• Ново
Хромирани спирачни лостове за съединител за Yamaha YZF R1 2004-2008 YZF R6 2005-

Хромирани спирачни лостове за съединител за Yamaha YZF R1 2004-2008 YZF R6 2005-

BGN 23.33

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Направени Од Високо Квалитетна Палка Алуминиум
Стандард Широк Лост Ножот Со Измазнети Рабови
Поудобно И Полесно Да Се Повлече
Директно Замени Фабрика Држела
Лесна Инсталација. Го користите вашиот постоечки стожерот, ракавот едноставно слајдови надвор
Fitment : Yamaha YZF R1 2004-2008 Yamaha YZF R6 2005-2016
* Ве молиме да ги Прочитате Сите Опис и Fitment Пред да Нарачате Производот.
* Имајте на ум : Професионална инсталација препорачува!
вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Всичко за продукта

Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Дължина На Продукта:
20cm
търговска марка:
стенжорн
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Широчина На Елемента:
4cm
Тегло На Продукта:
200g
Вид На Материала:
Алуминиева сплав
Името На Модела:
лост къс спирачен съединител
Височина На Продукта:
2cm
Вашия Мотор Правят:
Yamaha

Подобни продукти в категория

За Suzuki SV1000/S 2003-2007 GSX1250 F / SA 2010-2015 TL1000R 1998-2003 сгъваеми прибиращи регулируеми спирачни лоста на съединителя с ЦПУ

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Suzuki SV1000 / S 20032007 Година Suzuki GSX1250 F / SA 20102015 Suzuki TL1000 R 19982003 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 46.37

Предните крака крака са за Suzuki GSF400 GK75A BANDIT GSF 400 600 1200 GSF1200 GSF600

Детали за производотРезервни Делови 100% НовиЛесно Да Се ИнсталираВисока класа на квалитет и многу издржливиПозиција : ПреднатаМатеријал : АлуминиумPacakge Вклучуваат : Вашиот изберете Како Слика се Прикажани)Fitment : Suzuki GSF400 GK75 A РАЗБОЈНИК 400 Suzuki GSF1200 РАЗБОЈНИК 1200 19962005 Suzuki GSF600 РАЗБОЈНИК 600 19962000 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 20.78

За SFM SFM 125 A8 Roadstar 13-15 VECTRIX VT-1 14 VIALLI DXB50 06 Fireforce50 06 HONDA CMX250 X 15 мотоциклетни накладките отпред

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : MZ / MUZ SX 125 20022007 СМ 125 20022007PEUGEOT 50 Diango Наследство 2 T / 4 T 20142015 125 Citystar AC / Хидрати план за 20112015 125 јас Citystar LC 20132015 125 Citystar Сина Линија 2015 125 Django Наследство 4 T 20142015 Satelis 125 РС 4 T 2013 Satelis 125 Сина Линија 2015 EЖивост Електрични план за 20112015 Живост 125 4 T 20102015 Живост на шеесеттите години 125 4 T 20112012 150 Citystar AC / Хидрати план за 20112015 150 јас Citystar LC 20132015 Citystar Еден 150 20132014 150 Django Наследство 4 T 20142015 Citystar 200i 20122015QUADZILLA WK 300 20062008ROYAL ENFIELD Куршум 500 Efi / Dual Седиште 20092015 Clubman 500 EFI Еден Седиште 20092012 Куршум Битка Зелена 500 Efi Еден Седиште 20092015 Куршум Класичен 500 EFI Еден Седиште 20092015 Куршум Класичен Хром 500 EFI Еден Седиште 20092015 Куршум Пустинска Бура 500 EFI Еден Седиште 20122015 Електра 500 EFI Двојна Седиште 20092012 Електра 500 EFI 20092014 Бес 500 20112012 Патеки 500 EFI 20092012 Woodsman 500cc Efi 20102012 година SINNIS Јастреб 50 QM 50 10 AC 20082010 Стелт 125 QM 1252 D 20082010 F(лево) QM 50 Т10 R Орел 50 20102012 година ZN 50 QT30 A Strada 50 20122014 ZN 125 ТES Дух 125 20122014 ZN 125 Т30 A Strada 125SUZUKI НА 250 Skywava Тип М BACJ45 A 20072008 F(лево) НА 250 Skywava / Тип S BACJ44 A 20072008 F(лево) НА 250 8 CJ46 A Skywave, СКОПЈЕ 2008 F(лево) СО 400 K7 / ZK7 / K8 / ZK8 / K9 / L0 / L1 / L2 / L3 / L4 Burgman / Не ABS / Skywave 20072015 F(лево) НА 400 AK9 / ZAK9 / AL0 / ZAL0 / AL1 / ZAL1 / AL2 / AL3 / AL4 / ZAL4 Skywave / Burgman / ABS 20092015 F(лево)SFM SFM 125 A8 Roadstar 20132015 SYM Xpro 125 20112013VECTRIX VT1 2014VIALLI DXB 50 2006 Fireforce 50 2006В...

BGN 12.00 13.60

Мотор Dirt Bike ракита хидравлична стоманена подсилена спирачна линия съединител маркуч тръба 1700-2000 мм, универсална за засаждане Racing MX

Хидраулични Сопирачки Црево 1700mm да 2000mmBanjo Кол : 10ммБоја Опција : Сина,Црвена,Црна,Сребрена,ЗеленаДолжина Опција : 1700mm 1800mm 1900mm 2000mmСе вклопат за повеќето од Motorcyle Нечистотија Јама ATV Quad Велосипеди.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

BGN 25.52

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове съединител за Triumph Bonneville / SE/T100 2006-2011 син / черен 2007 2008 2009 2010

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

1 чифт матово черно Cluth на спирачния лост, определени за победата на крос кънтри Вегас -2017

Карактеристики: Состојба:Резервни 100% Сосема Нова Боја: Мат Црна Тип: Спојки Кочница Држела Материјал:Висока Класа Квалитетот и Многу Издржливи Висока класа квалитетот и многу издржливи Пакет Вклучуваат: 1 Pair Fitment : 20162017 Победа Визија 20162017 Победа Вегас 20162017 Победа Магнум 20162017 Победа Судија Меѓуна 2015 Победа Судија Меѓуна.сите опции 20082009 Kingpin 2008 Kingpin 8 Топка 2009 Kingpin Туринг&Ниска&Pinball сите опции за 20132014 година им Суди на сите опции, ве Молиме Проверете со Вашиот Велосипед Пред да го Купите !

BGN 99.94

Представяне на мотоциклет Гидровлическая прикачване майсторски slave цилиндър барабани производителността на системата ефективен помпа преход с маркуч 1200MM

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Одговара за речиси мотоцикл Боја : Црвена Сина Sliver Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.Потсетување : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз...

BGN 38.00 42.24

8 цвята 3D таблетка кух дизайн патент за Honda CBR1000RR / FIREBLADE / SP 2017 CNC червен мотоциклет спирачни лоста на съединителя лазерен лого

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!Дизајн патент за сертификација,( 3 D текстура дизајн, Rhomb& Шупливи дизајн ) ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Состојба:100% Сосема Нов Материјал:Висок квалитет на алуминиум CNC целната Функција:6 Позиција Прилагодливи Објект тежина : 400g Количина : 1 Пар=1 Кочница рачката+1 Спојки лост должина : 147 MM (5.8 во) Insallation : Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Изглед : Неверојатен Изглед и Specail дизајн и Различните Бои ќе го направат вашиот мотор изгледа кул и привлечна Функција : 3 D текстура дизајн нека вашиот handopprate вашиот велосипед лесно , Против пролизгување.Исто така Rhomb& Шупливи дизајн може да се намали на пречка од ветар Со Лого(Ласерски) : CBR Fitment : За Хонда CBR1000 RR / FIREBLADE / СП 2017 Боја : Зелена / Црна / Црвена / Портокал / Титаниум / Sliver / Сино / Златна се достапни...

BGN 46.00 53.25

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за Suzuki DL650W-STROM 2011-2012 жълто / черно

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Мотоциклет задни спирачни дискове вземе подножието на педала за YAMAHA YZFR1 YZF-R1 YZF R1 2004 2005 2006 04 05 06 сребро

100% Сосема Нов• Боја како слика• Одговара : YAMAHA YZF R1 200420061.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

BGN 26.00 28.78

За Kawasaki KLX 125 KLX125, D-TRACKER 125 2010- 2015 2014 2013 2012 2011 CNC Pivot Racing Dirt Bike сцепление спирачни лостове горещи

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : За Kawasaki KLX125,ДTRACKER 125 20102016За Kawasaki KLX150 S 20092013За Kawasaki KLX250,ДTRACKER 20082013 Карактеристики на Производот : 1) со Врвен квалитет T6065T6 алуминиум ЦПУ Машински и Боја елоксирани...

BGN 34.00 46.18

Безплатна доставка на CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за Suzuki GSXR1000 2005 2006

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 46.00 58.70

CNC мотор спирачна течност резервоара резервоара на съединителя цилиндър на капитана маслен чаша за Aprilia, Ducati, Honda Kawasaki Suzuki Yamaha Triumph

Функција : Состојба : 100% Сосема НовБоја : 6 бои,Црвена / Црна / Сребрена / Портокал / Титаниум / СиноМатеријал : 6063 Палка АлуминиумЗавртка димензии : 5mmИнсталација Позиција : Левата СтранаЛесна инсталација, Без Инсталација НаставаПакет Се Вклучени : Еден пред резервоар (Како што е прикажано на сликата) која вклучува : 1x течност нафта резервоарот со завртка1x гумени цевки2x стегиЗабелешка : Заменете Одделени Пумпа за Кочница САМО (над компатибилност е само за референца,како што е овој производ не е специјално дизајниран за секој велосипед,ве молиме внимателно да се провери димензии јасно да се обезбеди тоа одговара на вашиот велосипед пред да го купат.)Fitment : Aprilia Mille РСВ TuonoDucati Чудовиште Multistrada 749 848 916 996 998 999 1098 1198Хонда БЛАГАЈНИЧКИ CBR NSR RVF RVT VFR VTR HornetKawasaki EX јас zr ZRX ZX ZXR ZZR НинџаSuzuki GSF GSX GSXR RF RGV SV TL Разбојник Hayabusa КатанаТриумф Daytona Ракета Скремблер Брзина Street TripleYamaha FJR FZ FZS FZR TZR YZF Fazer1...

BGN 8.00 10.11

7/8 инча мръсотия под наем/наем ями сгъване тръба и спирачния лост резервни части

малување на Спојката и Кочница РачкатаБоја Опција : Сребро или ЦрнаВе молиме Оставете порака на бојата кога ќе цел, без било порака, ние само испратите Сребро!Цена incudingспојката лост x 1pcкочница лост x 1pcвиткање кочница показател за dirt bike / јама велосипед употреба! САД$ 8.00 / парчеCNC опрема ниво за dirt bike, dirt bike резервни делови, сопирачки систем бесплатен превозот! САД$ 13.68 / парчеPro TAPER се Справи со костец за dirt bike / јама велосипед користат пар42mm Филтер за Воздух Почиста 250cc ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед парчеMIKUNI VM22 Хидрати 26 MM PZ26 CARBURETOR ХИДРАТИ 125 CC парчеИздувните за dirt bike / јама велосипед употреба! 125cc 150cc 28mm конекција! САД$ 16.84 / парчеDirt Bike Пневматик Rim Заклучување на ПНЕВМАТИК БЕЗБЕДНОСТ БОЛТ 1.6 / 1.85 / 2.15 / 2.50 САД$ 10.00 / парчеВрвен квалитет на dirt bike / јама велосипед Нога Штипки од нерѓосувачки челик САД$ 18.00 / пар

BGN 19.00 20.00

Нов 3D таблетка кух дизайн патент за Honda CBR1100XX / BLACKBIRD 1997-2007 2005 2006 червен мотоциклет с ЦПУ спирачни лоста на съединителя

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!Дизајн патент за сертификација,( 3 D текстура дизајн, Rhomb& Шупливи дизајн ) ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Состојба:100% Сосема Нов Материјал:Висок квалитет на алуминиум CNC целната Функција:6 Позиција Прилагодливи Објект тежина : 400g Количина : 1 Пар=1 Кочница рачката+1 Спојки лост должина : 147 MM (5.8 во) Insallation : Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Изглед : Неверојатен Изглед и Specail дизајн и Различните Бои ќе го направат вашиот мотор изгледа кул и привлечна Функција : 3 D текстура дизајн нека вашиот handopprate вашиот велосипед лесно , Против пролизгување.Исто така Rhomb& Шупливи дизајн може да се намали на пречка од ветар Со Лого(Ласерски) : CBR Fitment : За Хонда CBR1100 XX / BLACKBIRD 19972007 Боја : Зелена / Црна / Црвена / Портокал / Титаниум / Sliver / Сино / Златна се достапни...

BGN 46.00 53.01

!С логото на нови червени + титан за Honda CBF 500 CBF500 2006-2007 CNC регулируеми, сгъваеми прибиращи мотоциклетни спирачни лоста на съединителя

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Љубезно потсетување : ние ќе натпревар право држела adpater според наслов и опис товарвклучувајќи (модел и година ) ,се тоа е лесно!

BGN 46.00 53.57

Плаващ Преден Спирачен Диск Ротор За Ducati 1098 R S Супербайк 2007-2009 1198 Супербайк 2009 Мотоциклет

Дел Име : Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Ducati 1098 Супербајк 20072008 1098 Р Супербајк 20082009 1098 S Супербајк 20072008 1098 Tricolore Супербајк 20072008 1198 Супербајк 2009Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Висок Квалитет на Железо внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенБоја : Како на сликата шоуПакет : ве Молиме изберетеВисок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови.Ова пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик...

BGN 142.00 142.37

Arashi 1 комплект GSX-750 CNC предни и задни спирачен диск, спирачни ротори за Suzuki GSX 750 1989 1990 1991 1992

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик,со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

BGN 319.00 353.94

Freeshipping Freeshipping Chrome 1 Handlebar Control резервуарный спирачка 14 мм сянката на лоста на съединителя Motorycycle

На компатибилен возила е само за референца Pls се провери големината пред да ја купите можеби треба малку модификација за некои велосипеди...

BGN 123.00 151.98

Лост, педали, заден на един крак спирачна система с ЦПУ за Honda CRF250X CRF450X 2005- CRF 250 450 X OEM 46510-KSC-000 46510-KSC-305 46510-MEY-305

CNC Задна Нога Сопирачките на Возилото Показател За Хонда CRF250 X CRF450 X 20052016 CRF 250 450 X ОЕМ 46510KSC000 46510KSC305 46510MEY305Сосема нов Премиум надградба замена Задна Кочница Педалата Лост...

BGN 73.00 79.98