спирачни лостове гореща разпродажба

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : За Kawasaki KX125 20062008За Kawasaki KX250 20052008 годинаЗа Kawasaki KX450 F 20062012За Kawasaki KX250 F 20052012 Карактеристики на Производот : 1) со Врвен квалитет T6065T6 алуминиум ЦПУ Машински и Боја елоксирани...

BGN 34.00 46.18

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за Honda CB919 2002-2007 червен / сребрист 2003 2004 2005 2006

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Мотоциклет къс регулиране регулируеми спирачни лостове съединител за TRIUMPH 675 Street Triple R/RX 2009-2015, Daytona 675 2006-2015

Добредојдовте на Витез на БогНасловМотоцикл Краток Прилагодување Прилагодливи Кочница Спојки Држела за ТРИУМФ 675 Street Triple R / RX 20092015,Daytona 675 20062015Опис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66

CNC мотор спирачна течност резервоара резервоара на съединителя цилиндър на капитана маслен чаша за Aprilia, Ducati, Honda Kawasaki Suzuki Yamaha Triumph

Функција : Состојба : 100% Сосема НовБоја : 6 бои,Црвена / Црна / Сребрена / Портокал / Титаниум / СиноМатеријал : 6063 Палка АлуминиумЗавртка димензии : 5mmИнсталација Позиција : Левата СтранаЛесна инсталација, Без Инсталација НаставаПакет Се Вклучени : Еден пред резервоар (Како што е прикажано на сликата) која вклучува : 1x течност нафта резервоарот со завртка1x гумени цевки2x стегиЗабелешка : Заменете Одделени Пумпа за Кочница САМО (над компатибилност е само за референца,како што е овој производ не е специјално дизајниран за секој велосипед,ве молиме внимателно да се провери димензии јасно да се обезбеди тоа одговара на вашиот велосипед пред да го купат.)Fitment : Aprilia Mille РСВ TuonoDucati Чудовиште Multistrada 749 848 916 996 998 999 1098 1198Хонда БЛАГАЈНИЧКИ CBR NSR RVF RVT VFR VTR HornetKawasaki EX јас zr ZRX ZX ZXR ZZR НинџаSuzuki GSF GSX GSXR RF RGV SV TL Разбојник Hayabusa КатанаТриумф Daytona Ракета Скремблер Брзина Street TripleYamaha FJR FZ FZS FZR TZR YZF Fazer1...

BGN 8.00 10.11

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за SUZUKI GSXR600 2011-2017, GSXR750 2011-2017,GSXR1000 2009-2017,GSX-S1000/F / ABS 2015-2017

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара за SUZUKI GSXR600 20112017,GSXR750 20112017,GSXR1000 20092017,GSXS1000 / F / ABS 20152017Опис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66

Freeshipping Freeshipping Chrome 1 Handlebar Control резервуарный спирачка 14 мм сянката на лоста на съединителя Motorycycle

На компатибилен возила е само за референца Pls се провери големината пред да ја купите можеби треба малку модификација за некои велосипеди...

BGN 123.00 151.98

Arashi 1 комплект GSX-750 CNC предни и задни спирачен диск, спирачни ротори за Suzuki GSX 750 1989 1990 1991 1992

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик,со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

BGN 319.00 353.94

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове съединител за Triumph Sprint ST / ABS 2005-2010 Blue/Black2006 2007 2008 2009

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 46.00 58.70

За SFM SFM 125 A8 Roadstar 13-15 VECTRIX VT-1 14 VIALLI DXB50 06 Fireforce50 06 HONDA CMX250 X 15 мотоциклетни накладките отпред

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : MZ / MUZ SX 125 20022007 СМ 125 20022007PEUGEOT 50 Diango Наследство 2 T / 4 T 20142015 125 Citystar AC / Хидрати план за 20112015 125 јас Citystar LC 20132015 125 Citystar Сина Линија 2015 125 Django Наследство 4 T 20142015 Satelis 125 РС 4 T 2013 Satelis 125 Сина Линија 2015 EЖивост Електрични план за 20112015 Живост 125 4 T 20102015 Живост на шеесеттите години 125 4 T 20112012 150 Citystar AC / Хидрати план за 20112015 150 јас Citystar LC 20132015 Citystar Еден 150 20132014 150 Django Наследство 4 T 20142015 Citystar 200i 20122015QUADZILLA WK 300 20062008ROYAL ENFIELD Куршум 500 Efi / Dual Седиште 20092015 Clubman 500 EFI Еден Седиште 20092012 Куршум Битка Зелена 500 Efi Еден Седиште 20092015 Куршум Класичен 500 EFI Еден Седиште 20092015 Куршум Класичен Хром 500 EFI Еден Седиште 20092015 Куршум Пустинска Бура 500 EFI Еден Седиште 20122015 Електра 500 EFI Двојна Седиште 20092012 Електра 500 EFI 20092014 Бес 500 20112012 Патеки 500 EFI 20092012 Woodsman 500cc Efi 20102012 година SINNIS Јастреб 50 QM 50 10 AC 20082010 Стелт 125 QM 1252 D 20082010 F(лево) QM 50 Т10 R Орел 50 20102012 година ZN 50 QT30 A Strada 50 20122014 ZN 125 ТES Дух 125 20122014 ZN 125 Т30 A Strada 125SUZUKI НА 250 Skywava Тип М BACJ45 A 20072008 F(лево) НА 250 Skywava / Тип S BACJ44 A 20072008 F(лево) НА 250 8 CJ46 A Skywave, СКОПЈЕ 2008 F(лево) СО 400 K7 / ZK7 / K8 / ZK8 / K9 / L0 / L1 / L2 / L3 / L4 Burgman / Не ABS / Skywave 20072015 F(лево) НА 400 AK9 / ZAK9 / AL0 / ZAL0 / AL1 / ZAL1 / AL2 / AL3 / AL4 / ZAL4 Skywave / Burgman / ABS 20092015 F(лево)SFM SFM 125 A8 Roadstar 20132015 SYM Xpro 125 20112013VECTRIX VT1 2014VIALLI DXB 50 2006 Fireforce 50 2006В...

BGN 12.00 13.60

8 мм / 10 мм мотоциклет с CNC алуминиев кабел съединител регулатор тел за Kawasaki Ninja 500R 650 1000 ZX-14R ZX-12С ZX-6RR 250R Z800

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Алуминиум CNCЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Црвена, Црна,Златна, Титаниум, Зелена, Сребро.Производот се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Одговара за М8 / M10 * 1.25 cnc алуминиум Универзален мотор спојки жица прилагодување кабел.Пакетот вклучува : 1 Парче Спојки Жица Прилагодување Кабел

BGN 4.21

L&R Silver Хидравличен Усилвател На Спирачките Cluth Комплект За Победата На Крос Кънтри Вегас 2017

Карактеристики: Состојба:Резервни 100% Сосема Нова Боја: Сребро Тип: Спојки Кочница Држела Материјал:Висока Класа Квалитетот и Многу Издржливи Висока класа квалитетот и многу издржливи Пакет Вклучуваат: 1 Pair Fitment : 20162017 Победа Визија 20162017 Победа Вегас 20162017 Победа Магнум 20162017 Победа Судија Меѓуна 2015 Победа Судија Меѓуна.сите опции 20082009 Kingpin 2008 Kingpin 8 Топка 2009 Kingpin Туринг&Ниска&Pinball сите опции за 20132014 година им Суди на сите опции, ве Молиме Проверете со Вашиот Велосипед Пред да го Купите !

BGN 99.92

Безплатна доставка на CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за Suzuki GSXR1000 2005 2006

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 46.00 58.70

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за YAMAHA YZF R1 2004-2008 син/черен 2005 2006 2007

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Предните крака крака са за Suzuki GSF400 GK75A BANDIT GSF 400 600 1200 GSF1200 GSF600

Детали за производотРезервни Делови 100% НовиЛесно Да Се ИнсталираВисока класа на квалитет и многу издржливиПозиција : ПреднатаМатеријал : АлуминиумPacakge Вклучуваат : Вашиот изберете Како Слика се Прикажани)Fitment : Suzuki GSF400 GK75 A РАЗБОЈНИК 400 Suzuki GSF1200 РАЗБОЈНИК 1200 19962005 Suzuki GSF600 РАЗБОЈНИК 600 19962000 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 20.78

Къси и дълги за Triumph 675 STREET TRIPLE R / RX 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 мотоциклет с ЦПУ спирачни лоста на съединителя

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Fitment За Триумф DAYTONA 675 20062015 (F35 / T333)За Триумф SPEED TRIPLE 20082010 (F35 / T333)За Триумф 675 STREET TRIPLE R / RX 20092016 (F35 / T333)Функција : Висок квалитет 100 % сосема новМатеријал : Алуминиум легураБоја : Покаже како СликаПрилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливиДруги : Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваатМногу бои за вашиот избор (сива, сребрена, црвена, златна, црна,зелена, сина,портокалова) Пакувани Вклучувајќи : 1 пар (кочница & спојки на менувачот )Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 72 часа по приемот на вашата потврдена исплатата...

BGN 33.00 37.60

За Honda CBR1100XX/BLACKBIRD 1997-2007 ST1300/ST1300A 2003-2007 VFR800 1998-2001 157 Нов регулатор CNC спирачни лоста на съединителя

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Хонда CBR1100 XX / BLACKBIRD 19972007 Хонда ST1300 / ST1300 A 20032007 година Хонда VFR800 19982001 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 33.57