• Ново
AHL мотоциклет накладки задни джанти за KTM 990 Adventure R 990 T (SM-T) 990 Adventure ABS мотоциклет части FA181 2009-2011

AHL мотоциклет накладки задни джанти за KTM 990 Adventure R 990 T (SM-T) 990 Adventure ABS мотоциклет части FA181 2009-2011

BGN 13.73
BGN 12.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Искрени честитки до сите купувачи : ве Молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие накладките на оваа големина одговара за вашиот мотор ! Материјал : Метал & Месинг легури Објект Должина : A : 9.4 cm Објект Ширина : A : 3.73 cm Објект Дебелина : A : 0.75 cm
Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : метал & месинг легури
Боја : Како На Сликата Покажа
Позиција : Задните
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре
Примена : За KTM EXC-F 350 (12-16)
SX-F 350 (11-16)
XC-F 350 (11-16)
XC-F-W 350 (12-16)
XC/EXC 400 (04-07)
XC-W 400 (08-11)
450 XC-W 4 T (10)
XC/EXC 450 (04-07)
EXC-Р 450 (08)
EXC 450 4 T (09)
EXC 450 (10-11)
XC-F 450 (08-16)
XC-450 W (08-16)
EXC 500 (12-16)
XC-W 500 (12-16)
SX-С 505 (07-08)
XC-С 505 (08-09)
EXC 525 (04-07)
SX 525 (03-06)
EXC-Р 530 (08)
EXC 530 4 T (09-11)
XC-W 530 (08-09)
SXC 625 (05-06) SC 620 Supercompetition (96-00) СМ 950 (05-06)
950 Р Superenduro/990 Авантура/S (06-08)
990 Авантура R/990 Авантура (ABS модел) (09-11)
990 Т (СМ-Т) (09-11)
990 Supermoto R (СМ-R) (08-11)
990 Авантура Dallar Издание (ABS) (11)
Ова е крупен карактеристики за накладките .
ТУКА СЕ И ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ЗАИНТЕРЕСИРАНИ !!!!
Повеќе одлични производи, ве молиме посетете ја нашата продавница :
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Всичко за продукта

Името На Модела:
SM 125 Supermoto (-00)/ MX 125 92-93 SM125 MX125
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Дължина На Продукта:
9.4cm
търговска марка:
AHL
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Широчина На Елемента:
3.73cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Височина На Продукта:
0.75cm
Диаметъра На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
сплави на метали, месинг
Тегло На Продукта:
0.229kg
Цвят:
Както показа снимка
Произход:
Китай
is_customized:
Yes
Позиция:
Задни
OEM код:
AHL-FA181
Брой:
1 чифт
Години:
09-11
Състояние:
НОВО
подходящ:
EXC 450 (03-11)/ EXC 450 Racing (06-07)
Размер:
94 x 37,3 x 7.5 mm

Подобни продукти в категория

За Suzuki SV1000/S 2003-2007 GSX1250 F / SA 2010-2015 TL1000R 1998-2003 сгъваеми прибиращи регулируеми спирачни лоста на съединителя с ЦПУ

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Suzuki SV1000 / S 20032007 Година Suzuki GSX1250 F / SA 20102015 Suzuki TL1000 R 19982003 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 46.37

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове съединител за Triumph Sprint ST / ABS 2005-2010 Blue/Black2006 2007 2008 2009

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 46.00 58.70

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за 2006 2007 2008 2009 2010 SUZUKI GSXR600/GSXR750, 2005-2006 Gsxr1000 спестяване на усилия мотоциклет

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара за 2006 2007 2008 2009 2010 SUZUKI GSXR600 / GSXR750,20052006 GSXR1000 Напори за Зачувување на МотоциклОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66

ADELIN ADL-10 спирачните челюсти мотоциклет спирачната помпа диск 2 бутален уличен мотор AVT за Honda, Kawasaki Suzuki, KTM Vespa Yamaha спирачка

Бренд : Adelin Модел : ADELIN ADL17 Клипот 32милиметри x 2, Caliper тело, алуминиум легура фалсификување, полн дебеломер CNC технологија Инсталација Монтажа на теренот : 84mm (центар на дупка до дупка) Клипот материјал : алуминиум легура Caliper материјал : алуминиум легура фалсификување на Шасија : 2парче сопирачки (неазбест) Caliper Тежина : околу 600g1.Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл...

BGN 102.00 128.00

22 мм 7/8 мм с ЦПУ Handlebar Protector спирачна прикачване Protect Lever Guard Proguard за KTM DUKE125 / 200 DUKE390 RC125 RC200 RC390

погодни за : 22 мм дијаметарПакет се вклучени : Еден пар на Кочница Спојки Држела Заштита на СтражаAnswer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за Јамаха Одговара за сите мотоцикли Производ Фото : НИ 8.01 / парче НАС 31.99 / пар НИ 23.06 / парче НАС 8.58 / пар НИ 23.98 / пар НИ 23.99 / пар НИ 7.5 / парче НАС 14 / парче НАС 6.99 / пар НИ 32.03 / парче

BGN 38.00 38.22

Безплатна доставка на CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за YAMAHA FZ6 FAZER 2004-2010 сребрист / черен 2005 2006 2007 2008 2009

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Мотоциклет предните накладки са подходящи за победа кори Нес JACKPOT HAMMER ' s HARD BAKK KINGPIN VEGAS ZACH NESS VEGAS CROSS ROADS

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА ПОБЕДА : BOARDWALK ОД 13 ДО 15 FКОРИ НЕС ЏЕКПОТ 0810 FКОРИ НЕС ПОБЕДА КРОСКАНТРИ 1112 FКРОСКАНТРИ 1015 FКРОСКАНТРИ ТУРНЕЈА 1215 FКРОСКАНТРИ 8 ТОПКА 15 FКРСТОТ ПАТИШТА 1012 FКРСТОТ ТУРИНГ 1314 FКРСТОТ ПАТИШТА КЛАСИЧЕН ЗБОРУВАШЕ ТРКАЛА 1314 FКРСТОТ ПАТИШТА 8ТОПКА ФРЛИЈА ТРКАЛА 14 СЛОВЕЦ 15 FЧЕКАН 0811 FЧЕКАН S 0815 FЧЕКАН 8 ТОПКА 1015 FТЕШКО ТОПКАТА 1213 FHIGHBALL 1415 FKACKPOT 1011 FСУДИЈА ОД 13 ДО 15 FКРАЛОТ PIN 0812 FKINGPIN ТУРНЕЈА 0809 FKINGPIN 8ТОПКА 0811 FKINGPIN НИСКО F 09МАГНУМ 15 FВЕГАС 8 ТОПКА 0815 FВЕГАС 0812 FВЕГАС НИСКА 0809 FВЕГАС ЏЕКПОТ 0809 FЗАК НЕС ВЕГАС 1112 F1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.2.Вие ќе примите објект исто како и сликите...

BGN 8.00 8.80

За YAMAHA YZF R1 1999 2000 2001 CNC сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя син /черен

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

CNC мотор спирачна течност резервоара резервоара на съединителя цилиндър на капитана маслен чаша за Aprilia, Ducati, Honda Kawasaki Suzuki Yamaha Triumph

Функција : Состојба : 100% Сосема НовБоја : 6 бои,Црвена / Црна / Сребрена / Портокал / Титаниум / СиноМатеријал : 6063 Палка АлуминиумЗавртка димензии : 5mmИнсталација Позиција : Левата СтранаЛесна инсталација, Без Инсталација НаставаПакет Се Вклучени : Еден пред резервоар (Како што е прикажано на сликата) која вклучува : 1x течност нафта резервоарот со завртка1x гумени цевки2x стегиЗабелешка : Заменете Одделени Пумпа за Кочница САМО (над компатибилност е само за референца,како што е овој производ не е специјално дизајниран за секој велосипед,ве молиме внимателно да се провери димензии јасно да се обезбеди тоа одговара на вашиот велосипед пред да го купат.)Fitment : Aprilia Mille РСВ TuonoDucati Чудовиште Multistrada 749 848 916 996 998 999 1098 1198Хонда БЛАГАЈНИЧКИ CBR NSR RVF RVT VFR VTR HornetKawasaki EX јас zr ZRX ZX ZXR ZZR НинџаSuzuki GSF GSX GSXR RF RGV SV TL Разбојник Hayabusa КатанаТриумф Daytona Ракета Скремблер Брзина Street TripleYamaha FJR FZ FZS FZR TZR YZF Fazer1...

BGN 8.00 10.11

За Kawasaki KX450F KX 450 F 450F 2006-2012 2011 2010 2009 2008 2007 CNC Pivot Racing Dirt Bike сцепление спирачни лостове гореща разпродажба

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо Fitment : За Kawasaki KX125 20062008За Kawasaki KX250 20052008 годинаЗа Kawasaki KX450 F 20062012За Kawasaki KX250 F 20052012 Карактеристики на Производот : 1) со Врвен квалитет T6065T6 алуминиум ЦПУ Машински и Боја елоксирани...

BGN 34.00 46.18

Дръжката на хидравлични спирачки за събирането на информация. Лява / дясна страна за китайски скутер Honda Yamaha Jog Kawasaki ATV мотоциклет мотопед резервни части

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Производ : Хидраулични Сопирачки се Справи со ASSY.Превозот Пакување : 1pcsСпецификација : како фотографија покажа...

BGN 46.16

1 чифт матово черно Cluth на спирачния лост, определени за победата на крос кънтри Вегас -2017

Карактеристики: Состојба:Резервни 100% Сосема Нова Боја: Мат Црна Тип: Спојки Кочница Држела Материјал:Висока Класа Квалитетот и Многу Издржливи Висока класа квалитетот и многу издржливи Пакет Вклучуваат: 1 Pair Fitment : 20162017 Победа Визија 20162017 Победа Вегас 20162017 Победа Магнум 20162017 Победа Судија Меѓуна 2015 Победа Судија Меѓуна.сите опции 20082009 Kingpin 2008 Kingpin 8 Топка 2009 Kingpin Туринг&Ниска&Pinball сите опции за 20132014 година им Суди на сите опции, ве Молиме Проверете со Вашиот Велосипед Пред да го Купите !

BGN 99.94

Хромирани покриване на корпуса превключвател за Yamaha V-Star 1100 XVS1100 Classic Silverado

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиБоја : ХромМатеријал : Висок квалитет палка алуминиум со хром финишПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 2 X Хром Switch Куќишта Осигурување (Лево и Право)Fitment : ( Ве молиме Имајте на ум : Тоа нема да дојде со дополнителни Радио и / или Електронски Крстарење )Јамаха VЅвезда 1100 XVS1100 Класичен Silverado вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 29.73

Мотор Dirt Bike ракита хидравлична стоманена подсилена спирачна линия съединител маркуч тръба 1700-2000 мм, универсална за засаждане Racing MX

Хидраулични Сопирачки Црево 1700mm да 2000mmBanjo Кол : 10ммБоја Опција : Сина,Црвена,Црна,Сребрена,ЗеленаДолжина Опција : 1700mm 1800mm 1900mm 2000mmСе вклопат за повеќето од Motorcyle Нечистотија Јама ATV Quad Велосипеди.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

BGN 25.52

CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за HONDA CB599 CB600 HORNET 1998-2006 червен / черен 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.70

Хромирани покриване на корпуса превключвател за Harley Electra Glide FLHTC Road Glide FLHX FLTRX

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиБоја : ХромМатеријал : Висок квалитет палка алуминиум со хром финишПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 2 X Хром Switch Куќишта Осигурување (Лево и Право)Fitment : ( Ве молиме Имајте на ум : Тоа нема да дојде со дополнителни Радио и / или Електронски Крстарење )19962012 Харли Дејвидсон Електра Глајд Класичен FLHTC19962009 Харли Дејвидсон Електра Глајд FLHT20102011 Харли Дејвидсон Стрит Глајд Trike FLHXXX20062012 Харли Дејвидсон Стрит Глајд FLHX20102012 година Харли Дејвидсон Роуд Глајд Кастом FLTRX вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 29.73

Плаващ Преден Спирачен Диск Ротор За Ducati 1098 R S Супербайк 2007-2009 1198 Супербайк 2009 Мотоциклет

Дел Име : Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Ducati 1098 Супербајк 20072008 1098 Р Супербајк 20082009 1098 S Супербајк 20072008 1098 Tricolore Супербајк 20072008 1198 Супербајк 2009Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Висок Квалитет на Железо внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенБоја : Како на сликата шоуПакет : ве Молиме изберетеВисок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови.Ова пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик...

BGN 142.00 142.37

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за SUZUKI GSXR600 2011-2017, GSXR750 2011-2017,GSXR1000 2009-2017,GSX-S1000/F / ABS 2015-2017

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара за SUZUKI GSXR600 20112017,GSXR750 20112017,GSXR1000 20092017,GSXS1000 / F / ABS 20152017Опис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66

На мотоциклет на предно ляво и предно дясно на накладките за Kawasaki ER 650 C/ A (ER-6n) ER650 ER6N на спирачния диск Pad 2006-2012

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис На ПроизводотТоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!Професионални Кочница Триење Производителот!!Појавување на Оригинална пумпа за Кочница!!!Обезбеди safty јава патување за вас.Функција : Материјал : Полуоргански MetalicПред лево Димензија : A...

BGN 23.00 27.01

Нов 3D таблетка кух дизайн патент за Honda CBR1100XX / BLACKBIRD 1997-2007 2005 2006 червен мотоциклет с ЦПУ спирачни лоста на съединителя

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!Дизајн патент за сертификација,( 3 D текстура дизајн, Rhomb& Шупливи дизајн ) ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Состојба:100% Сосема Нов Материјал:Висок квалитет на алуминиум CNC целната Функција:6 Позиција Прилагодливи Објект тежина : 400g Количина : 1 Пар=1 Кочница рачката+1 Спојки лост должина : 147 MM (5.8 во) Insallation : Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Изглед : Неверојатен Изглед и Specail дизајн и Различните Бои ќе го направат вашиот мотор изгледа кул и привлечна Функција : 3 D текстура дизајн нека вашиот handopprate вашиот велосипед лесно , Против пролизгување.Исто така Rhomb& Шупливи дизајн може да се намали на пречка од ветар Со Лого(Ласерски) : CBR Fitment : За Хонда CBR1100 XX / BLACKBIRD 19972007 Боја : Зелена / Црна / Црвена / Портокал / Титаниум / Sliver / Сино / Златна се достапни...

BGN 46.00 53.01

!С логото на нови червени + титан за Honda CBF 500 CBF500 2006-2007 CNC регулируеми, сгъваеми прибиращи мотоциклетни спирачни лоста на съединителя

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !Љубезно потсетување : ние ќе натпревар право држела adpater според наслов и опис товарвклучувајќи (модел и година ) ,се тоа е лесно!

BGN 46.00 53.57

Представяне на мотоциклет Гидровлическая прикачване майсторски slave цилиндър барабани производителността на системата ефективен помпа преход с маркуч 1200MM

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Одговара за речиси мотоцикл Боја : Црвена Сина Sliver Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.Потсетување : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз...

BGN 38.00 42.24

7/8 инча мръсотия под наем/наем ями сгъване тръба и спирачния лост резервни части

малување на Спојката и Кочница РачкатаБоја Опција : Сребро или ЦрнаВе молиме Оставете порака на бојата кога ќе цел, без било порака, ние само испратите Сребро!Цена incudingспојката лост x 1pcкочница лост x 1pcвиткање кочница показател за dirt bike / јама велосипед употреба! САД$ 8.00 / парчеCNC опрема ниво за dirt bike, dirt bike резервни делови, сопирачки систем бесплатен превозот! САД$ 13.68 / парчеPro TAPER се Справи со костец за dirt bike / јама велосипед користат пар42mm Филтер за Воздух Почиста 250cc ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед парчеMIKUNI VM22 Хидрати 26 MM PZ26 CARBURETOR ХИДРАТИ 125 CC парчеИздувните за dirt bike / јама велосипед употреба! 125cc 150cc 28mm конекција! САД$ 16.84 / парчеDirt Bike Пневматик Rim Заклучување на ПНЕВМАТИК БЕЗБЕДНОСТ БОЛТ 1.6 / 1.85 / 2.15 / 2.50 САД$ 10.00 / парчеВрвен квалитет на dirt bike / јама велосипед Нога Штипки од нерѓосувачки челик САД$ 18.00 / пар

BGN 19.00 20.00